olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663492 вiд 2023-05-21 15:29:11Дєдушка вписався за Зе. Росіяни втратили у Бахмуті понад 100 тис. військових, - Байден Джерело: https://censor.net/ua/n3419775 I like it! Зе зробив все правильно, поїхавши на збіговисько лідерів в Японії!.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663491 вiд 2023-05-21 15:20:30вася іде лісом, промитий йолуп. Кірілл з ФСБ радісно потирає руки. Вася не розуміє, що його кацапи використають як гандона і викинуть. А коли викинуть, то українці ще й добавлять підсрачників. win-win для кацапів, всьо как оні любят. :-(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663490 вiд 2023-05-21 14:49:17Наша тенісистка Ангеліна Калініна, яка у фіналі турніру Мастерс в Римі через травму не дограла матч і, отже, поступилася москальці з кзхстанським паспортом Є. Рибакіній - сказала важливі слова на адресу італійської публіки: https://twitter.com/ukrtennis_eng/status/1660211750413774849 З. І. Ех Вася Вася… Лома величайший боксер, але без підтримки української нації, яка у вогні, попи московські всякі чудєса Сєргія блять Радонєжского не допомогли. Хоча засудили, кажуть, занадто спортивним і технічним є і був Ломаченко, а там треба головоріза.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663489 вiд 2023-05-21 14:27:40Enot № 1663483 Ну штати ж дають зброю, але по хуйлостані нею їбашити не можна… Хоча… Якщо залежний скаже що то не мищначить то просто ппртизани…
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663488 вiд 2023-05-21 14:25:54Batyj № 1663487 Про Миколаїв як порт для зернової угоди зе казав коли виступав у штатах в грудні… Коли перший зерногруз піде з Миколаєва тоді можна бути говорити. Поки що це все на словах Херсон навряд чи навіть згадують
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663487 вiд 2023-05-21 13:58:48№ 1663479расширить перечень портов на отгрузку зерна - это Николаев. А может даже Херсон, хез, что ам у Ермачилы в башке. Значит надо объявить Днпровский залив (по старому Днепро-Бугский лиман) зоной перемирия, демилитаризованной, хез какой зоной, но там нельзя воевать. А как высаживаться например на Кинбурнскую косу? Не воюя в Днепровском заливе? Как наступать на Железный порт и Скадовск? Никак. Т. е., зелебобики принимая расширенную зерновую угоду соглашаются заморозить юг Херсонской и Запорожской областей (коридор в Крым) за кацапьем.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663486 вiд 2023-05-21 13:55:14sk № 1663480 хуйлостан з китаєм домовились що порт владивостоку стає внутрішнім для логістики всередині китаю… без всіляких митних досмотрів Не домовлялись бо це внутрішнє рішення Китаю що для товарів відправлених з цього порту може бути сполучення «внутрішнє», а не лише «транзит» чи «імпорт». Для хуйлостану китайський транзит залишиться транзитом, нічого не змінюється. Nevropatolog № 1663475 Ну подивись карту. Яке оточення? Подальший рух росіян на Часів Яр прямо зараз виглядає як під загрозою оточенням.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663485 вiд 2023-05-21 13:20:29ironbelly (LMW28IF) № 1663390 Ти знав!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663484 вiд 2023-05-21 12:57:14https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Minuteman-III_(LGM-30G) Станом на 2022 року ця ракета, як і раніше, перебуває на озброєнні ВПС США і її модернізовані версії регулярно випробовуються. Також є нахрюк, що ці ракети буде передано Україні-CNN (Укр. наступ)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663483 вiд 2023-05-21 12:54:14sk (chromebook acer 14) № 1663480 вiд 2023-05-21 12:53:02 А по кому тоді стріляти межконтинетальними балістичними ракетами?)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663482 вiд 2023-05-21 12:54:14sk (chromebook acer 14) № 1663480 вiд 2023-05-21 12:53:02 А по кому тоді стріляти межконтинетальними балістичними ракетами?)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663481 вiд 2023-05-21 12:53:06Оскільки Іран та Саудівська Аравія підписали мир за посередництва Китая, то логічно, що Асада запросили.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663480 вiд 2023-05-21 12:53:02США готові надати Україні міжконтинентальні балістичні ракети LGM-30G Minuteman III, але з умовою, що ЗСУ не завдаватимуть ударів по території РФ — CNN ----- хз що за нова. якщо міжконтинентальні - то що, по владивостоку будемо хєрачити? до речі були новини що хуйлостан з китаєм домовились що порт владивостоку стає внутрішнім для логістики всередині китаю… без всіляких митних досмотрів
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663479 вiд 2023-05-21 12:51:08Enot № 1663473 вiд 2023-05-21 11:29:05 Batyj № 1663472 я так розумію що підключення рос-хуйзначого-банк (що веде транзакції з продажу зерна за кордон) плюс аміакопровід - були вимоги хуйлостану постійно в зернових угодах попередня зернова угда діяла до виборів в туреччині. зараз 2 міс, якраз після того як другий тур закінчиться +- або нова влада сяде за кермо, або ердоган «розстріляв» чергову партію тих хто проти нього і почав рулити далі… і буде чергова спроба домовитись щось мені підказує що дуже багато там залежить від ердогана хз як хуйлостан вимагає включити аміакопровід коли на одессу постійно прильоти… це, так би мовити, якщо відкинути те що вони зі своїми вимогами одразу йдуть нахуйь…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663478 вiд 2023-05-21 12:46:42toreo № 1663471 взагалі з тим асадом - хуйєвато (хоча хз які там розклади в арабському світі) писали що 10 років його не запрошували. для цивілізовного світу він нелигітимний, такий же як і хуйло став а тут легімітизували цим запрошенням…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663477 вiд 2023-05-21 12:40:33Зараз включив еспресо на ютубі «Фортеця Бахмут, героїзм його захисників - наративи української пропаганди». Сука-сука-сука
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663476 вiд 2023-05-21 12:28:172 Enot № 1663474 Двбб. Просто селекційний двбб
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663475 вiд 2023-05-21 11:48:192 toreo№ 1663462Ну подивись карту. Яке оточення? Я розумію про «фланги», «500 метрів» і т. д. Але маячня про оточення - то занадто.То вже конашенчивщіна, якій не потрібно уподоблятись, бо бридко…Достойно втрачено Бахмут - немає жодної підстави для виправдань і тим більше для отої маячні про «ми оточуємо…»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663474 вiд 2023-05-21 11:29:58Сейчас порохоботы и русня в Твиттере визжат от счастья.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663473 вiд 2023-05-21 11:29:05Где там согласие на заморозку конфликта? Зернова угода действовала во время предыдущих наступлений ЗСУ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663472 вiд 2023-05-21 10:56:57а вот и замаскированное согласие на заморозку конфликта:https://www.epravda.com.ua/news/2023/05/20/700326/Разрекламировпнное весеннее наступление закончилось не начавшись..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663471 вiд 2023-05-21 10:47:06асад на самміті ніби як отримав по пиці від еміру катара))
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663470 вiд 2023-05-21 10:31:47Ясно, що УПячка, але здається що так ближче до правди https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/21/7403149/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663469 вiд 2023-05-21 10:31:43Згодом речник Зеленського Сергій Никифоров заявив, що президент сказав, що росіяни не взяли Бахмут, а ЗМІ не вірно потрактували його слова. Про це він повідомив у Facebook.«Що стосується відповіді президента України на запитання про Бахмут.Reporter’s question: (Питання. - Ред.)- Russians said they have taken Bakhmut. (Росіяни сказали, що взяли Бахмут. - Ред.)President’s reply: (Відповідь президента. - ред.)- I think no. (Я думаю, ні. - ред.)Таким чином президент заперечив взяття Бахмута», – зазначив Никифоров.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663468 вiд 2023-05-21 09:57:02так би мовити офіційне повідомлення ------- На саммите G7 в ответ на вопрос, находится ли город под контролем украинских сил, Зеленский сказал: «Я думаю, что нет. На данный момент он только в наших сердцах».
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663467 вiд 2023-05-21 09:56:28Країни G7 будуть інвестувати в Китай попри політику «зниження ризиків залежності», - Олаф Шольц Зокрема, налагоджуватимуться і зміцнюватимуться ланцюжки поставок і шляхи експорту товарів до Китаю. Шольц додав, що країни «Великої сімки» хочуть знизити ризики залежності від Китаю та розуміють небезпеки, але ніхто не зацікавлений у тому, щоб стримувати зростання економіки КНР. ------- з «економічною дружбою» з хуйлостаном «невдобно получілось». але продовжуємо жерти кактус…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663466 вiд 2023-05-21 09:55:09Та это всё понятно и известно, ну хоть на весь мир не срет свои ебаные месседжи. 99% тех, кто слышал его высер, нихуя не поймет, о какой там именно церкви он пиздит.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663465 вiд 2023-05-21 09:09:29Він поплавлений сектант фсб мп, там нема про що говорити. Просто послухайте його останні заяви. Усіку на подвір'я заїхав руснявий танк, так він почав хоч щось розуміти, а до того був такий самий
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663464 вiд 2023-05-21 08:49:21Зараз я хочу повернутися додому, допомагати Україні та своїй православній церкві ", - такий був перший коментар Ломаченка після бою.А «своя» - это МП..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663463 вiд 2023-05-21 08:45:16toreo В реальності теж є рух ЗСУ на флангах біля Бахмуту, когось звідкись вибили, тому що Пригожин верещить постійно.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663462 вiд 2023-05-21 08:39:04Nevropatolog № 1663443 інформаційно втрату бахмута треба якось врівноважити. тому ці повідомленя, що «відкинули ворога на флангах», в результаті контранступу просунулися на 500 м», «звільнили два кв км» і т. д. ну і чому б не оточити бахмут в інформаційному просторі? трохи не так народу важко буде сприймати це все. а може і справді десь щось прорвали. то кацапи і так про це знають
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663461 вiд 2023-05-21 08:36:40Нє, він тільки сказав типа англійською: «зараз поїду додому боротися за свою країну та українську православну церкву». Московією не бзділо там. Прапор вдягнув, на трусах та рукавичках також маленькі прапорці були.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663460 вiд 2023-05-21 08:13:58было понятно, что выиграть в Вегасе у местного негрилы Вася мог тока нокаутом.. Пару раз был близок, ловил того на жесткой встречке.., но с добиванием не получилось..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663459 вiд 2023-05-21 08:12:07та не было там перемоги негра.116-112, 115-113, 115-113 - чистый грабеж. На зацеркву - согласен..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663458 вiд 2023-05-21 08:06:17Що, воно там навіть після бою щось 3.143діло на підтримку мясковського патріархату? Хай іде нафуй. Вітаю перемогу нєгріли.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663457 вiд 2023-05-21 07:44:39Хейни решением..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663456 вiд 2023-05-21 06:55:13Хейни выше, но все время лезет нюхать трусы Лома..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663455 вiд 2023-05-21 06:50:48Первый раз вижу боксера амера без тату..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663454 вiд 2023-05-21 06:34:12Марьяна Соболь исполняет гимн, вокал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663453 вiд 2023-05-21 06:32:57Ну, хоть с флагом вышел..