🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2161.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664612 вiд 2023-06-06 15:53:25

теніс
так. еліна показала гру топ-5
фізуха, таке враження, краща ніж була до «декрету»
дуже гарний виступ
англо-коментатори на євро-спорт в черговий раз показали свою «ватність»
сказали, мовляв, чому всі чіпляються до сабалєнки з питаннями про війну. вона вже давно і багато разів відповіла. і тому ок що її «прибрали» від журналістів…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664611 вiд 2023-06-06 15:48:24

Еліна програла, але достойно. Непогано як для повернення в теніс.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664610 вiд 2023-06-06 15:45:52

№ 1664606
да было про 5 статью. Столтенберг, или ктото из НАТО говорили, в самом начале еще, что подрыв ЗАЭС создаст угрозы для населения близлежащих стран НАТО, а потому..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664609 вiд 2023-06-06 15:44:31

PEPSI (Merkury)
№ 1664607

США не ставили на меті знищеня Кацапіі як країни навіть коли вона становила загрозу самим США, бо некерований хаос на тiй території розглядається як ще більше зло. Реальний план це планомірне обмеження кордонів їх впливу з одночасним збереженням керованості всередені. Східна Європа та Прибалтика був перший крок. Україна, Молдова другий. Азербайджан, Туркменістан самі відпали. Грузія десь зависла. Казахстан/Узбекистан потроху переходять під крило Китаю. Яким буде третій крок за нашого життя може ще побачимо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664608 вiд 2023-06-06 15:42:16

да то памперс, а не хуй..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664607 вiд 2023-06-06 15:34:23

все це ще один сигнал світу, що Росію треба знищити вже зараз, бо це загроза світу.
Прикро, що нівать підрив у Росії найбільшої Балаковської АЭС і Саяно-Шушенської ГЕС нічого не змінить, бо Росії абсолютно пох на росіян - головне щоб Украхна і українці страждали.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664606 вiд 2023-06-06 15:29:39

sk (здалеку…)
№ 1664597

Там в нього є сателітні фотки прольоту над запрудою який існував пару місяців тому й який впав вчора чи позавчора. Тобто с хоже, що процес руйнації йшов. Ймовірно просто прорвало вночі.

PEPSI (Merkury)
№ 1664598

Яке відношення має 5 стаття до України. Правильно, ніякої. Нажаль.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664605 вiд 2023-06-06 15:29:26

У Кремлі заявили, що греблю Каховської гідроелектростанції «підірвала українська сторона».

Джерело: прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, якого цитує російське видання РБК, а також ТАСС

Пряма мова Пєскова: "Ми можемо вже зараз однозначно заявити, що йдеться про навмисну диверсію української сторони.
----------------------

те ж саме буде і по ЗАЕС

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664604 вiд 2023-06-06 15:11:55

здається у сабалєнки чітко видно пивний живіт і хуй

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664603 вiд 2023-06-06 14:59:50

Enot
№ 1664601
ніякої реакції заходу і нато не буде.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664602 вiд 2023-06-06 14:56:51

таке враження що Еліна грає з мужиком.
Треба щоб організатори перевірили сабалєнку на наявність хуя і кадика.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664601 вiд 2023-06-06 14:55:04

PEPSI (Merkury)
№ 1664598 вiд 2023-06-06 14:51:59
Це сказав не я, а західні дипломати ще тоді. Тому що радіоактивне зараження загрожує країнам НАТО.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664600 вiд 2023-06-06 14:54:19

Світоліна - сабалєнка-хуєнка 4:6

Дилда сабалєнка все зверху бачить і стріляє по куткам без проблем.
Еліні треба міняти тактику.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664599 вiд 2023-06-06 14:54:10

теніс
еліна проти ватніци сабалєнки зараз
перший сет 4-6
до 4-3 на користь еліни досить космічний рівень показували обидві. але для сабалєнки це +- її нормальний рівень, а еліна, мабуть, і в кращі часи не завжди такий рівень показувала.
в кінці сету еліна втратила подачу і програла сет
шанс у еліни в тому що зможе розтягувати розіграші. сабалєнка, як і всі «здорові» гірше переносять кардіо нагрузки. потужність ударів та точність падає коли фізуха просідає…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664598 вiд 2023-06-06 14:51:59

Enot
№ 1664594
кацапи скажуть, що то Україна підірвала і обстріляла.
Кацапам головне техногенна катастрофа у разі військової поразки, або ризику поразки.
Буде НАТО активувати статтю 5, якшо Росія каже то не ми? Ні.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664597 вiд 2023-06-06 14:48:30

OlegSh
№ 1664596
дійсно питання - де відоси підривів?
але якщо розмило - то зазвичай розмиває в одному місці і поступово вода «розширює» розмив
а тут метрів 200-300 «провалля» у дамбі
невже за ніч вода так легко розмила?
тим більше що в основі залізо-бетон (ну тобто явно не звичайний земляний насип)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664596 вiд 2023-06-06 14:37:56

Левієв каже, що вибуху можливо взагалі не було, а запруду змило водою через більш ранні численні пошкодження та недавній підьом води.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664595 вiд 2023-06-06 14:00:37

Влада Росії за тиждень до підриву Каховської ГЕС дозволила не розслідувати «аварії, що відбулися внаслідок воєнних дій» та теракти на небезпечних об’єктах - зокрема, гідроелектростанціях.

Про це пише російське опозиційне видання The Insider, повідомляє Цензор. НЕТ.

Відповідна постанова російського уряду №873, підписана прем’єром РФ Мішустіним, набула чинності 31 травня.

Документ має пункт про аварії, в якому йдеться: «до 1 січня 2028 року технічне розслідування аварій на небезпечних виробничих об’єктах і аварій гідротехнічних споруд, що трапилися внаслідок воєнних дій, диверсій та терористичних актів, не проводиться»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664594 вiд 2023-06-06 13:45:08

PEPSI (Merkury)
№ 1664592 вiд 2023-06-06 13:38:51
Росію попереджали ще тоді, що підрив Запорізької АЕС активує 5 статтю договору НАТО.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664593 вiд 2023-06-06 13:43:58

olma
№ 1664587 вiд 2023-06-06 12:56:18
То по дну Каховского водосходвища якийсь час не можна буде їхати - шар мулу глибокий. А нижче дамби, в Херсоні, наприклад? Вода зійде і все.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664592 вiд 2023-06-06 13:38:51

Після підриву каховської дамби буде підрив ЗАЕС.
Це писали ще рік тому, як сценарій коли РФ стане програвати на фронті.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664591 вiд 2023-06-06 13:29:12

Добре, подивимось.
Кажуть, німці відновили зруйновану дамбу за півроку.
Може й тут вийде швидко виправити дамбу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664590 вiд 2023-06-06 13:26:39

№ 1664589
Ну, плотина же не до дна подорвана. Вот до уровня верхнего обреза подорваной дамбы и упадет. И будет переливаться то, что поступит сверху по течению. А после плотины будет уровень ДнепроБугского лимана

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664589 вiд 2023-06-06 13:11:28

Batyj
№ 1664588 вiд 2023-06-06 12:57:59

> Вода точно спадет до уровня моря через 10 дней гарантировано.

Але ж частина дамби ще стоїть?
Я маю на увазі, Каховське водосховище впаде не до нуля?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664588 вiд 2023-06-06 12:57:59

Вода точно спадет до уровня моря через 10 дней гарантировано. На херсонской жаре ил за пару дней превратится в камень..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664587 вiд 2023-06-06 12:56:18

Це ти озвучуєш російську версію подій. Військова техніка, що гусенична, що колісна йух проїде. Місяць треба сохнути.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664586 вiд 2023-06-06 12:56:05

Enot
№ 1664584

там ще й відбувається стихійне розмінування)))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664585 вiд 2023-06-06 12:55:51

№ 1664575
Еще претензии есть? К тому что я написал?
А насчет, что Си встречался таки со вторыми людьми - согласен без проверки, доверяю, просто я про то не читал нигде..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664584 вiд 2023-06-06 12:51:44

Так за кілька днів вода спаде і будуть умови для форсування Дніпра. А позиції росіян підтоплені, вони не зможуть утримувати лівий берег.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664583 вiд 2023-06-06 12:51:00

Каховка готовится к таврийским играм 2001 г.



Це відео 20 років тому зняте показує лівий берег водосховища місто Каховка в місці де над водою стояла сцена і амфітеатр знаменитого музичного фестивалю.

Цікаво як далеко від берега відійде вода після такої глобальної катастрофи?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664582 вiд 2023-06-06 12:35:48

Судноплавству на Дніпрі пизда поки не буде відновлено дамбу.
Це потужний удар для нас.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664581 вiд 2023-06-06 12:27:08

Ось ще версія: підірвали надто сильно (бо довбойоби).
Хотіли затопити наші позиції на якомусь острові та унеможливити форсування.

Згідно хронології, вони одразу визнали підрив рано вранці, а потім, коли виявилось, що це буде величезна катастрофа, почали казати, що ЗСУ обстріляли дамбу і вона почала руйнуватись.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664580 вiд 2023-06-06 12:13:50

2 Sauron
№ 1664578

Ну то те, що і я кажу. Єдине, що здравого приходить.
Але тоді це означає, що справи у них дуже херові, якщо тільки так вони можуть посилити фронт і та кількість тушок їм критична.
Тоді видаються дуже хорошими наші спроби кошмарити територію рашки, відволікаючи туди їх ресурси. Треба нарощувати.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664579 вiд 2023-06-06 12:09:26

Тут ось хлопчина моніторить воду по Херсону.

https://t.me/jurnko/7969

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664578 вiд 2023-06-06 11:57:55

Nevropatolog
№ 1664574

Бєлєсков каже, що мотив: перекинути підрозділи з Херсонщини на Запоріжжя для зупинки наступу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664577 вiд 2023-06-06 11:49:22

За воду в Крим не переживайте, там всі Кримські водосховища повні, бо ж набрали дніпровською водою і дощовою погодою за рік окупації.

На рік-півтора вистачить, а там кацапи думають, що все уляжеться, підпишуть перемир'я, засиплять дамбу. І в Крим знову потече вода.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664576 вiд 2023-06-06 11:41:09

2 Batyj
№ 1664572

ТЗ пиздить)) Фантазує))
У них там часто «альтернативна історія».

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664575 вiд 2023-06-06 11:40:07

Batyj № 1664572
Си никогда ранее не встречался во вторыми людьми государств..

Напевно мішустінський журналіст писав, бо навіть не заходячи по посиланнях візитів, легко набрати прикладів

Spain. Met with the King Felipe VI, Prime Minister Pedro Sánchez and speakers of the Congress and Senate.
Australia. hold talks with Prime Minister Tony Abbott, Governor-General Peter Cosgrove and other Australian officials.
United States. Hosted by President Barack Obama at Sunnylands; and California Governor Jerry Brown at Indian Wells.
Trinidad and Tobago. Met with President of Trinidad and Tobago Anthony Carmona and Prime Minister of Trinidad and Tobago Kamla Persad-Bissessar to discuss bilateral ties. Met with Trinidad and Tobago Senate President Timothy Hamel-Smith and Speaker of the House Wade Mark.
New Zealand. Xi Jinping Attends Welcome Ceremony Held by Governor-General Jerry Mateparae. Talks with Prime Minister John Key. Meets with Labour Party Leader Andrew Little

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664574 вiд 2023-06-06 11:39:44

А що воно їм дало стратегічно? Ну підтопило на ділянці нижче - там не буде наступу. Але ж це мізер порівняно з довжиною фронту. Дало змогу зняти звідти війська і перекинути до Запоріжжя, де ми товчемо їх зараз? Ну скоротили фронт ще. Виходить для них то вже критично - і довжина фронту, і якийсь десяток тисяч скотиняк. На таке розміняти воду на Крим - дивне рішення. Видно дуууже обісралися і з переляку… Що вони там побачили вночі я хз…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664573 вiд 2023-06-06 11:03:06

Йобана русня.
Просто варвари.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.