Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662572 вiд 2023-05-07 23:29:17в 94 салонах молодожонів вже нічого не було. Хоть шаром покоти. Знаю як людина у якої була свайба в листопаді 93 :) Все було на базарі і комерційних магазинах - турція, польша - хоть завались, на любий гаманець. Впевнений шо в Ленінграді були вже пристойні магазини з відповідним асортиментом. Але ж там кашемірове пально - крик смоди на той час, усі круті бандити повинні були таке мати. Маліновий піджак.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662571 вiд 2023-05-07 23:17:21Як повідомила пресслужба Прилєпіна, внаслідок вибуху загинув його соратник, співробітник батальйону «Оплот» Росгвардії Олександр Шубін із позивним «Злой». ------------------------------- Шубін. Злой Шубін. Десь я це вже бачив :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662570 вiд 2023-05-07 22:46:57кроме того, во все хородах были салоны молодоженов, где одежды и обуви было валом. Уж помошник мэра мог бы выбрать что надо, и одеться не хуже герцога Вэльского..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662569 вiд 2023-05-07 22:42:03в ленинграде, как любом портовом городе союза, был магазин Березка (у нас - Каштан). Там можно было купить приличный костюм, обувь, плашь, пальто и т. п. Так что, то шо на фотке - это рахит так одевался..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662568 вiд 2023-05-07 22:36:32коли хуйло працювало у собчака, воно вже контролювало контрабанду через порт пітєра вже тоді воно мало нємєряно бабла тому те що йому збирали одежу на зустріч з чальзом - перебор одягнувся як звичайний браток того часу. в одежу що на стрілки ходив «бізенсові» питання вирішувати…
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662567 вiд 2023-05-07 22:26:162 DonAlonzo№ 1662565Прислали комент ⚡️Отрывок из воспоминаний Л. Путиной: В 1994 году в Питер приехал принц Чарльз. Собчак поручил Володе встретить, встал вопрос, в чём? Пальто купили у какого-то бугая с рынка, штаны были ещё с Дрездена, а вот ботинки одолжил Аркаша Ротенберг, хотя у него был 46 размер.Представляю Хуйла в ботінках 46 розміру :))))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662566 вiд 2023-05-07 22:24:48США пропонували Туреччині відправити свої С-400 Україні, але Анкара відмовилася, — голова турецького МЗС Чавушоглу --- Нехай гниє у турків
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662565 вiд 2023-05-07 22:23:56Прислали комент ⚡️Отрывок из воспоминаний Л. Путиной: В 1994 году в Питер приехал принц Чарльз. Собчак поручил Володе встретить, встал вопрос, в чём? Пальто купили у какого-то бугая с рынка, штаны были ещё с Дрездена, а вот ботинки одолжил Аркаша Ротенберг, хотя у него был 46 размер.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662564 вiд 2023-05-07 21:53:02Фото справжнє - на фото хуйло
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662563 вiд 2023-05-07 21:30:38Дачний кооператів 'Озеро'
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662562 вiд 2023-05-07 21:00:39ну насправді, 1993 чи 94 коли то було, кашемірове пальто «в пол», було дуже модно. і в нас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662561 вiд 2023-05-07 20:45:53Мда… і справді. Мабуть шили у якомусь підєрському ательє чисто для гебявих, куди брали тільки чистопородних кацапів по анкеті ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662560 вiд 2023-05-07 20:34:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662558 гугли візит принца Чальльза в Петербург. Є ще фото, де хуйло такий же уйобіщний в такому ж халаті
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662559 вiд 2023-05-07 20:30:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662558 та ні. но таке і є. чмошне, жалюгідне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662558 вiд 2023-05-07 19:57:44OlegSh [Останнi 20 месаг]№ 1662551 вiд 2023-05-07 15:29:15Мабуть таки фотошоп, бо важко повірити в те, що навіть такий совячий жлоб, як Фуйло, міг настільки по-3.143дуватому вдягнутися.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662557 вiд 2023-05-07 18:43:152 OlegSh№ 1662551в халаті і в штанях не за зростом))))
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662556 вiд 2023-05-07 18:16:282 Batyj№ 1662554Суровикин двигуни танкові? Там іншого якогось заарештували.Думаю, що всі ці суровікіни-мізенцеви не самі у вагнер влаштувались.Я так розумію, шойгу підім «яв таки вагнера під себе і повару поставили» замів "-контролерів.Ну і цим діячам як в наказаніє, хоча може їм там і краще хз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662555 вiд 2023-05-07 17:29:20Но уволили на хуй, и он, как отставной енерал-полковник завербовался к пригожину..Ну не пулеметчиком же его ставить, дали должностьтакую, с коитрой погнали в армии - завхозом..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662554 вiд 2023-05-07 17:27:202 Voxa№ 1662549уволини точно. Пишут, дытгатели танковые (!) от т90 загнал налево, просто интересно, кому? Также интересно, пачему не расстреляли?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662553 вiд 2023-05-07 16:57:27Enot № 1662552 так це понятно. ніхто ж про таке і не каже. Завжди потрібно реально оцінювати свої можливості і сили.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662552 вiд 2023-05-07 16:38:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1662548 вiд 2023-05-07 15:08:45 В таких війнах не бувають лише перемоги (. А вчаться дуже високою ціною.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662551 вiд 2023-05-07 15:29:15sk (chromebook acer 14) № 1662531 Там пишуть, що то з британською діаспорою. А ще є така фотка. Цікаво, що то за підар в халаті ліворуч?
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662550 вiд 2023-05-07 15:12:06sk (chromebook acer 14) № 1662534 пригожин: шойгу-підарас-дай-снаряди. а кадиров пише хуйлу, хуйло, заведи нас в бахмут. ми хоч рос-гвардія, з резиновими кийками. але нам похуй… а похуй їм тому, що нікому нікуди іти не потрібно. нелегальні бойовики пригожина приписуються до легальних структур рос-гвардії кадирова з офіційним обліком постачання снарядів під задачі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662549 вiд 2023-05-07 15:11:21а шо, суровкіна звільнили? вроже ж тіки з командующого всієї групіровки посунули на замісника.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662548 вiд 2023-05-07 15:08:45klirik № 1662546 + штурмові группи :( та там багато :( Буданов же диверсант, а военачальник такий собі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662547 вiд 2023-05-07 14:45:02Batyj № 1662544 так і бачу як ці декабристи пригожин, мізінцев та скурвовікін виходять 26 грудня на дворцову (чи червону) площу під постріли прямою «наводкою» з Т-34 :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662546 вiд 2023-05-07 14:39:47Ціна нашої спроби відбити Зміїний рік тому https://twitter.com/falledlenin/status/1655173208180391942?s=20 Там ще в ленті є і підбитий наш гвинтокрил з екіпажем
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662545 вiд 2023-05-07 14:18:27Черномордец классный гол забивает Днепру, метров с 30..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662544 вiд 2023-05-07 14:05:38кстате, уволенный нахуй их армии суровикин - зам пригожина по матчасти..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662543 вiд 2023-05-07 13:58:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662542 +багато
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662542 вiд 2023-05-07 13:25:11савєцкій саюс був державою, побудованою на фуфлі. савєцкоє значіт атлічноє, знак качєства, пятілєтка в трі года - а на виході повна туфта. Маю обгрунтовану підозру, що і нинішня кацапія з усіма своїми іскандерами та кинжалами - в основному такий же самий фуфєл, чи, говорячи сучасною мовою, хайп. По факту ж маємо у кращому (для них) випадку 10-20% з дипломами умовного МГУ, і 80-90% дебілів, які давно здегенерували від алкоголю та телевізора.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662541 вiд 2023-05-07 11:45:03sk (chromebook acer 14) № 1662514 кацапи, на жаль, займають перші місця у світі по реб. якщо не перше. я так розумію, сша недооцінили цей напрямок. а всім іншим, можливо, пох було. не думаю, що кацапи повністю нівелювали ефективність хаймарсів, але очевидно, змогли помітно знизити її. їм де не потрібно розтягувати реб по всій площі. достатньо прикрити важливі об. єкти. ті ж склади. і ми ж не будемо хаймарсами бити по одиночному танку. для нас це погано. для американців - гуд, бо для цього, в т. ч. нам і дають таку зброю: апробація, виявлення слабких місць, вдосконалення. якраз цей процес зараз і йде. ну і реклама. от на днях петріот збив незбиваємий кінджал. фіг його зна, як, бо кацапи заявляли, що його швидкість - близько 4 км за сек, а у ракет петріота - 1,6 км за сек. але збили. може за рахунок вирахування траекторії на упередження. нехай специ розбираються. але петріот спрацював проти найгрізнішої ракети росії, і цим самим сша показали росії, що шантаж засобами доставки ядерноїзброї не спрацьовує, вони мають чим збивати. зробити це можна було лише на українськ театрі воєнних дій. білье ніде. тому ми отримали петріоти (ну ще тому, що бідне населення сиділо без світла, хоча я особисто сумніваюся в цій причині). оскільки для цієї задачі значної кількості систем не треба, то ном дали дві батареї. а нам вже обирати, чи закриємо київ, чи перемістимо ближче до лінії фронту і спробуємо відігнати кацапську авіацію. та і то, на відносно обмеженій ділянці. тепер побачимо, скільки батарей нам дадуть ще, бо ппо нашого явно трохи замало. багато вибили кацапи. на жаль, у них є чим. додати б до наземного ппо літаки, але навіщо. раптом у боксі буде брудно, і двигуни засмокчуть багато пилу (ніби як це така вже проблема). але це таке. нам ніхто не винен, що радянські кріпаки не змогли сформувати публічний запит на посилення оборонної складової замість будівництва доріг, а президент виявився профаном. та і серед попередників черчилів не спостерігалося. жаль, що і зараз країна не кидає всі можливі резерви на оборонку.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662540 вiд 2023-05-07 11:20:16sk (chromebook acer 14) № 1662535 та ще в минулому році відновили
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662539 вiд 2023-05-07 11:19:51sk (chromebook acer 14) № 1662521 та чхати хотів біл клінтон на україну, коли примушував нас до розброєння. у штатів були свої цілі, і вони їх досягнули. через нашу слабкість. обама взагалі в 2014 питав, а нашо нам та україна.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662538 вiд 2023-05-07 11:19:32sk (chromebook acer 14) № 1662533 вiд 2023-05-07 10:43:29 Там цікаво, що у складі Наполі не було жодного колишнього чемпіона Італії, а також інших топ-5 ліг. Лише 6 гравців вигравали в своїй кар'єрі чемпіонати своїх рідних країн до перехода в Наполі.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662537 вiд 2023-05-07 11:15:49Enot № 1662528 десь мелькнуло в твітері. шукаю підтвердження, але поки нема. ну, тримаємо кулаки
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662536 вiд 2023-05-07 11:01:19Denmark announced on 5 May that the first major batch of Leopard 1 tanks, numbering 80 tanks, should reach Ukraine starting from ~ 1 June. This results from a joint DNK-GER-NLD agreement made in February. ----- всі чекають наступ «завтра». а купа танків приходять з початку літа
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662535 вiд 2023-05-07 10:53:01краще скажіть - були недавно офіційні повідомлення що залізна дорога через керченський міст працює в звичайному режимі? відновили на 100%
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662534 вiд 2023-05-07 10:49:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662529 одна справа коли щось там пише жовта преса в хуйлостані інша - офіційні повідомлення от вже знайшли «підривників» прілєпіна як знайшли? місцева поліція записала відос у стилі американських «розслідувань» дєрєвня козляєво (чи як там її), прочьосивалі мєсность, побачили чувака який сказав що ходив ловити куропаток на озеро. а озера в козляєво - немає!!! оппа. попросили показати паспорт - і опппа! а паспорт український!!! сука. країна що виросла на відосах пєтросяна… ще більше тішить кіно з вагнерівцями пригожин: шойгу-підарас-дай-снаряди. через день офіційний лист «дагарой кужагєтович» - дай наказ вийти з бахмуту. нам на заміну вийдуть кадирівці… а кадиров пише хуйлу, хуйло, заведи нас в бахмут. ми хоч рос-гвардія, з резиновими кийками. але нам похуй… а той чувак - золотов, який керує рос гвардією- взагалі хз де. за рік війни ні разу його рожу не показували
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662533 вiд 2023-05-07 10:43:29sk (chromebook acer 14) № 1662532 неаполь в біло-блакитних кольорах не слідкую за чем-том італії, але завжди подобається коли андердоги обходять «грандів» :)