sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742135 вiд 2026-02-27 19:47:57sk№ 1742134чи біг-ган від дісі з арні :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742134 вiд 2026-02-27 19:46:50klirik№ 1742053так тоді епічні відоси знімали…можливо то було коли «дівки молодшими були» …але… в термінаторі ж був момент з їх піснею коли термінатор йдучи наступає на троянди що впали, потім кліп окремо зробили
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742133 вiд 2026-02-27 19:44:36Я згадав, що ще був на концерті Лайбах у Лондоні, але ви не повірете, щотзараз найбільше мрію потрапити на Алехандро Санса. Це такий оргазм. Певе, ви не зрозумієте. Окей. Росалія зараз на другому. Бачите що? ? si=zideaUg_dQ0-Dw0I
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742132 вiд 2026-02-27 19:42:44Philus № 1742123 --- Вражає список. I wish I was there.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742131 вiд 2026-02-27 19:32:12Philus № 1742127 --- Ні, я не хотів наїхати. Це мене така трохи внутрішня жаба дусила, бо я теж вмію відрізняти цікаву музику він маркетингового мейнстріму. Круто що вдалося реалізувати своє хоббі і захоплення!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742130 вiд 2026-02-27 19:23:31Philus, 1742123 Із твого переліку бачив лише Бебел Жилберту і Ґоґол Борделло. Але я бачив дохуя більш важливих груп і дещо забув. Наприклад згадав зара про Зе Странґлерз. Ґолден Бравн бачив живцем. ? si=px8YePaPMvf1iJg9
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742129 вiд 2026-02-27 19:16:36Philus Молодець, що постиш правильний музон і пишеш. Роби це частіше.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742128 вiд 2026-02-27 19:14:36А ще колись навіть цього бачиив гагага: ? si=UliEZXdqAY_9CS-y
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742127 вiд 2026-02-27 19:10:582 olma№ 1742125Згоден, забагато мене. ;)Захотілося поділитись - може, комусь зайде.Цікаву музику знайти не так легко - принаймні мені.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742126 вiд 2026-02-27 19:06:00Philus, зараз відповім: ? si=fSyhJHtiS0d35lS7. Просто про Джеймза нашого. Але про твій перелік імпресивний зараз перегляну. Може ти мене переплюнув. Наразі не певен.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742125 вiд 2026-02-27 19:04:59Philus № 1742123 --- Філуса це теж дотичить. Але Обсілф це вільний сайт для вільного спілкування, тому можете хвастатися, ковбасники наші дорогі :).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742124 вiд 2026-02-27 19:03:11yagshamash № 1742112 --- Ти знущаєшся? Тут до безвіза в 2016 році х-й хто куди їздив просто так. Це в ідеалі - Махнув чарівним патичком показав точку на глобусі… і поїхав у Прагу на концерт Rage Against the Mashine, або на шоу Slayer в катовицький Сподек. Або на фестиваль в Нідерланди. Ні. Треба візу робити. Треба гроші збирати, треба планувати дешевий курва Раянейр за півроку, тому що за 2 тижні воно коштує як Люфтганза. Не тупи. Не хвастайся, а розкажи краще що тебе вразило, якусь історію дивну. Оце цікаво буде
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742123 вiд 2026-02-27 18:58:492 yagshamash№ 1742112Я зараз живу в музичній дупі, плюс діти, тому майже без концертів.Бачив наживо (а з ким і спілкувався), з того, що щє не забув з не укр-сцени: AD/DC, Acoustic Alchemy, Adrian Belew & Power Trio, Al Di Meola, Animals As Leaders, Apocalyptica, Ataraxia, Battles, Bebel Gilberto, Bigelf, Bobby McFerrin, California Guitar Trio, Cat Power, Chick Corea, Chris Cornell, Cradle of Filth, De Phazz, Dead Can Dance, Dee Dee Bridgewater, Depeche Mode, Die Antwoord, Dillinger Escape Plan, Dio, Dream Theater, Dub Trio, Eels, Everything Everything, Gogol Bordello, Hiatus Kaiyote, Igorrrr, Iron Maiden, Jethro Tull, John McLaughlin, Karsh Kale, King Crimson, Laibach, Les VRP, Leszek Mozdzer, Lux Occulta, Meshuggah, Metallica, Mike Dawes, Mouse On The Keys, Muse, Ocean Collective, Opeth, Pat Metheny, Porcupine Tree, Rammstein, Regina Spektor, Richard Galliano, Sepultura, Shakti, Soulfly, Soundgarden, Stanley Jordan, Steve Vai, Sting, TesseracT, Textures, The Aristocrats, Tiesto, Tom Waits, U2, Zakir Hussain.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742122 вiд 2026-02-27 18:51:29О! На ВВ був, Брати Гадюкіни був :) Баніта Байда був. Коротше, і фсюди ви побували :) Скажу, що таки так. Але забув когось важливого, здається.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742121 вiд 2026-02-27 18:51:08- - - - - - - - - -PEPSI№ 1742117Хто такий Бравна? Може Барна? Депутат з верховної ради? :)- - - - - - - - - -Барна загинув на фронті у 2023 році у свої 55 років, дебіл ти йобаний зі смайликами.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742120 вiд 2026-02-27 18:45:53Сойка, Намисловскі
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742119 вiд 2026-02-27 18:40:53Забув про Ероса, Дзуккеро ще. Коротше, трохи є. І певен, що ще забув когось на всі сто.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742118 вiд 2026-02-27 18:37:29O, ще комі забув порахувати: Будка Суфлера із Цуґовським, Бієло Дуґме, Без Ладу, а Складу, Уршуля. Баяґа, Парні Валяк.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742117 вiд 2026-02-27 18:36:26Хто такий Бравна? Може Барна? Депутат з верховної ради? :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742116 вiд 2026-02-27 18:29:06Джеймза Бравна бачив із двох метрів, і він помер потім місяців за шість.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742115 вiд 2026-02-27 18:27:30Але я не хочу вже нішових згадуваьи. А вони просто чверть світу покривають. Маю на увазі сальсу. Віктор Мануель, Ді еЛ Джі. А тоді ще був на тоді живій королеві сальси Селії Крус.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742114 вiд 2026-02-27 18:24:40https://youtube.com/@davidhartley94Дуже цікаві музичні історії
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742113 вiд 2026-02-27 18:17:31«На питання, чи можна говорити про відновлення довіри до України з боку ЄС після скасування скандальних законів, єврокомісарка відповіла:» Ні, зовсім ні. Це залишиться назавжди " «зробили це разом»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742112 вiд 2026-02-27 18:16:38Але зажди: мене наврядчи хтось переб'є за кількістю лайвів. І це точно буде не все, бо забуду щось. Я бачив: Роллінґ Стовнз, АСДС, Назарет, Дюран Дюран, Спандау Баллей тричі, Пол Янґ, Лімаль, Молоко, ЮБ40, Джаміроквай двічі, це ж я про мейнстрім. Не про Морчіба (тричі). О, Ерс, вінд енд файр, Едді Палм'єрі. Далі йде ліґа першорядних тоді: Пі-Джей Гарві, Бер Нейкед Лейдіз, багато бразилійців, що їх зна лише Берегон, я думаю.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742111 вiд 2026-02-27 18:15:412 yagshamashЩоб два рази не вставатиДаремно ти ШІ ігноруєш. Right tool for the right job.Дуже багато корисного може зробити. А як творець - то таке…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742110 вiд 2026-02-27 18:05:20Тим часом воєнний завод в ульмі випустив нову модель БТР Шакал. Дивіться незабаром на ЛБЗ в Україні. Комінг суун.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742109 вiд 2026-02-27 18:04:32Philus, це просто хуїнно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742108 вiд 2026-02-27 18:03:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1742107 Особиста вигода. Але селюки того не розуміють. І оберуть знову.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742107 вiд 2026-02-27 18:01:02PEPSI (Merkury) № 1742096 вiд 2026-02-27 17:25:00 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1742082 вiд 2026-02-27 судячі по чуткам про зв'язки з мафією, нинішній банальний бандит. Тобто за гроші, а не за ідею.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742106 вiд 2026-02-27 17:54:27Один з найкращих концертів а моєму житті
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742105 вiд 2026-02-27 17:50:26
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742104 вiд 2026-02-27 17:48:39Або Едді Палм'єрі, Джазз Кафе. Теж був присутній. ? si=cdeCSC7k7SCvYJMn
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742103 вiд 2026-02-27 17:43:13Чомусь урубає без звуку. Його просто увімкнути треба.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742102 вiд 2026-02-27 17:34:04https://share.google/5zAIgvuQmdKh6bdBE Нейтан Гейнз, був на ґіґу у леґендарному Джаз-кафе, Камдон Тавн, Ландон.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742101 вiд 2026-02-27 17:32:02
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742100 вiд 2026-02-27 17:31:01
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742099 вiд 2026-02-27 17:28:58теніс випадково перемикнув на АТП в Дубаї. Там Рубльов після перепою, великі мішки під очима, алкаш :-)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742098 вiд 2026-02-27 17:26:55
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742097 вiд 2026-02-27 17:25:11Philus, fuck me. I luv it so mooch! Це пиздець! Де ти ховався всі ці роки? Питання риторичне. Я років із 15 думав, що ти лише гардяку любиш. Не знаю чому. Окей.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742096 вiд 2026-02-27 17:25:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1742082 вiд 2026-02-27 Зрештою його повісили. … отож.