olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662972 вiд 2023-05-15 13:02:06toreo № 1662970 --- Подивися тут (непоганий ресурс), курсором мишки наводиш на рік і все дає. https://www.macrotrends.net/countries/TUR/turkey/gdp-gross-domestic-product Він показує, що перше десятиліття Ердогана було добре таке піднесення турецької економіки, а потім з 2013 пішло вниз. Скоріше за все це розбалансувалося один раз, і Реджеп пішов свою концепцію впроваджувати. А щодо трилліонів, ну я не люблю коли дають статистику в абсолютну цифру, це ні до чого ;) без порівняння в хронології, або горизонтального порівняння стосовно інших країна для невтаємниченого нічого не означає. Eто много ілі мало? Колега по Обсу не буду називати ніка, теж інколи постить якусь цифру, а без додаткової інфи не можливо
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662971 вiд 2023-05-15 12:49:37sk (здалеку…) № 1662966 тут якраз непогано розклали тему з Ф-16. Якщо коротко, то у короткій перспективі краще інвестувати в артилерію, а Ф-16 - це проект у довгій перспективі, адже під нього потрібно вибудовувати нову інфраструктуру, стратегію і тактику застосування. https://lb.ua/society/2023/05/15/555315_nebo_visoko_ukraini_potribni.html?fbclid=IwAR1ToBgMiOwkDHnDCkw7f0WZWW4fzCx74ZfvH3oVXt58n_ERkxqsemVNQZY
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662970 вiд 2023-05-15 11:49:00olma № 1662959 чесно, не в темі, але читав, що туреччина перетнула позначку в трильйон доларів ввп, але не пам. ятаю, чи в минулому році, чи перед тим. не пам. ятаю джерело, і не знаю, може дані недостовірні. а населення - під 80 млн. це не так і мало, але на такий ввп норм більш-менш. якраз 12 тис дол на душу.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662969 вiд 2023-05-15 11:40:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662964 очевидно, камікадзе. хоча, хз.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662968 вiд 2023-05-15 11:38:36артсистем - 21, ппо - 2. ясно, що це не на одній ділянці фронту, але все одно втрати в кацапській арті накопичуються. такими темпами за три місяці у росії будуть істотні проблеми з артилерією. та, стволів там ще дофіга, але є нюанси по стану і т. д., в т. ч. по персоналу. цікаво, що ппо стали з. являтися хіба не кожного дня.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662967 вiд 2023-05-15 11:31:19Оболонь гратиме у ЛЧ!Вічний, вітаю!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662966 вiд 2023-05-15 11:25:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662964 британці й про навчання пілотів ф-16 оголосили от хз чи є сенс зараз тренувати пілотів на ф-16 чи є у нас «зайві» пілоти під час війни -------- This summer we will commence an elementary flying phase for cohorts of Ukrainian pilots to learn basic training. This will adapt the programme used by UK pilots to provide Ukrainians with piloting skills they can apply a different kind of aircraft. This training goes hand in hand with UK efforts to work with other countries on providing F16 jets – Ukraine’s fighter jets of choice. https://www.gov.uk/government/news/pm-welcomes-president-zelenskyy-to-the-uk-ahead-of-anticipated-ukrainian-military-surge
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662965 вiд 2023-05-15 10:36:32Уся ця так звана «якісна» преса (таймси лондонські та нью-йоркські, вашингтон пост та інші) нині нагадує статечну даму, яка у немолоді вже роки вирішила поблядувати. Але якщо це можна хоч якось використати - закинути якусь дезу для кацапів тощо - то нехай собі блядує ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662964 вiд 2023-05-15 10:33:31«Велика Британія надасть Україні сотні нових ударних безпілотників великої дальності. Вони здатні вражати цілі на відстані понад 200 кілометрів, йдеться у заяві британського уряду, яку цитує The Guardian».----------------Мабуть згодом повідомлять, про які саме безпілотники йдеться, але вже цікаво.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662963 вiд 2023-05-15 10:23:32Bobb № 1662961 --- Схоже на вкид, щоб посилити суперечки у Кремлі біля хуйла. Більшість сталих позицій росіян Генштаб ЗСУ і так знає. Просто нічим вразити їх. Короче, схоже ця інформація спрямована на кремлівських підарасів і посилення гризні у них.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662962 вiд 2023-05-15 10:22:07найбільше цікаво чому WP видалив цей фрагмент з інтервью. На чию вимогу.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662961 вiд 2023-05-15 10:11:09Не знаю насколько надежный источник.. ------------ https://www.agents.media/prigozhin-razvedka/ Разведка США узнала, что Пригожин предложил Киеву данные о позициях российской армии в обмен на отступление ВСУ из Бахмута 60 минут назад В конце января глава «ЧВК Вагнер» Евгений Пригожин обратился к собеседникам в управлении военной разведки Украины, с которыми он поддерживал секретную связь в ходе войны, и предложил предоставить Киеву информацию о позициях российских войск, которые можно использовать для атаки, в обмен на отвод украинских войск из Бахмута. Об этом пишет The Washington Post со ссылкой на утекшие документы американской разведки. На фоне конфликта с руководством российского Минобороны Пригожин поддерживает тайные отношения с украинской разведкой, говорится в утечке. Помимо телефонных звонков, он лично встречался с офицерами ГУР в одной из стран Африки, говорится в одном документе. Разведданные США показывают, что Пригожин жалеет о тяжелых потерях ЧВК и призывает Украину нанести более сильный удар по российским войскам. Согласно одному из документов документу, Пригожин сказал украинскому разведчику, что российские военные сталкиваются с нехваткой боеприпасов. Он посоветовал украинским войскам продвинуться в направлении Крыма на фоне низкого морального духа российских войск. В докладе также упоминаются другие разведданные, согласно котором Пригожин знал о падающем моральном духе среди сил «Вагнера», в том числе о том, что некоторые из его бойцов отказались действовать в районе Бахмута, опасаясь понести еще больше жертв. В документах не уточняется район, в котором Пригожин предложил раскрыть позиции российских войск. Как свидетельствует утечка, Киев подозревает, что Кремль знает об общении Пригожина с украинской разведкой. Два украинских чиновника на условиях анонимности подтвердили, что Пригожин несколько раз разговаривал с украинской разведкой. Один чиновник сказал, что бизнесмен неоднократно продлевал предложение в отношении Бахмута, но Киев отверг его, потому что чиновники не доверяют Пригожину и думают, что его предложения могли быть неискренними. Один из украинских собеседников охарактеризовал контакты как попытку «держать друзей близко, а врагов еще ближе».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662960 вiд 2023-05-15 10:08:01Я б хотів би теж щоб Ердоган пішов нах. Тому що на словах за суверенітет України в границях 2014 року, а на ділі робить багато чого, щоб Україна ніколи не здобула назад ці території. Ну і цей дрейф від Заходу теж не дуже класно з мого погляду. Також чисто з демократичного принципу Ердоган урядував багато років, хай пиздує, давай іншому порулити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662959 вiд 2023-05-15 10:03:46У 2013 році ВВП Туреччини на душу становило 12 500 доларів, а у 2020 році скотилося до 8 500 дол. Лише в післяковідні роки завдяки коньюнктурі вдалося в 2022 зробити 9 600 дол. на душу
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662958 вiд 2023-05-15 09:58:20Я б хотів щоб опозиція перемогла, тому що Азовців утримують в Туреччині під слово Ердогана. А новий президент ніяких обіцянок хуйлу не давав і не має причин утримувати їх. А з інших точок зору х. з. як там буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662957 вiд 2023-05-15 09:56:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662956 ---- Згоден, що з відходом від влади Ердогана влада в Туреччині буде вразливою. Ще 15 років тому основою стабільності Туреччини була їхня армія, але після воцаріння Ердогана він знищив усі впливи військових на політику, і зміцнив владу президенства, зменшив вплив парламенту. Захотів відігравати роль такого регіонального лідера, але зазнав поразки як економіст. Туреччина має всі структурні, соціальні передумови для економічного зростання, але ручне керування Ердоганом без огляду на макрофінансові речі, величезна інфляція не дозволяє використати всі переваги Турецької економіки. Дрейф від євроатлантичних партнерів в бік підарів, все це дається взнаки. https://www.macrotrends.net/countries/TUR/turkey/gdp-gross-domestic-product Хитрожопі контракти з Рашкою договорняки з Хуйлом по енергоресурсах не є довготривалим рішенням. Місяць тому аналітики писали, якщо президентом стане Кемаль Кілічдароглу, то радикально для України нічого не зміниться, Турки будуть інерційно виконувати напрацювання Ердогана, але доперва коли перекришують внутрі посади, то будуть щось міняти і на зовнішньому напрямі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662956 вiд 2023-05-15 09:28:59До речі хз, чи є поразка Ердогана кращим варіантом для України. Наскільки розумію, його суперник представляє коаліцію з шести різних партій. Якщо він візьме гору, то хз, як довго учасники коаліції ділитимуть між собою владу, і чи не куплять когось із них кацапи. До того ж не забуваємо, що у турків водночас проходять ще й парламентські вибори, і там теж можуть бути різні варіанти.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662955 вiд 2023-05-15 08:48:40За Луганськ і місцеві в/ч норм взялись. Буде у них своє «8 років бамбілі Дамбасс»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662954 вiд 2023-05-15 08:25:27Наразі лідирує чинний президент Реджеп Тайїп Ердоган з результатом 49.34%. Його основний опонент Кемаль Киличдароглу набирає 45.00%. За представника правого Альянсу предків Сінана Огана віддали голоси 5.23% виборців. Джерело: https://censor.net/ua/n3418380 Може адмінресурс Ердогана дотисне до необхідних 50,1%, та якщо ні, то бачу, що в другому турі голоси оцтх Предків (чи нащадків) Сінана Огана приплюсуються радше до правого Ердогана, ніж до ліберального альянсу Кемаля?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662953 вiд 2023-05-15 02:29:59ProstoVlizPobalakaty № 1662951 тa й iстoрики мaють прoблeми з тaкими кaртaми — тюркiв мoглo бути знaхцнo мeншe нiж тaкi кaрти нiби вкaзують, бo кoчiвники сьoгoднi тут a зaвтрa тaм…
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662952 вiд 2023-05-15 00:53:072 Feodorit№ 1662950Нехай забирає! (с)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662951 вiд 2023-05-15 00:34:45Feodorit № 1662950 вiд 2023-05-14 23:39:02 Карта розселення тюркських народів має мало спільного з розділом росії.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662950 вiд 2023-05-14 23:39:02Ердоган чи не єдиний в кого є мапа як ділити росію, най поки що буде президентом.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662949 вiд 2023-05-14 22:59:53Судячи з усього зараз надовго зависне підрахунок на закордонних дільницях, і його будуть пробувати підкрутити, щоб Ердоган виграв. Всередині Туреччини він 50% вже точно не набирає.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662948 вiд 2023-05-14 22:59:51VVV № 1662935 Зiнчeнкo i спрaвдi лaжaв в oстaннiх мaтчaх… aлe вся кoмaндa нe тягнулa нa чeмпioнствo…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662947 вiд 2023-05-14 22:57:44olma № 1662943 виплaти бiдним нe пiдкaчaли… пoпулiзм нa мaршi…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662946 вiд 2023-05-14 22:53:19шанси на другий тур є, але думаю закінчать підрахунок 50.01 чи шось таке :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662945 вiд 2023-05-14 22:52:53olma № 1662943 вiд 2023-05-14 22:44:22 Ще є шанси на другий тур, але Ердоган якийсь непотопляємий виявився.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662944 вiд 2023-05-14 22:50:1386% пораховано 50.13 44.09
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662943 вiд 2023-05-14 22:44:22Cтаном на 21:10, після обробки понад 64% бюлетенів, за чинного президента Реджепа Таїпа Ердогана віддали 51,4% голосів, за його ключового суперника Кемаля Киличдароглу – 42,7%. ---- А казали, що у Кемаля якісь шанси були. Ех шкода.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662942 вiд 2023-05-14 22:28:39❗️Зеленський під час візиту до Німеччини ледь не загубив телефон. По приїзду до Берліну в автівці президент України Володимир Зеленський поставив свій телефон на зарядку на павербанк. Після чого він відвідав президента Франка-Вальтера Штайнмаєра, потім на цій же автівці поїхав до канцелярії, де його прийняв канцлер Олаф Шольц. Після зустрічі з Шольцем Зеленський сів у гелікоптер, і коли вже все було готове до зльоту президент згадав за телефон.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662941 вiд 2023-05-14 22:21:42Nevropatolog № 1662939 а шо за історія? я пропустив якось
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662940 вiд 2023-05-14 22:16:17історія с телефоном це ацкій піздец. При том шо пишуть в Берліні якісь безпрецедентні заходи безпеки і тут таке :( телефон з повербанком приносе невідомо хто …
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662939 вiд 2023-05-14 22:09:262 Batyj№ 1662938А забути свій телефон в чужому авто і його приніс якийсь поліцейський? Маю надію, що той тел утилізували відразу і дали йому чистий.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662938 вiд 2023-05-14 21:51:56№ 166293отож, бля.. не очень умный презик одной из восточноевропейских стран берет с собой на встречу с Папой консильери банды Савлохова..Эпический сюжет. Куды там Бруклинским бандам..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662937 вiд 2023-05-14 20:59:51Зозуля красень --- https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000066424-roman-zozulya-o-shevchenko-i-dzhokoviche-na-matche-milan/?utm_source=facebook&utm_medium=flagman&utm_author=rab
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662936 вiд 2023-05-14 20:56:47Batyj № 1662919 боюся, що і ставлення відповідне.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662935 вiд 2023-05-14 20:36:54останнім часом фани Арсеналу всіх собак спускали на Зінченка. сьогодні його не було у складі. сподіваюсь вони отримали задоволення від Тірні і компанії.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662934 вiд 2023-05-14 18:42:362 Привид Замку № 1662885…Але мене цікавить питання - де Самба Діалло? Чому йому шанса не дають???Він тут
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662933 вiд 2023-05-14 17:12:01Shubin № 1662932 Наступного сезону будуть матчі Оболоні і з ДК, і з Зорею. Аби тільки кацапню прибрать подалі з України і знов дозволити глядачів на стадіонах!