Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663772 вiд 2023-05-25 00:46:45Швець може і тріпло, але проблема зберігання і накопичення існує.Відомо, що не тільки старе паливо і старі бомби…І партнери не дарма досить різко кажуть, що «у вас все є» … Схоже, що ми не можемо зберігати і не знаємо, що робити… Або бери і дій, або не бери, бо втратиш…Перегріли з тим наступом, а по факту втрачаємо безцінну допомогу так і не надавши в війська…Ну і сбу та контррозвідка…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663771 вiд 2023-05-25 00:14:48Швец = Арестовіч такий же пустобрьох. в Павлограді зберігалось старе ракетне паливо з переробки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663770 вiд 2023-05-25 00:09:10Nevropatolog № 1663769 ---- Удари болючі, але Швець жене пургу здебільшого. Він знає не набагато більше, ніж я і ти. А пиздить знатно - це така робота, такий хліб.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663769 вiд 2023-05-25 00:06:07Швец: Ещё пару ударов как по Хмельницкому и Павлограду, и наступать ВСУ будет нечем.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663768 вiд 2023-05-24 22:35:31схожу фігню ваш Арестовіч сказав ще в минулому році, коли служив у ермака, але тоді він був «ідолом пропаганди» і на нього усі так надрачували, шо сглотнули і не помітили …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663767 вiд 2023-05-24 22:24:02Тіна Тернер фанк, соул, рок. Років 20 тому класна колаборація з Рамацотті, такий рок-соул!
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663766 вiд 2023-05-24 22:19:08r. i. p. тіна тернер
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663765 вiд 2023-05-24 22:18:35Tina Turner… Епоха
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663764 вiд 2023-05-24 22:07:59Позитивний блохєр щось по приколу 3.143данув - і такий резонанс ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663763 вiд 2023-05-24 21:11:40Cу-24 приспоспособили под шторм-шеддоу путем переделки пилонов подвески топливных баков..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663762 вiд 2023-05-24 21:11:15Sauron № 1663760 йoгo вжe спiймaли нa вiдпoчинку дeсь в Iзрaїлi…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663761 вiд 2023-05-24 20:58:37Люся хоче славу шуфрича, разом із регулярними пиздюлями
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663760 вiд 2023-05-24 20:34:25Отжеж довбойоб. Всі народи - якісь суміші. Арєстовіч - суміш поляка та білоруса.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663759 вiд 2023-05-24 20:28:54блеать, Арестович - «Украинцы - это своего рода смесь поляков и евреев». Умный дурак. Лучше бы уже молчал. Или жевал. И прилетит теперь снова, и по делу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663758 вiд 2023-05-24 20:21:32тим більше, це ж посівать вранці 1 січня тоді надо? хм, це мало реально
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663757 вiд 2023-05-24 20:20:05Буде Різдво і Старе Різдво. Ділов. Я вже цьому році 2 раза святкував :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663756 вiд 2023-05-24 20:19:14olma № 1663753 нато чекало коли економічно хуйлостан розпадеться зараз ждуть коли прігожин попре на шойгу. стінка на стінку завтра ж «виход» з бахмуту… за підсумками виходу нато вирішать що робити далі якраз і рамштайн буде…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663755 вiд 2023-05-24 20:08:10Щодо нового церковного календаря ПЦУ - я за! Само собою в моїй грішній душі є певна ностальгія за Юліанським календарем, адже саме в совку за комунізму цей Календар був свого роду носієм традицій, наприклад зимових свят. Ми вечерю (кутю) носили 6.01, посівали 14.01 тощо. Але ці покоління вже відходять, час для нових традицій)) (оксюморон, але так воно в житті буває).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663754 вiд 2023-05-24 19:56:22Нах нам ті Ф- шішнадцять не потрібні як желізяки чи як пугало для москалів, нам потрібен захист і важіль сили проти Русні, Китаю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663753 вiд 2023-05-24 19:54:23Генсек НАТО Єнс Столтенберг у середу заявив, що терміни ухвалення остаточного рішення з питання передачі Україні військових літаків залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація на полі бою. Джерело: https://censor.net/ua/n3420492 ---- Ну це вже формєнна хуйта! Нах нам ті Ф- шішнадцять потрібні як желізяки. Нам треба геймченджер 2024 року для захисту кордонів України і Східного флангу НАТО. ХЗ шо Єнс мав на увазі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663752 вiд 2023-05-24 19:42:23Громадянська війна за Беларусь, росія проти НАТО. смішно аж до сліз … сумних таких сліз. хто блін заважав москальскому капіталу просто торгувати. Китайськи товариші ж торгують, аж гай гуде, інтереси відстоюють без застосування «воєнних операцій». Може це «поки що», але ж і результати кращі ніж у свинособак.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663751 вiд 2023-05-24 19:14:17Пєсков заявив, що Росія буде «звільняти» Білорусь, якщо народ повстане проти Лукашенка
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663750 вiд 2023-05-24 18:21:31Nevropatolog № 1663746 бо це була не військова, а медійна операція. ккд поки невідоме
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663749 вiд 2023-05-24 16:56:54Власники українських клубів і так жадні були, а зараз війна, хочуть з гімна і палок зробити якесь ТБ і урядувати. Ну мабуть Ахметов має якісь напрацювання на «Футболах».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663748 вiд 2023-05-24 16:49:38гєллєр - швєллєр - хуєллєр
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663747 вiд 2023-05-24 16:44:242 olma№ 1663737Пенісов: «На цей момент вирішено, що збирається робоча група. Була пропозиція від Євгена Геллера долучити мене в цю групу, щоб я зі своїм досвідом допоміг це все сформувати.»Нахуй всю цю кротячу пиздоту!
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663746 вiд 2023-05-24 16:31:572 sk№ 1663741Придністров "я - то Молдова. І нас не просили. Це виключено.А от той рейд на БНР якийсь не підготовлений видається.Розуміли ж, що каци кинуть авіацію, техніку поженуть, то чому б було не підігнати ПВО до кордону, не зробити засідки вздовж траси і попалити трохи техніки, снайперів щоб здаля того лапіна зажмурили…Воно якось виглядало не військовою операцією, а піарзаїздом «ударімпабездорожью автопрабєгом» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663745 вiд 2023-05-24 15:12:18Сидор - це смєшна жопа, причому вже давно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663744 вiд 2023-05-24 14:56:38Об'явили що у Київській області - військові навчання і буде їздити бронетехніка. Цікаво, чого б це?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663743 вiд 2023-05-24 14:45:45да
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663742 вiд 2023-05-24 14:37:55olma № 1663737 ----- Оце шановні ацці розкажіть що таке ОТТ платформа? Це типа свій медіа-канал, ТБ і аплікація в телефоні-компутері?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663741 вiд 2023-05-24 14:36:52Bobb № 1663735 польский буданов :) якщо серйозно - то у мене є таке відчуття що є якась домовленість з біларусами. той же арєстович постійно каже що зі сторони біларусі ні пусків ракет… нічого… і мовляв лукашеску - маладєс. хоча йому «не легко» … але якщо буданов вирішив дрг рейдами «хитати» хуйлостан, то, можливо, є ідеї і по біларусі. хоча там, думаю, кордон краще захищений… у мене взагалі є підозра що якби та дрг що зайшла в бнр, зайшла у придністров'я, то сьогодні б над всми придністров'ям висів молдавський/український/румунський прапор…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663740 вiд 2023-05-24 14:31:24Буяльский грає «на отьєбісь» чи то так хоче чи так і вміє :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663739 вiд 2023-05-24 14:30:08Бую мало бракувало ось зараз щоб всунути.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663738 вiд 2023-05-24 14:26:16За відсутності Ваната, видно, якою фуйнею є рамірес.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663737 вiд 2023-05-24 14:21:02Додано: 24.05.23 09:42 Джерело: Чемпіонат України Вчора у Будинку футболу відбулась зустріч представників клубів УПЛ, яка була присвячена телетрансляціям наступного чемпіонату України з футболу. «Сетанта» запропонувала шість мільйонів доларів на сезон 2023/2024 за умови збереження чи створення єдиного телепулу. Ця пропозиція не знайшла одностайної згоди з боку всіх клубів. Власник «Зорі» Євген Гєллєр виступає за телепул, але проти того, щоб їхні матчі транслювалися на будь-яких зовнішніх платформах. Гєллєр був одним із найактивніших прихильників ідеї «Шахтаря» щодо створення власної ОТТ-платформи та реалізації телеправ клубами. Представниками клубів УПЛ доручено керівництву УПЛ впродовж 10-денного терміну сформувати та презентувати комерційну пропозицію щодо єдиного телепулу на основі власної ОТТ-платформи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663736 вiд 2023-05-24 14:17:01sk (здалеку…) № 1663734 в Бердянськ, Токмак, Пологи кожен день прилітає інколи досить влучно.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663735 вiд 2023-05-24 14:11:21В продолжение к № 1663670 Свежее, вчера вечером: Бывший замминистра национальной обороны Польши, генерал Вальдемар Скшипчак предрек переворот в Белоруссии. Об этом он заявил в эфире телеканала Polsat. «Надо готовиться к восстанию в Белоруссии, потому что оно произойдет», - сказал Скшипчак. Он уточнил, что речь идет именно о войсковой операции. «Нужно быть готовым поддержать войска, которые будут вести операцию против Лукашенко», - сказал генерал. По мнению Скшипчака, в «восстании» могут принять участие белорусы, которые в настоящее время принимают участие в боевых действиях на стороне Украины. Видео с полным интервью (c 19 минуты): https://www.youtube.com/live/GV9YT9Pie_o?feature=share&t=1140
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663734 вiд 2023-05-24 13:58:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1663726 я буданова (коли він дає і-вью), як іпсо й не розглядаю він свою справу робить. так що ок президент каже «зачекаємо», буданов - «всьо готово» … вангую що найближчим часом великого наступу не буде навіть не видно-не-чутно хаймарсів та шторм-шедов останні дні…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663733 вiд 2023-05-24 13:56:46Перріс і в попередньому матчі виглядав непогано - можливо СаШо таки зміг йому пояснити, що інакше доведеться повертатися на цукрові плантації Ямайки.