olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664452 вiд 2023-06-04 11:06:35Єврокупки і єврофутбол мається на увазі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664451 вiд 2023-06-04 11:06:02А як виглядали трансляції єврокубків 2 роки тому? Хто був правовласником трансмісії і забезпечував процеси? Футболи Ахметова? Чи впливає і як впливає відсутність грошей на українському ринку на трансляцію і якість. З. І. Паріматч не домовилася з Єрмаками і їх винесли з ринку. А це величезна частка грошей, які потрапляли в спортивні медіа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664450 вiд 2023-06-04 09:04:47«Setanta:» У звʼязку зі складними погодними умовами у місці передачі сигналу виникли технічні проблеми з трансляцією матчу «МанСіті» – МЮ "----------------------------Це нагадує відому совячу відмазку про «помєхі за прєдєламі СССР». Мабуть ті кацапи, які працюють у Сетанті, ще з тих часів запамʼятали це хитрожопе формулювання.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664449 вiд 2023-06-04 05:28:24PEPSI (Merkury) № 1664447 Ну і скільки таких випадків було? 1-2-3-5 на 83-мільйонну країну?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664448 вiд 2023-06-04 03:56:14 1997 № 1664446 вiд 2023-06-03 23:59:01 Немає «зеленого» чи «пєтіного» правосуддя. Є українська судова система. Вона незмінна і з цим ніхто нічого не робив і не робить. Тому що для правлячої верхівки, незалежно від персоналій, важливо мати можливість безкарно творити злочини.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664447 вiд 2023-06-04 01:17:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1664414 вiд 2023-06-02 23:18:16 нам би ваші проблеми ---------------------------- зараз я щось напишу і ти ахуєєш. У Німеччині після перегляду Аватар-2 до лікарів стали звертатись німці і скаржитись на депресію, яка виникла у результаті перегляду фільму у кінотеатрі. Пандора була показана такою гарною, що глядачі і собі захотіли таке життя, як на Пандорі, і тепер у них депресія від повернення у реальність.
1997 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664446 вiд 2023-06-03 23:59:01olma № 1664430 Зелене правосуддя як воно є, винуватий звісно Порошенко.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664445 вiд 2023-06-03 22:47:16ProstoVlizPobalakaty № 1664442 нaрeштi фрaнцузи будуть зaдoвoлeнi рукoстискaнням :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664444 вiд 2023-06-03 22:26:08Enot № 1664417 вiд 2023-06-03 08:55:47 А як же Румунія?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664443 вiд 2023-06-03 22:13:30теніс яхуйєйю_дарагайя_рєдакція леся цуренко обіграла бьянку андреску 6-1 6-1. це десь так дк-барса 4-0 3-0… далі іга швьонтек (яка пройшла свою суперницю 6-0 6-0) дуже дивні результати. я розумію що таке може бути в 1му колі. але коли суперниці вже виграли 2 матча на рг і грають в третьому колі - мінімум вони в непоганій формі… пишуть що вперше в 4му колі на рг дві українки еліна колись грала в пів-фіналі…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664442 вiд 2023-06-03 21:59:15Цуренко винесла Андреєску і вийшла на Ігу Швьонтек.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664441 вiд 2023-06-03 21:41:49Звичайно, у випадку різних офіційних осіб демарші можуть бути різні - відмовитися від зустрічі чи відвідання якогось заходу, вийти з зали під час виступу і загалом культурно послати нафуй.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664440 вiд 2023-06-03 21:39:51PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1664432 вiд 2023-06-03 18:36:13«Демарш» - це загалом коли посол приходить до органу влади країни перебування (до МЗС, як правило) і каже, що, мовляв, його держава доручила йому передати таке - і говорить якусь неприємну фуйню. Чи може бути демарш у письмовій формі - хз, мабуть може.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664439 вiд 2023-06-03 20:55:40PEPSI До Маркевича піде, вспокойсі вже?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664438 вiд 2023-06-03 19:58:08Я не дуже хвилююсь за діда. Суспільна думка на його боці, прокурор розвалить справу, дадуть щось умовне і відпустять. Єдине що йому може зашкодити, якщо у ту ніч він був бухий. Погано просто що він у сізо 2 місяця проведе, могли б і домашнім обмежитись, на мою думку
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664437 вiд 2023-06-03 19:51:05я дуже сумніваюсь, шо до посадовій інструкції сторожа внесли пункт про відкриття сховища. Будь коли. І як ні, то любий адвокат помноже все на нуль. Хоча в цьому випадку скоріше все буде по безпределу, і він просто буде стрілочником …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664436 вiд 2023-06-03 19:28:41ProstoVlizPobalakaty № 1664435 ---- Так згоден, оцей аспект захисту від родичів загиблих мені теж до голови прийшов.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664435 вiд 2023-06-03 19:15:03olma № 1664430 вiд 2023-06-03 17:54:37 Тупо враховано тяжкість злочину, така ізоляція підозрюваного може пояснюватись ще й необхідністю його захисту від можливих неадекватних дій з боку родичів потерпілих. Підозрюваних у смерті людей в усьому світі частіше замикають до суду, ніж випускають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664434 вiд 2023-06-03 19:10:16У Пепа Гвардійоли завжди якийсь Гюндоган у рукаві є.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664433 вiд 2023-06-03 18:55:05та просто лист надіслав, думаю
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664432 вiд 2023-06-03 18:36:13На доручення МЗС України тимчасовий повірений України в Угорщині здійснив офіційний демарш перед угорською стороною ", - йдеться у коментарі МЗС України. Джерело: https://censor.net/ua/n3422494 ------------------------------------ це як? показав фак, чи шо?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664431 вiд 2023-06-03 18:16:11от кончена сектанта, по усіх їх каналах збоїть трансляція :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664430 вiд 2023-06-03 17:54:37⚡ Суд відправив у СІЗО на два місяці 62-річного охоронця деснянської поліклініки Вадима Мошкіна. Він визнав вину, але заявив, що скоїв злочин ненавмисно. Вадим Мошкін у суді. Фото: Олексій Арунян, Ґрати Eugen? @panibratchik · 3 год Чому не особисте зобов'язання чи, принаймні, домашній арешт? В суда є підозра що 62-річний дядько, очевидно, не маючий зайвих коштів, кудись втече? Якийсь пиздець. ---- Судова і політична система України як вона є.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664429 вiд 2023-06-03 14:47:08Коноплянка має пропозиції і розглядає перехід до Полісся, або до Олександрії. Було б цікаво в Житомир :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664428 вiд 2023-06-03 14:01:05а, так ця херня з самозахопленням житла називається Сквотинг? Не знав. Думаю, що це наразі навіть не сквотинг, а щось інше, і скоро придумають нову назву явищу. Бо явище набуло організованого системного кримінального характеру. Практично індустрія, причому узаконена. Мені відомі такі випадки від родичів і друзів з курортних Аліканте і Торревєхи. Захопили ваше житло - спробуйте домовитись з окупантами, а викидати їх на вулицю силою заборонено, ми вас посадимо - так каже влада. Хто думає, що все зміниться коли окупанти захоплять будинок політика - помиляється. Під Аліканте окупанти самозаселились у будинок місцевого політика (політикиня ліва), так вона сказала «все ок», нікого виселяти не буде, розпіарилась на цій темі і т. д. Виявилось у неї кілька таких будинків.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664427 вiд 2023-06-03 12:33:27С твиттера: кулєбякіно в огнє вториє суткі жопохуєво в говнє трьохсотий год і в защьокіно покоя ні мінуткі да і бєлгород горіт, єбісь он в рот гдє жє ми свєрнулі нє туда-то? как жє вишло, что вот ето всьо? ми і раньше нє жилі піздато, а тєпєрь і вовсє хуй сосьом чьвякіно, 2023
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664426 вiд 2023-06-03 11:41:55Треба боротися з цією хуйнею. Недоторканість права власності має працювати. Просто треба протащити закон, за яким власники можуть офіційно наймати вишибал і виселяти безхатьків.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664425 вiд 2023-06-03 10:50:29sk (chromebook acer 14) № 1664423 Це колись ліваки в Іспанії прийняли закон, щоб маловмущв верстви населення могли заселятися в покинуті будівлі, і пішло-поїхало. Зараз цю тему звісно підмяла під себе оргзлочинність, виконавці -місцеві цигани та араби. Особливо страждає Каталонія як туристичний регіон, де багато будинків заточені під відпочинок, і взимку можуть бути порожні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664424 вiд 2023-06-03 10:45:50Зєля висловив співчуття Індії через аварію на залізниці. Я пішов почитати: вже 288 загиблих і мабуть буде ще.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664423 вiд 2023-06-03 10:43:16з приводу само-захоплень будинків - цікава тема якось погано корелює з непорушністю права на власність у західній інтерпритації ------- недавно дивився нетфлікс (по-моєму вони) кіно про бориса беккера, історію від успіху до тюряги за борги то там був момент що його «дачу» в іспанії «захопили» туристи. просто бухі німці туристи залізли і знімали відоси на покинутій «дачі». знали що то належить беккеру…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664422 вiд 2023-06-03 10:40:31Брати Капранови @BratyKapranovy Спецоперації ГУР розмаїті - ми не знаємо, хто підірвав Кримський міст, зате точно знаємо, хто відмазує слугу від Лукашенка і допомагає іншому втекти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664421 вiд 2023-06-03 10:21:18А от голландці навпаки визнали цю практику кримінальним злочином, хоча реальних посадок мало:https://en.wikipedia.org/wiki/Dutch_squatting_ban
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664420 вiд 2023-06-03 10:18:53Сквотинг - взагалі розповсюджена фуйня, особливо у тих країнах, де беруть гору лівацтво та анархізм. Щодо Іспанії - дивлюсь, що таки да:https://en.wikipedia.org/wiki/Squatting_in_Spain
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664419 вiд 2023-06-03 09:25:56Російська армія в історії набагато більші втрати витримувала. Вона завжди воює кількістю і великими ресурсами. Але нездатна ефективно їх використовувати, тому несе великі втрати. Так завжди було.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664418 вiд 2023-06-03 08:57:24Яка армія може такі втрати безболісно витримувати, навіть якщо ці ціфри ділити навпіл?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664417 вiд 2023-06-03 08:55:47Тема з «окупасами» в Іспанії існує багато років. Як буду бомжувать, поїду в Іспанію.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664416 вiд 2023-06-03 08:49:5632 артсистеми, 7 рсзв, 7 ппо - щось відбувається цікаве. хоча, це якщо вірити офіц даним генштабу. а вони можуть бути дуже орієнтовні
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664415 вiд 2023-06-02 23:36:15Слоупок ньюз вдерся у чатик ггг
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664414 вiд 2023-06-02 23:18:16нам би ваші проблеми
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664413 вiд 2023-06-02 23:15:54У дядька мого, у іспанця, на сусідній вулиці у хату знайомого заселились африканці-наркомани. Приїхала поліція, розвернулась і поїхала. І таких випадків купа. Громада готує петицію у мерію. Всі сидять по своїх хатах, стараються лишній раз нікуди не їхати. Ссилка на їбанутий закон десь була, можу пошукати.