olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750136 вiд 2026-06-17 15:03:442 PEPSI№ 1750135Рангнік всім все довів. 3:1 https://www.derstandard.at/story/3000000327633/die-reaktionen-zu-oesterreichs-wm-auftaktsieg-es-war-ein-extrem-hartes-stueck-arbeit
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750135 вiд 2026-06-17 14:22:48Рангнік всім все довів. 3:1
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750134 вiд 2026-06-17 13:53:19Ось такі паузи робити треба
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750133 вiд 2026-06-17 13:19:33ProstoVlizPobalakaty № 1750130 ну да, шось напевно в цьому є. Ну логічно, чим битись лбом в стіну захисників, бо зараз уже як в гандболі перед штрафною. Простіше пробити по воротам. І якшо точно влучаєш в дальній, то і воротар фізично не врятує. Хтось статистику після групового етапа зробе, подивимся.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750132 вiд 2026-06-17 12:59:37Пишуть, що в кацапії ФСБ прийшло по путінського дружбана часів пітерської молодості - кримінального авторитета Іллі Трабера - «Антиквара». Цікаво, чим давній корєш завинив перед хуйлом.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750131 вiд 2026-06-17 12:56:29Enot № 1750128 але не України.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750130 вiд 2026-06-17 12:47:49Voxa (Запоріжжя) № 1750117 вiд 2026-06-17 10:36:13 В НБА на основі статистики тренери зараз вимагають від гравців кидати триочкові, якщо немає перешкод від суперника (ну і немає явної змоги пройти чи відкачувати під кільце), бо майже для кожного гравця це вигідніше ніж середній двохочковий. Може на основі аналізу цих всяких xG теж зроблено висновок (тільки вголос не озвучують), що дальній удар без перешкоди як мінімум не гірше, ніж спроба зробити наступний пас в атаці.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750129 вiд 2026-06-17 12:34:47реалбернардо сільва з сіті в реалпишуть пів-захисник. маур продовжує «набирати матеріал»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750128 вiд 2026-06-17 12:28:25VVV № 1750118 вiд 2026-06-17 11:22:06 Сенегал - союзник Франції
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750127 вiд 2026-06-17 12:28:072 olma№ 1750126та зараз взагалі все «змішалось» …це як вводити ліміти на іноземців в клубах.. а потім, з «таким» паспортом - можна, з таки - ліміта потім і паспорт змінити можна…як це розрулювати - хз. хоч якісь ліміти встановлювати як в нба-нхл - на зп гравців. маєш «мессі» - значить рашта в команді «чайники» з мінімальними зп щоб ліміт не збільшити…син зідана стоїть на воротах в алжирі. ніку вільямз і його брат грають за різні збірні… такого багато можна накопатище той чувак без мізків - поль погба. теж брата мав і вони виступали за різні збірні…думаю що з ші можна більше нарити… і коли батько-син в різних збірних…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750126 вiд 2026-06-17 12:16:21Voxa (Запоріжжя) № 1750117 вiд 2026-06-17 10:36:13 ну шо можно сказать. Усі в світі навчились грати у футбол ------ Ефекти інформаційної доби і глобалізації. Кожен може побачити в ЮТ як грати, подивитися аналіз. Кожен може перекласти з іноземної мови на свою інфу і т. п. Тренера подорожують і підписують контракти з керівниками національних футбольних педерацій… Ірландця Роберто Лопеса кабовердейського походження, якого типа знайшли через Лінкедін. Він раніше грав у Ірландській премьєр-ліз. Щоправда журналіги підари замовчують, що Роберто грав у молодіжній збірній Ірландії і одного разу вже за збірну Кабо-Верде в 2019. Короче не було б глобалізації і інтернета навряд команди футбольні «карлики» показували хороший рівень.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750125 вiд 2026-06-17 12:08:01ProstoVlizPobalakaty № 1750116 Значить відтепер усі пенальті і штрафні б'є дідусь Рональдо, СR7.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750124 вiд 2026-06-17 12:04:36«Мені виповниться 59 – і я все ще ідіот» , сказав Клопп. Камінг аут. Чекаємо камінг ауту від лейзіка-лайноїда :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750123 вiд 2026-06-17 12:03:20sk (здалеку…) № 1750121 вiд 2026-06-17 11:52:44 з 2025 року почали підорасити проти, як і хуйлостан. хоча є версія, що то пизділо змусило їх. тож хйз, але проти є проти.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750122 вiд 2026-06-17 11:55:51по-моєму на чс в катарі я дивився всі матчі аргів (після того як вони саудитам 1й програли)то от зараз почав переживати. минулий раз їм з першого матча вставили «пістон» в одне місце - і чуваки «добігли» до перемогиа тут взагалі якийсь розслабон вийшов з хет-триком мессі…була статистика минулого чс. арги атакували (наприклад) 100 разів. 99 з яких - то були атаки правим флангомтобто. «всі знають де, всі знають коли, всі знають хто». але «таблєтку» від мессі так і не придумали (ну там опускаємо що в плей-офф заруби були і карма реально топила за мессі, тому що чувак заслужив) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750121 вiд 2026-06-17 11:52:442 VVV№ 1750120а що не так з гаїті?ну крім того що в країні перманентний бардак і хз що?ти не плутаєш з еритреєю, малі, цар :)ну там нікарагуа… африканці, там де вагнер «працював»типу це ж основне ядро що підтримує хуйлостан на голосуваннях в оон (ну там пн корея-біларусь. то «великі підраси», а ці - «ноунейми» :) )
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750120 вiд 2026-06-17 11:27:03Гаіті - взагалі підари прокацапські. Недарма домініканці їх за людей не вважають.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750119 вiд 2026-06-17 11:24:30LAZY № 1750109 вiд 2026-06-17 09:22:06 Кабо Верде та Єгипет, до речі, не гандоняться з таких питань.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750118 вiд 2026-06-17 11:22:06LAZY № 1750109 вiд 2026-06-17 09:22:06 Франція - союзник України. Сенегал - афропідари, які в ООН навіть за резолюцію щодо миру в Україн не можуть кнопочку натиснути «за». або похуй тиснуть, або взагалі не приходять, бо мабуть на шведських столах пасуться, щоб хоч щось пожерти. на хуй. для мене зараз світ простий.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750117 вiд 2026-06-17 10:36:13ну шо можно сказать. Усі в світі навчились грати у футбол. Пошти в кожній команді є гравці які можуть сильно і влучно пробити здаля. Фіз готовність теж ні для кого не секрет, тому навіть но-нейми біжать як коні всю гру. Навіть карлики навчились ставить автобус. Цікаво шо голів з далеку багато. Не соромляться бити.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750116 вiд 2026-06-17 10:20:34OlegSh № 1750085 вiд 2026-06-17 06:11:45 Роналду одним корявим голом чи забитим пенальті може встановити досягнення, яке Мессі може повторити лише через 4 роки, бо в 2010 нічого не забив, а черепашка через 12. Я б на місці португальця не переймався, по кількості голів він їх вже не наздожене, а от забити на 6 ЧС підряд може поки що тільки він.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750115 вiд 2026-06-17 10:09:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750112 вiд 2026-06-17 09:32:06 Це просто економічні розрахунки ФІФА без усякого бабла. Залишається тільки знаходити країни, які візьмуть на себе ризики витрат і того, що операційні доходи це не перекриють, а ФІФА зі своїм продуктом нічого на ЧМ не витрачає практично крім незначного по масштабу заохочення збірних, тільки збирає гроші за квитки, медіаправа та спонсорські.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750114 вiд 2026-06-17 10:02:59Світоліна грає з Євою Лис у 1/8.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750113 вiд 2026-06-17 09:35:19Щодо бербера-молодшого, то пишуть, що у нього у квітні була дуже фуйова травма - перелом щелепи, перелом підборіддя та струс мозку - тож і досі грає у масці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750112 вiд 2026-06-17 09:32:06ProstoVlizPobalakaty№ 1750104Є підозра, що це розширення відбулося не без нафтового бабла від арабів, у т. ч. і неофіційно до кишень ФІФАшних підарів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750111 вiд 2026-06-17 09:25:17ProstoVlizPobalakaty № 1750108 вiд 2026-06-17 09:18:45 LAZY № 1750082 вiд 2026-06-17 05:47:28 На першому ЧМ Мессі не дійшов до зустрічі зі старшим Заданому, бо Аргентина вилетіла раніше, зате зараз сину накидав.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750110 вiд 2026-06-17 09:24:272 ProstoVlizPobalakaty№ 1750108LAZY№ 1750082 вiд 2026-06-17 05:47:28До речі дірка на алжирських воротах це син алжирсько-французького генія, на якому природа трохи відпочила. Грає собі в Сегунді, бо Ла Лігу явно не тягне.Да, там в трансляції лисий батя сумно-розлючено дивився з віп-ложі на недолугого синочку. Мабуть, уявляючи, як би він його зарізав, як барана, якби не був, на жаль, окультуреним, європейським бербером.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750109 вiд 2026-06-17 09:22:062 Batyj№ 1750107ну, європейська Франція і африканський Сенегал - у футболі це майже одне й те саме.Тому я вболівав за Сенегал. Нормальні пацани, з характером. На Кубку Афріки ще показали, що не дозволяють на себе срати. Йобаним арабам.Вони мусліми, але нормальні, помірковані. І жінок своїх не гноблять.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750108 вiд 2026-06-17 09:18:45LAZY № 1750082 вiд 2026-06-17 05:47:28 До речі дірка на алжирських воротах це син алжирсько-французького генія, на якому природа трохи відпочила. Грає собі в Сегунді, бо Ла Лігу явно не тягне.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750107 вiд 2026-06-17 09:12:35ну, європейська Франція і африканський Сенегал - у футболі це майже одне й те саме.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750106 вiд 2026-06-17 09:09:52ще й пеналь на останній секунді.. 3-1
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750105 вiд 2026-06-17 09:06:45Хоча чорні африканські збірні іноді прикольні і за них також норм «похворіти». Дебільне кацапське слово за своєю суттю.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750104 вiд 2026-06-17 09:06:21Batyj № 1750102 вiд 2026-06-17 08:57:04 Рівень більшості арабських країн в районі 30-60 місць рейтингу ФІФА. Розширення ЧС якраз підвищило їх шанси потрапити, і у всіх склалось.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750103 вiд 2026-06-17 09:05:34Маю сказати, що з позицій расизму та ісламофобії дивитись Чемпіонат Світу набагато цікавіше. Завжди є за/проти кого посапортити. Благо, що купа матчів, де християни грають проти муслів. Симпатизую, звісно, в першу чергу Північній Європі, як найякіснішому генофонду хомо сапієнсів, потім протестантським країнам Британської корони (нинішнім або екс), потім християнським країнам всього світу, потім різним прикольним карлікам. Карочє, чисто по ситуації все. Да, я муслофоб і мене більш тішить, коли прекрасні норвезькі блондинки скачуть та радіють на трибунах, ніж бородаті ісламські уйобки із середньовіччя. І шо?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750102 вiд 2026-06-17 08:57:04щось дуже багато арабів на чемпіонаті, вісім команд. У Катарі було чотири..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750101 вiд 2026-06-17 08:42:53йес таки, у сраку..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750100 вiд 2026-06-17 08:37:50блять, суддя араб-мавританець не зараховує..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750099 вiд 2026-06-17 08:36:53На жаль, хуй у сраці визнано недійсним.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750098 вiд 2026-06-17 08:34:49ось так от, хуй ім у сраку..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750097 вiд 2026-06-17 08:34:33Це ж історично паскудна «культура» муслимсько-арабська - наїбати, посміхаючись в обличчя, встромити нож у спину.