🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2195.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663252 вiд 2023-05-18 11:57:55

Sauron
№ 1663251 вiд 2023-05-18 11:53:21

Я вибачаюсь, але яку посаду займає Зеленська, щоб представляти державу? Невже важко при наявності більшості у ВР прийняти закон «Про першу леді (джентльмена)» і хай катається собі у межах того, що закон дозволятиме

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663251 вiд 2023-05-18 11:53:21

Я вибачаюсь, але Зеленська представляла Україну на важливих подіях.
Я не проти, щоб такі візити оплачувала держава.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663250 вiд 2023-05-18 11:43:09

гы..
Фінансування з бюджету дипломатичних установ і міністерства закордонних справ перебування за кордоном Олени Зеленської є нецільовим використанням бюджетних коштів на яке вже більше року не звертають увагу ні НАБУ ні САП. По попереднім даним за останній рік держава витратила на це біля $7,5 млн.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663249 вiд 2023-05-18 11:41:52

18. ‎05. ‎2023

Зеленський вирішив промовчати про зустріч з спецпредставником КНР Лі Хуеєм, але китайці не промовчали. Розмови явно не вийшло. Далі буде працювати Єрмак і мила особа представлена, як Ли Цзяньчжэн (李健政). Ми впевнені, що це не справжнє імʼя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663248 вiд 2023-05-18 11:19:11

Тим часом пишуть, що павьолки таки уклали контрахт із Ребровим. «павьолки» у даному разі імʼя колективне, а не та смішна фуйня, яка нині перебуває під слідством.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663247 вiд 2023-05-18 11:09:22

зеленкин таки встречался с лихуем..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663246 вiд 2023-05-18 10:54:07

Тим часом тов. Хуй, зʼїздивши до України, зробив заяву:

«Китай завжди відігравав конструктивну роль у налагодженні гуманітарної ситуації в Україні по-своєму і продовжуватиме надавати допомогу Україні в межах своїх можливостей», – заявив спецпредставник Лі Хуей, якого цитує Міністерство закордонних справ Китаю.

Ну власне, якщо воно Хуй, то на яку ще заяву можна було чекати?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663245 вiд 2023-05-18 10:42:30

29 з 30 це «крилаті ракети». Десь бойова частина збитої ракети йобнула таки на землі як на Кіровоградщині. В Харкові певно С-300 влучило. А також були запущені Шахеди або інші БПЛА.

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663244 вiд 2023-05-18 10:34:06

По Україні 29 з 30
-------
В Харкові один прильот, ще Хмельницький і Одеса. То ж якась дивна статистика.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663243 вiд 2023-05-18 10:02:23

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3710745-zagarbniki-vlucili-v-obekt-infrastrukturi-na-hmelniccini.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663242 вiд 2023-05-18 09:58:23

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1663240 вiд 2023-05-18 09:43:28

Про Одесу - бачу. А де пишуть про Хмельницьку область?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663241 вiд 2023-05-18 09:43:36

артсистем - 32

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663240 вiд 2023-05-18 09:43:28

Щось аріфметика не сходиться. Є прильоти в Одесі і Хмельницькій області (це наші офіціали підтвердили)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663239 вiд 2023-05-18 09:07:00

Над Києвом все сбили
По Україні 29 з 30

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663238 вiд 2023-05-18 06:04:22

Сигнал «відбій тривоги» вже наче як будильник

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663237 вiд 2023-05-18 05:58:48

Так. Напевно уламок, бачив своїми очима.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663236 вiд 2023-05-18 05:52:03

olma
№ 1663235 вiд 2023-05-18 05:09:54

Уламки же

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663235 вiд 2023-05-18 05:09:54

Таки пропустили :(

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663234 вiд 2023-05-18 05:03:33

Бля, опять началось..

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663233 вiд 2023-05-18 00:43:17

2 VVV
№ 1663224
У Зідана був Роналдо :))))
Скільки не кажи Бензема, але це не Криштіано.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663232 вiд 2023-05-18 00:34:58

2 olma
№ 1663216
Ну як це немає? є. В наступному сезоні на ньому повинна грати УПЛ.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663231 вiд 2023-05-18 00:24:40

шо-то фінал так пізно, аж 10.06

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663230 вiд 2023-05-17 23:57:20

Интер переехал бы Реал. А вот Сити переедет Интер..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663229 вiд 2023-05-17 23:53:05

VVV
№ 1663226 вiд 2023-05-17 23:48:47

Буде смішно, якщо міланський автобус у фіналі переїде МС. шанси мінімальні, але було б їбануто.

Такого тільки гівноїд-збочинець може бажати, блядь.
Скоріш за все так і буде сука.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663228 вiд 2023-05-17 23:52:01

да, в одну калітку, Реал на гру не прийшов

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663227 вiд 2023-05-17 23:49:47

остання хвилина. пеп кричить на команду і показує як потрібно пресувати реал на їх половині…
і воно допомогло…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663226 вiд 2023-05-17 23:48:47

Буде смішно, якщо міланський автобус у фіналі переїде МС. шанси мінімальні, але було б їбануто.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663225 вiд 2023-05-17 23:42:33

Feodorit
№ 1663206

мoскaлi пoмiшaнi нa Дмiтрii Сoлунскoм…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663224 вiд 2023-05-17 23:38:35

ну типу 3-0 це точно кінець.
Реал вміє страждати, вміє домінувати, тому вони найбільший клуб у світі. Сіті, наприклад, страждати не вміє. вони тільки по домінуванню, коли йде то добре, як не йде, то можуть розвалитись. у Пепа філософія не змінилась з часів Барселони.
Але папа Карло дуже сильно словживає здатністю Мадриду вигризати перемоги за б. я. обставин. я б на місці Мадриду шукав іншого тренера, бо задохуя страждань від нудного італійця. Той же Зідан такої хуйні так часто собі не дозволяв.
Сумбурно, але якось так.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663223 вiд 2023-05-17 23:36:10

видно карма відігрує реалу всю везу що була у них по дорозі до пів-фіналу…
куртуа спас три майже-голи від холанда… і тут такий зальот. рикошет від свого захисника. при чому в ситуації коли 99% фуболістів чемпіонату б-якої водокачки щось би придумали щоб ухилитись від того навісу…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663222 вiд 2023-05-17 23:34:34

Сiтi прoстo кaткoм пo Рeaлу… дивнo як щe Хaлaнд нe зaбив…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663221 вiд 2023-05-17 23:33:35

olma
№ 1663220
я думав що новини про те що у них заарештували трьох розробників тих кінжалів - стьоб…
але вже про це й поважні видання пишуть…
видно згадали що корольов ракету розробляв сидячи в гулагу…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663220 вiд 2023-05-17 23:20:57

Тривога. Кацапи унічтожилі Патріота, ось будуть старатися унічтожить і весь Київ.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663219 вiд 2023-05-17 23:20:48

отблятьтривога! кожен вечір, видно, будуть щось чудити!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663218 вiд 2023-05-17 23:18:57

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1663211
Реал єдина істота, яка здатна возити цей Сіті, але Анчелотті це хитросракий, суперобережний італієць. Інколи він найобує навіть себе. І це часто хуєвато для Реалу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663217 вiд 2023-05-17 23:14:21

Nevropatolog
№ 1663214
«Ахмед Закаев заявил, что с ноября прошлого года Джамбетов не находился в Украине, а был в Бельгии, затем выезжал в Турцию, где, по мнению Закаева, и наладил контакты с представителями Чечни. В декабре его уволили и разжаловали, Джамбетов имел звание майора. “Предпринятые [Джамбетовым] действия — это его личный выбор, но физически этот человек нездоров. Те, кто из этого пытается сделать политическую акцию, делают это от безысходности. Наша армия и ВСУ не понесли никакие потери”, — заключил Закаев.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663216 вiд 2023-05-17 23:11:09

Призрак замка (Привид Замку)
№ 1663212
----
Оригінальна ідея. Але має право на життя. Мене зайобує, що Київ нема чисто футбольного стадіону. Динамо Лобановського теж не підходить.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663215 вiд 2023-05-17 23:09:00

по першому таймі -там щось в побудові у реала було «не те»
не дивлячись на те що грали від оборони, постійно в своєму штрафному втрачали когось з сіті. два рази зайшли голи, ще пару раз «повезло» …
і одразу видно що другий там буде зовсім іншим…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663214 вiд 2023-05-17 23:06:21

Колишній командир взводу чеченського Окремого батальйону ЗСУ Хусейн Джамбетов став зрадником, перейшов на сторону окупантів, приїхав до Грозного і опублікував ролик з казарм Кадирова.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663213 вiд 2023-05-17 23:06:06

до речі. за успішністю роботи петріотів можна спостерігати за ціною акцій контори що їх виробляє
україна - полігон де вони доводять свою ефективніть…
за останні 5 днів +1%. не густо. але +
https://www.google.com/search?q=nyse+rtx+stock+price&rlz=1CATTSD_enUA903&oq=nyse+rtx&aqs=chrome.1.69i57j0i512l3j0i22i30l3j0i390i650.7252j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.