VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662092 вiд 2023-04-27 23:14:38Voxaтам не було його провини. і Евертон дуже непогано виглядає. наче м'яса сирого наїлись. просто трохи нещастить сьогодні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662091 вiд 2023-04-27 22:47:28з-під Миколки гол забили, походу поїде він з своїм Евертоном в першу лігу
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662090 вiд 2023-04-27 22:31:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1662089 Сьогодні був відос і від шарія де він рузьких підарасами називав за те що напали і нищать донбас… Якось це дуже підозріло виглядають такі швидкі переобування… хз
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662089 вiд 2023-04-27 21:58:47sk (здалеку…) № 1662062 вiд 2023-04-27 17:05:23 «якось багато цей прігожин розмовляє останнім часом…» чим ближчe кiнeць Пу, тим бiльшe криси дивляться пo стoрoнaх
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662088 вiд 2023-04-27 21:56:25VVV № 1662086 тут я згiдний.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662087 вiд 2023-04-27 21:55:54sk (здалеку…) № 1662064 цe глупa iдeя якa пoмрe, e. g. в пeрioд кризи всi будуть втiкaти з тoї вaлюти…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662086 вiд 2023-04-27 21:55:05Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1662085 їх там не має бути. ані хароших, ані поганих. тож їблани з МОК тупо схематоз замутили. гуманні бляді.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662085 вiд 2023-04-27 21:53:14VVV № 1662081 ну в принципi, цe спрaвдi нeгумaннo змушувaти людeй пiдписувaти сoбi вирoк… хoчa дo них нeмa нiякoгo жaлю..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662084 вiд 2023-04-27 21:37:50ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей та дорослих на територію рф --- І що далі?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662083 вiд 2023-04-27 21:26:03Nycolas № 1662082 Дякую. Так, дійсно можна там і там виставити. У нас в Україні так і непоявилося платформи аукціонної типа як в світі E-бей, або в Польщі 'Аллегро'. Продаж з елементами аукціона.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662082 вiд 2023-04-27 21:01:06olma № 1662079 Або на violity вистав
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662081 вiд 2023-04-27 20:15:39«Російських спортсменів не змушуватимуть засуджувати агресію, щоб повернутись до змагань» https://www.dynamomania.com/news/679832-rossijskih-sportsmenov-ne-budut-zastavlyat-osuzhdat-agressiyu-chtoby-vernutsya-k-sorevnovaniyam довбойоби не втомлюються дивувати своїми чеснотами. кожного разу думаю, що звик до цього, але ж ні.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662080 вiд 2023-04-27 20:07:03Enot А ти тут, і в Мордокнизі це роздвоєння, чи, таки дві різних людини? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662079 вiд 2023-04-27 20:05:05olma № 1662078 ---- Короче, мабуть виставлю цю кепку в ОЛХ, може якомусь фану россо-нері знадобиться.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662078 вiд 2023-04-27 20:03:20Milanese № 1662075 ---- Дякую, я думав, ти затятий фан. У мене є фірмова кепка-бейсболка з фаншопа AC Milan, россо-нері, куплена мало не 12 років тому в фаншопі Мілана неподалік стадіона Сан Сіро моїм братом і подарована мені. А вона мені не пасує і я її навіть жодного разу не носив, навіть цінник висить 15 євро. До війни я би тобі її просто подарував би як фану, але зараз хотів би якісь гроші виручити бодай гривень 300 і кинути ці грощі тут в під'їзді є сусід в ЗСУ - збирають на теплак.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662077 вiд 2023-04-27 19:10:45Voxa, olma зрада відміняється, нате вам наше, ріднесеньке БПЛА. так не Mavic, але з іншими плюшками та недоліками. нема сенсу конкурувати саме з Mavic, треба шукати інші рішення також. хоча не знаю скільки таких авіамоделей і по якій ціні зможуть виробляти. https://itc.ua/ua/novini/novyj-ukrayinskyj-rozviduvalnyj-bpla-minishark-zlitaye-z-ruky-ta-pomishhayetsya-u-dvoh-ryukzakah/
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662076 вiд 2023-04-27 19:01:31olma № 1662059 Потроху роблять, я тут давав уже посилання на ФБ Флеш-а, якщо цікаво - пошукай
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662075 вiд 2023-04-27 18:38:41olma № 1662026 Симпатизую). Ну тобто д італійських команд - так, за Мілан. Але, чесно кажучи, це дуже умовно
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662074 вiд 2023-04-27 18:38:31Аццы есть вопрос. У кого есть знакомые которые одалживают денежку на бизнес?) Не для себя лично прошу. Наша фирма щас закупается зерном кофе в Африке, чуток не хватает)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662073 вiд 2023-04-27 18:16:20Одне очко навіть воротар набрав - зробив гольовий пас)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662072 вiд 2023-04-27 18:14:17Закінчили 14:2
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662071 вiд 2023-04-27 18:04:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1662069 а то б ще згадати, як у нас будували заводи з виробництва снарядів і патронів задовго до того, як
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662070 вiд 2023-04-27 17:50:311992 год Украина-Бельгия 37:2
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662069 вiд 2023-04-27 17:43:24Starik (Україна, Київ) № 1662056 ну проблема ж в тому шо альтернативи мавікам просто нема. І якшо китайці припинять їх відгружати, то на передку нічого дешевого і не буде. Насправді технічно все те не складно. Булоб бажання зайнятись. Окремо замовити оптіку, окремо двигун з редуктором, причом не у китайців і купити технологію з виробничою лінєєю. І то і то не військове - продадуть. Тим більш під держзамовлення чи держгарантіії. Процессор на Тайвані. Да вийде дороще, але своє і військове. Але це сферічний кінь у ваакумі :( На дорогах і марафоні цікавіше і безпроблемно. А тим хто шось робе податкові блокують за хабар.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662068 вiд 2023-04-27 17:33:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662065 більше того, він навіть висувається на місцевих виборах від «єдіной расії»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662067 вiд 2023-04-27 17:30:33Після 2 періоду 10:2)))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662066 вiд 2023-04-27 17:15:34Зараз наша хокейна СбУ розбирає Нідерланди на друзки. Іде 2 період, рахунок вже 8:1))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662065 вiд 2023-04-27 17:15:28Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1662051 вiд 2023-04-27 15:30:50Про тоббачнєга таки цікаво. Цей підарас - далеко не бідний, тож навряд чи за власнею волею пішов до тих клоунів. Мабуть переконливо натякнули з ФСБ, ГРУ чи безпосередньо від Фуйла - мовляв, подключайтєсь, таваріщь.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662064 вiд 2023-04-27 17:14:02Луис Инасио Лула да Силва подтвердил, что выступает за создание в рамках БРИКС (Бразилия, Россия, Индия, Китай и Южная Африка) торговой валюты между странами, подобно тому, как европейцы создали евро. --------- країни отримали західні інвестиції. за останні 20 років підняли економіку і загальний рівень життя… але дикунське минуле тягне назад в «джунглі». їм здається що коли об'єднають свої джунглі з сусідськими, відгородяться від «багатих» - життя різко покращиться… ну-ну… у нього мабуть свій «глоба» є який на зірках нагадає що долару скоро піздєтць!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662063 вiд 2023-04-27 17:10:16Заместитель министра обороны России Сергея Шойгу, отвечающего за материально-техническое обеспечение Вооруженных сил РФ Михаила Мизинцева сняли с должности. Ранее он руководил операцией в Сирии и осадой Мариуполя. ------ офіційно, правда, підтверджень немає цей хуй керував осадою маріуполя потім, коли хуйлостанці звільнили якогось хуя що відповідав за метеріально-технічне забезпечення армії, поставили цього хуя. тепер звільнили сподіваюсь що свої розстріляють щоб не дістався в «лапи» нато і його не розстріляли «натівці» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662062 вiд 2023-04-27 17:05:23«The ratio of losses in Bakhmut: 1 fighter of ZSU to 5 Wagners; We have nothing to destroy the artillery of the Armed Forces of Ukraine» - Prigozhin -------- якось багато цей прігожин розмовляє останнім часом… то про те що «ресурсів» у нього на пару тижнів залишилось. то нашу арту нічим знищувати… співвідношення втрат. ну хз… наші теж озвучували що 1 до 5ти. арєстович, по-моєму казав 1 до 7ми (але 2-3 можна відняти від того що він каже :) )
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662061 вiд 2023-04-27 16:55:37Ще один наш фільм раджу подивитись: Памфір. Важкий, але якісний, красивий і потужний.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662060 вiд 2023-04-27 16:53:42olma № 1662059 ну хто продає патенти цивільних іграшок для військового виробництва?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662059 вiд 2023-04-27 16:50:30Starik (Україна, Київ) № 1662056 --- Мавік поза конкуренцією, ніхто не зможе повторити його в категорії (ціна + характеристики + якість) Але розробити недорогий універсальний розвідувальний дрон для серійного виробництва в Україні - варто спробувати, чому ні? Можна навіть купити патент або у когось готову розробку, і збирати тут.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662058 вiд 2023-04-27 16:46:08№ 1662053А флаги Сомали и Бурунди не запретили в Латвии? Странно, Сомали и Бурунди, как и парашка с белорусью, тоже не участвуют на ЧМ по хоккею 2023.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662057 вiд 2023-04-27 16:40:412 Nevropatolog№ 1662034І ми продовжимо популяризувати клуби УПЛ та їхніх гравців далеко за межами України, якщо зможемо досягти відповідних домовленостей.Продовжимо. З цього мічця хотілося б конкретики, що вони вже зробили.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662056 вiд 2023-04-27 16:39:54Щодо виробництва «своїх» Mavic. Що шановне панство має на увазі? Купити китайські чіпи та зробити плату на купленому китайському обладнанні - ну ок, теоретично можливо. В американському ПЗ розробити корпус, гвінти, тощо для матриць які треба бути вставити в китайське обладания для пресування - ну ок, це можливо Десь знайти «пластмасу» потрібних характеристик для корпусу\гвинтів - думаю це вже проблема, але ладно теж можно купити пластик у китайців Написати та налаштувати прошивку - ну хоч тут думаю можна своїми силами на китайських фреймворках. Тобто теоретично це можливо. Далі є проблеми. 1) Це однозначно буде дорожче Mavic, тому що не буде такого об'єму виробництва 2) Це однозначно буде гірше Mavic, можливо критично гірше, тому що Mavic це комерційний продукт якій постійно покращуються виходячи з досвіду використання дуже великою кількістю людей. Накопити досвід часу немає 3) Якщо це буде навіть недержавна контора\контори скільки часу знадобиться Китаю для розірвання контрактів з компанією, що массово виробляє зброю без погодження з Китаєм?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662055 вiд 2023-04-27 16:38:57Насчет выборов в Оаду асе поняьно.Несмотря на военное положение работу Рады не замораживали. Не останавливали. Рада работала и часики ее функционирования щелкали. Када отщелкнут последний день, полномочия Рады закончатся. Некому будет заседать. Надо будет выбирать новых депутатов несмотря на военное положение
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662054 вiд 2023-04-27 16:32:27IanMatveev @ian_matveev · 7h Вчера вечером звучали взрывы в Ленинградской области. Предположительно беспилотники атаковали 20-й авиаремонтный завод, где восстанавливают самолеты, участвующие в войне
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662053 вiд 2023-04-27 16:31:16Латвія, як господар цьогорічного чемпіонату світу з хокею, оголосила про два рішення: 1) заборонені на матчах у будь-якому вигляді на трибунах прапори РФ та Білорусі 2) прапор України прирівняно до прапору Латвії і його можна буде вивішувати будь-де під час турніру