🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2165.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664452 вiд 2023-06-04 11:06:35

Єврокупки і єврофутбол мається на увазі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664451 вiд 2023-06-04 11:06:02

А як виглядали трансляції єврокубків 2 роки тому? Хто був правовласником трансмісії і забезпечував процеси? Футболи Ахметова?
Чи впливає і як впливає відсутність грошей на українському ринку на трансляцію і якість.

З. І. Паріматч не домовилася з Єрмаками і їх винесли з ринку. А це величезна частка грошей, які потрапляли в спортивні медіа.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664450 вiд 2023-06-04 09:04:47

«Setanta:» У звʼязку зі складними погодними умовами у місці передачі сигналу виникли технічні проблеми з трансляцією матчу «МанСіті» – МЮ "
----------------------------
Це нагадує відому совячу відмазку про «помєхі за прєдєламі СССР». Мабуть ті кацапи, які працюють у Сетанті, ще з тих часів запамʼятали це хитрожопе формулювання.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664449 вiд 2023-06-04 05:28:24

PEPSI (Merkury)
№ 1664447

Ну і скільки таких випадків було? 1-2-3-5 на 83-мільйонну країну?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664448 вiд 2023-06-04 03:56:14

1997
№ 1664446 вiд 2023-06-03 23:59:01
Немає «зеленого» чи «пєтіного» правосуддя. Є українська судова система. Вона незмінна і з цим ніхто нічого не робив і не робить. Тому що для правлячої верхівки, незалежно від персоналій, важливо мати можливість безкарно творити злочини.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664447 вiд 2023-06-04 01:17:48

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1664414 вiд 2023-06-02 23:18:16

нам би ваші проблеми
----------------------------
зараз я щось напишу і ти ахуєєш.
У Німеччині після перегляду Аватар-2 до лікарів стали звертатись німці і скаржитись на депресію, яка виникла у результаті перегляду фільму у кінотеатрі.
Пандора була показана такою гарною, що глядачі і собі захотіли таке життя, як на Пандорі, і тепер у них депресія від повернення у реальність.

1997 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664446 вiд 2023-06-03 23:59:01

olma
№ 1664430
Зелене правосуддя як воно є, винуватий звісно Порошенко.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664445 вiд 2023-06-03 22:47:16

ProstoVlizPobalakaty
№ 1664442

нaрeштi фрaнцузи будуть зaдoвoлeнi рукoстискaнням :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664444 вiд 2023-06-03 22:26:08

Enot
№ 1664417 вiд 2023-06-03 08:55:47

А як же Румунія?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664443 вiд 2023-06-03 22:13:30

теніс
яхуйєйю_дарагайя_рєдакція
леся цуренко обіграла бьянку андреску 6-1 6-1.
це десь так дк-барса 4-0 3-0…
далі іга швьонтек (яка пройшла свою суперницю 6-0 6-0)
дуже дивні результати. я розумію що таке може бути в 1му колі. але коли суперниці вже виграли 2 матча на рг і грають в третьому колі - мінімум вони в непоганій формі… пишуть що вперше в 4му колі на рг дві українки
еліна колись грала в пів-фіналі…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664442 вiд 2023-06-03 21:59:15

Цуренко винесла Андреєску і вийшла на Ігу Швьонтек.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664441 вiд 2023-06-03 21:41:49

Звичайно, у випадку різних офіційних осіб демарші можуть бути різні - відмовитися від зустрічі чи відвідання якогось заходу, вийти з зали під час виступу і загалом культурно послати нафуй.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664440 вiд 2023-06-03 21:39:51

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1664432 вiд 2023-06-03 18:36:13

«Демарш» - це загалом коли посол приходить до органу влади країни перебування (до МЗС, як правило) і каже, що, мовляв, його держава доручила йому передати таке - і говорить якусь неприємну фуйню. Чи може бути демарш у письмовій формі - хз, мабуть може.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664439 вiд 2023-06-03 20:55:40

PEPSI
До Маркевича піде, вспокойсі вже?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664438 вiд 2023-06-03 19:58:08

Я не дуже хвилююсь за діда. Суспільна думка на його боці, прокурор розвалить справу, дадуть щось умовне і відпустять.
Єдине що йому може зашкодити, якщо у ту ніч він був бухий.
Погано просто що він у сізо 2 місяця проведе, могли б і домашнім обмежитись, на мою думку

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664437 вiд 2023-06-03 19:51:05

я дуже сумніваюсь, шо до посадовій інструкції сторожа внесли пункт про відкриття сховища. Будь коли.
І як ні, то любий адвокат помноже все на нуль. Хоча в цьому випадку скоріше все буде по безпределу, і він просто буде стрілочником …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664436 вiд 2023-06-03 19:28:41

ProstoVlizPobalakaty
№ 1664435
----
Так згоден, оцей аспект захисту від родичів загиблих мені теж до голови прийшов.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664435 вiд 2023-06-03 19:15:03

olma
№ 1664430 вiд 2023-06-03 17:54:37

Тупо враховано тяжкість злочину, така ізоляція підозрюваного може пояснюватись ще й необхідністю його захисту від можливих неадекватних дій з боку родичів потерпілих.
Підозрюваних у смерті людей в усьому світі частіше замикають до суду, ніж випускають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664434 вiд 2023-06-03 19:10:16

У Пепа Гвардійоли завжди якийсь Гюндоган у рукаві є.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664433 вiд 2023-06-03 18:55:05

та просто лист надіслав, думаю

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664432 вiд 2023-06-03 18:36:13

На доручення МЗС України тимчасовий повірений України в Угорщині здійснив офіційний демарш перед угорською стороною ", - йдеться у коментарі МЗС України. Джерело: https://censor.net/ua/n3422494
------------------------------------
це як? показав фак, чи шо?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664431 вiд 2023-06-03 18:16:11

от кончена сектанта,
по усіх їх каналах збоїть трансляція :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664430 вiд 2023-06-03 17:54:37

⚡ Суд відправив у СІЗО на два місяці 62-річного охоронця деснянської поліклініки Вадима Мошкіна.

Він визнав вину, але заявив, що скоїв злочин ненавмисно.

Вадим Мошкін у суді. Фото: Олексій Арунян, Ґрати

Eugen?
@panibratchik
·
3 год
Чому не особисте зобов'язання чи, принаймні, домашній арешт? В суда є підозра що 62-річний дядько, очевидно, не маючий зайвих коштів, кудись втече?
Якийсь пиздець.
----
Судова і політична система України як вона є.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664429 вiд 2023-06-03 14:47:08

Коноплянка має пропозиції і розглядає перехід до Полісся, або до Олександрії. Було б цікаво в Житомир :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664428 вiд 2023-06-03 14:01:05

а, так ця херня з самозахопленням житла називається Сквотинг? Не знав. Думаю, що це наразі навіть не сквотинг, а щось інше, і скоро придумають нову назву явищу. Бо явище набуло організованого системного кримінального характеру. Практично індустрія, причому узаконена.
Мені відомі такі випадки від родичів і друзів з курортних Аліканте і Торревєхи. Захопили ваше житло - спробуйте домовитись з окупантами, а викидати їх на вулицю силою заборонено, ми вас посадимо - так каже влада.

Хто думає, що все зміниться коли окупанти захоплять будинок політика - помиляється. Під Аліканте окупанти самозаселились у будинок місцевого політика (політикиня ліва), так вона сказала «все ок», нікого виселяти не буде, розпіарилась на цій темі і т. д.
Виявилось у неї кілька таких будинків.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664427 вiд 2023-06-03 12:33:27

С твиттера:
кулєбякіно в огнє вториє суткі
жопохуєво в говнє трьохсотий год
і в защьокіно покоя ні мінуткі
да і бєлгород горіт, єбісь он в рот

гдє жє ми свєрнулі нє туда-то?
как жє вишло, что вот ето всьо?
ми і раньше нє жилі піздато,
а тєпєрь і вовсє хуй сосьом

чьвякіно, 2023

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664426 вiд 2023-06-03 11:41:55

Треба боротися з цією хуйнею. Недоторканість права власності має працювати. Просто треба протащити закон, за яким власники можуть офіційно наймати вишибал і виселяти безхатьків.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664425 вiд 2023-06-03 10:50:29

sk (chromebook acer 14)
№ 1664423

Це колись ліваки в Іспанії прийняли закон, щоб маловмущв верстви населення могли заселятися в покинуті будівлі, і пішло-поїхало. Зараз цю тему звісно підмяла під себе оргзлочинність, виконавці -місцеві цигани та араби. Особливо страждає Каталонія як туристичний регіон, де багато будинків заточені під відпочинок, і взимку можуть бути порожні.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664424 вiд 2023-06-03 10:45:50

Зєля висловив співчуття Індії через аварію на залізниці.
Я пішов почитати: вже 288 загиблих і мабуть буде ще.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664423 вiд 2023-06-03 10:43:16

з приводу само-захоплень будинків - цікава тема
якось погано корелює з непорушністю права на власність у західній інтерпритації
-------
недавно дивився нетфлікс (по-моєму вони) кіно про бориса беккера, історію від успіху до тюряги за борги
то там був момент що його «дачу» в іспанії «захопили» туристи. просто бухі німці туристи залізли і знімали відоси на покинутій «дачі». знали що то належить беккеру…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664422 вiд 2023-06-03 10:40:31

Брати Капранови
@BratyKapranovy
Спецоперації ГУР розмаїті - ми не знаємо, хто підірвав Кримський міст, зате точно знаємо, хто відмазує слугу від Лукашенка і допомагає іншому втекти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664421 вiд 2023-06-03 10:21:18

А от голландці навпаки визнали цю практику кримінальним злочином, хоча реальних посадок мало:

https://en.wikipedia.org/wiki/Dutch_squatting_ban

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664420 вiд 2023-06-03 10:18:53

Сквотинг - взагалі розповсюджена фуйня, особливо у тих країнах, де беруть гору лівацтво та анархізм. Щодо Іспанії - дивлюсь, що таки да:

https://en.wikipedia.org/wiki/Squatting_in_Spain

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664419 вiд 2023-06-03 09:25:56

Російська армія в історії набагато більші втрати витримувала. Вона завжди воює кількістю і великими ресурсами. Але нездатна ефективно їх використовувати, тому несе великі втрати. Так завжди було.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664418 вiд 2023-06-03 08:57:24

Яка армія може такі втрати безболісно витримувати, навіть якщо ці ціфри ділити навпіл?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664417 вiд 2023-06-03 08:55:47

Тема з «окупасами» в Іспанії існує багато років. Як буду бомжувать, поїду в Іспанію.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664416 вiд 2023-06-03 08:49:56

32 артсистеми, 7 рсзв, 7 ппо - щось відбувається цікаве.
хоча, це якщо вірити офіц даним генштабу. а вони можуть бути дуже орієнтовні

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664415 вiд 2023-06-02 23:36:15

Слоупок ньюз вдерся у чатик ггг

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664414 вiд 2023-06-02 23:18:16

нам би ваші проблеми

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1664413 вiд 2023-06-02 23:15:54

У дядька мого, у іспанця, на сусідній вулиці у хату знайомого заселились африканці-наркомани. Приїхала поліція, розвернулась і поїхала. І таких випадків купа.

Громада готує петицію у мерію. Всі сидять по своїх хатах, стараються лишній раз нікуди не їхати.

Ссилка на їбанутий закон десь була, можу пошукати.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.