Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663452 вiд 2023-05-21 05:52:18тут будет Ломаченко-Хейни:https://espreso.tv/biy-lomachenko-kheyni-pokazhut-v-ukraini-u-vilnomu-dostupi
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663451 вiд 2023-05-21 04:45:02Shmyg № 1663446 щo сaмe вiн нaисaв?
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663450 вiд 2023-05-21 01:10:20Теніс На жаль Ангеліна не змогла дограти фінал. Через болі в нозі в 2му сеті… Рекорд в рейтингу, буде сіяна на рг…
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663449 вiд 2023-05-21 01:09:0283 years ago #Today, Igor Sikorsky demonstrated his helicopter invention to the public [video: http://buff.ly/2q7vndf] [read more: https://buff.ly/2WLKso3]
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663448 вiд 2023-05-20 23:49:382 Shmyg № 1663446 Якщо правильно памʼятаю, проблема в отриманні доступу до ключів втрачених станцій (втрата, зняті з загиблих). Штатно доступ заблокований, але це хтось і зламав. Тобто проблема обліку, контролю, перепрограмування в умовах бою. Доступ до ключа за декілька годин. Далі можуть слухати. Це все не до зради.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663447 вiд 2023-05-20 23:26:24«дзвінок - для вчителя!» (с)
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663446 вiд 2023-05-20 23:18:25Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1663440 Я не знаю, що там було і де, але якщо Флеш пише про це, то так воно і було. Знаю його особисто.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663445 вiд 2023-05-20 22:55:09Nevropatolog Не для тебе
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663444 вiд 2023-05-20 22:38:11Nevropatolog № 1663443 нагнітають панічні настрої серед кацапів.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663443 вiд 2023-05-20 22:34:14Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий:- ЗСУ ведуть операцію з оточення Бахмута!__________От нахіба таке молоть? Це для кого?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663442 вiд 2023-05-20 22:14:58пробегавший (пробегавший) № 1663381 цe прoблeмa OБСIЛФA (ну i тeбe зoкрeмa) щo люди сoбi придумють oпoнeнтa нe знaючи йoгo… мoжливo тaк прoстiшe :) тaк, я нe Брюс, aлe… цe вжe iншa iстoрiя.. :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663441 вiд 2023-05-20 22:10:11Batyj № 1663383 мaю нa увaзi твoї вислoвлювaння тoгo чaсу… скiльки мoжнa рoзжoвувaти… думaй Вoвa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663440 вiд 2023-05-20 22:08:57Shmyg № 1663379 тaк iмплeмeнтaцiя мoжe мaти прoблeми… зaвжди будe чисeльнe нaближeння дo iдeaльнoгo гeнeрaтoрa випaкoвих чисeл aбo рoзпридiлeння прoстих чисeл… aлe цe нe тe сaмe щo мoскaлi тaм чoгoсь нaвчилися в рeaлнoму чaсi пeрeхoплювaти i т. д. тaм мoглo бути бaгaтo чoгo iншoгo i прoстiшoгo - нaприклaд хтoсь зaгубив рaдio, aбo нaвiть взaгaлi user error - зaбули включити encryption дeякi iдeї oбгoвoрювaли нa ycombinator
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663439 вiд 2023-05-20 20:47:14olma № 1663438 вiд 2023-05-20 20:41:06 Валерій, оці дані так собі, відображають тільки час на полі. А Футбол гра колективна. Щоб повнівніше оцінити форварда варто б додати - скільки пасів отримує нападник, асисти, та інші ТТД. Одна команда може постійно давати на свого страйкера якісні паси, а в іншій х-й мнячика випросиш :)) ------------------------------------ Дякую, бо я не знав що вода рідка та мокра, а лід твердий, але холодний тощо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663438 вiд 2023-05-20 20:41:06Валерій, оці дані так собі, відображають тільки час на полі. А Футбол гра колективна. Щоб повнівніше оцінити форварда варто б додати - скільки пасів отримує нападник, асисти, та інші ТТД. Одна команда може постійно давати на свого страйкера якісні паси, а в іншій х-й мнячика випросиш :))
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663437 вiд 2023-05-20 20:29:58Але найкращий нападаючий в УПЛ це Алефіренко (перероблений кацапами з Олефіренко) з Зорі, який грає за Чорноморець в оренді. В нього показник 108 хв\гол.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663436 вiд 2023-05-20 19:51:01Після попереднього туру я попросив статистику по Ванату. Мені тут любязно надали сайт Диваннийрахунок. ком, але на цьому сайті не відокремлювали голи забиті з пенальті. Я це зробив самостійно. Мене цікавило, хто забиває частіше з гри, Ванат чи Довбик. Передчуття мене не зрадили, бо Ванат забивав частіше -144 хв\гол проти 146 хв\гол. Після останнього туру перевага Ваната ще збільшилась.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663435 вiд 2023-05-20 18:50:30«Шарій, якого оголосили у розшук в Україні, разом з дружиною продовжили собі український закордонний паспорт у Валенсії.» а де ж блять 100% зе-Венедіктова з зібраними доказами?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663434 вiд 2023-05-20 17:53:20Так чи інакше, зі своєю політикою щодо трансляцій сетанта виявилась у жопі. Стосовно її грузинокацапського персоналу, то хай 3.143дують нафуй що одні, що інші.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663433 вiд 2023-05-20 17:45:1489’ гол ГОЛ! Назар Волошин. 1-5
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663432 вiд 2023-05-20 17:39:39Олександрія забула вийти на поле після тривоги
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663431 вiд 2023-05-20 17:38:22смотрю по Х-спорту канада - швейцары. 1-2.. Интересно, чем кончится..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663430 вiд 2023-05-20 17:37:07Vichny № 1663427 це якраз підарство, бо всі кацапи - гній.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663429 вiд 2023-05-20 17:35:552Vichny № 1663422 для тебя - ПЕРСОНАЛЬНО. Пидары - потому что НАЕБАЛИ в начале сезона. Было объявлено, что все матчи, на которых будет сетента работать, будут в эфире. А оказалось, что не все. Все, за исключением игр ДК на полях их соперников. На игры ДК на своем поле их просто не пускают.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663428 вiд 2023-05-20 17:34:17Vichny № 1663425 це банальне наєбалово. Причом сектантой зрблнено навмисно, як покарання Динамо за небажання вступати в гівнопул
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663427 вiд 2023-05-20 17:33:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1663424 вiд 2023-05-20 17:28:56 То шо ірландці найняли якихось кацапів і посадили їх в Грузії - то хуйня, канєшно. Ще один індикатор нерозуміння їми реалій. Але ж це не підарство, а просто недалекоглядність
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663426 вiд 2023-05-20 17:31:552Voxa (м. Запоріжжя) № 1663420 а я подписался на кабельное ТВ в доме в городе, тока потому, что там Сетана и Сетанта+, по которым, обещали, будет весь футбол. В итоге - хуй, как и у тебя, сетанта есть с нахуй никому не нужными трехкратнвми повторами всех игр кротов, и полным отсутствием игр ДК. НО, как видишь, некоторые тут считают, что правильно, и что не пидары..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663425 вiд 2023-05-20 17:31:42Voxa, Я з тобою згоден в частині, що це херня, що ніхуя не було роз'яснено, що у цієї сетанти є хуйналцять каналів, і частину з них не включено до жодного з пакетів національних провайдерів. Не продумали, це їм в мінус. Просто напевно для них це дивно, що у нас концепту цього не розуміють, бо в Європі і Штатах це нормально
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663424 вiд 2023-05-20 17:28:56ну і ще, оця наша грузинська Сектанта це насправді кацапи. Кіріл Дємєтьєв чи як його там, головний редактор. нехай вони і «харошіє рускі» тіпа за нас, але сам факт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663423 вiд 2023-05-20 17:28:39https://www.dynamomania.com/news/682847-vse-ravno-na-vojnu-v-ukraine-futbolisty-barselony-zapisali-teploe-videoobraschenie-k-bolelschikam-iz-rossii сєпари каталонські. гандони йобані. навіть питань немає за яку команду в Іспанії вболівати. фанати Реалу виходять на ходу з плакатом Слава Україні, а ця поєбєнь мичить хуйлофанам "скора увідімся, спасіба за паддєржку. сука, довбойоби.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663422 вiд 2023-05-20 17:27:54Batyj № 1663416 вiд 2023-05-20 17:16:07 2 Vichny № 1663414 пидары - в основном за то, что сильно продуманные. Даже финалы лиги чемпионов можно посмотреть на пиратских сайтах типа майфутбол топ или ливетв. А Сетанту нельзя ---------- Це потужно!!! Підари, бо не дозволяють у них пиздити!!! Єбічеська сила! Совок безсмертний :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663421 вiд 2023-05-20 17:24:54написано шо поновлять гру в 17.25
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663420 вiд 2023-05-20 17:22:58Vichny № 1663412 та хуй там. Сектанта іде нахуй! Коли почалась вся історія з пулом і Сектантой, подивився в кого з провайдерів оті канали є, і купив підписку. Шоб значить дивитись. Але раптом виявилось шо ЖОДНОГО, жодного блять, матчу Динамо на тих каналах нема. А усі матчи (раптом! блять) десь заховані на сайт. Причом зроблено це нишком, без жодного попередження і шо головне - навмисно саме для Динамо. Я принципово ХУЙ заплачу Сентанті за те шо вона там тихцем показує на своєму сайті. Я вже мовчу про купу людей які не «на ти» з ПК і як їм той футбол дивитись :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663419 вiд 2023-05-20 17:20:25ага, уже закончилась игра, просто он лайн репортаж на сайте не продлевали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663418 вiд 2023-05-20 17:19:05тревога давно закончилась, а матч не продолжают..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663417 вiд 2023-05-20 17:16:33Vichny № 1663412 та хуй
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663416 вiд 2023-05-20 17:16:072 Vichny№ 1663414пидары - в основном за то, что сильно продуманные. Даже финалы лиги чемпионов можно посмотреть на пиратских сайтах типа майфутбол топ или ливетв. А Сетанту нельзя. Ладно, потерпим. Скока тут осталось? Они уже обьявили, что им тут не выгодно и оне съебывают.. Вот и ладненько..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663415 вiд 2023-05-20 17:03:54Тим часом, Жирона таки просрала на останніх хвилинах. А не треба розміщувати на стадіоні кацапську рекламу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663414 вiд 2023-05-20 17:00:39Batyj № 1663413 вiд 2023-05-20 16:53:37 Ось, бачиш - ти розумієш, що PPV то є нормальний і працюючий в багвтьох країнах концепт. 109 грн… Та квиток на стадіо + доїзд коштувало б дорожче. А то шо інету норм нема в селі - то ж не питання до сетанти..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663413 вiд 2023-05-20 16:53:372 Vichny № 1663412я знаю, что такое PPV. Платил $15 за разовый просмотр финала NHL и другие разовые ивенты. Но по обычному телевизору в высоком качестве.Мне предлагают платить за месяц 109 грн, а мне надо тока 1 матч посмотреть.. Считаю цену неадекватной, это раз. А два - все равно не смогу нормально посмотреть по интернету в пердяевке..