Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663132 вiд 2023-05-16 19:46:41sk (здалеку…) № 1663129 Та ми їх вже запускали по Луганську. Гадаю, носієм є Су-24М. ЗІ Інша історія - не знаю чи багато в нас ще таких машин є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663131 вiд 2023-05-16 19:27:40Тим часом, одна їбуча вата виявилася тайним помощніком органофф ;)https://glavcom.ua/country/incidents/buv-zadijanij-nardep-shevchenko-budanov-rozkriv-detali-sekretnoji-operatsiji-v-bilorusi-927769.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663130 вiд 2023-05-16 18:22:08Якщо об'явили щоб навчають українських пілотів значить принципово питання вирішено. І на що чіплятимуьь ракети - відомо
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663129 вiд 2023-05-16 18:05:36і ф-16 «давайте» і чергове і-вью буданова… цікаво, от французи теж пообіцяли ракети на 250+ км аналог шторм-шедов. а французські ракети на що чіпляти? французи ж не на ф-16 літають. мільйон нюансів з цими «обіцянками» згадалось що був момент коли всі обіцяли сотні-й-сотні танків… потім почалось «прозріння». танки є але їх 10 років ніхто не ремонтував, чи без сучасної електроніки…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663128 вiд 2023-05-16 17:33:51Якщо Україна отримає 50 F16, то вираз «Русні-пізда» заграє новими змістами. Зараз це кажуть з надією, а тоді це буде констатація факту.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663127 вiд 2023-05-16 17:30:56⚡️ В Киеве заявляют, что хотят получить от Запада до 50 истребителей F-16, чтобы «сформировать три или четыре эскадрильи», - Politico
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663126 вiд 2023-05-16 16:27:59Тиждень назад офіційний аккаунт ООН створив хештег «Incest in piece» замість «invest». Тепер наші зі своїм «supercum». Англомовний твітер в захваті))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663125 вiд 2023-05-16 16:00:35Bobb № 1663122 ---- Пуркарь випускає Freedom Blend вже 7 років. «…Вираз вільного духу, повний характер, сміливий купаж із грузинського, молдавського та українського сортів винограду. Складний букет з перевагою вишні, ожини, смородини, чорносливу, доповнюється червоним перцем та пікантними нотками шкіри та сирої деревини. Повний і фруктовий витончений смак, оксамитовий післясмак.» Грузія, на жаль, підвела. Хоча самі грузини - ОК. Просто хуйловська верхівка править.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663124 вiд 2023-05-16 16:00:22olma № 1663120 на Мігах воздухозаборніки пошти так само. коли польоти часто то пофіг, воздухом все з взльотки здуває само. Коли тормозний парашут за літаком забирають, він навіть не брудниться - пилу нема. А коли рідко, проїзжає спецальна воздушка і з країв великий пил і камінці здуває. Принаймі в нас так було. А на СУ воздухозаборнік високо …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663123 вiд 2023-05-16 15:54:34Україна офіційно вступила до кіберцентру при НАТО - МЗС України ------- пригадується що трамп з хуйлом після зустрілі заявляли що хочуть організувати якийсь «кіберцентр» щоб разом легше боротись з хакерами (світовими) …
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663122 вiд 2023-05-16 15:49:49Тут оказывается выпустили вино, дискредитирующее армию РФ. Антиколониальный стейтмент, три эндемичных сорта: молдавский Рара Нягрэ, грузинский Саперави и украинский Бастардо. Яд для москаля.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663121 вiд 2023-05-16 15:45:01olma № 1663120 які ті ф16 такі вразливі взагалі дожили до нашого часу? то вони весь пил всмокчуть із ангару, то їм взлітати нема звідки, то камінчиком можна крило відірвати… біда якась, а не літак :))) але у нас літаки рано чи пізно закінчаться ще в цій війні, а ті, що є, програють кацапським трохи (не знаю, яка модернізація у тих, які передали). та і банально, по кілька сотень бойових вильотів, то це, то інше зламається, бо ж і ресурс. а взяти міги буде більше ніде. захід не буде воювати з кацапо-китаями, як ми воюємо, у них доктрина інша. і літаки займають у ній дуже важливе значення. і ми ніби як довели, що нам можна довірити сучасне озброєння. все відносно, звичайно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663120 вiд 2023-05-16 15:29:29sk (здалеку…) № 1663118 Вважаю, що треба стратегічно просити Ф-16, щоб бодай в 2024 поставили. Тому що літаки радянського російського виробництва вибьють і настане пустка. Але також треба створити 1 підрозділ евентуально з іншими НАТОвськими літаками, Міраж, Гріпен тощо. З. І. Аказиваєцца, (недавно почув в радіо) літак Ф-16 дуже вразливий до всяких дрібних предметів на взльотці, каже камінчик і сміття може всмоктати і пізда мотору і літаку. Тобто треба замітати ту взльотку нон-стоп.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663119 вiд 2023-05-16 15:25:06klirik № 1663116 сподіваюся, що так
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663118 вiд 2023-05-16 15:12:41Київ сподівається отримати від союзників 40-50 винищувачів F-16. Про це радник міністра оборони України Юрій Сак сказав виданню Politico, передає Укрінформ. «Україна хоче загалом від 40 до 50 F-16, щоб сформувати три-чотири ескадрильї для захисту свого неба від російських бомбардувань», - йдеться у публікації. http://www.politico.eu/article/volodymyr-zelenskyy-tours-europe-fighter-jets-ukraine-war/ -------- хз. це просто як «хотєлки арєстовича», чи чергове нагадування заходу що без літаків важко відвойовувати свої території…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663117 вiд 2023-05-16 15:00:07klirik № 1663116 ну так. вже іскандери ж пару раз прилітали. 400 чи 500 кг боезаряду ретровіль однією ракетою повністю зруйнували, казали що іскандер тому якби був прильот, то київ та найближча область точно почула б…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663116 вiд 2023-05-16 14:46:15Ну прильот Кінжала (чи іншої залупи) це норм би вибух був на землі. Хтось би да почув (сфоткав і виклав). Наші дуже впевнено про 100% заявили. Раніше про пропущені повідомляли
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663115 вiд 2023-05-16 14:45:262 milanese № 1663114 Якби знищили пускові в межах міста, або поруч - вже були б відео і точно були б серйозні руйнування… Більше схоже на стандартну тактику «заливання баків» - так вже знищили Хаймерсів в кількості в 2 рази більше, ніж їх поставили…
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663114 вiд 2023-05-16 14:23:56ватні канали розганяють, що ледве не дивізіон Петріотів вночі знищили. Є підстави, як думаєте?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663113 вiд 2023-05-16 14:10:11Хуйло намагався примусити Київ дослухатися до китайських пропозицій. Масові жертви та руйнування мали налякати українців.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663112 вiд 2023-05-16 14:07:44до речі. начеб-то казали що голов переговорщик від китаю сьогодні в київ приїжджає цікаво це сов-падєнійє, чи хуйло спеціально так вирішило його привітати по-моєму коли гутієраш приїжджав (про зерновий коридор?) домовлятись - теж в той же день прильоти по києву були…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663111 вiд 2023-05-16 13:59:38m1919(Київ - чемпіон!) № 1663110 вiд 2023-05-16 13:57:28 Це - системно вирішуєься. Але адекватна зарплатня це обов'язкова, хоч і недостатня умова вирішення.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663110 вiд 2023-05-16 13:57:282 Enot № 1663109Може систему змінити? Щоб дійсна відповідальність суддів була за прийняті рішення.Бо самими грошима щось воно не гаситься
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663109 вiд 2023-05-16 13:50:06А якщо не платити, то навіть питання так не стоятиме - красти чи ні. Бо той хто не хоче красти там просто не буде працювати.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663108 вiд 2023-05-16 13:46:072 Nycolas№ 1663044Давайте їм багато платити, то вони не крастимуть (с)Життя вже давно і багато разів довело, що прямого звʼязку не існує.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663107 вiд 2023-05-16 13:23:31Ванату треба менше пиздіти і більше працювати. Є вже двоє таких дуболобих довбограїв - Бєсєдін та Попов. Сподіваюсь у Ваната в голові трохи більше мізків.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663106 вiд 2023-05-16 12:51:42менi здаэться, що у спiльноти немаэ розумiння, що до сраки отi усi отi застереження, що не можна знiмати мiсця розташування ппо. я не знаю, хто оцей хайп розганяэ. кацапи бачать, або легко можуть локалiзувати мiсця +- декiлька сот метрiв, а то й краще, розташування великих/дальнобiйних комплексiв. добрi люди/зрадники можуть, навiть не знiмаючи безпосередньо, написати у тг, де стоять комплекси, яка адреса. у будь-якому разi, фото/вiдео здалеку, як працюэ ппо, нiчого не додають. э ще багато букв, лiньки дописувати. тотальна illiteracy. звiсно, владi/армii не можна бути не серьозною. краще бути не дуже розумною, але не можна бути кумедною. тому вказiвки «не знiмати» повиннi виконуватись. важко буде, бо «нарiд» буде «на азартi» постити у телезi
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663105 вiд 2023-05-16 12:50:29Сова на глобус © … Тьфу блядь воно ще й улюблені дибільні фразочки кацапської антілігенції до рота тягне.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663104 вiд 2023-05-16 12:34:52а в Зп камери вимкнули 25.02
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663103 вiд 2023-05-16 12:30:33Sauron № 1663097 по додаткові боєголовки, думаю, «перебор» то у міжконтинентальних, що через океан летять і «з космосу» падають… начеб-то той «спектр» ракет що вночі прилітав - був «мікс» швидких калібрів-кінжалів, і повільних «маневрових» Х-***. щоб збити з толку наше ппо… потрібно послухати що там експерти в ютьюбі наговорять сьогодні…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663102 вiд 2023-05-16 12:28:46Sauron № 1663098 По камерам. Не про даний випадок, а взагалі в контексті роботи ппо Києва, знаю один момент, за який настільки соромно за наших військових, контррозвідку і інших причетних до цього, і це на 2й рік війни. Без деталей, просто повірьте. Тож оці працюючи онлайн-камери не дивують, це нормально.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663101 вiд 2023-05-16 12:25:08Привид Замку № 1663095 та я ж вроде Ваната і не виправдовую. Коли почув новину стало цікаво а шо ж він таке сказав :) Ну і от. В чом там образа? Ну таке насправді. Сова на глобус … Цікаво тіки чого так довго думали з покаранням. Більше 2-х місяців.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663100 вiд 2023-05-16 12:23:182 klirik№ 1663096Взагалі з журіків-інтуристів треба брати підписку, що вони будуть нести карну відповідальність за такі дії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663099 вiд 2023-05-16 12:21:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1663093 ----- Ні, ну в сучасних реаліях таке казати на публіці абсолютно не можна, бо піддає сумніву саму здатність жінок правильно судити футбольні матчі. У роздягальні - будь ласка, можна теревенити, але публічно - в жодному ніякому разі. Чи тягне це на 3 матчі? Мабуть за сучасними поняттями витягує, бо це є наїзд на основи.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663098 вiд 2023-05-16 12:20:33klirik № 1663073 Ось на ютубі онлайн можна було дивитись роботу ППО Києва. І було чудово видно де саме стоять пускові. :((( https://twitter.com/euromaydan/status/1658281741004464128 СБУ має працювати значно краще.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663097 вiд 2023-05-16 12:17:39Ще цікавий момент. У Кінжала (як і в Іскандера) наче відділяється 6 додаткових фальш ракет? Тобто, щоб гарантовано збити Кінжал, треба збити 7 цілей. Дорого.: / Сподіваюсь, союзники нам поставляють ракет ППО з запасом.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663096 вiд 2023-05-16 12:15:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1663079 Ну взагалі то Єнот правий. Їх треба департувати (якщо вони громадяни іншої країни) без зайвих пояснень. Свого часу департували голандського додіка що знімав прильоти в Одесі, і нічого, демократія не рухнула. У нас війна, ми в першу чергу повині себе захистити, а не думати що там зі свободою слово у шпигунській лавочці під назвою «рейтерс» скрін з кацапських телеграмів для розуміння проблеми
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663095 вiд 2023-05-16 12:12:392 Voxa№ 1663092В Лізі чемпіонів судять, а в своїх нацчемпіонатах ні? сильно сумніваюся. А Ванату наука буде, що молоти язиком треба менше.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663094 вiд 2023-05-16 12:07:132 Sauron№ 1663072А то ми зразу цього не зрозуміли :))))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1663093 вiд 2023-05-16 11:14:02У чому образа, справді незрозуміло. Він же не написав на паркані «Катька - курва», а висловив обґрунтовану думку ;)