Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662692 вiд 2023-05-10 17:41:57№ 1662688этому новому бренду глазки то надо повыколупывать..Под белое платье тенисное одеть черные трусы - это блять как? Хуго Босс бы повесился..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662691 вiд 2023-05-10 17:28:22Sauron Не можна, тому що загорітись може на любому місці, в пінополістирол дуже токсичний. Хай Батий поправить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662690 вiд 2023-05-10 17:22:07Shubin № 1662687 писали, що кацапи дезу розганяють.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662689 вiд 2023-05-10 17:16:16кроме: Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный не сможет присоединиться к встрече Военного комитета НАТО сегодня из-за сложной оперативной обстановки на фронте. Об этом рассказал председатель Комитета, адмирал Роб Бауэр, сообщает «Укринформ». https://petrimazepa.com/zaluzhnyy_ne_smog_posetit_vstrechu_voennogo_komiteta_nato_izza_situacii_na_fronte --- нихуа нет..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662688 вiд 2023-05-10 17:02:34теніс на турнірі в римі в першому колі українське дербі еліна-леся із цікавого: еліна поки була «в декреті» підписалась в нову менеджеську контору. і ось тепер змінила бренд одягу Elina wearing Ukrainian bland «paka» https://twitter.com/0maywta0/status/1656295803860955136?s=20
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662687 вiд 2023-05-10 16:51:04Нездоровые слухи нащот Залужного. Надеюсь все в порядке
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662686 вiд 2023-05-10 16:44:56А ще цікавіше, що наші заявляли, що були випадки пуску Х-55 з імітатором ядерної боєголовки… Скоріше за все це було так, як і у випадку з Польщею- відсутність бойової частини… Але сам факт прольоту ракети, яка могла нести ядерну бойоголовку над країною НАТО - вартий уваги. Подивимось, наскільки глибокий консьорн висловлять на заході…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662685 вiд 2023-05-10 16:31:23+№ 1662684Тобто залежно від того, звідки запускали, звичайно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662684 вiд 2023-05-10 16:28:56Якщо Х-55 мається на увазі, то ця фуйня справді теоретично могла долетіти до Берліна (має дальність до 2500 км).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662683 вiд 2023-05-10 16:19:50Bobb № 1662682 Ця ракета була без бойової частини, «обманка» для ППО. Але сам факт дуже цікавий. А ще цікавіше яка буде реакція.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662682 вiд 2023-05-10 16:16:49BREAKING: A preliminary report by Poland's Air Force Institute of Technology says a Russian KH-55 missile landed in Poland near Bydgoszcz in December. The missile suffered from a navigation error and probably ran out of fuel, otherwise it would have continued toward Berlin. --------------- То есть, рашистская ракета KH-55 упала возле польского города Быдгощ (западнее Варшавы) в декабре. Если не кончилось бы топливо, то она долетела бы до Берлина. В НАТО никаких эмоций. А помнится, год назад столько ожиданий было, когда ракета рядом с границей в Польше упала, натовцы списали тогда на украинское ПВО.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662681 вiд 2023-05-10 15:59:33m1919(Київ - чемпіон!) № 1662679 Наче, не зовсім так. Можна пінопласт, але полосами. Чередувати зі скловатою.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662680 вiд 2023-05-10 15:48:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1662674 там ще якась історія є. лінь гугл рити один з прем'єрів японії виступав за зміну конституції, щоб зняти обмеження які внесли після 2 світової… його якісь фанатики вбили (було десь роки 3 назад) «важка» тема для японців, можливо вступ в нато - це «обхід» цих обмежень австралія ж із штатами та британцями окремий союз зробили. теж «дякуючи» китайцям (на 99%)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662679 вiд 2023-05-10 13:54:142 Sauron№ 1662631Це жахливий комплекс.Матір всіх мурашників.Напевне, пінопласт там для утеплення.А мав би бути для зупинення будівництва.Сніпи, чи що там ще забороняють утеплення пінопластом будівель понад якийсь метраж. Старі девʼятиповерхівки вже точно не можна
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662678 вiд 2023-05-10 13:26:43Десь було, що Японія подала до НАТО план по інтеграції та вступу на більш ніж 600 сторінках і його взяли для вивчення.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662677 вiд 2023-05-10 12:51:32Batyj № 1662675 Ну, то була новина на рівні чуток, а тут вже цілий міністр щось про НАТО каже. Хоча прямо про вступ наче не казав, а тільки співробітництво.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662676 вiд 2023-05-10 12:49:32Enot № 1662669 вiд 2023-05-10 11:47:46 > Відкриття офісу зв'язку та вступ країни в НАТО це трохи різні речі. Так, схоже, що хайповий заголовок новини.: /
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662675 вiд 2023-05-10 12:44:13№ 1662668угу.. см. № 1662440 вiд 2023-05-04 23:51:35
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662674 вiд 2023-05-10 12:43:34а у Японії там же якісь обмеження по Конституції що до війська і армії. Самоембарго після 2СВ
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662673 вiд 2023-05-10 12:41:51VVV № 1662670 вiд 2023-05-10 11:51:00 Enot № 1662669 думаю що це «індикація» того що китай став потужною військовою силою, і щоб їм протидіяти - потрібно об'єднуватись…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662672 вiд 2023-05-10 12:41:15Японія здатна підсилити НАТО не стільки військовим, скільки фінансовим і технологічним потенціалом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662671 вiд 2023-05-10 12:41:15Японія здатна підсилити НАТО не стільки військовим, скільки фінансовим і технологічним потенціалом.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662670 вiд 2023-05-10 11:51:00Enot № 1662669 це питання часу. Японія має ьути в НАТО. і це буде ахуєнне посилення для Альянсу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662669 вiд 2023-05-10 11:47:46Відкриття офісу зв'язку та вступ країни в НАТО це трохи різні речі. До того ж для цього треба змінювати устав НАТО.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662668 вiд 2023-05-10 11:30:54Японія збирається до НАТО, - глава МЗС Японії. За словами Йосімаса Хаясі, країна переосмислила ситуацію в регіоні після повномасштабного вторгнення росії до України і вже веде переговори щодо відкриття першого в Азії офісу зв'язку НАТО. Путін знову всіх «переграв»
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662667 вiд 2023-05-10 11:14:34? РосЗМІ стверджують, що цієї ночі військовий полігон у Воронезькій області був атакований двома безпілотниками із вибухівкою, внаслідок чого постраждали 14 військових РФ https://bit.ly/3Bfe9Bo
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662666 вiд 2023-05-10 00:44:17Jamala @JamalaBird · 12h Ми маємо повернути Крим не тільки задля відпочинку на курортах. Це все насаджене радянське бачення Криму, внаслідок якого більшість з нас і забули, що це земля з традиціями та принципами.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662665 вiд 2023-05-10 00:41:22реал-хуял, сіті-піздіті
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662664 вiд 2023-05-10 00:34:44#BREAKING A New York jury found Donald Trump liable for sexually abusing and defaming an American former magazine columnist and ordered the ex-president to pay her $5 million in damages.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662663 вiд 2023-05-10 00:08:26VVV № 1662662 це ти після 4х пропущених від жирони? потім в чемпіонаті реал ще сосьєдаду програв :) хуй зрозумієш цей реал. в чемпіонаті - «ніякий». в лч -виграє :) половину 2го тайму «страшно» було на гвардьолу дивитись. було враження що реал зараз три штуки по одному заб'є… анчелоті стрибав на арбітрів тому що там десь три рази м'яч в руку захисникам сіті попадав в штрафній. суддя не свистів «пєналь» … ну а потім у реала пас поперек поля на свої половині. перехоплення, дальній удар… не забиваєш ти, забили тобі… анчелоті жовта картка…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662662 вiд 2023-05-09 23:56:52Реал сьогодні дуже потужний. Мпдрид міг сьогодні закривати півфінал, але… Сіті пощастило. Причому тепер виглядає, що у них більше шансів на вихід у фінал.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662661 вiд 2023-05-09 23:50:592 olma№ 1662654Краще не на АН-24, а на АН-64 :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662660 вiд 2023-05-09 23:31:12Нихера не пойму, чево анчелоти залупается? Чистый гол..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662659 вiд 2023-05-09 23:10:26Назар Волошин: «Собрались, поговорили в раздевалке в перерыве матча, подняли темп и сумели забить» -------------------------------- ну от і нахуа їм тренер? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662658 вiд 2023-05-09 22:55:51Я не згадав про прагнення і незламність простих українців. Але це selbstverstaendlich. Самозрозуміло.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662657 вiд 2023-05-09 22:54:21так шо, Реал не торт? чи є надія? якщо ні, то я спати :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662656 вiд 2023-05-09 22:40:132 sk #…652 Може це і є слушно стратегією. Як маркетингу: для зовнішніх покупців і клієнтів, а також для внутрішніх працівників (employееs). Насправді 'вестерни ' самі ніхуа не мають рецепту (є тільки, слава богу, консенсус, що хуйло - це зло і треба його заїбашить якось.). То ж вимагати від нашого президента Зе геніальних рішень і геніальниї виконань цих рішень, дивно. Віримо що амбіційний моторчик Зе в кооперації з Вестом досягнуть цілей
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662655 вiд 2023-05-09 22:19:28Приколько, якщо один з варіантів контрнаступу буде - масована висадка морем в Криму і захоплення Криму за три дні. Шах і мат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662654 вiд 2023-05-09 22:10:56Ріши цікавий перець. Інша інфа з Британських островів, що там почали 'готувати українських пілотів за стандартами НАТО'. Сподіваюсь не на АН-24 і ЯК-40 ;)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662653 вiд 2023-05-09 22:00:40 Artur Micek @Artur_Micek Wielka Brytania będzie pierwszym krajem, który dostarczy Ukrainie broń dalekiego zasięgu (300 km) - Premier Rishi Sunak. ------ поки футбол не розпочався…