🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2198.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663132 вiд 2023-05-16 19:46:41

sk (здалеку…)
№ 1663129

Та ми їх вже запускали по Луганську.
Гадаю, носієм є Су-24М.

ЗІ
Інша історія - не знаю чи багато в нас ще таких машин є.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663131 вiд 2023-05-16 19:27:40

Тим часом, одна їбуча вата виявилася тайним помощніком органофф ;)

https://glavcom.ua/country/incidents/buv-zadijanij-nardep-shevchenko-budanov-rozkriv-detali-sekretnoji-operatsiji-v-bilorusi-927769.html

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663130 вiд 2023-05-16 18:22:08

Якщо об'явили щоб навчають українських пілотів значить принципово питання вирішено. І на що чіплятимуьь ракети - відомо

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663129 вiд 2023-05-16 18:05:36

і ф-16 «давайте» і чергове і-вью буданова…
цікаво, от французи теж пообіцяли ракети на 250+ км
аналог шторм-шедов. а французські ракети на що чіпляти?
французи ж не на ф-16 літають.
мільйон нюансів з цими «обіцянками»
згадалось що був момент коли всі обіцяли сотні-й-сотні танків… потім почалось «прозріння». танки є але їх 10 років ніхто не ремонтував, чи без сучасної електроніки…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663128 вiд 2023-05-16 17:33:51

Якщо Україна отримає 50 F16, то вираз «Русні-пізда» заграє новими змістами. Зараз це кажуть з надією, а тоді це буде констатація факту.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663127 вiд 2023-05-16 17:30:56

⚡️ В Киеве заявляют, что хотят получить от Запада до 50 истребителей F-16, чтобы «сформировать три или четыре эскадрильи», - Politico

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663126 вiд 2023-05-16 16:27:59

Тиждень назад офіційний аккаунт ООН створив хештег «Incest in piece» замість «invest». Тепер наші зі своїм «supercum». Англомовний твітер в захваті))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663125 вiд 2023-05-16 16:00:35

Bobb
№ 1663122
----
Пуркарь випускає Freedom Blend вже 7 років.

«…Вираз вільного духу, повний характер, сміливий купаж із грузинського, молдавського та українського сортів винограду. Складний букет з перевагою вишні, ожини, смородини, чорносливу, доповнюється червоним перцем та пікантними нотками шкіри та сирої деревини. Повний і фруктовий витончений смак, оксамитовий післясмак.»

Грузія, на жаль, підвела. Хоча самі грузини - ОК. Просто хуйловська верхівка править.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663124 вiд 2023-05-16 16:00:22

olma
№ 1663120
на Мігах воздухозаборніки пошти так само.

коли польоти часто то пофіг, воздухом все з взльотки здуває само. Коли тормозний парашут за літаком забирають, він навіть не брудниться - пилу нема. А коли рідко, проїзжає спецальна воздушка і з країв великий пил і камінці здуває. Принаймі в нас так було. А на СУ воздухозаборнік високо …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663123 вiд 2023-05-16 15:54:34

Україна офіційно вступила до кіберцентру при НАТО - МЗС України
-------
пригадується що трамп з хуйлом після зустрілі заявляли що хочуть організувати якийсь «кіберцентр» щоб разом легше боротись з хакерами (світовими) …

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663122 вiд 2023-05-16 15:49:49

Тут оказывается выпустили вино, дискредитирующее армию РФ.



Антиколониальный стейтмент, три эндемичных сорта: молдавский Рара Нягрэ, грузинский Саперави и украинский Бастардо.

Яд для москаля.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663121 вiд 2023-05-16 15:45:01

olma
№ 1663120

які ті ф16 такі вразливі взагалі дожили до нашого часу? то вони весь пил всмокчуть із ангару, то їм взлітати нема звідки, то камінчиком можна крило відірвати… біда якась, а не літак :)))

але у нас літаки рано чи пізно закінчаться ще в цій війні, а ті, що є, програють кацапським трохи (не знаю, яка модернізація у тих, які передали). та і банально, по кілька сотень бойових вильотів, то це, то інше зламається, бо ж і ресурс.
а взяти міги буде більше ніде.

захід не буде воювати з кацапо-китаями, як ми воюємо, у них доктрина інша. і літаки займають у ній дуже важливе значення. і ми ніби як довели, що нам можна довірити сучасне озброєння.

все відносно, звичайно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663120 вiд 2023-05-16 15:29:29

sk (здалеку…)
№ 1663118

Вважаю, що треба стратегічно просити Ф-16, щоб бодай в 2024 поставили. Тому що літаки радянського російського виробництва вибьють і настане пустка.
Але також треба створити 1 підрозділ евентуально з іншими НАТОвськими літаками, Міраж, Гріпен тощо.

З. І. Аказиваєцца, (недавно почув в радіо) літак Ф-16 дуже вразливий до всяких дрібних предметів на взльотці, каже камінчик і сміття може всмоктати і пізда мотору і літаку. Тобто треба замітати ту взльотку нон-стоп.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663119 вiд 2023-05-16 15:25:06

klirik
№ 1663116
сподіваюся, що так

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663118 вiд 2023-05-16 15:12:41

Київ сподівається отримати від союзників 40-50 винищувачів F-16.
Про це радник міністра оборони України Юрій Сак сказав виданню Politico, передає Укрінформ.
«Україна хоче загалом від 40 до 50 F-16, щоб сформувати три-чотири ескадрильї для захисту свого неба від російських бомбардувань», - йдеться у публікації.
http://www.politico.eu/article/volodymyr-zelenskyy-tours-europe-fighter-jets-ukraine-war/
--------
хз. це просто як «хотєлки арєстовича», чи чергове нагадування заходу що без літаків важко відвойовувати свої території…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663117 вiд 2023-05-16 15:00:07

klirik
№ 1663116
ну так. вже іскандери ж пару раз прилітали. 400 чи 500 кг боезаряду
ретровіль однією ракетою повністю зруйнували, казали що іскандер
тому якби був прильот, то київ та найближча область точно почула б…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663116 вiд 2023-05-16 14:46:15

Ну прильот Кінжала (чи іншої залупи) це норм би вибух був на землі. Хтось би да почув (сфоткав і виклав). Наші дуже впевнено про 100% заявили. Раніше про пропущені повідомляли

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663115 вiд 2023-05-16 14:45:26

2 milanese
№ 1663114

Якби знищили пускові в межах міста, або поруч - вже були б відео і точно були б
серйозні руйнування…

Більше схоже на стандартну тактику «заливання баків» - так вже знищили Хаймерсів в кількості в 2 рази більше, ніж їх поставили…

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663114 вiд 2023-05-16 14:23:56

ватні канали розганяють, що ледве не дивізіон Петріотів вночі знищили. Є підстави, як думаєте?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663113 вiд 2023-05-16 14:10:11

Хуйло намагався примусити Київ дослухатися до китайських пропозицій. Масові жертви та руйнування мали налякати українців.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663112 вiд 2023-05-16 14:07:44

до речі. начеб-то казали що голов переговорщик від китаю сьогодні в київ приїжджає
цікаво це сов-падєнійє, чи хуйло спеціально так вирішило його привітати
по-моєму коли гутієраш приїжджав (про зерновий коридор?) домовлятись - теж в той же день прильоти по києву були…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663111 вiд 2023-05-16 13:59:38

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1663110 вiд 2023-05-16 13:57:28
Це - системно вирішуєься. Але адекватна зарплатня це обов'язкова, хоч і недостатня умова вирішення.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663110 вiд 2023-05-16 13:57:28

2 Enot
№ 1663109
Може систему змінити? Щоб дійсна відповідальність суддів була за прийняті рішення.
Бо самими грошима щось воно не гаситься

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663109 вiд 2023-05-16 13:50:06

А якщо не платити, то навіть питання так не стоятиме - красти чи ні. Бо той хто не хоче красти там просто не буде працювати.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663108 вiд 2023-05-16 13:46:07

2 Nycolas
№ 1663044
Давайте їм багато платити, то вони не крастимуть (с)
Життя вже давно і багато разів довело, що прямого звʼязку не існує.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663107 вiд 2023-05-16 13:23:31

Ванату треба менше пиздіти і більше працювати. Є вже двоє таких дуболобих довбограїв - Бєсєдін та Попов.
Сподіваюсь у Ваната в голові трохи більше мізків.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663106 вiд 2023-05-16 12:51:42

менi здаэться, що у спiльноти немаэ розумiння, що до сраки отi усi отi застереження, що не можна знiмати мiсця розташування ппо. я не знаю, хто оцей хайп розганяэ. кацапи бачать, або легко можуть локалiзувати мiсця +- декiлька сот метрiв, а то й краще, розташування великих/дальнобiйних комплексiв. добрi люди/зрадники можуть, навiть не знiмаючи безпосередньо, написати у тг, де стоять комплекси, яка адреса. у будь-якому разi, фото/вiдео здалеку, як працюэ ппо, нiчого не додають. э ще багато букв, лiньки дописувати. тотальна illiteracy.
звiсно, владi/армii не можна бути не серьозною. краще бути не дуже розумною, але не можна бути кумедною. тому вказiвки «не знiмати» повиннi виконуватись. важко буде, бо «нарiд» буде «на азартi» постити у телезi

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663105 вiд 2023-05-16 12:50:29

Сова на глобус ©


Тьфу блядь воно ще й улюблені дибільні фразочки кацапської антілігенції до рота тягне.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663104 вiд 2023-05-16 12:34:52

а в Зп камери вимкнули 25.02

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663103 вiд 2023-05-16 12:30:33

Sauron
№ 1663097
по додаткові боєголовки, думаю, «перебор»
то у міжконтинентальних, що через океан летять і «з космосу» падають…
начеб-то той «спектр» ракет що вночі прилітав - був «мікс» швидких калібрів-кінжалів, і повільних «маневрових» Х-***. щоб збити з толку наше ппо…
потрібно послухати що там експерти в ютьюбі наговорять сьогодні…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663102 вiд 2023-05-16 12:28:46

Sauron
№ 1663098

По камерам. Не про даний випадок, а взагалі в контексті роботи ппо Києва, знаю один момент, за який настільки соромно за наших військових, контррозвідку і інших причетних до цього, і це на 2й рік війни. Без деталей, просто повірьте.
Тож оці працюючи онлайн-камери не дивують, це нормально.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663101 вiд 2023-05-16 12:25:08

Привид Замку
№ 1663095
та я ж вроде Ваната і не виправдовую. Коли почув новину стало цікаво а шо ж він таке сказав :) Ну і от. В чом там образа? Ну таке насправді. Сова на глобус …
Цікаво тіки чого так довго думали з покаранням. Більше 2-х місяців.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663100 вiд 2023-05-16 12:23:18

2 klirik
№ 1663096
Взагалі з журіків-інтуристів треба брати підписку, що вони будуть нести карну відповідальність за такі дії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663099 вiд 2023-05-16 12:21:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1663093
-----
Ні, ну в сучасних реаліях таке казати на публіці абсолютно не можна, бо піддає сумніву саму здатність жінок правильно судити футбольні матчі.
У роздягальні - будь ласка, можна теревенити, але публічно - в жодному ніякому разі. Чи тягне це на 3 матчі? Мабуть за сучасними поняттями витягує, бо це є наїзд на основи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663098 вiд 2023-05-16 12:20:33

klirik
№ 1663073

Ось на ютубі онлайн можна було дивитись роботу ППО Києва.
І було чудово видно де саме стоять пускові. :(((
https://twitter.com/euromaydan/status/1658281741004464128

СБУ має працювати значно краще.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663097 вiд 2023-05-16 12:17:39

Ще цікавий момент.
У Кінжала (як і в Іскандера) наче відділяється 6 додаткових фальш ракет?
Тобто, щоб гарантовано збити Кінжал, треба збити 7 цілей.
Дорого.: /
Сподіваюсь, союзники нам поставляють ракет ППО з запасом.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663096 вiд 2023-05-16 12:15:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1663079

Ну взагалі то Єнот правий. Їх треба департувати (якщо вони громадяни іншої країни) без зайвих пояснень. Свого часу департували голандського додіка що знімав прильоти в Одесі, і нічого, демократія не рухнула. У нас війна, ми в першу чергу повині себе захистити, а не думати що там зі свободою слово у шпигунській лавочці під назвою «рейтерс»

скрін з кацапських телеграмів для розуміння проблеми



Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663095 вiд 2023-05-16 12:12:39

2 Voxa
№ 1663092
В Лізі чемпіонів судять, а в своїх нацчемпіонатах ні? сильно сумніваюся. А Ванату наука буде, що молоти язиком треба менше.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663094 вiд 2023-05-16 12:07:13

2 Sauron
№ 1663072
А то ми зразу цього не зрозуміли :))))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1663093 вiд 2023-05-16 11:14:02

У чому образа, справді незрозуміло. Він же не написав на паркані «Катька - курва», а висловив обґрунтовану думку ;)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.