olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742255 вiд 2026-02-28 19:50:04Іранські квір-підари мали свою асиметричну відповідь на американо-ізраїльську атаку, не користуючись симуляцією від Antropic Claude, тупо вирішили бити по нафтових та інвесторських мирних країнах Затоки, які не мають захисту any Air Defence etc.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742254 вiд 2026-02-28 19:49:43Був шокований, коли від деяких популярних фб-експертів почув про «неспровоковану агресію проти суверенного Ірану».Тобто, коли ці тегеранські бляді збивали наш літак або постачали шахеди хуйлу - це норм? Так само як і вбивство євреїв через хусітських та інших проксі?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742253 вiд 2026-02-28 19:37:21Постільна білизна у Х-йла фірмова, брендована :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742252 вiд 2026-02-28 19:32:55КСИР, а українською КВІР, тобто queer, тобто підараси. Але це і так було зрозуміло ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742251 вiд 2026-02-28 19:27:34Але є в цьому якийсь плюс, побачать шановні нафтовики та інвестори з Перської затоки як воно нам тут під шахедами кацапськими.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742250 вiд 2026-02-28 19:21:12Іранці розкидалися шахедами, хуярять туди нема захисту, Бахрейн наприклад, показують відео що уїбашили в Дубаї лягло біля знаменитого хмарошкряба Бурдж Халіфа. Короче, пагібать так с музикой.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742249 вiд 2026-02-28 19:19:43 неймовірно але факт, у грі кротів з Лехом вболіватиму буду за кротів: https://www.footboom1.com/ua/foreign/uefa-europa-conference-league/1763185079-potribno-naderti-dupu-cim-banderivcam-vbolival-niki-leha-pro-matci-z-sahtarem.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742248 вiд 2026-02-28 19:12:10 Корпус стражей Исламской революции объявил о запрете на движение судов через Ормузский пролив – один из важнейших маршрутов глобальной торговли нефтью и газом. Хотя официального объявления из Тегерана не поступало, представители военно-морской миссии ЕС заявили, что суда получают VHF-сообщения от КСИР с текстом: «Ни одно судно не имеет права прохода через Ормузский пролив». https://www.newsru.co.il/mideast/28feb2026/hormuz321.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742247 вiд 2026-02-28 19:09:25Перекриття Ормузької протоки полягає у розсилці на пошту танкерів, що прямують у напрямку протоки в обох напрямках, листи-загрози, що всі судам заборонено проходити протоку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742246 вiд 2026-02-28 18:53:05Тобто тепер у нафтових шейхів з'являється потужний стимул разом із ненависним Ізраїлем і трампіздами змінити режим в Ірані.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742245 вiд 2026-02-28 18:50:04Тим часом, ще живі персидські гниди перекрили Ормузьку протоку:------------------As of 2024 and early 2025, approximately 20 million barrels of oil per day (b/d) transit the strait, representing roughly 20% of global petroleum liquids consumption and over one-quarter of total global seaborne oil trade. [1] [2] For many Persian Gulf exporters, including Kuwait, Qatar, and Bahrain, the strait remains the only viable maritime route for reaching international markets, including Europe and Asia.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742244 вiд 2026-02-28 18:41:51olma№ 1742241За бабло, очевидно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742243 вiд 2026-02-28 18:41:25olma № 1742241 кажуть шось рейдернув у юри енакієвського
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742242 вiд 2026-02-28 18:41:10Якщо у аятолли в ході ліквідації не згоріла борода, то слід перед похороном її відрізати та передати духовному наступнику - як пам'ятку славних справ папєрєдніка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742241 вiд 2026-02-28 18:38:28Batyj № 1742239 ---- А за шо грохнув? Не кажуть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742240 вiд 2026-02-28 18:34:59Азізов - азер..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742239 вiд 2026-02-28 18:34:39Портнова грохнул Азізов громадянин парашки..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742238 вiд 2026-02-28 18:21:34шахеди летять в Бурдж Халіфа … чим же їм так Дубай насолив
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742237 вiд 2026-02-28 18:01:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1742236 пора тікати в Олбанію? :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742236 вiд 2026-02-28 17:37:41умовно кажучи, в Ірані комісари :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742235 вiд 2026-02-28 17:07:42А ми ще почали підспівувати Комо Ес, комо ес, а тоді вся зала приєдналася :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742234 вiд 2026-02-28 17:06:29Vichny№ 1742232так… «штанга» …згадував стару війну коли шах втік і саддам подумав що нова влада слабка…і строчив «шах» маючи на увазі лідерів ірану вцілому…але то, дійсно, велика різниця шах-аятолла
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742233 вiд 2026-02-28 16:57:51Торік у Лондоні був на Муердо. Він чомусь недолюбляє Росалію за текстом пісні. ? si=G-TrU-N5gs4cd92y
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742232 вiд 2026-02-28 16:53:48Аятолла у них, ну бля
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742231 вiд 2026-02-28 16:51:54до речі щось занадто оптимістично від ізраїлюа коли вони йобнули по катару. теж писали що купу «нєхароших» людей вбили. потім були повідомлення що неправда, але хз чим закінчилось, правда чи ні…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742230 вiд 2026-02-28 16:50:24sk№ 1742228це як «борати» про казахів…мав на увазі «головного камандіра», коротке слово…але там пахлаві в твітері строчить - типу готовий на трон…поки воно там ковбаситься, краще довгими словами «духовний лідер», як зараз в новинах…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742229 вiд 2026-02-28 16:49:02Ґотан Проджект був, Чанґо Спасюк був. ? si=lIJqKUekSd1BMvAb
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742228 вiд 2026-02-28 16:46:23Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1742222 вiд 2026-02-28 16:23:34Який ще блядь шейх, шейхи?-------бля. оп-писався. шах - шахи…підпиздець. думав що ніхто не читає те що я строчу :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742227 вiд 2026-02-28 16:37:38Неллі Фуртадо. Був :) Ну, окей, припиняю на цьому.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742226 вiд 2026-02-28 16:31:48малі бобренята не така вже і непереборна проблема. Важче буде з кротами. Тут вся надія на тупизм і недосвідченість Арди Турана.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742225 вiд 2026-02-28 16:31:46Music, звичайно, забуваєш про найближчих до себе, як завжди. Корін Бейлі-Рей. Знаю із її 17-річного віку. Її мама і старша сестра - мої партнерки сальси. А та старша сестра Реа ще й зіркою була у найбільшому брит серіалі Коронейшн стріт. Це ще одна історія для Олма. ? si=tBhcLIPXQF9E9JvT
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742224 вiд 2026-02-28 16:29:57Ротань - на сьогодні досвідчений коуч. Один з найдосвідченіших серед українських коучів станом на сьогодні. Робота зі збірною, а ще важливіще - з молодіжною збірною, найвчила його давати результат у стислий термін і обходити підводні камені. Робота у Олександрії дала досвід плавання у ЧУ. Тому вибір Буткевича очевидний. Все у процесі. Спокуха :-) Ми вийдемо з лісу і поімєємо всю отару під назвою ЧУ.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742223 вiд 2026-02-28 16:26:20Vichny № 1742222 яка знакова мессага. 2222 :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742222 вiд 2026-02-28 16:23:34sk є 1742212 вiд 2026-02-28 14:44:26 sk є 1742215 вiд 2026-02-28 14:55:11 Який ще блядь шейх, шейхи? Пепс - обкінчався? Твоє атб - тимчасова хуйня, буткєвічь - хуйь, а ротань - дутий пацанчик, з тим дурним баблом шо наркоман дає, можна на рівні ЧУ мати якихось більш-менш футболерів, а в Європі обсиратися, що буткєвічьтім регулярно і робить
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742221 вiд 2026-02-28 16:21:30ЗМІ: Верховний лідер Ірану Хаменеї та глава КВІР ймовірно вбиті під час ранкової атак ---------- плітки?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742220 вiд 2026-02-28 16:17:13Gigs: Як міг забути концерт Пола Веллера на студії Аббей Роад! От я й кажу: альцгаймер :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742219 вiд 2026-02-28 16:10:24Ормузький пролив перекритий, вивіз нафти танкерами з Перської затоки зупинений
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742218 вiд 2026-02-28 15:07:58berehon № 1742213 Все так :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742217 вiд 2026-02-28 15:06:11Насіннявий завод - луччій, сцуко, по захисту у Європі. Всі європейські гранди з полегшенням зітхають, коли дізнаЮться, що їм не треба буде грати з цим надпотужним колехтивом.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742216 вiд 2026-02-28 14:56:11денис казанський (с)-----Иран бьет баллистическими ракетами по всем соседним государствам - Бахрейн, ОАЭ, Катар. Взрывы гремят в Дубае.Да, мы дожили до момента, когда просыпаться в Киеве спокойнее, чем в Дубае