Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664372 вiд 2023-06-02 14:28:14ProstoVlizPobalakaty Ані Зеленський, ані будь хто інший в Україні не несе відповідальності за війну. Я підозрюю, якби тоді Порошенка обрали, може війна раніше почалася. А так хуйло на щось сподівалося спочатку, думав примусить клоуна мирно капітулювати. Тільки Росія винна в війні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664371 вiд 2023-06-02 14:25:09Те саме можна сказати про Кличка. Він 9 років при владі в Києві. І що? Багато зробив? В Києві як і раніше рулять мафіозні застройщики. Ну, буде Кличко президентом, чи засяде в Раді з фракцією імені себе? Що він принесе нового? Це те саме, що руйнувало Україну всі ці роки. Кланово-олігархічна хуєта. Навіщо це? Щоби що?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664370 вiд 2023-06-02 14:14:09Enot № 1664368 вiд 2023-06-02 14:05:35 Зате от Зеленського вся країна отримала новий трюк у вигляді війни. Не завжди консерватизм це добре, але непрофесіоналізм це погано завжди. Тому критика непрофесіоналізму влади має бути дозволена і під час війни.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664369 вiд 2023-06-02 14:13:33Ось ще одна «колишня» - Юлія Володимирівна Тимошенко. Влаштувала в Кончі-Заспі велике свято на свій День Народження, з концертом Гаріка Кричевського. Подивіться на цих радісних людей, у них все добре, у них немає ніякої війни. А на наступних виборах за партію Тимошенко проголосують виборці, може не так як колись, але вона буде в Раді. Питання - навіщо ці люди? Що вони роблять у владі? Може досить? https://twitter.com/Apocalypto321/status/1664401920151150593?t=xHV4MsZcKitI-mDt0efmAA&s=19
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664368 вiд 2023-06-02 14:05:35Я приділяю увагу «колишнім». Вони не мають повернутися. Нинішня влада піде, але опозиція, це оці і все. І це погано. Тобто на зміну Зеленському чи Слугам, прийдуть оці «патріоти» з фан-клубом. Результат їхньої діяльності можна передбачити математично точно. Достатньо подивитися на попередні рази, коли вони приходили до влади. Вони 20 років «на манєже», від них неможливо чекати нових трюків.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664367 вiд 2023-06-02 13:33:10Єноте, хто такий Порошенко сьогодні, що ти так багато уваги йому приділяєш? Є в Україні зелена влада, яка привела війну на нашу землю, готувалась шашлики разом з москалями на день пабеди жерти, але щось пішло не так, і це ні грама вас не торкає, головне аби не Порох. Послухай факти в № 1664354 , чи це тоже порохоботи придумали
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664366 вiд 2023-06-02 13:30:45Блядь, схоже на загострення і перехід в буйство. Або нажрався зранку до зелених соплів… Санітарів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664365 вiд 2023-06-02 13:07:04Sauron № 1664363 мало того, Дортмунд примудрився не забити пеналь, але зрівняти у додатковий, а Бавария забила і виграла на 89хв.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664364 вiд 2023-06-02 13:01:49раніше людей з 9Б ізолювали, шоб вони нікого не зайобували
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664363 вiд 2023-06-02 13:00:42Ги, глянув таблицю БундесЛіги. Перед останнім туром Дортмунд випереджав Баварію на2 очки та грав вдома з Майнцем, але зіграв 2:2. Баварія наздогнала та випередила за додатковими показниками.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664362 вiд 2023-06-02 12:55:56В Бердянську сьогодні ---
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664361 вiд 2023-06-02 12:53:07Аааа)))) Чому син Порошенка переїхав до Лондона? Ось чому! https://twitter.com/EdisonTom8/status/1664538721851506689?t=lhEJf5q94xfp1L-D1EX7FA&s=19
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664360 вiд 2023-06-02 12:39:27Люди, ви взагалі розумієте, які ви довбойоби? :-))))))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664359 вiд 2023-06-02 12:37:56Порохоботи напади на Янину Соколову. Чудово, вони почали пожирати одне одного, це просто свято якесь))))) https://twitter.com/IaninaSokolova/status/1664531347807903746?t=upUdBYEQjLUcxCkNhhlz4Q&s=19
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664358 вiд 2023-06-02 12:35:09Nevropatolog № 1664356 На DeepState воно червоне наче завжди було. Без змін.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664357 вiд 2023-06-02 12:29:58ProstoVlizPobalakaty № 1664355 вiд 2023-06-02 12:20:59 Це масове явище) Пєтіни мутанти бісяться)) Зомбіленд))))
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664356 вiд 2023-06-02 12:28:25Судячи з фінської карти, втрачено Масютівку на Куп "янському напрямі. Там тихою сапою рухаються орки.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664355 вiд 2023-06-02 12:20:59Enot № 1664353 вiд 2023-06-02 11:56:32 Якесь дурнувате написало хуйню Стерненку. Коментатори: Порошенко і його боти винні в усіх бідах.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664354 вiд 2023-06-02 12:02:42https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02pEhLmsepSia9R7ndLgdCoCyC6UEX8chpprJLPkiq3ozikkV7Qu6fqnLPn299rkaxl&id=100013233961037
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664353 вiд 2023-06-02 11:56:32Теж смачно :-)) https://twitter.com/sternenko/status/1664535304705851393?t=Yzvwz8qRXvuHZPhipmSb-w&s=19
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664352 вiд 2023-06-02 11:36:08ProstoVlizPobalakaty № 1664347 вiд 2023-06-02 11:25:28 Я боюся що коментарі з того треду можна буде копіювати до цього :-)))
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664351 вiд 2023-06-02 11:30:49Дивлячись скільки робочих зайняті дорожними роботами, які могли б і зачекати, мимоволь замислишся, що могли б і бомбосховища будувати.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664350 вiд 2023-06-02 11:28:19Навіщо тоді голова районної ДА? тоді РДА треба розігнати, щоб вся повнота влади була у Мера та голови КМДА
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664349 вiд 2023-06-02 11:26:11Enot № 1664346 --- Грець з ним з тим Кличком, хай подає у відставку, Єрмак поставить нового мера. Пох що кияни обирають мера, коли голову КДМА з повноваженнями призначає Президент за подання кабміна. Що Кличко не дуже добрий мер, і нічим аж таким проривним не відзначився і не відзначиться - це зрозуміло. давайте скинемо. Бо диктатури не получається.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664348 вiд 2023-06-02 11:25:35Зеленського обрала Україна. Питання, для чого вона його обрала? Для того щоб він стрілки переводив і казав що підготовка до війни це не його функції. Він президент чи мебель? На Маріуполь, Бучу йому похуй, на життя українців?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664347 вiд 2023-06-02 11:25:28Enot № 1664345 вiд 2023-06-02 11:06:17 А за що люди не люблять зелебобиків, нема треду? Думаю, що туди можна в десять разів більше накидати дурнуватих мемів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664346 вiд 2023-06-02 11:10:07ProstoVlizPobalakaty № 1664343 вiд 2023-06-02 08:25:05 Попко відповідає перед тим хто його призначив. Кличка обрала громада Києва. Питання, для чого вона його обрала? Для того щоб він стрілки переводив і казав що підготовка бомбосховищ це не його функції. Він мер чи мебель? На Київ йому похуй, на життя киян?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664345 вiд 2023-06-02 11:06:17За що люди не люблять порохоботів. Чудовий тред :-) https://twitter.com/vsheredeha/status/1664526409425993728?t=C_4wBNDMu5nSusmGMUMfxw&s=19
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664344 вiд 2023-06-02 08:37:38 ProstoVlizPobalakaty № 1664343 «У кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і глави районів. Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці», — нагадав Кличко.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664343 вiд 2023-06-02 08:25:05Enot № 1664341 вiд 2023-06-02 07:54:27 Нахрін тоді потрібен Попко, якщо за сховища має відповідати Кличко? Ну не входить це у прямі обов'язки мера, якщо в місті є ще військова адміністрація. Але ж не буде Офіс Президента свого ставленника критикувати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664342 вiд 2023-06-02 08:24:37в советские времена вопросы бомбоубежищь - размещения, строительства, содержания, ремонта, комплектации соответствующим оборудованием, решались Штабом Гражданской обороны при Штабе соответствующего военного округа. В больших городах представителями штабов при Округе были городские штабы ГО, возглявляемые офицерами СА, с образованием, полученным в Тюменском ли Кременец-Подольском военно-инженерных училищах. Мне пришлось очень много общаьбся с такими штабами, ведь в КАЖДОМ аэропорту должно было быть убежище. На военном сленге тех времен это называлось «Сооружение Х», или Сооружение десять, или просто Десятка.). Перед проектированием надо было подписать в штабах кучу бумаг по размещению, объему, оборудованию, уровню стойкости предполагаемому ядерному удару (скока килотон) и т. п. И так наверно было всегда. Помню, как пацаном лазил в «бомбу» под нашим домом, щупал костюмы противохимической защиты, примерял противогаз, потом, естественно все вешал на место. Двери, стальные, толстенные, всегда были открыты. В школе в 9-10 класс были уроки ГО. Крайний раз бывал в убежище ГО в Славутиче, в 2019 году, под школой Киевского квартала Славутича. На стенах висели все теже плакаты ГО образца 70 годов прошлого века. Поскоку это была учебная тревого, весь состав группы строительства НБК пошел туда довольно быстро. Иностранцы с большим интересом рассматривали эти плакаты, просили перевести, что там написано..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664341 вiд 2023-06-02 07:54:27Юридично Кличко не має відповідати за зачинене бомбосховище, якщо він сам, особисто, не наказав їх закрити. Але політична відповідальність має бути. Під час постійних ракетних обстрілів для мера Києва питання укриттів має бути одним з найголовніших. По-хорошому він би мав подати у відставку. Але у нас інша політична культура :-(
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664340 вiд 2023-06-02 06:59:15«У кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і глави районів. Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці», — нагадав Кличко. У Києві затримано трьох посадовців та охоронця медзакладу, де через закрите укриття загинули троє людей. Ідеться про першого заступника Деснянської РДА, директора медзакладу та його заступника, а також охоронця. Останньому планують оголосити підозру за «фактом залишення в небезпеці, що спричинило смерть».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664339 вiд 2023-06-02 06:26:03Військова адміністрація Києва – це тимчасовий державний орган, створений на випадок воєнних дій у місті. Основні завдання військової адміністрації: готувати місто до оборони, забезпечувати громадський порядок та безпеку цивільного населення, здійснювати контроль правового режиму воєнного стану та забезпечувати життєдіяльність міста. Начальником військової адміністрації Києва призначений Указом Президента України генерал-полковник Сергій Миколайович Попко.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664338 вiд 2023-06-02 05:11:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1664330 вiн скaзaв тe щo скaзaв би любий прeзидeнт. Кличкo мoжe вiдпoвiдaти лишe зa oргaнiзaцiю прoцeсу, a нe зa вчинки людeй нa якoмусь 10-му рiвнi вiд сeбe.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664337 вiд 2023-06-02 00:09:33або фотошоп..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664336 вiд 2023-06-01 23:39:45або фотошоп
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664335 вiд 2023-06-01 23:25:242 Nevropatolog№ 1664322вообще-то, продольные трещины во внецентренно -сжатом железобетонном элементе, -это признак скорого разрушения. Элемент сжимается в вертикальном направлении и одновременно расширяется (наступите на резиновый мячик) в горизонтальном направлении. При этом, поскольку бетон имеет очень маленькое сопротивление растяжению, он лопается, возникают трещины. я неоднократно ломал в гигантском прессе колонный промышленных и гражданских зданий в натуральную величину и очень хорошо знаю картину разрушения.НО!!Трещины при разрушении возникают нерегулярные и по всей, круговой в данном случае, поверхности колонны равномерно.В данном случае такой картины нет. Кроме того, тут нет и не может быть такой нагрузки, чтобы раздавить колонны.Трещины, которые могут образоваться при неравномерной осадке ростверка будут иметь другое направление и общее расположение. Их тоже нет.«Трещины» на фото, на мой взгляд (на расстоянии) очень похожи на технологические швы, которые возникают при снятии двух половинок опалубки круглых колонн.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664334 вiд 2023-06-01 23:12:35olma № 1664332 о, в нього є шанс нарешті шось виграти. Першість першої ліги :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664333 вiд 2023-06-01 22:35:01«Челсі» не розраховує на Фелікса. «Атлетико» може знову відправити гравця в оренду. Розкусили. Шкода Атлетико, міг здихатись «зірки». Але ж Почеттіно пристойний тренер і його не так легко наїбати.