PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664412 вiд 2023-06-02 23:12:09Maximus № 1664411 хто такий Екслер? У Іспанії у мене родичі в Аліканте живуть, і я там кожен рік буваю. Інфо від них.
Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664411 вiд 2023-06-02 23:00:55Так, Пепсі - в Іспанії пиздець. Але ти серьойно вважаєш, що на Обсилфі немає людей, які знають - хто такий пан Exler? Ти як завжди - наводиш його пости без копірайту - ну - типа ти такий у курсі ;) Ні. ти тупо не у курсі. Ти саме піздиш чужі пости. Пруф: https://exler.ru/blog/zashchita-prav-okupasov.htm
Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664410 вiд 2023-06-02 22:58:50Так, Пепсі - в Іспанії пиздець. Але ти серьойно вважаєш, що на Обсилфі немає людей, які знають - хто такий пан Exler? Ти як завжди - наводиш й
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664409 вiд 2023-06-02 22:48:51в Іспанії настав пиздець. Влада законодавчо дозволила біженцям (бомжам, неробам, мігрантам) захоплювати і заселятись у будинки, які деякий час пустують, або там деякий час не зявлялсь господарі. Примусове виселення заборонено, бе це негуманно. Що це значить на практиці - ви на вікенд поїхали відпочити, у цей час хтось виломав замки і заселився у ващ будинок, і ви не маєте права їх виселяти. Виклик поліції нічого не дає. Поліція не має права виселяти окупантів. Ви - на вулиці. Жарт? Ні. Прийнято закон, він діє. Прийняли закон - патрія толерастів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664408 вiд 2023-06-02 22:27:01 Elina Monfils @ElinaSvitolina · 6m To win this war, we Ukrainians remain UNITED. On the battlefield and on the tennis court?? ✊?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664407 вiд 2023-06-02 22:00:51klirik № 1664405 ну так… якби було 100% правди - це був би мега супер-брейкінг-ньюз… хоча ж новина від офіційного джерела… ну тобто «не-арєстович розказав»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664406 вiд 2023-06-02 21:59:42теніс ватніца сабалєнка попросила не проводити пресухи їй задають незручні запитання. вона ображається що про теніс не питають… організатори пішли їй на зустріч… пам'ятається що колись осака сказала що для мого ментального здоров'я краще не проводити пресухи. її всі затролили, казали що це частина її роботи (тим більше що вона спонсорських контрактів тоді підписала на 50+ млн баксів) … а тут для ватніци сабалєнки організатори пішли на зустріч… вирішили сберегти її мєнтальне здоров'я… укр журналістка нагадала їй на останній прес-конференції що сабалєнка підписала листа у підтримку лукашеску в часи коли протести в країні бушували… ще якісь активісти розвісили банери нагадуючи про те що бренд лакоста не звалив з хуйлостану… а так, якщо придивитись, то у них на контракті джокович, іга (з ракеткою техніфайбр, яка зараз лакості належить), мєдвєдєв…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664405 вiд 2023-06-02 21:49:12sk (chromebook acer 14) № 1664404 Трохи конашенковщиної віддає, но можливо дійсно щось зачепили раз закинули цю новину
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664404 вiд 2023-06-02 21:13:41У Курську пошкоджено кілька бойових літаків Су-34 та знищено ЗРГК «Панцир» Ударів було завдано 2 червня 2023 року по аеродрому "Східний». Точна інформація щодо кількості літаків ще перевіряється. https://t.me/operativnoZSU
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664403 вiд 2023-06-02 21:12:07теніс еліна пройшла в 4те коло прийшлось возитись 3 сети з москалькою блінковою. тиждень назад вони грали фінал у страсбурзі і там еліна в 2х сетах виграла досить комфортно далі ще одна москалька -касаткіна. яка єдина хоч трохи голос подавала про те що її країнра охуйєла і натякала що думає над зміною паспорту досить колоритний у еліни її «бокс» - група підтримки. крім тренера-чоловіка ще гарік когородський і декілька цікавих кобіт, одна у футболці рус-ні, піс-да :) https://pbs.twimg.com/media/FxoPUXEWcAAqFE0?format=jpg&name=small
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664402 вiд 2023-06-02 20:53:34тим часом «підпільні» переговори штати-китай продовжуються (хз які результати) ------- CIA chief made secret visit to China in bid to thaw relations CIA director Bill Burns travelled to China last month, a clandestine visit by one of President Joe Biden’s most trusted officials that signals how concerned the White House had become about deteriorating relations between Beijing and Washington.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664401 вiд 2023-06-02 20:21:11toreo Це саме собою. Просто я розглядав лише тему війни, як найважливішу. Фейкові реформи це інше питання.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664400 вiд 2023-06-02 20:19:37Твіттер-Хуїттер
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664399 вiд 2023-06-02 20:17:17Enot № 1664384 голосували не лише за зе, але і проти по. бо у суспільства був запит на справедливість. і він не був задоволений. і не тому, що суспільство дурне, і не хоче реформ. а тому, що новій владі не треба були ті реформи.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664398 вiд 2023-06-02 20:11:53«Тысячи русских FPV дронов с конвейера поехали на фронта и еще десятки тысяч поедут. И это не арта, каждый такой российский дрон в умелых руках убьет нашего солдата или повредит нашу технику. Я «кричу» об этом второй месяц, как могу. Я вообще связист, который далек от темы дронов, но просто так смотреть на это тяжело. У нас в стране давно есть крутые изготовители FPV, но нам очень нужно государственное производство большого масштаба с унификацией дронов и с ретрансляторами для них. И конечно нужен окопный РЭБ по всем фронтам от этой нечисти» —— це сергій флеш пише. кацапи потрохи закривають тему дронів. поки наші куйовдяться
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664397 вiд 2023-06-02 19:16:29Washington Post пише, мол наші почали знімать міни в Зп області https://www.washingtonpost.com/world/2023/06/02/ukarine-russia-counteroffensive-defenses-fortifications/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664396 вiд 2023-06-02 19:00:16ProstoVlizPobalakaty № 1664393 ------ Щойно пан Стріха виступав на Радіо НВ, де пояснив цей підхід здорового глузду при сьогоднішніх атаках на Київ. Підхід будується на шансах і ймовірності. 1) Варто зробити оповіщення типу Тривоги і небезпеки і орієнтовний час підльоту, щоб люди вибирали тип укриття 2) агітувати людей за переміщення внутрь і правило двох стін 3) в місцях скупчення людей робити бетонні бункери на кшталт Харківських, які на 100% захищають від уламків.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664395 вiд 2023-06-02 18:07:32 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664390 саме так. взагалі у нас немає політичної культури.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664394 вiд 2023-06-02 17:36:03Enot № 1664379 нaпaд гoтувaли рeaльнo знaчнo дoвшe. нa стoлi мaють лeжaти рiзнi вaрiaнти…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664393 вiд 2023-06-02 17:34:28olma № 1664392 вiд 2023-06-02 17:26:36 Я не думаю, що у хорошого фізика та перекладача Стріхи знання щодо організації цивільного захисту набагато ширші просто за здоровий глузд системно мислячої людини. Але дійсно навіть просто здравомислячу людину важко знайти у владних коридорах.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664392 вiд 2023-06-02 17:26:36Чувак багато в чому має рацію. Шкода що такі мозги не мають ані в КДМА ані в Кличка, ані у ВА м. Києва. Три уроки ночі 1 червня: як мають бути переглянуті оповіщення про ракетні тривоги, щоб зменшити число жертв
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664391 вiд 2023-06-02 17:23:45OG № 1664389 Muchas gracias!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664390 вiд 2023-06-02 17:21:47 VVV № 1664387 президент за поданням уряду
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664389 вiд 2023-06-02 17:20:38Perfect Stranger Многая літа! (С)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664388 вiд 2023-06-02 16:11:46olma № 1664386 так саме за це Червінського і посадили. Він свідок їх злочину. А те шо в країні іде розправа з політичними ворогами регентства усі ж бачать.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664387 вiд 2023-06-02 16:05:05Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664344 а хто призначає глав районів?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664386 вiд 2023-06-02 15:59:45Я згоден з Енотом, що недавні політичні розборки, що стали історією, не мають вирішувати наше майбутнє. І я не сприймаю випади Зе проти По, як і посіпаків По проти Зе. Навіщо команді Єрмака було давити наприклад, Червінського. Так, він свідок провалення ОП операції по арешту вагнерівців, яка могла б стати історичною. Оці речі мало зрозумілі. В політичному плані Зеленському нічого не загрожує, адже кількість прихильників, медіаресурс, популярність у світі- ну я не бачу шансу в будь-якій політичній силі посунути Зеленського як кандадита на прези. Але Зе має розбудовувати політичну систему, де є кілька різних партій, і на них перекладати відповідальність за пройоби. А без цього всі пройоби будуть його.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664385 вiд 2023-06-02 15:45:02В 2021 році був призначений і Залужний, і Резніков. Коли стало зрозуміло що війна може бути.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664384 вiд 2023-06-02 15:39:41ProstoVlizPobalakaty № 1664381 вiд 2023-06-02 15:25:31 Напевно доля відповідальності на Зеленському є, як і на інших очільниках держави. Але вони були в полоні іллюзій, що можна з Росією домовитися. Ті самі ілюзії розділяла більшість українського суспільства та його верхівки. Саме тому президентом став Зеленський, а не хтось інший. Його обрали заради того щоб домовлятися. І він робив те, заради чого його обрали. Але капітулювати він не збирався. Коли стало зрозуміло що домовитися не виходить, почали щемити Медведчука, закрили його медіахолдінг. Це був дуже важливий крок в підготовці. Коли з'явилися дані про можливий напад, українські дипломати за зачиненими дверима намагалися умовити американців та європейців поставляти зброю. Ще з осені. Але ті відмовлялися, одночасно попереджаючи про напад. Тільки незадовго до вторгення, вже в січні, наскільки я пригадую, Боря Джонсон повірив Зеленському, повірив що Україна воюватиме і так як в Афганістані не буде. Потім долучилися США і вони разом почали поставки Джавелінів, Стінгерів та інших цінних речей. При цьому всі експерти казали що Київ візьмуть за три дні. З початком війни, Зеленський робить те що має робити на свої посаді. Це те що я можу сказати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664383 вiд 2023-06-02 15:30:11як каже одна людина на фейсбуці: «нас спасет только амєрєканская окупаціонная адміністрація» шкода тіки шо ми їм не дуже потрібні
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664382 вiд 2023-06-02 15:26:48Enot № 1664378 Сovid врятував два рази, спочатку навчив всіх, в т. ч. державні органи та компанії працювати віддалено. Та (скоріш за все) відклав вторгнення, що дало час. Щодо «колишні» - це дуже просте та неточне узагальнення. На захист Enot скажу, що він розбирає кожного «колишнього» окремо, тому хоч тут можна дискутувати.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664381 вiд 2023-06-02 15:25:31Enot № 1664378 вiд 2023-06-02 15:17:10 Sauron № 1664376 вiд 2023-06-02 14:53:25 Ви хоч бачите, що з ваших текстів персональна провина Зеленського у такому ході історії є очевидною. Єдине, що його виправдовує - його вчинки після 24 лютого.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664380 вiд 2023-06-02 15:25:11претензія до Зельца, чи ермака, хто там в них головніший, дуже проста. Так чи інакше знаючи о нападі, ніфіга не робили :( Більш того, створювались умови для зручного нападу :( От і все. І якшо військові нехай і не все, але шось зробили, принаймі не усіх застало в казармах, то ці … Злочинна недбалість помножена на не компетенцію і зраду. Ну і досі незрозуміло, хто давав команду Баканову (до речі де він?) призначати російських шпигунів. Чому він це виконував і чи покарані ті люди.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664379 вiд 2023-06-02 15:21:27ProstoVlizPobalakaty № 1664375 вiд 2023-06-02 14:48:41 Цей напад готували біля 2 років реально
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664378 вiд 2023-06-02 15:17:10ProstoVlizPobalakaty № 1664374 вiд 2023-06-02 14:37:51 Україна не показала здатність захищатися у 2014 році. Вона була абсолютно беззахисна. Всі були впевнені, що Україна буде окупована за короткий проміжок часу у випадку повномасштабного вторгення. Інша справа - ціна питання, розрив відносин з Заходом, руйнування, можлива партизанська війна. Путін думав добитися своїх цілей без війни, і чекав виборів. Обрали Зеленського, сподівався примусити до капітуляції, не вийшло. А потім зненацька прийшов ковід і все відклалося ще. Потім чекали президентських виборів в США. І тільки навесні 2021 року Путін почав шантажувати війною, але Байден згодився провести переговори і все відклалося ще раз.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664377 вiд 2023-06-02 14:53:50Тому перенесли на 2022.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664376 вiд 2023-06-02 14:53:25ProstoVlizPobalakaty № 1664375 Та наче все легко: чекали вибори й вірили в те, що совковий Зєля допоможе. Але він виявився більшим патріотом неньки, ніж показував назовні. Після цього вже почали підготовку до вторгнення але у 2021 році хтось зупинив їх наміри.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664375 вiд 2023-06-02 14:48:41Sauron № 1664373 вiд 2023-06-02 14:36:10 Якщо там у них дійсно у всіх дах поїхав, то так, напали б, але навряд чи б захопили стільки території. Коли мені кажуть, що все одно напали б, я завжди питаю, чому не напали до 2019? Підготувати такий напад, як вони зробили - справа пари місяців.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664374 вiд 2023-06-02 14:37:51Enot № 1664372 вiд 2023-06-02 14:28:14 Я категорично не погоджуюсь із цим твердженням. Ніхто не нападає на того, хто всіма своїми діями показує бажання захищатись і відповідати на удар. Саме тому Путін не напав до 2019, і саме тому напав в 2022, хоча вже трохи запізнився, Зеленського до того часу трохи привели до тями, і до війни всюди крім півдня були готові.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664373 вiд 2023-06-02 14:36:10Enot № 1664372 +1. Русня напала б всеодно. Зараз це вже очевидно.