Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661852 вiд 2023-04-23 23:34:56Права полоса для спецтранспорту ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661851 вiд 2023-04-23 23:25:21три часа.. Я проезжаю Борисполь - Севастопольская за час, в час пик. А щас вааще воскресенье, дороги пустые..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661850 вiд 2023-04-23 23:23:22№ 1661849я тоже ехал, но быстро проехал по крайней правой. В хлам - Додж Чарджер, побил еще пять машин..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661849 вiд 2023-04-23 22:53:40Три години їхав з Борисполя в Київ 40 км Аварія в Борисполі і на в'їзді в Київ. Одна машина стояла досі перекривала дві полоси. Морда в хлам. Схожа на стару Мазеоатті чи Мустанг https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/23/7399092/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661848 вiд 2023-04-23 22:33:09пробегавший (пробегавший) № 1661843 так, Буданов десь писав що «пора б навести порядок з вагнерівцями, і не лише в Україні, а наприклад в Африці»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661847 вiд 2023-04-23 22:07:13эстонцы выигрывают по булитам..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661846 вiд 2023-04-23 22:06:00LAZY № 1661840 https://www.redbull.com/us-en/theredbulletin/the-cage-west4th-basketballcourt
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661845 вiд 2023-04-23 21:15:39Оболонь на виїзді обіграла Полісся: київська команда вийшла на перше місце у Першій лізі
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661844 вiд 2023-04-23 20:57:04Памʼятаю, у дімогандона були інтервʼю з різними заслуженими старими пердунами (Маломуж, Скипальський тощо), і вони згадували, що в української розвідки досі є певні позиції в Африці. Тож хз, може і справді попрацювали по найманцям фуйловського пєтушари.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661843 вiд 2023-04-23 20:51:152 olma № 1661841 Може Буданов?))) десь же щось писали, що ГУР в Африці хотів вагнерів «порахувати»))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661842 вiд 2023-04-23 20:46:44Браття естонцы повели 1-0
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661841 вiд 2023-04-23 20:11:55 Igor Вице-блогер @Igor12066848 · 10 год Что холера, что чума… ---------------------- В Мали радикальные исламисты, предположительно, местные ячейки Аль-Каиды, атаковали базу наемников «Группы Вагнера» … Малийские чиновники сообщают, что «вагнеровцы» потеряли 29 человек убитыми, и еще более 60 ранеными. @yigal_levin
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661840 вiд 2023-04-23 19:57:09А шо за правила?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661839 вiд 2023-04-23 19:54:45вот почему в америках такой баскетбол? А вы выйдите вечером в Ну Йорке в Гринвич Вмладж. И посмотрите там на на события на баскетбольных площадках. Каманды играют на вылет. Вы посмотрите по каким правилам.. ахуеете..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661838 вiд 2023-04-23 19:47:22вспоминается детство. ю Ну какие из кетайцев хокеисты? Это же надо зимой пацану захотеть выйти на лед с клюзой и шайбой.. Себя вспоминаю. Возле дома вырили котлован для фуедаментов другоготдома. Но, выступила вода и залила котлован. Дето 20 на 60 метров. Мы, дошколята, там купались, плавали на плотах. А зимой, блять! оказалось есть каток!! Сцуко, мы там проволдили чемпы мира. Вот пять тел огласили себя бьорной союза, другие - шведы и т. д. И рубились весть световой день. Клюхи для хоккея с мячем, других не было, и шайба. Вот из таких игр и ваырастают звезды хоккея. Никакие школы при любых спортивных товариществаз не проведут к естественный отбору, ты хоккеист или нет!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661837 вiд 2023-04-23 19:38:242Геть (Геть) № 1661835 согласен. Я слыхал за пидоров в ФКУ. Но сейчас вроде как устаканивается. Шахрайчук взял сборную.. Донецкие пошли нахуй с альиернативным чемпом. Сцука, за такие весчи вааще растреливать надо. И поняли, что рискуют..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661836 вiд 2023-04-23 19:07:24Шведська ексдепутатка підписала контракт із ЗСУ Кароліна Норденгріпп вирішила вступити до лав Інтернаціонального легіону. За словами шведки, вона з першого дня повномасштабного російського вторгнення твердо знала, що мусить бути на фронті в Україні. «Для мене це було очевидно. Я ніколи не вагалася. Я так багато дізналася про цю війну, коли була у складі комітету з оборони, що коли вона почалася, я відразу відчула, що повинна зробити свій внесок», — розповіла Норденгріпп. https://t.me/operativnoZSU Ніфігасобі кобіта
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661835 вiд 2023-04-23 18:59:25Batyj № 1661831 вiд 2023-04-23 18:31:55 Тому що їбучі хохли у педерації. Не всі там такі, але за все існування там поганих історій більше, ніж зір на небі. Я гадаю, що люди і громадянство би поміняли. Тут нарікають на павьолку з ФФУ, в українському хокеї павьолка був би за мрію
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661834 вiд 2023-04-23 18:55:05В пол восьмого Эстония-сербия. Всем Болеть за эстонцев!!!!!!!!!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661833 вiд 2023-04-23 18:48:08В Україні немає подвійного громадянства. Тому щоб грати за збірну України треба відмовитися від канадського чи американського громадянства.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661832 вiд 2023-04-23 18:41:36причем, обратите внимание, кетайцев с канацким или американским паспортом нет. Кетайцам на североамериканском континенте не до каккея..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661831 вiд 2023-04-23 18:31:55сцуцка, ну почему канаццы украинского происхождения не играют за сборнуб? Там же их в региональных лигах тма тмущая. Щас плей офф, канечно, но дохуя каманд туда не попали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661830 вiд 2023-04-23 18:29:20какае же блять была сумашедшыя ошибка передать место в Совбезе оон от Тайваня (Китайская республика) КНЭРУ… Вот это все и вылезет через жопу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661829 вiд 2023-04-23 18:27:34И кетаец Хори Кейн забивает пятый в доп время..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661828 вiд 2023-04-23 18:26:554:4 в основний час. Там купа канадців. О'Брайєн, Челіос-молодший, ще якась хуйня.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661827 вiд 2023-04-23 18:14:28Да, бля.. кетаец ОʼБрайан..Пидарасня узкоглазая, лезет со всех щелей, как тараканы. Полтора мильярда телГоллллА еще им бриты нужны. Уебки.Шоб вас Тайвань на ноль помножил, падлы..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661826 вiд 2023-04-23 18:03:00Мабуть кацапів набрали.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661825 вiд 2023-04-23 18:02:23Кетайцы какието не кетайские, рыжие, бородатые.. это точно чайна?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661824 вiд 2023-04-23 17:48:01По тв какей показуют?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661823 вiд 2023-04-23 17:04:262:2 наші почали видалятися, одне за одним, та ще й подвійний штраф отримали. І от результат.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661822 вiд 2023-04-23 16:30:572:0
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661821 вiд 2023-04-23 16:11:46Хокейна СбУ - Китай почали, і наші вже ведуть 1 :0))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661820 вiд 2023-04-23 15:49:05Єта пиздець. Мер мого німецького міста, пряма мова: "Ми за мир, ми за інтеграцію і примирення українців і росіян у нашому місті. Ми проти протистояння. Місто на мітингах активно запрошує українців наприклад на мирні молебні з росіянами та німцями. Також місто вважає дуже героїчними внески колишніх російських організацій в допомогу українцям. " ------------- Питання, що блять, робити з цим підарасом, і куди звертатись. :-(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661819 вiд 2023-04-23 13:45:14у Гугла крім пошуку аккаунт на плеймаркеті, мило, карти, автоперекладач і прочіє диски. А у ЧатЖП дегенеративні відповіді на ще більш ідіотьскі питання :) Поки шо це розвага. Причом дешева і малоцікава.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661818 вiд 2023-04-23 13:41:322 sk№ 1661808Злякався йобаний сцикун, що той про нього книгу напише!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661817 вiд 2023-04-23 12:23:52бляді. Прийшла весна. У центри німецьких міст знову повилазили корисні ідіоти з плакатами з наративами російської пропаганди - «Проти зброї для України», «Росія не винна! Винне НАТО і США», і т. д.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661816 вiд 2023-04-23 11:30:24У Chat gpt полткоректна цензура. Я не знаю як працюватиме такий пошук і чи буде він популярним. Принаймні для конкурентів буде велика ніша.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661815 вiд 2023-04-23 11:18:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) Питания ж не у лінощах Ти ж теж у стовпчик можеш цифри рахувати і просиш ексель щоб тобі рахував Той АІ виглядає як гарний помічник який може прибрати рутину з людської роботи Еппл наче платить Гугл 17 ярдів на рік за використання пошуку Якщо бінг з АІ буде більш толковим то скоро всі на бінг переслідують і за Гугл забудуть… Як забули за всі пошукові системи що були до гугл
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661814 вiд 2023-04-23 11:09:13sk (Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1661813 вiд 2023-04-23 10:57:38Рішення є очевидним - якщо підараси занадто ліниві, щоб власноруч написати простий супровідний лист, хай платять бабло ШІ, щоб він за них писав ;)
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661813 вiд 2023-04-23 10:57:38Using ChatGPT to write cover letters, generate lesson plans, and redo your dating profile could cost OpenAI up to $700,000 a day because of the pricey tech infrastructure the AI runs on, Dylan Patel, chief analyst at semiconductor research firm SemiAnalysis, told The Information. That's because ChatGPT requires massive amounts of computing power to calculate responses based on user prompts. … Майже 1 млн в день Самсунг лякає тим що в своїх телефонах замінять пошук Гугл на бінг. 3 ярди на рік. Майкрософт на відіб'є затрати.