🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2193.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663332 вiд 2023-05-19 14:29:58

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1663330 вiд 2023-05-19 14:14:26
2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1663325
та думаю що то не церемонія для президентів-перших осіб
перші леді, зазвичай, ведуть «гуманітарку-соціалку» та «дитячі» програми. от та церемонія якраз для перших леді
їхати туди президентам які обираються на всенародних голосуваннях щоб подивитись як хтось отримує «корону» тому що «папа тоже генерал» - таке собі :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663331 вiд 2023-05-19 14:21:05

Зеленський прибув до Саудівської Аравії та виступить на саміті Ліги арабських держав.
-------
блін. в японії байден і ко чекають…
а він по дорозі якісь неоголошені зупинки робить :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663330 вiд 2023-05-19 14:14:26

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1663325
Чув, що жодного разу на коронації у ВБ президенти США не приїздили.
Спочатку, певно, постколоніалізьм, зараз уже традиція.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663329 вiд 2023-05-19 13:59:11

Тепер слідкує за мобілою :)



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663328 вiд 2023-05-19 13:54:02

Пропагандистка Маргарита Сімоньян стверджує, що на її ім'я надіслали бандероль зі слідами вибухівки, — росСМІ?
-----
трохи нагадує момент, коли в 2014 в оон той хуй (що потім здох) що предаставляв хуйлостан, махав якимось папірцем, про який він казав що то «заява» яника з прохяння ввісті-вайська…
сіманьянша грає роль «памагітє, хулігани лішают зрєнія!!!» (с)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663327 вiд 2023-05-19 13:50:09

в першої Леді США є власний офіс і там напевно шо якось законодавча прописано фінансування. Чи як частина офіса президента.
Зрештою про шо вчора і була мова, треба просто узаконить, шо зовсім не складно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663326 вiд 2023-05-19 11:58:15

Постійне представництво рф при ООН поскаржилося на «мову ненависті» Буданова, який «закликає до насильства за національною ознакою».

Причиною скарги стало інтерв'ю очільника ГУР, де він відповідав на питання чи вдасться Україні «дістати» російських пропагандистів.
росіянам здалося, ніби слова Буданова були зізнанням у тому, що українські спецслужби організовують теракти проти російських громадських діячів. Представництво росії в ООН закликало організацію «утриматися від подвійних стандартів».
---------
видно у пропагандонів підгорає сильно… це ж головна зброя хуйлостану. солдат вистачить. баби нових нарожають
а пропагандони - штучний товар. викинуться з вікна - і важко заміну знайти… іншій рожі в тв можуть вже ж і не повірити…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663325 вiд 2023-05-19 11:57:27

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1663323 вiд 2023-05-19 10:50:19

Це виглядало як приховане послання від США, що з їх точки зору зараз король в Британії має статус на рівні з Першою леді США, тобто не вартий того, щоб витрачати на нього час президента чи держсекретаря. Тут дійсно якийсь дивний виняток поїздки першої леді без президента.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663324 вiд 2023-05-19 11:46:11

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1663322 вiд 2023-05-19 10:41:50

Ну так власне генерал Міллі скоро залишить посаду керівника Обʼєднаного комітету начальників штабів.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663323 вiд 2023-05-19 10:50:19

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1663254
Перша леді США не представляє державу у відриві від президента.
Коронація? Там ще й онука була

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663322 вiд 2023-05-19 10:41:50

з приводу ф-16, начеб-то якийсь топ-чиновник з пентагону пішов у відставку, він був проти надання ф-16
-------
якась чергова хвиля про ф-16
десь з вересня минулого року ці питання раз на пару місяців «злітають в топи» медіа. потім про них забувають…
по-моєму перший рамштайн у цьому році «обіцяли» що буде «самольотний» … мовляв вирішать літаки надавати…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663321 вiд 2023-05-19 10:39:51

шрайт тут одну деталь підмітив
----------
О получении Patriot было официально заявлено 19 апреля. Последний сбитый самолет значится в сводке Генштаба за 16 апреля?
----------
я от підозрюю что «мінус чєтирє» в брянській обл - могли бути «від петріота»
наші в сводку не записали, сказали що то хуйло-френдлі файєр
хоча ті 4 «штуки» падали на протязі 20 хв. це вже повністю бухим потрібно бути щоб на протязі 20 хв херачити по своїм (ну, тобто, якщо ми віримо в таку теорію) …

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663320 вiд 2023-05-19 10:14:47

Шкода що Каспійським морем не ходять баржі з Петріотом

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663319 вiд 2023-05-19 08:36:49

New: The Biden admin has signaled to European allies in recent weeks that the US would allow them to export F-16 fighter jets to Ukraine.
Plus—Ukraine used a Patriot to shoot down at least one Russian fighter jet in recent weeks.
https://twitter.com/NatashaBertrand/status/1659308318920171520?s=20

Вже петріоти і хуйло літак встиг збити… Не тільки кінжали над києвом

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663318 вiд 2023-05-19 08:34:13

Lazy
соррі, зранку не роздуплив про кого ти.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663317 вiд 2023-05-19 08:33:00

LAZY
№ 1663312
якщо Севілья «душніла» (уйобіщний кацапський жаргон), то ти сліпий (бачиш, як я стримано).

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663316 вiд 2023-05-19 08:30:31

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1663313
і це було. але стару сеньору так відвозили, що помилки судді не допомогли.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663315 вiд 2023-05-19 08:27:17

⚡️Знищено три крилаті ракети «Калібр» та 16 ударних дронів.

У ніч на 19 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного та південно-східного напрямків ударними дронами «Shahed-136/131» та крилатими ракетами «Калібр» з кораблів у Чорному морі. Зафіксовано пуски 22 «шахедів» та шести «Калібрів»

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663314 вiд 2023-05-19 08:26:58

Пишуть що Зеленський приїде на самміт джі7 в Японії.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663313 вiд 2023-05-19 02:06:52

VVV
№ 1663308

тaм щe й мяч в руку пoпaв…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663312 вiд 2023-05-19 00:45:01

І обидва клуби - йобані душніли з антіфутболом. Пішли вони нахуй, сімулянти та підараси

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663311 вiд 2023-05-19 00:41:36

вот казалось би, де візьмись, а в кожному фіналі Еврокубків є італіська команда.
І причом це не Наполі :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663310 вiд 2023-05-19 00:32:37

забув шо вже дав жовту, дав ще одну, потім згадав, дав червону :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663309 вiд 2023-05-19 00:30:49

суддя якийсь клоун, точно

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663308 вiд 2023-05-19 00:20:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1663307
було таке. але там типу за межами майданчику. хоча здалось, що в межах. і коментатори теж шоковані були, що не призначили. ВАР перевіряв.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663307 вiд 2023-05-19 00:18:34

VVV
№ 1663306
а відвертий непризначений пеналь в кінці першого тайма?
Я мультікаст дивлюсь, так там перемкнули і предивлялись

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663306 вiд 2023-05-19 00:16:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1663304
хз, але тип з цікавою манерою спілкування. такий, атмосферний.)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663305 вiд 2023-05-19 00:15:36

Але найбільше мене вразило те, що раніше перейменували в Києві вулицю на честь чоловіка з яким я побачився на Майдані і ми потиснули один одному руки… Це був Джон Маккейн.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663304 вiд 2023-05-19 00:10:14

VVV
№ 1663302
а який там суддя?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663303 вiд 2023-05-19 00:06:27

ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ:
провулок Ржевський на провулок Станіслава Лема;
вулицю Володі Дубініна на вулицю Рея Бредбері;
вулицю Червоноткацьку на вулицю Вінстона Черчилля;
провулок Червонозаводський на провулок Анатолія Базилевича.
провулок Орловського на провулок Джорджа Орвелла

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663302 вiд 2023-05-19 00:05:34

Севілья-Ювентус за темпом та видовищністю виглядає яскравіше за обидва півфінали ЛЧ. ахуєнний матч.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663301 вiд 2023-05-18 23:34:05

В Організації Об'єднаних Націй порахували, скільки може знадобитися коштів для відновлення української інфраструктури, пошкодженої або зруйнованої внаслідок російської агресії. Вартість відновлення сягає щонайменше 411 мільярдів доларів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663300 вiд 2023-05-18 23:21:11

Я сьогодні о 5.03 ранку прокинувся від вибухів, і вийшов на балькон і побачив як шматок ракети з кончиком горящим йобнув під 45% на шаленій швидкості по київському передмістю. Піднялася рудувата пилюка, але нічого там не загорілося. Настрій був хуйовий. Але потім зрозумів, наші встрелили цю хуйню. Тобто it fuckin works. Віримо в ЗСУ

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663299 вiд 2023-05-18 23:07:32

да, в нас і до війни в цей день десь так же було. Після роботи навіть марш вишиванок зазвичай проходив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663298 вiд 2023-05-18 23:02:54

2 Воха

Запоріжжя сьогодні

https://twitter.com/Rolandirebyata/status/1659222513027624961

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663297 вiд 2023-05-18 22:53:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1663296
---
Будуть повзучо вибивати кожен шанець, як це робиться біля Бахмута.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663296 вiд 2023-05-18 22:22:18

справа в том шо наступать зараз на підговлені позиції (де 3 а де і 4 повноцінні лінії) і там де чекають - непросто. Це гарантовані велечезні втрати :( І наші про це занають, і вони …
про це баліцкій видно і каже, шо мол: окопи вирили, бетон залили, мобів нагнали. «момєнт внєзапності утєрян»
в Токмаку зараз кацаів-військових більше ніж місцевих :(
в лоб наступасть згубно, технчно особливої переваги нема, шось потрібно несподіване придумувать

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663295 вiд 2023-05-18 21:53:49

Тобто воєнний злочинець Гіркін таки розуміється на військовій справі хоч трохи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663294 вiд 2023-05-18 21:52:31

«Украинские войска упустили шанс на контрнаступление в Запорожской области, у них нет шансов на успех, заявил врио губернатора Запорожской области РФ Балицкий».

И. И. Гиркин Стрелков на цю фігню: Как в таких случаях пишут: «запомните эти слова!» Лично я - запомнил. Во время дождей и по раскисшей земле наступать - то ещё удовольствие и ВСУ, действительно, такую прекрасную возможность упустили…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663293 вiд 2023-05-18 21:34:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1663285 вiд 2023-05-18 18:52:25

Ага, 80+ млрд допомоги, але ви пиздуйте усі вбиватися по дурному. Ніц такого не має. Основна теза - Гельсінська угода про непорушність кордонів, її ЄС і захищає, допомагаючи Україні. США теж, як основний спонсор. Буде результат, або буде результат. Ніхто на контрнаступ по-дурному Україну не підштовхує.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.