🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 220.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742255 вiд 2026-02-28 19:50:04

Іранські квір-підари мали свою асиметричну відповідь на американо-ізраїльську атаку, не користуючись симуляцією від Antropic Claude, тупо вирішили бити по нафтових та інвесторських мирних країнах Затоки, які не мають захисту any Air Defence etc.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742254 вiд 2026-02-28 19:49:43

Був шокований, коли від деяких популярних фб-експертів почув про «неспровоковану агресію проти суверенного Ірану».

Тобто, коли ці тегеранські бляді збивали наш літак або постачали шахеди хуйлу - це норм? Так само як і вбивство євреїв через хусітських та інших проксі?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742253 вiд 2026-02-28 19:37:21

Постільна білизна у Х-йла фірмова, брендована :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742252 вiд 2026-02-28 19:32:55

КСИР, а українською КВІР, тобто queer, тобто підараси. Але це і так було зрозуміло ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742251 вiд 2026-02-28 19:27:34

Але є в цьому якийсь плюс, побачать шановні нафтовики та інвестори з Перської затоки як воно нам тут під шахедами кацапськими.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742250 вiд 2026-02-28 19:21:12

Іранці розкидалися шахедами, хуярять туди нема захисту, Бахрейн наприклад, показують відео що уїбашили в Дубаї лягло біля знаменитого хмарошкряба Бурдж Халіфа.

Короче, пагібать так с музикой.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742249 вiд 2026-02-28 19:19:43

неймовірно але факт, у грі кротів з Лехом вболіватиму буду за кротів:

https://www.footboom1.com/ua/foreign/uefa-europa-conference-league/1763185079-potribno-naderti-dupu-cim-banderivcam-vbolival-niki-leha-pro-matci-z-sahtarem.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742248 вiд 2026-02-28 19:12:10

Корпус стражей Исламской революции объявил о запрете на движение судов через Ормузский пролив – один из важнейших маршрутов глобальной торговли нефтью и газом.

Хотя официального объявления из Тегерана не поступало, представители военно-морской миссии ЕС заявили, что суда получают VHF-сообщения от КСИР с текстом: «Ни одно судно не имеет права прохода через Ормузский пролив».

https://www.newsru.co.il/mideast/28feb2026/hormuz321.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742247 вiд 2026-02-28 19:09:25

Перекриття Ормузької протоки полягає у розсилці на пошту танкерів, що прямують у напрямку протоки в обох напрямках, листи-загрози, що всі судам заборонено проходити протоку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742246 вiд 2026-02-28 18:53:05

Тобто тепер у нафтових шейхів з'являється потужний стимул разом із ненависним Ізраїлем і трампіздами змінити режим в Ірані.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742245 вiд 2026-02-28 18:50:04

Тим часом, ще живі персидські гниди перекрили Ормузьку протоку:
------------------
As of 2024 and early 2025, approximately 20 million barrels of oil per day (b/d) transit the strait, representing roughly 20% of global petroleum liquids consumption and over one-quarter of total global seaborne oil trade. [1] [2] For many Persian Gulf exporters, including Kuwait, Qatar, and Bahrain, the strait remains the only viable maritime route for reaching international markets, including Europe and Asia.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742244 вiд 2026-02-28 18:41:51

olma
№ 1742241

За бабло, очевидно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742243 вiд 2026-02-28 18:41:25

olma
№ 1742241
кажуть шось рейдернув у юри енакієвського

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742242 вiд 2026-02-28 18:41:10

Якщо у аятолли в ході ліквідації не згоріла борода, то слід перед похороном її відрізати та передати духовному наступнику - як пам'ятку славних справ папєрєдніка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742241 вiд 2026-02-28 18:38:28

Batyj
№ 1742239
----
А за шо грохнув? Не кажуть?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742240 вiд 2026-02-28 18:34:59

Азізов - азер..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742239 вiд 2026-02-28 18:34:39

Портнова грохнул Азізов громадянин парашки..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742238 вiд 2026-02-28 18:21:34

шахеди летять в Бурдж Халіфа …
чим же їм так Дубай насолив

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742237 вiд 2026-02-28 18:01:59

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1742236
пора тікати в Олбанію? :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742236 вiд 2026-02-28 17:37:41

умовно кажучи, в Ірані комісари :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742235 вiд 2026-02-28 17:07:42

А ми ще почали підспівувати Комо Ес, комо ес, а тоді вся зала приєдналася :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742234 вiд 2026-02-28 17:06:29

Vichny
№ 1742232

так… «штанга» …
згадував стару війну коли шах втік і саддам подумав що нова влада слабка…
і строчив «шах» маючи на увазі лідерів ірану вцілому…
але то, дійсно, велика різниця шах-аятолла

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742233 вiд 2026-02-28 16:57:51

Торік у Лондоні був на Муердо. Він чомусь недолюбляє Росалію за текстом пісні.
? si=G-TrU-N5gs4cd92y

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742232 вiд 2026-02-28 16:53:48

Аятолла у них, ну бля

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742231 вiд 2026-02-28 16:51:54

до речі щось занадто оптимістично від ізраїлю
а коли вони йобнули по катару. теж писали що купу «нєхароших» людей вбили. потім були повідомлення що неправда, але хз чим закінчилось, правда чи ні…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742230 вiд 2026-02-28 16:50:24

sk
№ 1742228

це як «борати» про казахів…
мав на увазі «головного камандіра», коротке слово…
але там пахлаві в твітері строчить - типу готовий на трон…
поки воно там ковбаситься, краще довгими словами «духовний лідер», як зараз в новинах…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742229 вiд 2026-02-28 16:49:02

Ґотан Проджект був, Чанґо Спасюк був.
? si=lIJqKUekSd1BMvAb

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742228 вiд 2026-02-28 16:46:23

Vichny [Останнi 20 месаг]
№ 1742222 вiд 2026-02-28 16:23:34

Який ще блядь шейх, шейхи?
-------
бля. оп-писався. шах - шахи…
підпиздець. думав що ніхто не читає те що я строчу :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742227 вiд 2026-02-28 16:37:38

Неллі Фуртадо. Був :) Ну, окей, припиняю на цьому.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742226 вiд 2026-02-28 16:31:48

малі бобренята не така вже і непереборна проблема.
Важче буде з кротами. Тут вся надія на тупизм і недосвідченість Арди Турана.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742225 вiд 2026-02-28 16:31:46

Music, звичайно, забуваєш про найближчих до себе, як завжди. Корін Бейлі-Рей. Знаю із її 17-річного віку. Її мама і старша сестра - мої партнерки сальси. А та старша сестра Реа ще й зіркою була у найбільшому брит серіалі Коронейшн стріт. Це ще одна історія для Олма.
? si=tBhcLIPXQF9E9JvT

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742224 вiд 2026-02-28 16:29:57

Ротань - на сьогодні досвідчений коуч. Один з найдосвідченіших серед українських коучів станом на сьогодні. Робота зі збірною, а ще важливіще - з молодіжною збірною, найвчила його давати результат у стислий термін і обходити підводні камені.
Робота у Олександрії дала досвід плавання у ЧУ.
Тому вибір Буткевича очевидний. Все у процесі.
Спокуха :-)
Ми вийдемо з лісу і поімєємо всю отару під назвою ЧУ.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742223 вiд 2026-02-28 16:26:20

Vichny
№ 1742222
яка знакова мессага. 2222
:-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742222 вiд 2026-02-28 16:23:34

sk
є 1742212 вiд 2026-02-28 14:44:26

sk
є 1742215 вiд 2026-02-28 14:55:11

Який ще блядь шейх, шейхи?

Пепс - обкінчався?
Твоє атб - тимчасова хуйня, буткєвічь - хуйь, а ротань - дутий пацанчик, з тим дурним баблом шо наркоман дає, можна на рівні ЧУ мати якихось більш-менш футболерів, а в Європі обсиратися, що буткєвічьтім регулярно і робить

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742221 вiд 2026-02-28 16:21:30

ЗМІ: Верховний лідер Ірану Хаменеї та глава КВІР ймовірно вбиті під час ранкової атак
----------
плітки?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742220 вiд 2026-02-28 16:17:13

Gigs:
Як міг забути концерт Пола Веллера на студії Аббей Роад! От я й кажу: альцгаймер :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742219 вiд 2026-02-28 16:10:24

Ормузький пролив перекритий, вивіз нафти танкерами з Перської затоки зупинений

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742218 вiд 2026-02-28 15:07:58

berehon
№ 1742213
Все так :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742217 вiд 2026-02-28 15:06:11

Насіннявий завод - луччій, сцуко, по захисту у Європі. Всі європейські гранди з полегшенням зітхають, коли дізнаЮться, що їм не треба буде грати з цим надпотужним колехтивом.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742216 вiд 2026-02-28 14:56:11

денис казанський (с)
-----
Иран бьет баллистическими ракетами по всем соседним государствам - Бахрейн, ОАЭ, Катар. Взрывы гремят в Дубае.

Да, мы дожили до момента, когда просыпаться в Киеве спокойнее, чем в Дубае


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.