Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742095 вiд 2026-02-27 17:22:11
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742094 вiд 2026-02-27 17:17:04Морі, якщо вже було
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742093 вiд 2026-02-27 17:16:18Philus№ 1742091Так, вже має іменних альбомів 5 чи 6. Блюнот, як лейбл, потужно його просуває.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742092 вiд 2026-02-27 17:14:18Пономаренка треба хоча б на лавку у ЗбУ, як свого часу для заміни був Довбик.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742091 вiд 2026-02-27 17:13:222 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1742089Він вже давно самостійний сформований талант
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742090 вiд 2026-02-27 17:11:52
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742089 вiд 2026-02-27 17:11:39Джуліан Лейдж - це має бути цікаво. Він із Біллом Фрізеллом грав, а Фрізелл не став би грати з якимось шльопером ;)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742088 вiд 2026-02-27 17:09:552 yagshamash№ 1742086Дякую
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742087 вiд 2026-02-27 17:09:10
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742086 вiд 2026-02-27 17:08:03Hey, Phil, nice music mate.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742085 вiд 2026-02-27 17:06:26
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742084 вiд 2026-02-27 16:58:22
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742083 вiд 2026-02-27 16:53:45
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742082 вiд 2026-02-27 16:53:38PEPSI№ 1742071Той давній словацький тісо був чимось схожий на сучасного фіцо - це також була доволі потворна, огрядна, дещо жабоподібна особистість. Зрештою його повісили.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742081 вiд 2026-02-27 16:52:48
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742080 вiд 2026-02-27 16:50:13
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742079 вiд 2026-02-27 16:48:28
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742078 вiд 2026-02-27 16:47:45
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742077 вiд 2026-02-27 16:46:51Модьяр лише сказав, що підар орбан засер нахуй мізки більшості угорських тупих селюків.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742076 вiд 2026-02-27 16:46:45
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742075 вiд 2026-02-27 16:44:26Prosto, я згідний. Пишу факт, що його читав.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742074 вiд 2026-02-27 16:40:03yagshamash № 1742066 вiд 2026-02-27 15:22:11 Тут можна тільки цьому Мадяру нагадати дурну приказку «мовчиш - з х.. єм в сраці (чи в лайні) торчиш..» Рідко коли мовчання допомагає підвищити рейтинг, навіть якщо опонент несе всяку дурню як Трамп чи Орбан, мовчання як правило завідомо програшний варіант.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742073 вiд 2026-02-27 16:33:42Пропаганда працює, і працює ефективно. Замовив шафу. Приїхало три румуна монтувати. Розговорились. Кажуть Україну Америка бомбить. Йде війна Україна проти Америки. Росія не воює. Про війну Росія-Україна не чули взагалі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742072 вiд 2026-02-27 16:29:11Тобто, наразі Трубін, Микола, Заб, Матвій, Конопля, Малиновський, Калюжа, Єрмолюк, Зубков, Циган, Яремчук. Якось так?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742071 вiд 2026-02-27 16:27:33Цікаво що і Угорщина, і Словакія (1939–1945) воювали на стороні Гітлера, і були самими відданими союзниками. Тепер - на стороні Путіна. А керував тоді Словакією Йозеф Тіцо. Не здивуюсь якщо Фіцо - прямий нашадок.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742070 вiд 2026-02-27 16:22:25Футбол, in all due respect, не бачу, як Ярмола може ще допомогти Збірній. Хоча… Сподіваюся, що Циган буде у формі. Бо ми вже без Зіні й Довбика. А, як ви пишете, Гуцуляк без ігрової практики. Може, Яремчук знову вистрелить. Принаймні грає у менш-більш норм клубі - Ліон. Виходив на заміну. Тобто є він і Ванат на центра.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742069 вiд 2026-02-27 16:11:10фіцо-орбани побачили інтерес на О до теми нафтопроводутому фіцо «настрочив» про поточну ситуаціюв принципі… те що й орбан. словацькі мальчікі в трусіках без нафти «замерзають» … а зігдно з законми єс ми повинні їм нафту по трубі подавати…-------Robert Fico?? @RobertFicoSVK · 1h SLOVAKIA’S INTERESTS COME FIRST Today I spoke by phone with Hungarian Prime Minister @PM_ViktorOrban , and later I will also speak with Ukrainian President Zelensky. The topic is the transit of oil through the Druzhba pipeline, which concerns Slovakia and Hungary.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742068 вiд 2026-02-27 15:56:41ДК - з перемогою!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742067 вiд 2026-02-27 15:34:29О, ЄС = Європейський Союз.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742066 вiд 2026-02-27 15:22:11ProstoVlizPobalakaty 1742013 Я знайомий із темою. Пузатий підар орбан так надрочив країну проти України, що Модьярові небезпечно робити будь-які заяви на підтримку України перед виборами. Це може вдарити по ньому. Він мовчить на цю тему. Я десь читав від ЄС.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742065 вiд 2026-02-27 14:57:44VVV № 1742063 я не знаю чи бачив ти трансляцію, але після голу Ярмоли, одразу режисер показав сумного Реброва на трибуні. Дуже так показово. Усі ж це бачать. За чутками, хтось дуже не хоче шоб Ярмола забив більше голів :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742064 вiд 2026-02-27 14:41:18Nedopysuvach 1742047 Ти забув, що Білецький був депутатом? Узагалі не ходив на засідання. Свобода й Тягнибок - це політики: найстарша українська партія із чіткою ідеологією. Тягнибок - трибун, найсильніший промовеци Революція Гідности. Не можна всіх затягувати до політики. Вже був Славко Вакарчук - чудовий хлопець і співак, але не політик. Залужний, думаю, якщо піде й виграє, розчарує всіх у перші 3 місяці. Сподіваюся, ні. Окей. Колись побачимо, що буде.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742063 вiд 2026-02-27 14:34:12 Voxa (м. Запоріжжя) № 1742062 а буратіни типу бондаренків взагалі ніхуя не пашуть. Ярмоленко на хвилин 10 легко можна випустити. але Сірожа поліз в залупу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742062 вiд 2026-02-27 14:30:56«старий кінь борозди не порте, але глибоко не паше» :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742061 вiд 2026-02-27 14:27:29Сірожі Ярмоленко не треба. Буде бондаренками вигравати.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742060 вiд 2026-02-27 14:25:32Обговорили з Павлом Клімкіним зовнішньополітичну ситуацію навколо України та деякі рішення, які потрібні для посилення українських позицій у Європі та в інших частинах світу. Вдячний Павлу за роботу заради України та запропонував кілька напрямів можливої подальшої взаємодії.--------з кулебою зустрічався… видно «не зрослось» …але… мені здається що «після єрмака» на полі міжнародних стосунків - все випалено. там працювати-і-працювати. фаховим міжнародникам роботи нємєряно…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742059 вiд 2026-02-27 14:03:19klirik № 1742058 да, на кількість англійців я звернув увагу ще після основного етапу. Ну з рештою нічого дивного, це на зараз дві найбільш цікаві ліги. І тих і тих дивись дуже цікаво, навіть команди не з верха таблиці.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742058 вiд 2026-02-27 13:44:51Voxa№ 1742055Іспано-англійський чемпіонат
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742057 вiд 2026-02-27 13:42:24цікавий вибір пробиваючого пеналь самий впевнений?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742056 вiд 2026-02-27 13:37:02Vichny Хаха, на стадіоні тому в Баррі щоби посцяти, треба було спускатися до кромки поля і йти на вихід, де була єдина параша. Мені приспичило у другому таймі, а там якраз Шкап розминався на заміну. Я йому кажу: давай двома ногами через себе клади. Він так радісно зареготав. Видно, уявив, як це робитиме :)))