sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662052 вiд 2023-04-27 15:52:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1662050 не так страшний дрон на даху, як гексоген у підвалі :) побачити дрон - це 1% «успіху» у його збитті от хочу подивитись чим будуть збивати дрони над мавзолеєм? с400 будуть хуярити в центрі москви? потрібно щоб хтось встановив лайв-камеру. подивитись на шоу…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662051 вiд 2023-04-27 15:30:50о, табачнік сплив в оточенні баліцкого. як казали про міністра освіти студенти: «побачиш табачника - дай йому підсрачника»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662050 вiд 2023-04-27 15:12:12"В Москве создали дежурные группы из бюджетников для патрулирования города и поиска беспилотников в майские праздники. Работники госучреждений на майские праздники будут дежурить группами во дворах на своих территориях для работы «в режиме усиления». Расписаны ночные смены с 27 апреля по 9 мая включительно. «Поставили задачу — постоянный визуальный контроль небесного пространства на предмет выявления неопознанных летательных аппаратов», — рассказали работники одного из привлеченных к дежурствам ведомств. Также патрули должны будут следить за чердаками и подвалами, подозрительными вещами и автомобилями. " реально ссуться дрона на площі на 9 травня :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662049 вiд 2023-04-27 15:00:12olma № 1662046 ну логіка в цьому є
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662048 вiд 2023-04-27 14:57:28Звичайне, має бути не 100 різних моделей дронів певного типу та призначення, а одна - проста у виробництві, яку можна фуярити сотнями штук у будь-якій майстерні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662047 вiд 2023-04-27 14:55:59Тобто розробка 2-4 моделі дронів і бпла, і щоб реально ми українці, в україні в різних цехах і гаражах виробляли ті самі моделі - шоб дати масу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662046 вiд 2023-04-27 14:51:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1662043 ---- Ну він говорив про Мавіки, бо акурат журналіст запитав про цю ніби то новину з Китаю. Ще цікаве що сказав, треба обєднати бізнес, інженерів і стартапщиків зосередитися стратегічно на розробці «недорогих» моделей дронів/бпла в кожному з сегментів щоб можна було налагодити серійне масове виробництво. Ато виходить у нас зоопарк і гаражна збірка. Басгітарист Піпа по ночах паяє дрони. Касьянов аргументував, краще зробити умовно 10 дронів/бпла за 10 тис доларів, ніж 1 супер-пупер за 100 тис. З тих десяти дешевших до цілі долетить 5 і буде Збс! А один буде летіти - його 100-тисячник зіб'ють і ціль не вражена, завдання не виконано.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662045 вiд 2023-04-27 14:50:06Як можуть бути вибори від час військового стану?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662044 вiд 2023-04-27 14:31:58у порівння з повсемісною активізацією политичших штабів і тікі лінивий не каже, шо в осени вибори, частичне відкриття польотів таке собі вже
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662043 вiд 2023-04-27 14:28:36olma № 1662039 тіки мавіків? а всього іншого? і фронт би забезпечували і ВВП б трохи підростало. але «Байден, чому ми не в НАТО» (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662042 вiд 2023-04-27 13:38:40Украина готовится к открытию гражданских авиарейсов, возможно, частично, – министр транспорта Франции Клеман Бон По его словам, украинские чиновники сейчас готовятся к открытию авиапространства для полетов гражданской авиации. «Как я понял, в Украине уже есть определенные соображения относительно этого открытия, и в Киеве настойчиво над этим работают. Но, конечно, главным вопросом до сих пор остается безопасность», – сказал министр. ---------- ну от хз… краще б порти і море відкрили…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662041 вiд 2023-04-27 13:36:50Nevropatolog № 1662038 знайомий закуповує ті дрони в європі в +- великих масштабах як для волонтерки каже що +- не відчувають проблем обмеження зі сторони китаю були ледь не з початку війни але поки що на їх закупки не впливає…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662040 вiд 2023-04-27 13:34:07А так Міноборони щось своє закупає та інвестує, Мінцифри щось своє, НГ і Поліція і МНС своє хочуть мати. А це не ефективно, і в сумі не дає переваги.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662039 вiд 2023-04-27 13:31:43Nevropatolog № 1662038 ---- Вчора Юрій Касьянов, який давно займається цими речами, сказав, що влада провтикала момент, а могли б давно централізовано розробити недорогий універсальний розвідувальний дрон типа DJI и роздати замовлення всім фірмам і фірмочкам на виробництво. Тобто тоді би більшість виробників не ліпили і паяли свої самопали, такий дрон міг пи прислужитися як ЗСУ так і НГ, прикордонникам, МНСникам. А для цього треба шоб на рівні Зе заінвестували, і вже потім роздали специфікації приватним підприємствам хай роблять.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662038 вiд 2023-04-27 13:14:33Таке ось є неприємне… Китайці гниди…"На днях Мадяр розповів, що китайці перекривають постачання дронів виробництва DJI в Європу. Всім зрозуміло, що головним пеципієнтом цих «мавіків» є Україна. Наші скуповують їх де тільки можуть вхопити і тягнуть на фронт. Здавалося б, де логіка? Компанія озолотилася на російсько-українській війні і нема жодного сенсу перекривати канали поставок чи випамагати в дилерів гарантій, що дрони не потраплять в Україну. Але в компартії, як це відомо, власна логіка. Підозрюю, що головним реципієнтом «мавіків» і «матрасів», на яких не будуть поширюватися застереження, стануть росіяни.Проте, тепер ми отримали перший дзвіночок, який можливо підтверджує оприлюднені відомості. Люди, які допомагають нам із забезпеченням апаратами, замовили одну з моделей Mavic у одній європецській країні. Оплатили і очікували доставки. За кілька днів з ними зв’язався дилер і сказав, що замовлення виконати не може. І передзамовлення не приймає, бо не може гарантувати його виконання. Дронів їм наразі більше не везуть.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662037 вiд 2023-04-27 12:38:47sk (Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1662031 вiд 2023-04-27 11:55:10Цікаво поспостерігати, яке звинувачення і який вирок будуть полканові. Можливо, що і за держзраду піде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662036 вiд 2023-04-27 12:37:20Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1662034 вiд 2023-04-27 12:20:55Вєрноє рєшеніє. Можна побажати їм попутного вітру у педерастичну жопу.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662035 вiд 2023-04-27 12:25:52В Луганске в том районе где я жил - есть подземный пешеходный переход. Вернее был. Его вроде как засыпали щас. В срочном порядке. Это дорога ведущая из города в сторону Алчевска и Донецка. Непонятно…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662034 вiд 2023-04-27 12:20:55"Дякуємо клубам, які передали права та підтримали Setanta Sports і УПЛ в намаганні створити єдиний пул. Однак, в рамках угоди з лігою Setanta Sports не змогла повною мірою скористатися медіаправами: деякі клуби не передали УПЛ права на трансляцію організованих та зіграних ними матчів.Враховуючи вищесказане, Setanta Sports прийняла рішення не продовжувати угоду з УПЛ, але залишається відкритою для партнерства. Ми готові обговорити нові умови співпраці, які базуватимуться на справедливості й дотриманні всіх норм регламенту ліги та законів України.Ми впевненні, що можна знайти компроміс, з яким всі сторони будуть задоволені угодою. Як ми зазначили, Setanta Sports – це трансляції в 15 країнах. І ми продовжимо популяризувати клуби УПЛ та їхніх гравців далеко за межами України, якщо зможемо досягти відповідних домовленостей.Всі зобов’язання в рамках угоди з УПЛ будуть виконані Setanta Sports в повному обсязі до кінця сезону. "
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662033 вiд 2023-04-27 11:59:01по туркам очікувався другий тур. тобто «довга» виборча історія і, якщо ердогану «погано», це буде видно якщо все гуд - вже сьогодні повинні з'явитись відоси як він «бігає трусцой» чи ще щось…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662032 вiд 2023-04-27 11:57:46як кажуть: можна вивезти дівчину з села, але село «вивезти» з дівчини неможливо :) можна з прапорщика дорости до полковніка, але залишитись «прапором» :) куди вони двигуни з військової техніки продають? сподіваюсь наш гур організував мережу «скупки» обладнання з хуйло-військової-техніки :)
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662031 вiд 2023-04-27 11:55:10Russian colonel has been arrested for stealing seven T-90 tank engines worth 20.5 million rubles ($251,000), according to the Russian newspaper Kommersant
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662030 вiд 2023-04-27 10:18:23Ваащето на первую загрзку топлива Эрдоган собирался вживую и приглашал даже хуйло.. А тут - прямое включение.. Неизвестно еще, когда оно записано могло быть..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662029 вiд 2023-04-27 10:17:25Суперник Ердогана Кемаль Киличдароглу теж не молодий (75 років). Тут пише що Кемаль, за яким стоїть ціла коаліція партій, у разі приходу до влади не змінюватимуть кардинально політику Ердогана відносно Росії та України. Хоча в турецькому суспільстві і в опозиційному електораті переважає підтримка України і покарання Русні. Але якщо оппозиція переможе, то по-любому будуть зміни якісь в Туреччині. Ердоган сам міняв конституцію і зміцнював владу і повноваження преза. Тепер хай вигрібає. https://www.wilsoncenter.org/blog-post/what-turkeys-elections-mean-ukraine
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662028 вiд 2023-04-27 10:16:18Центр по борьбе с дезинформацией, учрежденный под эгидой Управления по коммуникациям администрации президента Турции Реджепа Тайипа Эрдогана, опроверг в среду, 26 апреля, версию о перенесенном турецким лидером инфаркте и госпитализации. «Утверждения о том, что у президента Эрдогана случился сердечный приступ и он был госпитализирован, не соответствуют действительности. Президент примет участие в церемонии первой загрузки топлива на АЭС «Аккую», которая состоится завтра посредством прямого включения», - говорится в сообщении центра на его странице в Twitter. https://haqqin.az/news/281795
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662027 вiд 2023-04-27 10:12:23+№ 1662025Не можна виключати навіть єбанутого варіанту - Ердоган за соціологією бачить, що на цих виборах йому нічого не світить, і використовує реальні чи вигадані проблеми зі здоровʼям як привід відійти від виборчої кампанії - щоб потім через 4 роки, чи з якою періодичністю у них там вибори, спробувати знову.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662026 вiд 2023-04-27 09:52:19milanese № 1662015 ---- Ти вболіваєш за AC Milan?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662025 вiд 2023-04-27 09:45:32Думаю, що якщо Ердоган припинить «живу» виборчу кампанію - тобто перестане зустрічатися з виборцями, виступати у прямому ефірі на ТБ тощо - то шанси не переобрання у нього будуть мінімальні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662024 вiд 2023-04-27 09:38:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662022 з урахуванням можливостей медіа 21го сторіччя можуть і «тіло» показувати пів-року а-ля вибори єльцина або кернеса
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662023 вiд 2023-04-27 09:02:112 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1662022 Є можливість доносити інформацію через непідконтрольні канали (соц. Мережі) - потрібен «центр», який буде фільтрувати і боротись з «неправильною» інформацією…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662022 вiд 2023-04-27 07:15:48sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1662018 вiд 2023-04-26 23:49:42Цікаво, що у Ердогана у конторі взагалі існує такий центр. У Зеленського також є, але тут трохи інша ситуація.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662021 вiд 2023-04-27 05:26:28Тут руді є? Ось пісня про рудих, можна ще й англійську потренувати))
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662020 вiд 2023-04-27 00:43:36Пишуть про «сверхзвук» в ленінггаде
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662019 вiд 2023-04-27 00:01:59цікаво чи може в Туреччені повторитись харківська історія з виборами мера
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662018 вiд 2023-04-26 23:49:42The Erdogan administration's anti-disinformation center denied reports that the president had suffered a heart attack. The Turkish vice president added that Erdogan's condition is «very good» and he only has a cold.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662017 вiд 2023-04-26 23:08:37Цікаво що на лайвскорі можна слухати аудіокоментар прем'єр-ліги
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662016 вiд 2023-04-26 23:02:37Эрдоган в больнице. Приехала жена и дети..
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662015 вiд 2023-04-26 22:52:01olma № 1662012 задавай, якщо зможу відповісти)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662014 вiд 2023-04-26 22:50:59от і кінець казки Арсенала
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1662013 вiд 2023-04-26 22:17:48Арсенал виходить на матчі з Сіті приреченим.