Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662932 вiд 2023-05-14 16:51:01Вспоминаю как с аббатами был на матче Оболонь когда там было то самое файер шоу с авиацией)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662931 вiд 2023-05-14 16:49:431. Оболонь, 12 матчів, 27 очок. 2. Полісся, 11 матчів, 25 очок. «Ми вас всіх вбємо» (с). Зачоркнуто. Ми вам всім дамо пизди. ПОЛІССЯ - форева!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662930 вiд 2023-05-14 16:46:30бугагагааааа
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662929 вiд 2023-05-14 16:41:32от довбойоб баранівський %)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662928 вiд 2023-05-14 16:40:18ОБОЛОНЬ!!! - хуйлонь вічний - хуйїчний
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662927 вiд 2023-05-14 16:01:21ОБОЛОНЬ!!!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662926 вiд 2023-05-14 15:31:42це пісеньки 2018 року, але кайф, марожено… :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662925 вiд 2023-05-14 14:59:00Bobb № 1662900 Ну чому ж брєд? Про такі сценарій говорилось давно. І навіть пісні про це співають. Війна москви з регіонами, все як ми любимо, громадянська віна в росії. Дуже рекомендую :-)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662924 вiд 2023-05-14 14:42:54Холоше рузске як є :-)) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6369641296430484&id=100001540314095
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662923 вiд 2023-05-14 14:40:44Новини з Німеччини. Шольц мега-круто прийняв візит Зеленського. Це просто бімба. Давно такої пошани не бачив. Настав час «ми вам все дамо, і навіть більше». А колись давали лише 5 тис шоломів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662922 вiд 2023-05-14 14:32:15Те що говорять за зачиненими дверима має лишитися там. Діяльність редакції американської газети зараз нічим не відрізняються від діяльності Джуліана Асанджа
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662921 вiд 2023-05-14 14:30:06Це гуснявий вкид незалежно від того правда це чи ні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662920 вiд 2023-05-14 13:44:06а чого сразу вкид. Зельц, м'яко кажучі, людина невиликого ума, і чі є в нього взагілі свої думки, але ж він це пропонує не на широкий загал, а кулуарно, як варіант. Чом би і ні. Удари по кацапах на їх территорії взагалі нагальна необхідність. А як ви збираєтесь до їх аеродромів добиратись інакше? якшо ми якось збираємся воювать і далі. то безальтернативно. Підірвати Дружбу і сказать шо це не ми, то кацапська ракета приелтіла - профіт. І привіт Орбану. Нафту по ній тіки мадяри і болгари споживають. А болгар є порти. Захоплювати їх территорії звісно сенсму нема, але то ж на обговорення … погано шо оце на широкий загал вилазе. Шо усі навкруги бачать шо він не герой-рятівник, а банальний дурачок, ким він і є. :( Кацапи-шпигуни навколо Зельца нікуди ж не ділись. Його ж власне оточення і зливає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662919 вiд 2023-05-14 12:51:00Гы.. Эльбрус Тедеев, олимпийский чемпион, член банды Савлохова, депутат от регионалов три созыва. Все три созыва его помошником был Андрей Ермак.Т. е. вчерась Папа Римский встречался с помощником бандита банды Савлохова
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662918 вiд 2023-05-14 11:51:03Nevropatolog Гуснявий вкид
1997 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662917 вiд 2023-05-14 11:49:23Nevropatolog № 1662915 вiд 2023-05-14 10:27:20 https://www.facebook.com/100001241737365/posts/pfbid02pDBY2T2zHwU3iCRGvnX95eUr2ymqsAo7XcoqcHKiogYdNcw1hv3mwbMMwVPaR3ml/?app=fbl
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662916 вiд 2023-05-14 11:24:13мінус 21 артсистема кацапів
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662915 вiд 2023-05-14 10:27:20Джерело: The Washington Post із посиланням на раніше не оприлюднювані таємні документи розвідки США, поширені на платформі обміну повідомленнями Discord.Деталі: Як ідеться в одному з документів під грифом «цілком таємно», на зустрічі наприкінці січня Зеленський запропонував Україні «завдати ударів по Росії», одночасно перекинувши українські сухопутні війська на територію противника для «окупації невизначених російських прикордонних населених пунктів» з метою «надати Києву важелі впливу на переговори з Москвою».На окремій зустрічі наприкінці лютого з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним Зеленський «висловив стурбованість» тим, що «Україна не має ракет дальнього радіусу дії, здатних досягти місць дислокації російських військ у Росії, і не має нічого, за допомогою чого можна було б їх атакувати». Потім Зеленський «запропонував, щоб Україна атакувала невизначені місця дислокації в Ростові», використовуючи замість цього безпілотники, йдеться в іншому засекреченому документі.На зустрічі в середині лютого з віцепремʼєром Юлією Свириденко Зеленський нібито запропонував Україні «підірвати» побудований в СРСР нафтопровід «Дружба», який постачає нафту до Угорщини.«Зеленський підкреслив, що … Україна повинна просто підірвати трубопровід і знищити ймовірну промисловість угорського [премʼєр-міністра] Віктора Орбана, яка значною мірою базується на російській нафті», - йдеться в документі.Детально описуючи розмову, представники розвідки зазначили, що Зеленський «виражав гнів щодо Угорщини, а отже, міг висловлювати гіперболізовані, безглузді погрози».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662914 вiд 2023-05-14 09:37:51Співзасновник monobank і виробник БПЛА Довбуш Володимир Яценко: - Розуміємо, як обійти РЕБ РФ. Зграя БПЛА вночі зможе без проблем подолати перешкоди до Красної площі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662913 вiд 2023-05-14 08:20:49В обновленном списке потерь кацапни самолеты/вертолеты не добавлено ничего. Темнят?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662912 вiд 2023-05-14 01:23:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662911 :))))))))))))))))))))))))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662911 вiд 2023-05-14 00:44:15Ми ще побачимо, як прігожинська народна республіка «Пєтушиний угол» вестиме війну із тувинським каганатом шойгу ;)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662910 вiд 2023-05-13 23:34:282 Bobb№ 1662900Переставай дивитися і читати антиутопії про альтернативну історію.Ну і наркота - зло)))
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662909 вiд 2023-05-13 22:49:41Bobb Ну це круто :) Треба вже книжки писати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662908 вiд 2023-05-13 22:41:54Sauron № 1662907 на Су-24/25 літає Вагнер. Принаймі на лютий 2022 СУ24 вже не були на озброенні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662907 вiд 2023-05-13 22:32:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1662898 Не можна рівняти Су-24/25 з Су-34/35. Ета савсєм другой турнір!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662906 вiд 2023-05-13 22:02:28Ступар - «Романов отсудил нормально». 2й тайм Динамо -Черноморец Счет 2-1 Владение 57-43 Нарушения 13-1 !!!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662905 вiд 2023-05-13 21:22:40SAMP-T Італія надасть, вони з німецькими ірисками файно працюють наче.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662904 вiд 2023-05-13 21:18:23Bobb № 1662900 спрaвдi, брєд :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662903 вiд 2023-05-13 21:18:07Блохєр пише ⁃ чого не збагну, так це заміни Ваната (на регулярній основі), з майже ідентичним фіналом, де Рамірес розчиняється на полі наче Несквік в молоці; заміна Владислава в 9 випадках з 10 послаблює команду ----------------------------------------- Єта явна дівєрсія …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662902 вiд 2023-05-13 21:16:40Сбитых на брянской обл сбило наше ПВО. Именно, что засада..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662901 вiд 2023-05-13 21:14:09Гы, еще и ми28 под Джанкоем..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662900 вiд 2023-05-13 21:00:16Геть (Геть) № 1662895 вiд 2023-05-13 19:29:06 Мені здається кацапня сама збила ті гелікоптери і літаки, бо де основний фронт, а де вони впали. ------------- У меня есть своя бредовая версия событий, которой я поделился в узком кругу некоторое время тому. Версия очень бредовая, но все последующие странные события, в том числе и дрон над Кремлем, и сегодняшние гвинтокрили, вполне вписываются в нее. В двух словах: Пригожин проводит неформальную предвыборную агитацию. Все его всхлипы против Хуйла - это часть этой кампании. На днях был ролик, как на 9 мая белгородцы сидя в подвале обратились по имени-отчеству персонально к Пригожину с просьбой защитить их. Ясное дело, это тоже был заказной ролик. В это же время, Пригожин заявил, что придется оборонять Ростов. Очевидно, что Пригожин готовится встать во главе Белгородской/Ростовской республики. Он требует в большом количестве снаряды, но они ему нужны не для фронта сейчас, а про запас, для обороны своей территории в будущем. Он уже имеет большой арсенал, но запас карман не тянет. Его противником является Шойгу. Соответственно, он готовится оборонятся от Шойгу. И именно поэтому Шойгу не дает снаряды. Сейчас уже началась Холодная Гражданская Война. Заявление Пригожина о том, что «Дедушка скорее всего окажется мудаком», уже подсказывает, что Пригожин ставит на победу Украины и в момент победы должен будет занять свой укреп-район. За ним, скорее всего, стоят некоторые олигархи, в частности Дерипаска, который родился и вырос в Краснодарском крае и имеет там сильные кадры и активы. Такой общий перелом сознания олигархов произошел примерно после сдачи Херсона. Это решение многих олигархов, которые начали присматривать себе будущие персональные территории, глядя на невменяемого хозяина Кремля. Маркером времени начала этого процесса является «отравление» Кадырова, который под предлогом болезни уединился в Чечне и забрал значительную часть своих банд-формирований к себе в республику. Тогда же сняли Суровикина и восстановили Герасимова. Между прочим, именно штрафник Суровикин на днях присоединился к Пригожину - вероятно, быть Суровикину министром обороны будущей республики. Болезнь Лукашенко очень напоминает отравление Кадырова - и цель, скорее всего, аналогичная, уединиться в своем персональном государстве и изолироваться от кремля. Сегодня Пригожин сделал заявление, что он был вынужден открыть огонь по войскам РФ. Так же сегодня он сделал заявление, что русский солдат скоро повернет штыки в сторону Кремля. Пригожин ищет предлоги, чтобы покинуть Бахмут и отойти со своими головорезами в Белгород. Ему это надо сделать до начала контрнаступа. Для того чтобы этот план сработал, этим всем олигархам, которые уже видят себя будущими царьками разных государств, необходимо разгромное поражение Раши. Поэтому, они загодя начали проводить диверсионные мероприятия: поджог предприятий (с одновременным списанием похищенного), подрывы железной дороги, возможно и падение бомб на Белгород, и тп. К этому можно отнести и часть пожаров в Сибири. Тут одновременно преследуются многие цели, в том числе и локальное формирование мнения населения. В общем, это конечно же бред и ни в коем случае не стоит воспринимать его серьезно)))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662899 вiд 2023-05-13 20:37:35цікаво шо там італійці Зельцу пообіцяли: «Є дуже важливі рішення щодо захисту нашого неба»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662898 вiд 2023-05-13 20:27:36Sauron № 1662891 Згідно офіційної статистики, на весні минулого року за день по ескадрільї збивали, як не більше. Так шо або «ані піздят» або сьогодні день рядовий :)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662897 вiд 2023-05-13 19:52:562 Bobb№ 1662894Може ті вертухи не виключили реб, повертаючись, і якось не так відобразились на кацапорадарах, чи взагалі не відобразились і їх в "єбали з переляку…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662896 вiд 2023-05-13 19:44:23⚡У ВСУ есть успехи на Бахмутском направлении - полковник ВСУ Анатолий ШтефанВ частности в Клищиевке были уничтожены:▪️заместитель командующего 2АК полковник.▪️командир 4 ОМСбр полковник.▪️начальник штаба 4 ОМСбр полковник.▪️замкомандира 4 ОМСбр полковник (он 300, но в очень тяжелом состоянии). Санитарные и безвозвратные потери личного состава - до 20 человек. Потери вооружения и техники уточняются.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662895 вiд 2023-05-13 19:29:06Мені здається кацапня сама збила ті гелікоптери і літаки, бо де основний фронт, а де вони впали.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662894 вiд 2023-05-13 19:27:33OSINTdefender @sentdefender Russian Mi-8 Military Helicopters are continuing to Fly over the Bryansk Region of Western Russia today but are now appearing to Fly at a much Lower Altitude than the Aircraft which were Shot Down earlier this morning. Там есть и многочисленные видео пролетов вертолетов, сделанные благодарными гражданами Локотской республики: https://twitter.com/sentdefender/status/1657399003418443777 ----------------- То есть, весьма вероятно, что орки не сняли глушение, и вертолеты РЭБ продолжают летать, но уже низенько-низенько.. эффективность глушения при этом становится значительно меньше..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662893 вiд 2023-05-13 19:17:04Sauron Кажуть, що МІ вже 3.