🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2214.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662492 вiд 2023-05-06 08:37:46

З Днем піхоти!
Слава ЗСУ!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662491 вiд 2023-05-06 07:00:40

Я скажу одну може трохи крамольну річ: мериканці затримують трохи допомогу і гроші аби Європа роздуплилася грошима і технікою. Зрештою, України шлях є до ЄС і НАТО, але ЄС визначатиме щоденне життя.
З іншого боку, у Тайвані наші солдати будуть допомагати Америці так чи так.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662490 вiд 2023-05-06 01:07:15

Берлінський адміністративний суд зняв заборону на показ українських прапорів на радянських меморіалах у районах Трептов, Тіргартен та Шенхольцер-Хайде, яку раніше оголосила поліція столиці Німеччини.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662489 вiд 2023-05-05 23:35:57

та чого, дали два чи три раза. Навіть на місяць якийсь піонерлагерь надавали. Лле рік вже пройшов :(
Якимсь вибірковим категоріям жл речі житло і зараз надають. Але далеко не усім.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662488 вiд 2023-05-05 23:19:10

І що не внесли ці території в список ВПО? Не дають по 2000 грн

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662487 вiд 2023-05-05 22:51:13

olma
№ 1662485
а я і не кажу шо усі погані, є хтось і працює. Виключення яке підтверджує правило. За рік системи нема. Одні пусті розмови і відоси.
так а шо нагнітать. От приклад. Гуляйполе і Оріхов майже зрівняли с землею. Лінія фронта - досяжність артилерії. Люди здебільшого виїхали, бо жити ж там неможливо просто фізично :(
Шо держава - ніхуя! Ну від якогось юнісеф раз на місяць продукти. Все. Як жить людям, яки водночас втратили все. Блять, от все. Шо було з собою, те і твоє. За шо банально знімать житло? Добре як пенс, а як до пенсії 2-3 роки? Насправді це ж не так складно хоча б тимчасове житло державним коштом, чи якось ще організувати. Але нашо? в нас люди і так хазяйновиті, самі собі лад дадуть. Ще і фронту скинуться …
Зато блять, покос трави взимку, реконструкція парків і площь, шо там, бордюри в Київі? їх теж можна.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662486 вiд 2023-05-05 22:33:45

Nycolas
№ 1662484
ну не зовсім. вати теж хвата.
та і з рештою, пересічному багато ж не надо,
а особливо якшо йому рік про руській мір навалювать нон-стоп. Хто і не хоче і не дуже в то віре, може послухать.
Формально-юридично кацапи ж там як у себе. Все працює, життя іде, влада (місцева!) працює, паспорти роздали - відповідно, по процедурі громадян евакуюють.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662485 вiд 2023-05-05 22:32:00

Voxa, не нагнітай. В Україні традиційно слабко з держуправлінням. З якістю законів, дотриманням існучих правил. У нас по різному люди сприймать державний інтерес. Я згоден з тобою в оцінці персоналій, але є люди, які начебто непогано роблять свою роботу.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662484 вiд 2023-05-05 22:22:58

2Voxa,

Тобто ці відоси з купою бусів в Бердянську агітка для кацапів?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662483 вiд 2023-05-05 21:35:03

Nycolas
№ 1662481
та є. і багато.
Хтось поїхав одразу, хтось лишився стерегти майно. Потім виїхать стало відверто важко і головне нікуди. тут ВПО нікому не потрібні, жить то ніде. Робота ж знову, та і взагалі …
Верещучки тіж бігають і пиздять про евакуаціїю дітей, а куди їм їхать? хто і де їх чекає?
Родичів, знайомих - повно.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662482 вiд 2023-05-05 21:30:28

Мне вообще кажется, что вся эта история кинжалом умышленный вброс, чтоб заболтать тему с бпла. У меня вообще есть преположение, что это не байрактар был, а нечто свое испытывали над городом, и что-то пошло не так

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662481 вiд 2023-05-05 21:26:40

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1662477

А от цікаво там багато притомних людей залишилось?
Чи одна вата?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662480 вiд 2023-05-05 21:17:11

Voxa

Я гадаю тут більше військові вирішують. Будь яка перевага - збереження життів солдатів та цивільних, витрата ресурсу кацапнею. Як зюзя вилізе наступного разу з патріотом - ти правий, але ІМХО зара то не він закрив тему.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662479 вiд 2023-05-05 21:15:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1662475

брєд пoрoхoбoтiв :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662478 вiд 2023-05-05 21:09:33

Геть
№ 1662476
ну да, ну да.
Але ж це не привід сказать шо ні, такого не було
і «давай по новой, миша, все хуйня!»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662477 вiд 2023-05-05 21:04:49

sk (здалеку…)
№ 1662465
по Пологах їзде авто з гучномовцем і оголошує про евакуацію в Бердянськ. Тіпа на 9 травня тут буде жопа

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662476 вiд 2023-05-05 20:53:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1662475 вiд 2023-05-05 20:44:22

Як шеф Залужного згідно з конституцією, Зе має на це право. Хоч і був закордоном

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662475 вiд 2023-05-05 20:44:22

є ще одна цікава версія.
Першим про визначну звитягу ППО повинен був повідомити Найвеличніший. В черговому гундосіку. А тут повідомив незрозуміло хто.

Вроде дикість, але з Херсоном так було …

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662474 вiд 2023-05-05 20:40:16

Air-launched Iskander tactical ballistic missiles are slower than Gulf War 1 era «al-Husayn» Iraqi Scud variants.

Патріоти їдять кєнтжал на сніданок

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662473 вiд 2023-05-05 20:13:16

Збірна Польщі по хокею перемогла в групі 1А і вийшла в елітний дівізіон.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662472 вiд 2023-05-05 19:35:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1662463

цe мoжливo щo чaстинa дoгoвoру зi Штaтaми - нaм дaли Пaтрioти, aлe гaмeрикaнцi мaють «пeршу нiч» з iнфo прo хтo збив щo…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662471 вiд 2023-05-05 19:14:48

Voxa (м. Запоріжжя) № 1662469
Є такий експьорд - Марк Солонін. Подивись його ютьюбчики. Правда, довго і нудно говорить, але все на пальцях розказує для неспеціаліста.



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662470 вiд 2023-05-05 18:28:01

Кєнтжал - єськондер з літака.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662469 вiд 2023-05-05 18:05:14

Batyj
№ 1662467
та невідомо як воно в них насправді працює і чи розганяється взагалі до гиперзвука.
Як показує остання практика кацапи і техніка не дуже товаришують.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662468 вiд 2023-05-05 18:01:41

Бля, та 2 БПЛА було.
Відео знищення того, що на Соломʼянці не бачив ніде, але в моєму ЖК є людина, яка тіпа бачила це майже з балкону.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662467 вiд 2023-05-05 18:00:02

2 Voxa
№ 1662463
Кинжал на гиперзвук (10М) выводит только МИГ-31. Это первая, разгонная ступень. Никакой Ту-22 и остальные разогнать не могут.
Пускают его просто в обычном режиме. Поскольку в ночь на 4 ракеты пускали тушки с акватории каспийского моря - понятно, что долетели не на гиперзвуке. Вот потому такую ракету и сбили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662466 вiд 2023-05-05 17:52:22

я этому Игнату после вчерашнего вааще не доверяю.
Посмотрите на фотку:



Четко видно где Печерск, где Соломенка и где упал подбитый байрактар..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662465 вiд 2023-05-05 16:49:45

Оккупационная администрация Запорожской области объявила о «временном перемещении» жителей из населенных пунктов:

Тимошовка, Смирновка, Тарасовка, Орлянское, Молочанск, Куйбышево, Пришиб, Токмак, Малая Белозерка, Васильевка, Великая Белозерка, Днепрорудное, Михайловка, Каменка-Днепровская, Энергодар, Пологи, Конские Раздоры, Розовка.
-------
хз. іпсо чи ні… але енергодар - цікаво :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662464 вiд 2023-05-05 15:26:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1662463
ага. але ж зі слів того з ігната, клічко вже отримав «по шапці» за те що різанув правду-матку про збитий кинжал
хоча по новим методичкам - нові коментрарі по ракетно-шахедним атакам повинні звучати в стилі «рєбята, я нє в курсє (що там прилетіло і чого воно недо-летіло)» :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662463 вiд 2023-05-05 15:03:38

ну може банально не хочуть розкривати карти, шо «старий» Петріот криє «нові» Кінжали як здрасте.
а може хотять більше фактажа для дослідів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662462 вiд 2023-05-05 14:49:09

ігнат «здивував» перший раз коли сказав що «нам потрібно пару днів» щоб визначити летів кінжал чи ні…
ну і зараз це прозвувало так що хуй вам скажемо що петріот під пиєвом разгорнуто
начеб-то хуйлостанці самі не знають що стріляли кінжалом і в теорії у нас немає його чим збивати крім тих же петріотів
ну хз
можливо, нам так хотілось би почути…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662461 вiд 2023-05-05 14:46:54

ППО -ники образились, хтось завчасно хайпанув

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662460 вiд 2023-05-05 14:11:34

klirik
№ 1662459

Наші заявляють, що нічого такого не було

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662459 вiд 2023-05-05 12:38:48

Наші заявляють що сбили «Кінжал» за допомогою Патріота.
Серйозна заявка на успіх.
Американський впк може тішатись (і заслужено укладати нові контракти)
Тиснути сюди

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662458 вiд 2023-05-05 11:52:17

Тим часом, у дімогандона на сайті в рейтингу матеріалів на першому місці отетовот:

«Коханці Кіркорова,» шкуродер «Корчевніков,» облізлий козлодой «Сосєдов, Мілявська. Інтервʼю Гордона із зіркою» Дома-2«Солнцевим. Відео (114500)»
---------------------------------
Йопт, хто всє еті люді? дімогандони під час війни розповідають, як якісь кацапи чпокають одне одного у жоппо, і 115 тис. українців прагнуть про це прочитати (чи побачити, хз).

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662457 вiд 2023-05-05 11:51:33

возвращается на базу, сутки считай висел в Черном море:
https://www.flightradar24.com/FORTE11/30258ec2

а на смену ему пришел Авакс над дельтой Дуная:
https://www.flightradar24.com/NATO11/30298f19

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662456 вiд 2023-05-05 11:44:38

№ 1662454
врет и не краснеет. Момент сбития лежит на прямой «Вход в Почтампт - Октябрский дворец». Вокзала там не можеьт быть. Это раз. А два - я уже три раза сказал, я видел другой беспилотник, не тот, что сбили, в другом месте и в другое время.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662455 вiд 2023-05-05 11:41:55

Добре хоче не ефект лінзи

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662454 вiд 2023-05-05 11:39:42

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1662449 вiд 2023-05-05 08:08:44

«Спікер Повітряних сил ЗСУ пояснив» візуальним ефектом "те, що БПЛА, як складається враження з опублікованих у мережі відео, збили над Майданом Незалежності. Водночас його уламки, як повідомляли, впали в Соломʼянському районі столиці неподалік залізничного вокзалу.

«У небі здається зовсім все не так, як на землі. Візуально здається, що начебто над твоїм будинком летить, а насправді за декілька – пʼять, може бути, більше кілометрів», – сказав Ігнат ".

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662453 вiд 2023-05-05 11:38:57

сьогодні повний місяць…
як кажуть лікарі хто займається «головами» людей - у «буйних» частіше припадки стаються, та звичайні люди більш «нєрвні» в такі дні…
і якось так співпало купа «неясностей» і з дронами по кремлю. і з дроном над майданом
і істерики пригожина…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.