Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662892 вiд 2023-05-13 18:55:07Дивні якісь повідомлення з Хмельницького, мʼяко кажучи, причому, наскільки можна бачити, лише з одного джерела (від міського голови).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662891 вiд 2023-05-13 18:48:01Су-35, Су-34, Мі-8 МТПР (2 шт) Сьогодні величний день ЗСУ. Такий доробок можна порівняти з затопленням «маскви».
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662890 вiд 2023-05-13 18:47:58Атака РФ на Хмельницький: кількість пошкоджених інфраструктурних об’єктів іде на сотні - найбільше від початку війни.----------Схоже в склад боєкомплекту влучили (((((Не вберегли…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662889 вiд 2023-05-13 18:37:121. OSINTdefender At least 1 of the Mi-8 Helicopters of the Russian Air Force that was Shot Down over the Bryansk Region today appears to have been a Mi-8 MTPR-1 Variant which has Electronic Warfare Capabilities and is specifically used to Suppress Enemy Air Defense Systems, the Russian Military only has roughly 20 of these Helicopters. -------------- 2. https://pbs.twimg.com/media/FwAqyZ8XgAEo--Z?format=jpg&name=small ------------- Был сбит вертолет РЭБ, постановщик помех.. Вероятно один из тех, кто глушил GPS и мешал точно работать Хаймерсам.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662888 вiд 2023-05-13 18:24:39«Атаки были проведены в 60-70 км от границы с Украиной. По словам армейского источника, находящегося в Клинцах, в одном из вертолетов находились офицеры двух артиллерийских бригад и проверяющие из штаба группировки, которые летели с инспекцией в расположение артиллерийских частей. Подтверждения этой информации пока нет».https://donpress.com/news/13-05-2023-pablik-rf-rasskazal-kto-mog-pogibnut-v-upavshikh-v-bryanskoy-oblasti-samoletakh-i
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662887 вiд 2023-05-13 17:08:10https://twitter.com/front_ukrainian/status/1657374181321854977 Знатно горить русня під віадуком на трасі в районі в Авдіївки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662886 вiд 2023-05-13 16:59:03Призрак замка (Привид Замку) № 1662885 вiд 2023-05-13 16:45:21 ------------------------------- Узнаю …узнаю брата Колю.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662885 вiд 2023-05-13 16:45:212 Valeriy№ 1662883Ну шо, підсумовуємо. Суддя не дав другу жовту Дубінчаку і не призначив пенальті за руку Караваєва. Тобто Романов активно грав проти Динамо і завадив заслуженій перемозі.-----------------------------------------Передергиваеш. Караваеву в упор попало чиркнув по локтю, а за такое и в центре поля не свистнув. Дубинчаку при первом же контакте дал желтую, хотя там он просто налетел на соперника, ни разу не сорвав атаку. За футболку надо было давать, но именно первую желтую.Хотів би поставити - поставив би. Рука відставлена, елементарно оправдався б. Перша жовта Дубінчака чиста. Зрізав, зайва агресивність, ще й ризик нанесення травми.То ж на суддю кивати не треба.До речі по Гармашу. То, як зашли усі з банки, то Гармаш би гіршим не був би. А може і на досвіді знайшов свій шанс.Але мене цікавить питання - де Самба Діалло? Чому йому шанса не дають???
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662884 вiд 2023-05-13 16:35:33ну формально, другу ЖК Дубінчаку можна було б показати. формально да. Але пеналь «як на Караваєві» у Черноморця був в першому таймі 1 раз, і у другому був «як на Караваєві» *10. не в судді звісно справа. може СаШо і правий, програли в голові. х. з. шо там в них відбувається.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662883 вiд 2023-05-13 16:05:14Ну шо, підсумовуємо. Суддя не дав другу жовту Дубінчаку і не призначив пенальті за руку Караваєва. Тобто Романов активно грав проти Динамо і завадив заслуженій перемозі. ----------------------------------------- Передергиваеш. Караваеву в упор попало чиркнув по локтю, а за такое и в центре поля не свистнув. Дубинчаку при первом же контакте дал желтую, хотя там он просто налетел на соперника, ни разу не сорвав атаку. За футболку надо было давать, но именно первую желтую.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662882 вiд 2023-05-13 16:02:04А у що грали?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662881 вiд 2023-05-13 16:00:50Ни одна из замен не усилила игру, кроме, возможно Царенко что говорит о том, что стартовый состав был оптимальный на сегодняшний момент. Причем в каждой игре замены не помогают. Хорошо хоть Гармаша не выпускают. Он хорош, когда есть тотальное преимущество и надо продавить автобус соперника.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662880 вiд 2023-05-13 15:59:09о, рукожопі циганики нарешті навчились показувать «після футбола» на одному каналі, шоб їх не шукать. Фігасе. шось у лісі здохне.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662879 вiд 2023-05-13 15:59:09Ну шо, підсумовуємо. Суддя не дав другу жовту Дубінчаку і не призначив пенальті за руку Караваєва. Тобто Романов активно грав проти Динамо і завадив заслуженій перемозі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662878 вiд 2023-05-13 15:57:21найсумніше шо програли без варіантів і абсолютно по грі :( причом якомусь незрозумілому Черноморцю. Дна у прірви походу нема :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662877 вiд 2023-05-13 15:52:40Явно остановились после двух забитых, думая что на классе забьют третий, а класса то и нет.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662876 вiд 2023-05-13 15:49:19Маючи жовту тягнути за футболку. Де мозги??? ----------------------------------------------- Мозги отсутствуют … но это вопрос не к нему, а к Шовкоческу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662875 вiд 2023-05-13 15:46:57Сидорчук устал, а больше в центре играть некому. Рамирес полный сил хуже уставшего Ваната … и так постоянно. Зачем ослаблять атаку?
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662874 вiд 2023-05-13 15:46:29Маючи жовту тягнути за футболку. Де мозги???
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662873 вiд 2023-05-13 15:41:20Дубінчак вміє в інше, його навіщось намагаються заставить грати в футбол. Не мучайте вже ----------------------------- Согласен. Добавлю удара сильного у него нет, но бьет зачем-то издали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662872 вiд 2023-05-13 15:40:43а взагалі, після чемпіонства Лупеска не «вгадав» жодного гравця. Усі хто приходив - мимо. Не заграв жоден.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662871 вiд 2023-05-13 15:39:20Пэрис тормоз, сбивает темп атаки раз за разом … но пишут, что техничный тормоз.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662870 вiд 2023-05-13 15:38:31Дубінчак вміє в інше, його навіщось намагаються заставить грати в футбол. Не мучайте вже
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662869 вiд 2023-05-13 15:32:09А Чорноморець зараз хто фінансує? Кому належить ця команда? Після пропущених 2 в другому таймі ДК взагалі некероване моряки проходять легко і красиво центр поля і сидять на воротах ДК. А захист київської команди якийсь істеричний. нема ані класу ані зіграності.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662868 вiд 2023-05-13 15:29:42Динамо виглядає дуже хворим. Особливо хуйовим симптомом є гра після кутових. Чорноморцю пройобане все, що литить у штрафний Це якась ганьба.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662867 вiд 2023-05-13 15:29:24а вот и третий..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662866 вiд 2023-05-13 15:22:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1662865 вiд 2023-05-13 15:18:08 шкода шо Динамо пеналі не призначають принципово, а було б прямо цікаво ---------------- Динамо в Европе играть легче в плане судейства. Срвпадение? Не думаю…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662865 вiд 2023-05-13 15:18:08шкода шо Динамо пеналі не призначають принципово, а було б прямо цікаво
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662864 вiд 2023-05-13 15:15:13Голы забиты нерабочими ногами … молодцы.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662863 вiд 2023-05-13 15:14:20прорвало шось
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662862 вiд 2023-05-13 15:08:43у Куртуа 2 м зріст. Маленький) ----------------------------- Да, малыш.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662861 вiд 2023-05-13 15:07:54у Куртуа 2 м зріст. Маленький)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662860 вiд 2023-05-13 15:05:452 Valeriy № 1662855 Та ну. 190, як і у Пятова. Бойко 194, Бущан і Трубин 196. Не думаю, що ці 6 см критичні :) ------------------------------------- Глянь как маленький Куртуа тащит такие улары. Про рост Нещерета, как и про рост Коваля, можно судить не по официальным данным, а сравнивая их рост с ростом рядом стоящих игроков, рост которых известен и его не надо фальсифицировать. Ну и длина рук важна. Орангутанг суматранский обыкновенный его пропорциями в этом случае был бы идеален.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662859 вiд 2023-05-13 15:04:27Papka № 1662854 Я ж казав що день просто так не завершиться Кацапи пишуть що потрапили в авіаційну засідку (буває і таке, я не знав). Підтвердили втратк Мі8 -2шт Су35-1шт Су34-1шт
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662858 вiд 2023-05-13 14:58:29хм. та вони просто здатні влучити в ворота з кількох метрів :) ну як? -------------------------------------- Да, было два голевых момента… но не стопроцентных, я считаю. Ванат левша, здесь правой бьет, но не не так уверенно как он это делает левой, и мяч при ударе правой внутренней стороной к воротам слева направо всегда закручитвается от ворот. Я тоже бью левой не перекладывая на правую, будучи правшой, но результат у меня всегда не предсказуемый. Может быть надо было Ванату переложить мяч на свою рабочую левую. У Буяльского ситуация была такая, что бить правой по мячу в воздухе, как он пробил, надо было в стиле Ибрагимовича, изобразив нечто акробатическое, тогда бы Буяльский мог ударить с подъема.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662857 вiд 2023-05-13 14:48:012 Valeriy№ 1662855Та ну. 190, як і у Пятова. Бойко 194, Бущан і Трубин 196. Не думаю, що ці 6 см критичні :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662856 вiд 2023-05-13 14:44:07хм. та вони просто здатні влучити в ворота з кількох метрів :) ну як?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662855 вiд 2023-05-13 14:40:43Нещерету не хватает росту для отражения ударов головой в углы ворот.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662854 вiд 2023-05-13 14:31:032 klirik № 1662847 Можливо це наші Петріотом дістали?..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662853 вiд 2023-05-13 14:17:29та ні, там походу ще вся команда не знає шо вже гра почалась …