Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664492 вiд 2023-06-04 23:56:15:)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664491 вiд 2023-06-04 23:45:19Свiтaн у Лaтинiнoю кaжe щo нa фрoнтi вiд Гуляйпoля дo Купянськa пoчaвся рух…нiби мiсцями нaшi зaйняли пeршi лiнiї oбoрoни… цe нiби тo пiсля тижнeвoї oбрoбки пeрeдньoгo крaю aртилeрiєю - мoскaлi нiби oчiкувaли нaшoгo нaступу 30-oгo i висунулися туди з тилoвих бaз… нaйближчi днi будe виднo нaскiльки iнфoрмoвaнe джeрeлo тoй Свiтaн :)
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664490 вiд 2023-06-04 23:28:31https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02uhjXvgvmBaQAYQRWmDKces9VqiyfoCbn7o5RPbNt58CPPGkS72YHqGcy2ASvzocel&id=100001802845644
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664489 вiд 2023-06-04 23:12:38Nevropatolog № 1664469 трeбa їх вiдiслaти дo https://www.gunbroker.com/FN-SCAR/search?Keywords=FN%20SCAR&s=f
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664488 вiд 2023-06-04 22:36:39Поцікавтесь як закінчився чемпіонат Бельгії, ну і подивится останній гол Антверпена
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664487 вiд 2023-06-04 22:23:42Nevropatolog № 1664486 та я в курсі. ніколи так його не називав. це длґя тих, хто плутає. тому відтепер щодо Бєсєдіна буду писати буратіна з маленької.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664486 вiд 2023-06-04 22:15:312 VVV№ 1664484Бай не тягне на «Буратіно»Всього за Динамо в єврокубках матчів 73 забив 23 Всьго зіграв за Динамо 328 і забив 142.Найкращий бомбардир чемпіонату України: 2000, 2003Засновник Клубу легіонерів-бомбардирів, як перший іноземний футболіст який забив 100 мʼячів в складах українських команд: 171 заліковий гол.Найкращий бомбардир в історії чемпіонатів України.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664485 вiд 2023-06-04 22:04:242 Voxa№ 1664475Тепер там ще і техніка західна засвітилась. І поляки засвітились - офіційна Польща вже виправдовується.Там або треба забирать у всіх мобіли, або змінити концепцію - офіційно наші власні ДРГ кошмарять ворога там, де нам потрібно і чим потрібно. Ну або дійсно - калаші в руки, ігли та бтр власні.Думаю зараз на Зелю тиснути почнуть з цього приводу.Хоча звісно це чистоплюйство західне з запашком…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664484 вiд 2023-06-04 21:51:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1664482 ок, врахую Шацьких - Буратіна, а Бєсєдін - буратіна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664483 вiд 2023-06-04 21:43:59Бельгія хай доведе, що це зброя з їхніх поставок. Купили у воєнторзі, серійні номери не співпадають ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664482 вiд 2023-06-04 21:43:00Колись давно у нас почесне звання Буратіни носив Узбек, але ж він реально дофуя забивав, хоча в основному тодішнім аналогам Інгульців і Минаїв. А цей Буратіна - він якийсь неправильний Буратіна, і навіть на Кіпрі це швидко зрозуміли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664481 вiд 2023-06-04 21:15:55VVV № 1664479 не, ну можна взагалі сказать шо ті купили на вільному ринку, воно напевно шо якось продаеться. Чи ще шось. Просто навіщо взагалі підставлятись під оці запитання?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664480 вiд 2023-06-04 21:14:33Бельгія повинна взяти за щоку і сидіти тихо - вся зброя буда захоплена росіянами і відбита назад вояками РДК, і взагалі куплена в веєнторгє.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664479 вiд 2023-06-04 21:10:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1664475 казали, що вся західна зброя у повстанців перетрофейна.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664478 вiд 2023-06-04 21:09:25не 65 :5 не 65 :1 а 65 : 0
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664477 вiд 2023-06-04 21:08:09Ф-16 vs Літаки Росії всіх типів, разунок 65 : 0. Підрахунки ISW.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664476 вiд 2023-06-04 21:01:14VVV № 1664474 так Беседін же там травмувався і шось знову порвав. Який він конкурент.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664475 вiд 2023-06-04 21:00:22Nevropatolog № 1664469 от і незрозуміло, до речі, нафіга там використовувати західну зброю, невже мало звичайної радянської не все одно з чим там фестивалить. причом це ж паливно навіть с точки зору «нас там нєт». Дурість чи показово навіщось?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664474 вiд 2023-06-04 20:53:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1664473 недосяжний для Бураиіни)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664473 вiд 2023-06-04 20:49:24три у Раміреса
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664472 вiд 2023-06-04 20:48:55Еліна Світоліна виграла у Дарії Касаткіної 2:0 і пройшла в 1/4 відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Ролан Гарос)! Оце серія! Еліна Світоліна (Україна, SR) - Дар'я Касаткіна (-, 9) 6:4, 7:6(5)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664471 вiд 2023-06-04 20:09:16 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1664468 Буратіна конкурент лише стовпу ліхтарному. і те я б радше на стовп поставив. Рамірес же два голи забив здається? за скільки матчів? А за скільки років два голи забив Бєсєдін?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664470 вiд 2023-06-04 20:04:23Україна і захищає свою територію тими способами якими може
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664469 вiд 2023-06-04 19:50:16Влада Бельгії вимагатиме від України розʼяснень щодо використання бельгійської зброї під час рейдів у Бєлгородську область, - Le Soir Йдеться про штурмові гвинтівки FN SCAR.? «Постачання були призначені для українських Збройних Сил для захисту своєї території та свого населення від російського вторгнення. Це прямо вказано в документах, які супроводжують кожний пакет допомоги».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664468 вiд 2023-06-04 19:11:48«– Бєсєдін повертається у «Динамо», він буде конкурувати» (с) циганєг--------------------Такому нападнику, як рамірес, звичайно що і Бєсєдін - конкурент.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664467 вiд 2023-06-04 19:01:05+№ 1664466Вибачаюсь - замість 22,5 тис. чомусь прочитав 29,5, отже насправді не 1:10, а 1:7,5.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664466 вiд 2023-06-04 18:53:13Співвідношення втрат майже 1:10 свідчить про просто неймовірно вдалу оборону. При звільненні Києва у 1943 році цей показник був трохи менше 1:7 - і це при тому, що жукови та ватутіни під мудрим рукавоццтвом вусатого підара сраліна під час форсування Дніпра тупо гнали людей на забій.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664465 вiд 2023-06-04 17:15:47PEPSI (Merkury) № 1664462 Думаю насправді наші втрати значно більші. Всі втрати знайомих моїх знайомих саме під Бахмутом. Після війни взнаємо справжні цифри. А кацапів звичайно не шкода. Там їм всім місце.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664464 вiд 2023-06-04 16:59:24після отого вилученя, коли вже закінчився матч, Буяльский так грати і не почав :(
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664463 вiд 2023-06-04 16:42:15PEPSI (Merkury) № 1664461 Та ясно. Але я сподівався, що Захід буде активніше боротись проти тих, хто допомагає обходити санкції…: / Нам треба обстрілювати активніше московію, тоді економіка у них почне сильніше страждати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664462 вiд 2023-06-04 16:07:00Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що втрати Росії у Бахмуті за понад пів року склали майже 22,5 тисячі вояків, а втрати України у Бахмуті - майже 3 тис. ==================== похуй на кацапів. Наших жалко :-(.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664461 вiд 2023-06-04 15:53:34Sauron № 1664460 медведя завалюють тактикою мілких порізів, там санкції, сям шебекіно, а отам джанкой. Так його і завалять.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664460 вiд 2023-06-04 15:38:58PEPSI (Merkury) № 1664459 Можливо, це потужніший удар для економіки московії, ніж санкції Заходу..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664459 вiд 2023-06-04 14:59:36пишуть про сотні, а може й тисячі рос. біженців, що покидають білгородщину і брянщину. Пох якщо вглиб Росії. Аби в європу не ломанулись. А то є вже випадки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664458 вiд 2023-06-04 14:31:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1664457 ----- Тому Зе і каже - треба 50 Патріотів щоб почуватися у безпеці. Тут маємо шо маємо. Розосередження техніки по різних летовищах і по самому летовищу, якісь капонірчики. Все це може бути корисним і потрібним. У русні багато шпійонів серед нашого населення, але слабка космічна розвідка, як схоже показує ця війна. У нас навпаки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664457 вiд 2023-06-04 12:57:27відсутність тилових аеродромів це проблема. концепція використання авіакрила в НАТО чи США. Захищений аеродром чи авіаносець. Цікаво, як вони переглядають правила, з урахуванням нашої війни, в Европі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664456 вiд 2023-06-04 12:48:54PEPSI (Merkury) № 1664447 колись був такий вираз: «з жиру бісяться» оце саме воно
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664455 вiд 2023-06-04 11:34:05klirik № 1664454 --- Авжеж. і це добре. Нема в них ніякої мислі навіть на місяць вперед.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664454 вiд 2023-06-04 11:28:16кацапи керуються дуже простою логікою, майже як собачки павлова. Все у них на рефлексах. Якщо Патріот в'їбав 2 літака і 2 гвинтокрила за один день то вони починають задрочувати ракетами ппо щоб знищити Патріот. Якщо Су24 в'їбав по їх глибокому тилу ракетами storm shadow, то вони починають задрочувати літовища де на їх думку перебувають ці літаки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664453 вiд 2023-06-04 11:09:51Дві крилаті ракети влучили в оперативний аеродром поблизу Кропивницького, Джерело: https://censor.net/ua/n3422568 Сподіваюся, якщо Ігнат відкрито про це сказав, значить з певною метою.