olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662212 вiд 2023-04-30 20:55:53Геть (Геть) № 1662209 ---- Ну будь таким упередженим. Все змінюється протягом часу. І треба сприяти позитивним змінам. Ну і плутай мняке з теплим. Шабуню зі зрадниками.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662211 вiд 2023-04-30 20:13:59нехай 5 років чи 10, головне шоб під заставу не випускали, а вони з криїни не виїзжали
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662210 вiд 2023-04-30 19:56:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662208 вiд 2023-04-30 19:41:55 Твої слова і богу до вуха, але ж європузани дадуть гранти, побудують нам окремі тюрми за свій кошт (або у кредит нам же на шию) і підпишуть «шабунь» для перевиховання, реабілітації та повної реінтеграції до суспільства.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662209 вiд 2023-04-30 19:53:38toreo № 1662207 вiд 2023-04-30 19:32:07 Згоден з тобою. Я б сказав, що найбільша проблема - європузани, які своїм гуманізмом заїбуть до смерті, а жити із зрадниками/колаборантами - нам.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662208 вiд 2023-04-30 19:41:55Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1662203 вiд 2023-04-30 19:13:01Тут ще питання, скільки з тих коригувальників до кінця терміну доживуть, а якщо доживуть, то в якому стані вийдуть.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662207 вiд 2023-04-30 19:32:07Геть № 1662203 проблема смертної кари у такій країні, як наша (крім інших причин), що страчувати будуть часто не тих, кого треба. а так згоден. хоча б «десятку». без права на дострокове
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662206 вiд 2023-04-30 19:29:10olma № 1662196 я думаю, нашу позицію щодо ф16 визначають не єрмаки, а виключно військові. і очевидно, що не просто так
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662205 вiд 2023-04-30 19:16:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1662204 вiд 2023-04-30 19:13:45 Агентура проходила перепідготовку до наступної фази
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662204 вiд 2023-04-30 19:13:45дивно чому табачнік не повернувся в 2019 разом з портновим
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662203 вiд 2023-04-30 19:13:01Я взагалі не розумію, як наше правосуддя може давати по 5-7 років тим, хто наводив на наші міста і військових кацапню чи колаборантам. Навіть коли 12-15 - замало. Потім амністію випишуть через 6-7 і з цими падлами жити потрібно. На довічну хімію у Черкаси, або в умовах війни страту відновити (коли злочин доведено). Або по війні депортувати до ряхи нахуй з конфіскацією всього майна.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662202 вiд 2023-04-30 19:09:18sk (chromebook acer 14) № 1662198 табачнік обираеться в Едіную росію, в них вибори скоро.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662201 вiд 2023-04-30 19:08:07Від «нових територій расєї» звісно
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662200 вiд 2023-04-30 19:07:32Enot № 1662199 вiд 2023-04-30 18:25:08 Вже як тиждень купа постів прохвіля табачидла на сайті хуйлопартії єдінарасів, де він описаний, як чомусь безпартійний кандидат до їх госдури.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662199 вiд 2023-04-30 18:25:08sk (chromebook acer 14) № 1662198 вiд 2023-04-30 16:48:03 В депутати чого? України? З окупованої території Яким чином це можливо?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662198 вiд 2023-04-30 16:48:03Batyj № 1662186 вiд 2023-04-30 11:47:38 Табачник – це псевдонім продовження русифікації ------ статтю не читав. але якщо табачник збирається в депутати - значиьт хуйлостан знову організовує тут якусь партію «за мір» чи ще за щось. просто під новою назвою і у мене є підозра що переобування шарія - це також частина цієї стратегії…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662197 вiд 2023-04-30 16:43:54Скажімо змоделюймо ситуацію через рік Україна щось відбила, щось ні, Росія не знищена. Авіація радянського виробництва більшою мірою знищена, У Росії залишилося 200 літків, які кошмарять лінію фронту, і прикордонні райони, а також тактично-стратегічні ракети, Які кошмарять решту України… От щоб протистояти сценарію і треба Ф-16. Бо інших літаків вже нема і не буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662196 вiд 2023-04-30 16:40:46Nevropatolog № 1662195 ---- Та мені воно зрозуміло, але Куперу треба послати цей пост Єрмаку, Залужному, Зеленському, в ОП короче.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662195 вiд 2023-04-30 16:34:182 olma№ 1662189Обдумано чи не обдумано Байден сказав, але ось логіка Купера (до речі, він вважається фахівцем по воєнній авіації, має кілька книжок на тему).Дуже і занадто дорого. Особливо в порівнянні з артою, яку дають по чайній ложці."Поэтому, даже если я понятия не имею, сколько будет стоить строительство необходимой инфраструктуры для, скажем, подержанных F-16, подаренных США Украине, можно с уверенностью сказать, что общая сумма счетов за это легко превысит стоимость всех артиллерийских орудий западного производства, поставленных в Украину за последние 14 месяцев.К сожалению, только по этой этого не произойдет. "Не ефективні в нашій ситуації."Западные самолеты созданы для эксплуатации в составе очень специфической (США/НАТО) системы воздушной войны. В случае с F-16 это означает, что они были созданы в расчете на ведение боевых действий при поддержке… (довгий перелік підтримки)Средства: Западные истребители класса F-16 не предназначены для ведения боевых действий в одиночку, полностью самостоятельно. Но, как часть системы воздушной войны, обеспечивающей их пилотам необходимую ситуационную осведомленность. ПГУ имеет интегрированную систему ПВО, в этом нет сомнений: но сейчас эта система не способна обеспечить потенциальных «пилотов F-16» ситуационной осведомленностью, необходимой для эффективного применения их F-16.Это означает: независимо от того, получат ли украинцы F-16 или EF-2000, или Rafales, или Gripens, они потеряют их так же, как теряют свои МиГ-29, Су-25 и другие типы. Разница будет только в цене за потерю. Улучшений не будет, потому что один самолет - или пара самолетов, или даже 24, 36, 48 или сколько угодно самолетов - не могут многого изменить в современной воздушной войне. Не без помощи системы воздушной войны, для которой они были разработаны. ""Он не эффективен в бою.За один вылет истребитель класса F-16 может нанести по цели максимум около 2000 кг боеприпасов (конечно, некоторые могут нести и больше, но тогда это «летающие кирпичи», а не боевые самолеты). Один самолет этого класса может совершать около трех, возможно, четырех вылетов в день. Если его не собьет вражеская ПВО или не возникнут технические проблемы. Это максимум 6000 кг, возможно, 8000 кг боеприпасов в день, с общей стоимостью (эксплуатационные расходы + боеприпасы) не менее 300 000. Для одного дня операций.Для сравнения: гаубица калибра 155 м в зависимости от типа имеет среднюю скорострельность 2-5 снарядов в минуту. Средний снаряд калибра 155 мм весит около 40 кг. Это означает: чтобы доставить 8000 кг боеприпасов противнику, одной гаубице необходимо около 180 снарядов. Давайте будем консервативными и скажем, что она стреляет со скоростью 2 снаряда в минуту. Это означает, что для доставки того же объема боеприпасов противнику с той же или, по крайней мере, сходной точностью, но с гораздо меньшими затратами и меньшей опасностью для экипажа потребуется всего 90 минут, как это может сделать F-16 - хотя с гораздо большими затратами и большей опасностью для экипажа, и всего за 24 часа. "Положа руку на сердце (и на ум: я большой «фанат авиации/воздушных сил»), просто нет смысла «перевооружать» ПГУ истребителями западного производства. В лучшем случае, они не будут сбиты российскими ПВО, а закончатся как та дюжина Panzerhaubitze 2000-х годов: все они будут проходить техническое обслуживание и ремонт после нескольких месяцев интенсивной эксплуатации…- F-16 не созданы для эксплуатации в «примитивных» условиях, де-факто в стиле «воздушной партизанской войны», в которых сейчас действует ПГУ (с авиабаз, которые часто становятся мишенью для российских ракет, с грязных взлетных полос и т. д.). Эти самолеты предназначены для эксплуатации с хороших, чистых, больших, хорошо обслуживаемых авиабаз, расположенных на расстоянии около 700-1200 км от потенциальных целей: это фактически за пределами их радиуса действия, но эй, вот почему у ВВС США так много самолетов-заправщиков. У Украины просто нет таких баз и тем более самолетов-заправщиков.- Почему это так важно при наличии больших чистых воздушных баз? Потому что, хотя F-16 и является красивой машиной, при эксплуатации в примитивных условиях он имеет «проблему FOD». FOD - это сокращение от «повреждение посторонними предметами». Это означает: как только включается двигатель, большой воздухозаборник под фюзеляжем стремится втянуть в себя все, что находится на расстоянии около 10 метров впереди и ниже самолета. Это означает: существует постоянная опасность того, что двигатель засосет что-то, что может его повредить. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662194 вiд 2023-04-30 16:26:00Знайома поїхала на вихідні до Неаполя, власне десь поблизу Сорренто. містечко Мета. Каже там шаленство святкування дострокового Чемпіонства Наполі, яке за багато років виграло Скудетто - неймовірне. Каже дудять, співають, сигналять. І це не в самому Неаполю а за 20 км. Приїхала, каже оддихнути трохи))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662193 вiд 2023-04-30 15:56:21Другого півника-петушка передали. Кажуть звір ефективний. Німеччина передала Україні другу систему ППО Iris-T Джерело: https://censor.net/ua/n3415350
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662192 вiд 2023-04-30 15:49:30toreo № 1662191 ---- Просто він у тому вертольтоті був сам, без команди, виліз і тут журналіст з їхнього президентського пула запитав. я, звісно, не можу на 100% стверджувати. Можливо це було обдумане людьми з адміністрації Байдена типа Салівана, які за поступове, повільне укрощеніє Хуйла, і типа бояться тотального разколбаса в Росії. Русофіли короче, воспітанніки Достоєвського Толстого і Пушкіна. А я схиляюся, що Байден сказав не подумавши. Бо можна було б сказати. Наразі ні, а там подивимося на поведеніє Росії. 50 х 50.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662191 вiд 2023-04-30 15:24:27olma № 1662189 а чому байден діє необдумано? я вважаю, обдумано. згадай позицію обамо-чмо по агресії росії, санкції, допомогу за його каденцію. а байден був частиноюйого адміністрації. якби штати дуже хотіли зупинити 24.02, вони б знайшли інструменти. як буш молодший зупинив рух танків на тбілісі. але, очевидно, важка затяжна війна росії у європі не суперечить інтересам сша. я крім профіту не бачу для них проблем. і закінчиться воно не має так вже щоб швидко. довготермінові процеси запущені, вони не люблять поспіху. сша грають у складні геополітичні ігри, вони не бувають односкладними і прямолінійними. та, нам би хотілося, щоб завтра кацапня виздихала і пішла звідси. але хто нам заважав думати про це? навіть тут на обсилфі я був чи не в меншості, коли писав, що йде до цього. так на о. ще патріотично налаштоване розумне панство зібралося (хоч трохи і заслабке проти політтехнологічних технологій із штабу екс-президента ;) ), а що казати про пересічних. з іншого боку, і ми маємо пройти цей шлях повністю, через катарсіс, через оплату кров. ю, і виграти. або програти, бо це теж одна із опцій. якщо це аргумент проти ф16, то ок. інших аргументів не давати нам літаки нема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662190 вiд 2023-04-30 14:48:02Нафіга взагалі вам ці Ф-16 і ракети для них, коли тут є можливість поставити виГрати Росію, виГрати Китай, виГрати йобаний «глобальний південь». Саме зараз і є моментум. Далі буде тільки ще дорожче.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662189 вiд 2023-04-30 14:45:24Nevropatolog № 1662180 ---- Зрозуміло, що літаки і ракети для літаків це дуже дорогі речі, тим не менше, схоже військово-політична влада України почала з квітня інформаційно-дипломатичну кампанію за поставку в УА літаків Успіх у наступальних діях неможливий без повітряного прикриття. Україні потрібні літаки покоління 4+, - Повітряні сили https://censor.net/ua/n3415362 ----- Я від себе ше раз нагадаю, що необережні і необдувані слова Байдена, який вийшов з йобаного вертольота в кінці січня початку лютого і на питання йобаного журналіста чи США поставлятиме в УА літаки Ф-16 сказав - ніт. Моя версія це сказано випадково необдумано, що загальмувало нам і союзниками всю цю хурму з Ф-16.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662188 вiд 2023-04-30 13:23:02З Днем прикордонника!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662187 вiд 2023-04-30 12:28:16поняте діло, не просто ж так ермак призначив і кілька років тримав Мінистром освіти протеже табачніка - Шкарлета.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662186 вiд 2023-04-30 11:47:38Табачник – це псевдонім продовження русифікації й експансії «русского міра» після проголошення незалежності України. А русифікація – це псевдонім влади чекістів, яку вони хочуть поширити і на нашу країну. І хоча сам Табачник не має більше можливості вдавати українського політика, колективний Табачник нікуди не подівся. Він просто чекає на закінчення війни.https://zbruc.eu/node/115251--------------ну и в тему:Цікава тенденція зʼявилась в поведінці депутатів Верховної Ради. - вони почали нишком оформляти довідки і обстеження на підтвердження непридатності до військової служби. Причин ми не знаємо, але явище стає масовим. -----зато я знаю причину. Скоро перевыборы в Раду, знают, что пролетят мимо кассы..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662185 вiд 2023-04-30 10:32:10Що стосується бразилопрезидента, то думаєцца, що це падло просто не має всередині країни успєхофф, які могло б предʼявити своїм виборцям - от натомість і висуває різні 3.143дуваті міжнародні ініціативи. Хоча американцям варто було б натякнути підару - мовляв, якщо не перестанеш 3.143діти, то матимеш у своїй дикоабізянії ще більше проблем, ніж сьогодні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662184 вiд 2023-04-30 09:37:05Зараз на Україну знову тиснуть. Лула-хуюла, Сі-хуйсосі і тому подібне. Глобальний Південь - вороги Заходу. Але за ними стоїть і купа західних політиків, у яких є якісь ілюзії. Сова зажди користувалася корисними ідіотами
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662183 вiд 2023-04-30 09:18:05Nevropatolog № 1662172 вiд 2023-04-29 22:15:27 Зеленський намагався домовитися з Путіним, Путін доказав свою недоговороздатність, і тепер Зеленський не хоче домовлятися з Путіним. Немає сенсу, тому що Путін не виконує домовленостей. Це - месседж Зеленського. На Заході багато хто зрозумів недоговороздатність Путіна, але не всі. Тому заяви Зеленського адресовані їм, західним політикам, а не українському електорату.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662182 вiд 2023-04-30 08:48:24Nevropatolog № 1662172 по-моєму макрон казав що перед війною у його приватних розмовах з хуйлом за 20-метровим столом, той йому обіцяв що нападати не буде. французи навіть посольство не евакуювали з києва… але то таке… зе колись казав що не знає чи то справжнє хуйло в кремлі чи якась його копія… політичні заяви. можно особливо не зветрати увагу…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662181 вiд 2023-04-30 08:46:36Nevropatolog № 1662180 хтось з натівців (офіційних) сказав що ф-16 це політичне рішення з іншого боку тред-таленко розгорнув про наше ппо якщо коротко - то його дуже мало звичайно він без прив'язки до ф-16 це аналізував. але як тільки ф-16 з'являться -ракети будуть летіти на аеродроми де вони знаходяться. навколо яких потрібно розгоротати просунуті ппо. яких і так мало…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662180 вiд 2023-04-30 00:05:51Свіжий Купер обгрунтував, що ніяких F-16 в Україні не буде. І логіка там є. Але як перемогти без авіації не обгрунтував…Це ось заключна частина:--------------------------- …и позвольте мне не начать даже с поставок боеприпасов. Черт возьми: после 14 месяцев этой войны США и все НАТО управляются такой кучкой коррумпированных некомпетентных людей, что у них все еще есть серьезная проблема с поставкой достаточного количества артиллерийских боеприпасов в Украину - но вы думаете, что им будет легче поставлять гораздо более дорогие авиационные боеприпасы, запасов которых еще меньше?…Это с такой же вероятностью «сработает», как и то, что завтра утром на Западе взойдет солнце…Извините, при всех этих условиях: неудивительно, что все в НАТО говорят: «Никаких истребителей для Украины».Гораздо экономичнее и гораздо эффективнее напичкать Украину артиллерией - при условии, что и снарядов для нее будет достаточно. В противном случае даже артиллерийские орудия бесполезны.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662179 вiд 2023-04-29 23:16:062 Perfect Stranger№ 1662177Чепуха. Ти хоч колись вживав «не тримає слова» до загальних розмов? Таке вживається лише до особистих «обіцяю» або «даю слово».Так що щось таки обіцяв йому…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662178 вiд 2023-04-29 23:10:58№ 1662176 ти хоч половину прослухав?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662177 вiд 2023-04-29 22:55:55Nevropatolog № 1662172 всe знaчнo бaнaльнiшe - хуйлo всiм рoзпoвiдaв щo вiйни нe будe.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662176 вiд 2023-04-29 22:55:19№ 1662174 пoлiтичнi iгрищa…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662175 вiд 2023-04-29 22:30:14Nycolas № 1662166 якщо дійсно так, то це майже 15 ешелонів по 60 цистерн в кожному. гарно!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662174 вiд 2023-04-29 22:28:06
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662173 вiд 2023-04-29 22:20:46