Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662492 вiд 2023-05-06 08:37:46З Днем піхоти! Слава ЗСУ!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662491 вiд 2023-05-06 07:00:40Я скажу одну може трохи крамольну річ: мериканці затримують трохи допомогу і гроші аби Європа роздуплилася грошима і технікою. Зрештою, України шлях є до ЄС і НАТО, але ЄС визначатиме щоденне життя. З іншого боку, у Тайвані наші солдати будуть допомагати Америці так чи так.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662490 вiд 2023-05-06 01:07:15Берлінський адміністративний суд зняв заборону на показ українських прапорів на радянських меморіалах у районах Трептов, Тіргартен та Шенхольцер-Хайде, яку раніше оголосила поліція столиці Німеччини.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662489 вiд 2023-05-05 23:35:57та чого, дали два чи три раза. Навіть на місяць якийсь піонерлагерь надавали. Лле рік вже пройшов :( Якимсь вибірковим категоріям жл речі житло і зараз надають. Але далеко не усім.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662488 вiд 2023-05-05 23:19:10І що не внесли ці території в список ВПО? Не дають по 2000 грн
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662487 вiд 2023-05-05 22:51:13olma № 1662485 а я і не кажу шо усі погані, є хтось і працює. Виключення яке підтверджує правило. За рік системи нема. Одні пусті розмови і відоси. так а шо нагнітать. От приклад. Гуляйполе і Оріхов майже зрівняли с землею. Лінія фронта - досяжність артилерії. Люди здебільшого виїхали, бо жити ж там неможливо просто фізично :( Шо держава - ніхуя! Ну від якогось юнісеф раз на місяць продукти. Все. Як жить людям, яки водночас втратили все. Блять, от все. Шо було з собою, те і твоє. За шо банально знімать житло? Добре як пенс, а як до пенсії 2-3 роки? Насправді це ж не так складно хоча б тимчасове житло державним коштом, чи якось ще організувати. Але нашо? в нас люди і так хазяйновиті, самі собі лад дадуть. Ще і фронту скинуться … Зато блять, покос трави взимку, реконструкція парків і площь, шо там, бордюри в Київі? їх теж можна.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662486 вiд 2023-05-05 22:33:45Nycolas № 1662484 ну не зовсім. вати теж хвата. та і з рештою, пересічному багато ж не надо, а особливо якшо йому рік про руській мір навалювать нон-стоп. Хто і не хоче і не дуже в то віре, може послухать. Формально-юридично кацапи ж там як у себе. Все працює, життя іде, влада (місцева!) працює, паспорти роздали - відповідно, по процедурі громадян евакуюють.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662485 вiд 2023-05-05 22:32:00Voxa, не нагнітай. В Україні традиційно слабко з держуправлінням. З якістю законів, дотриманням існучих правил. У нас по різному люди сприймать державний інтерес. Я згоден з тобою в оцінці персоналій, але є люди, які начебто непогано роблять свою роботу.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662484 вiд 2023-05-05 22:22:582Voxa, Тобто ці відоси з купою бусів в Бердянську агітка для кацапів?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662483 вiд 2023-05-05 21:35:03Nycolas № 1662481 та є. і багато. Хтось поїхав одразу, хтось лишився стерегти майно. Потім виїхать стало відверто важко і головне нікуди. тут ВПО нікому не потрібні, жить то ніде. Робота ж знову, та і взагалі … Верещучки тіж бігають і пиздять про евакуаціїю дітей, а куди їм їхать? хто і де їх чекає? Родичів, знайомих - повно.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662482 вiд 2023-05-05 21:30:28Мне вообще кажется, что вся эта история кинжалом умышленный вброс, чтоб заболтать тему с бпла. У меня вообще есть преположение, что это не байрактар был, а нечто свое испытывали над городом, и что-то пошло не так
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662481 вiд 2023-05-05 21:26:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1662477 А от цікаво там багато притомних людей залишилось? Чи одна вата?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662480 вiд 2023-05-05 21:17:11Voxa Я гадаю тут більше військові вирішують. Будь яка перевага - збереження життів солдатів та цивільних, витрата ресурсу кацапнею. Як зюзя вилізе наступного разу з патріотом - ти правий, але ІМХО зара то не він закрив тему.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662479 вiд 2023-05-05 21:15:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1662475 брєд пoрoхoбoтiв :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662478 вiд 2023-05-05 21:09:33Геть № 1662476 ну да, ну да. Але ж це не привід сказать шо ні, такого не було і «давай по новой, миша, все хуйня!»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662477 вiд 2023-05-05 21:04:49sk (здалеку…) № 1662465 по Пологах їзде авто з гучномовцем і оголошує про евакуацію в Бердянськ. Тіпа на 9 травня тут буде жопа
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662476 вiд 2023-05-05 20:53:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1662475 вiд 2023-05-05 20:44:22 Як шеф Залужного згідно з конституцією, Зе має на це право. Хоч і був закордоном
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662475 вiд 2023-05-05 20:44:22є ще одна цікава версія. Першим про визначну звитягу ППО повинен був повідомити Найвеличніший. В черговому гундосіку. А тут повідомив незрозуміло хто. Вроде дикість, але з Херсоном так було …
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662474 вiд 2023-05-05 20:40:16Air-launched Iskander tactical ballistic missiles are slower than Gulf War 1 era «al-Husayn» Iraqi Scud variants. Патріоти їдять кєнтжал на сніданок
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662473 вiд 2023-05-05 20:13:16Збірна Польщі по хокею перемогла в групі 1А і вийшла в елітний дівізіон.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662472 вiд 2023-05-05 19:35:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1662463 цe мoжливo щo чaстинa дoгoвoру зi Штaтaми - нaм дaли Пaтрioти, aлe гaмeрикaнцi мaють «пeршу нiч» з iнфo прo хтo збив щo…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662471 вiд 2023-05-05 19:14:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1662469 Є такий експьорд - Марк Солонін. Подивись його ютьюбчики. Правда, довго і нудно говорить, але все на пальцях розказує для неспеціаліста.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662470 вiд 2023-05-05 18:28:01Кєнтжал - єськондер з літака.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662469 вiд 2023-05-05 18:05:14Batyj № 1662467 та невідомо як воно в них насправді працює і чи розганяється взагалі до гиперзвука. Як показує остання практика кацапи і техніка не дуже товаришують.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662468 вiд 2023-05-05 18:01:41Бля, та 2 БПЛА було. Відео знищення того, що на Соломʼянці не бачив ніде, але в моєму ЖК є людина, яка тіпа бачила це майже з балкону.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662467 вiд 2023-05-05 18:00:022 Voxa№ 1662463Кинжал на гиперзвук (10М) выводит только МИГ-31. Это первая, разгонная ступень. Никакой Ту-22 и остальные разогнать не могут.Пускают его просто в обычном режиме. Поскольку в ночь на 4 ракеты пускали тушки с акватории каспийского моря - понятно, что долетели не на гиперзвуке. Вот потому такую ракету и сбили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662466 вiд 2023-05-05 17:52:22я этому Игнату после вчерашнего вааще не доверяю. Посмотрите на фотку: Четко видно где Печерск, где Соломенка и где упал подбитый байрактар..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662465 вiд 2023-05-05 16:49:45Оккупационная администрация Запорожской области объявила о «временном перемещении» жителей из населенных пунктов: Тимошовка, Смирновка, Тарасовка, Орлянское, Молочанск, Куйбышево, Пришиб, Токмак, Малая Белозерка, Васильевка, Великая Белозерка, Днепрорудное, Михайловка, Каменка-Днепровская, Энергодар, Пологи, Конские Раздоры, Розовка. ------- хз. іпсо чи ні… але енергодар - цікаво :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662464 вiд 2023-05-05 15:26:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1662463 ага. але ж зі слів того з ігната, клічко вже отримав «по шапці» за те що різанув правду-матку про збитий кинжал хоча по новим методичкам - нові коментрарі по ракетно-шахедним атакам повинні звучати в стилі «рєбята, я нє в курсє (що там прилетіло і чого воно недо-летіло)» :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662463 вiд 2023-05-05 15:03:38ну може банально не хочуть розкривати карти, шо «старий» Петріот криє «нові» Кінжали як здрасте. а може хотять більше фактажа для дослідів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662462 вiд 2023-05-05 14:49:09ігнат «здивував» перший раз коли сказав що «нам потрібно пару днів» щоб визначити летів кінжал чи ні… ну і зараз це прозвувало так що хуй вам скажемо що петріот під пиєвом разгорнуто начеб-то хуйлостанці самі не знають що стріляли кінжалом і в теорії у нас немає його чим збивати крім тих же петріотів ну хз можливо, нам так хотілось би почути…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662461 вiд 2023-05-05 14:46:54ППО -ники образились, хтось завчасно хайпанув
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662460 вiд 2023-05-05 14:11:34klirik № 1662459 Наші заявляють, що нічого такого не було
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662459 вiд 2023-05-05 12:38:48Наші заявляють що сбили «Кінжал» за допомогою Патріота. Серйозна заявка на успіх. Американський впк може тішатись (і заслужено укладати нові контракти) Тиснути сюди
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662458 вiд 2023-05-05 11:52:17Тим часом, у дімогандона на сайті в рейтингу матеріалів на першому місці отетовот:«Коханці Кіркорова,» шкуродер «Корчевніков,» облізлий козлодой «Сосєдов, Мілявська. Інтервʼю Гордона із зіркою» Дома-2«Солнцевим. Відео (114500)»---------------------------------Йопт, хто всє еті люді? дімогандони під час війни розповідають, як якісь кацапи чпокають одне одного у жоппо, і 115 тис. українців прагнуть про це прочитати (чи побачити, хз).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662457 вiд 2023-05-05 11:51:33возвращается на базу, сутки считай висел в Черном море:https://www.flightradar24.com/FORTE11/30258ec2а на смену ему пришел Авакс над дельтой Дуная:https://www.flightradar24.com/NATO11/30298f19
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662456 вiд 2023-05-05 11:44:38№ 1662454врет и не краснеет. Момент сбития лежит на прямой «Вход в Почтампт - Октябрский дворец». Вокзала там не можеьт быть. Это раз. А два - я уже три раза сказал, я видел другой беспилотник, не тот, что сбили, в другом месте и в другое время.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662455 вiд 2023-05-05 11:41:55Добре хоче не ефект лінзи
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662454 вiд 2023-05-05 11:39:42Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1662449 вiд 2023-05-05 08:08:44«Спікер Повітряних сил ЗСУ пояснив» візуальним ефектом "те, що БПЛА, як складається враження з опублікованих у мережі відео, збили над Майданом Незалежності. Водночас його уламки, як повідомляли, впали в Соломʼянському районі столиці неподалік залізничного вокзалу.«У небі здається зовсім все не так, як на землі. Візуально здається, що начебто над твоїм будинком летить, а насправді за декілька – пʼять, може бути, більше кілометрів», – сказав Ігнат ".
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662453 вiд 2023-05-05 11:38:57сьогодні повний місяць… як кажуть лікарі хто займається «головами» людей - у «буйних» частіше припадки стаються, та звичайні люди більш «нєрвні» в такі дні… і якось так співпало купа «неясностей» і з дронами по кремлю. і з дроном над майданом і істерики пригожина…