🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2197.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663172 вiд 2023-05-17 10:16:52

У Віктора Павліка забрали спецперепустку, якою він разом з дружиною хизувався на закритому Південному мосту

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663171 вiд 2023-05-17 10:13:53

тут інгнат попросив не робити «нєрви» в медіа з приводу пошкоджених петріотів
хз чому там наших навчали, якщо за словами ігната петріот збивав ракети в автоматичному режимі :)
-----------
«Я хочу сказати: Не переймайтеся за долю Patriot», - додав він.

Ігнат пояснив, що Patriot - це дивізіон, який складається з командного пункту, радара, а також самих пускових установок (до 8). Зокрема, у командному пункті «сидить бойова обслуга». Вона займається відстеженням цілей, отримує інформацію про ситуацію у повітрі у зоні своєї відповідальності.

При цьому, командний пункт може працювати у трьох режимах: ручному, напівавтоматичному й автоматичному. Автоматичний режим дозволяє без втручання людини збивати повітряні цілі. Саме його, за словами Ігната, і використали у ніч проти 16 травня.

Що стосується пускових установок, то кожна оснащена чотирма транспортно-пусковими контейнерами. Ці установки розташовані окремо одна від одної, щоб забезпечувати бойову роботу.

«Знищити систему якимось там» Кинджалом «, ну це неможливо. Тому все, що там вони розповідають, я думаю, що хай залишиться в їхньому архіві пропаганди», - додав Ігнат.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663170 вiд 2023-05-17 10:09:56

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1663169
ага. після того як штати сказали що мають інформацію про те як пд-африка відгрузила хуйлостану зброю, ті одразу «виступили з ініціативою» про мирний план…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663169 вiд 2023-05-17 10:01:20

Окрім того, мають прибути дружествєнниє нєгри (хоча кому вони насправді дружествєнниє, це ще велике питання).

https://gordonua.com/ukr/news/war/prezident-par-zajaviv-pro-mirnu-initsiativu-vid-afrikanskih-krajin-shchob-zavershiti-vijnu-rf-proti-ukrajini-1664259.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663168 вiд 2023-05-17 09:57:55

Думаю, що спецпредставник тов. Хуй працює з документами та отримує останні настанови від керівництва по прямому проводу з посольства КНР.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663167 вiд 2023-05-17 09:41:12

до речі. а десь є інформація про китайця. того що повинен був в київ приїхати?
спец-представник від сі…
щось зовсім немає інфи чи приїхав, і якщо приїхав, то з ким зустрічається…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663166 вiд 2023-05-17 09:32:25

https://twitter.com/Nevzlin/status/1658604075066294272?s=20
я так розумію що це спікер хуйло-думи?
читає лекцію про «мєждународноє положеніє» членам думи…
ну… молодець. смішніше ніж у пісні висоцього з його лекцією про мєждународноє положеніє…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663165 вiд 2023-05-17 09:26:35

Порівняли би просто з загальним список, типа 200 тис армія це на 16 місці в світі.
та й то порівняння дохлятини з живими якось дивно виглядає

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663164 вiд 2023-05-17 09:25:12

теніс
вчора ангеліна калініна виграла в римі найдовший матч року 3.49. вийшла у пів-фінал й повинна бути у топ-30 рейтингу… давно наших так високо не було. ангеліна, марта, леся непогано на грунті виступають. через 2 тижні ролан-гаро, сподіваюсь покращать свої рейтинги…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663163 вiд 2023-05-17 09:23:20

З'явилася в телезі гімно графіка де порівнюють 200 тис дохлих москалів зі складом армій інших країн, більшість з яких останні труси на ЗСУ передали.
я б тому дизайнеру руки в дупу запихав, але мабуть вони вже там і були

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663162 вiд 2023-05-17 09:00:17

Хто він, цей ювілейний кацап? Манагер із Санкт-Підєрбурха, браток із Кургана, чи зек із кількома ходками за плечима? Атзавісь, нєізвєсний хєрой! Не відізветься… то і фуй з ним.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663161 вiд 2023-05-17 08:24:39

200тис!

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663160 вiд 2023-05-17 08:05:36

Останні підтверджені втрати кацапів в артилерії



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663159 вiд 2023-05-17 05:51:35

The Republic of Moldova is about to leave the Russian-dominated «Commonwealth of Independent States» (CIS). The first step, the withdrawal from the CIS assembly, has already been done. The next step is the formal termination of membership.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663158 вiд 2023-05-17 05:49:10

Scooter
№ 1663153

«That is an wild exaggeration. Some debris fell on one launch site (and all over the neighborhood), no damage to the launchers themselves»

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663157 вiд 2023-05-17 02:23:52

В Краснодаре вечером что-то произошло с электроподстанцией. Во многих районах не было света, с перебоями ходил общественный электротранспорт.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663156 вiд 2023-05-17 00:51:47

klirik
№ 1663154

Ракета от Пэтриота, в отличие от С-300/С-400, сразу в ПУ включает маршевый двигатель. Хез как он может упасть сразу после старта…

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663155 вiд 2023-05-17 00:34:29

Scooter
№ 1663153

Навіть немає сенсу це коментувати.
Ось Bobb той дійсно добре написав, аж захотілося повірити :)
А тут навіть не фентезі, не фантазії, просто набір висновків зі стелі.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663154 вiд 2023-05-17 00:33:25

По ушкодженому/неушкодженому Патріоту минулої ночі.
Наскільки я зрозумів, ракета ппо не полетіла, впала поруч з пусковою. Буває.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663153 вiд 2023-05-17 00:21:09

Касаемо вчерашнего обстрела и попали/не попали в Пэтриот:
ввод координат цели рашистких ракет проводится на земле ДО ВЗЛЕТА! Это значит, что можно выкладывать видосики с работой ПВО или нет, но на этот налет это уже не повлияет. Ну а то, что ЗРК обязан сменить позицию сразу после налета--это аксиома!
Может относительно современный Кинжал можно перенацелить уже на самолете, но даже это не дает рашистам практически ничего: засечь координаты ЗРК и передать их на МиГ-31 ТЕОРЕТИЧЕСКИ (!!!) можно с рашисткого АВАКСА-А50, но в условиях городской застройки мегаполиса это даже не фантастика, а фентези!
Ну а охотиться на Пэтриоты с помощью антирадарных ракет означает глубоко войти в зону поражения этих самых Пэтриотов, что равносильно самоубийству…
Кароче: если орки имели на руках координаты наших ЗРК, то это однозначно проеб наших ПВОшников или хорошая работа их разведки.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663152 вiд 2023-05-17 00:09:46

Sauron
№ 1663151 вiд 2023-05-16 23:59:46

То до тебе ще не дійшло відео Віктора Павліка із блатною перепусткою на Південному мості? :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663151 вiд 2023-05-16 23:59:46

Яким довбойобом треба бути, щоб під час війни гучно гоняти на мотоциклі?
Окрема історія - робити це вночі під час тривоги. Просто підари.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663150 вiд 2023-05-16 23:45:10

Да, тривога в Києві як на мене тепер менш синхронізовані з застосунком Тривога.
Раніше там оператор давав тривогу звичайними каналами сирен, а потім тицяв на тривогу для Застосунку.
А тепер мабуть якась автоматизація вмикає сирени раніше за оператора і сигнал у застосунку приходить через деякий час.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663149 вiд 2023-05-16 23:31:07

Наскільки розумію, китайоза Хуй - посланець Сі - сьогодні у Києві, і тим не менше кацапня влаштовує черговий обстріл.

До речі, тривога щойно чомусь волала не один раз, а двічі - може це ізраїльська система так працює, хз.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663148 вiд 2023-05-16 22:19:20

«Great Britain and the Netherlands agreed to work on a coalition to purchase fighter jets for Ukraine» - Sunak

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663147 вiд 2023-05-16 22:03:22

Украина не пытается ликвидировать Путина, но его смерть изменит ситуацию. Этот момент надо будет использовать, — Буданов

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663146 вiд 2023-05-16 21:52:52

«В Подмосковье жительница донесла на питомник растений за продажу украинского сорта яблонь.»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663145 вiд 2023-05-16 21:24:29

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1663131
блять, сум сумний :(
хуйло каже лукашескі: «нападай на Україну!»
а той такий: «та нє, мєня Женя попрасіл»
походу там все ще гірше ніж уявлялось.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663144 вiд 2023-05-16 21:14:15

Нажаль маємо прильоти, Вся інформація від Повітряних Сил
3.23. Реальний Київ, телеграм-канал

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663143 вiд 2023-05-16 21:10:02

sk (chromebook acer 14)
№ 1663138

Теж про це подумав.
Як взимку ми казали ой-ой, ще раз прилетить - і буде блекаут.
А воно все не виходить і не виходить…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663142 вiд 2023-05-16 20:59:16

Batyj
№ 1663141 вiд 2023-05-16 20:54:27

Оту тупу інстасамку, яка зробила відео, а потім вибачалася, тре до карцеру.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663141 вiд 2023-05-16 20:54:27

Утверждение, что все что летело сбили-пиздеж. Я видел по крайней мере 1 прилет. Но по пустому месту…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663140 вiд 2023-05-16 20:49:26

Так, можливо в мене дещо примитивний підхід до підрахунку «живих» Су-24. Вони самі по собі застарілі, дуже часто ламаються і по місцям зберігання прилітало. Але гадаю для storm shadow 2-3 літачка точно знайдуть

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663139 вiд 2023-05-16 20:41:15

ті шо були на консервації, стояли відомо де.
Туди прилітало на самом початку :(
так шо невідомо шо вціліло і чи вціліло взагалі. я б не розраховував

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663138 вiд 2023-05-16 20:39:21

milanese
№ 1663136
хуйло-суки на такому екстазі знайдуть «резерви» і ще раз хуйнуть пару десятків ракет
сподіваюсь це така медіа-найобка щоб ще раз все позбивати…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663137 вiд 2023-05-16 20:37:01

Sauron
№ 1663132

Це легко порахувати. Ось що пише наша вікі про Су-24
Україна: 120, з яких 95 на консервації
Втрати за час війни з Oryx:16
Ну тобто, ще 30 літаків можно наскребсти, якщо розконсервувати 3 і зібрати з них один справний.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663136 вiд 2023-05-16 20:30:19

таки щось було

Patriot, ймовірно, був пошкоджений, але не знищений під час нічного обстрілу, - CNN. (https://edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-05-16-23/index.html)

За словами представника США, «американці все ще оцінюють розмір збитків – це визначить, чи потрібно повністю згорнути систему, чи українці просто відремонтують її на місці».

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663135 вiд 2023-05-16 20:28:28

https://twitter.com/ilya_shepelin/status/1658414035186876416?s=20
сіман'янша каже що смертність на війні менша ніж було в хуйлостані від ковід…
ну от хз…
Текущая статистика по коронавирусу на 16.05.2023 (Россия)
Население 145 806 тыс.
Всего зара­жений 22 900 755 15,7 %
Смер­тельные случаи 398 736 1,7 %

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663134 вiд 2023-05-16 20:22:45

Том Купер. Війна в Україні 14 травня 2023
https://www.patreon.com/posts/tom-kuper-viina-83085789

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663133 вiд 2023-05-16 20:16:39

Генштаб: За уточненою інформацією, для завдання ракетних ударів ворог використав 6 аеробалістичних ракет “Кинджал”, 9 крилатих ракет “Калібр” та 10 ракет наземного базування (С-400, “Іскандер-М”), усі було знищено нашими захисниками.
------
вдень хтось порахував і написав що хуйлостан витратив вночі 80 млн баксів на рекламу систем «петріот»
за уточнненими даними, виходить, вони ще більше витратили на рекламу…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.