olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661772 вiд 2023-04-22 19:00:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1661769 --- У кротів трохи краща кучность стрільби, тобто більш стабільні, ніж ДК. Ну і судді пару раз - з того що я бачив - трактували і вирішували ситуацію на користь кротошахтьор. В сумі і маємо, те що маємо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661771 вiд 2023-04-22 18:59:04 тіки от різниця в очках … ------------------------- Возможно, у Шахтера офтальмолог лучше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661770 вiд 2023-04-22 18:57:28Писали, що Бу незабаром лягає на операцію з приводу артрозу чи чогось подібного. Хз, чи повернеться до команди.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661769 вiд 2023-04-22 18:57:21да, шо удівітельно, але кроти ще більше убожество ніж Динамо. тіки от різниця в очках …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661768 вiд 2023-04-22 18:56:21Якість ЧУ помітно впала, і те ж саме стосується протистояння ДК-кроти.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661767 вiд 2023-04-22 18:55:25Суддівство піздець Наша гра в пас так само Але по грі в цілому ми були краще за кротів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661766 вiд 2023-04-22 18:54:27с одной стороны, хорошо, что непроебали, но с другой - херово, выход Лучсеки откладывается..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661765 вiд 2023-04-22 18:54:10Динамо играло лучше Шахтера, что, наверное, удивило многих.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661764 вiд 2023-04-22 18:53:552 удара - 1 гол
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661763 вiд 2023-04-22 18:52:30Сенсація… мля
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661762 вiд 2023-04-22 18:48:47У Андриевского почти убойная левая, типа Малиновский на минималках.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661761 вiд 2023-04-22 18:46:37Batyj № 1661759 нормальний суддя його б вигнав ще в першому таймі, він же тупо грає в кістку
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661760 вiд 2023-04-22 18:45:30раз в сезон и Андриевский забивает. ----------------------------------------- Андриевского, если бы были гандбольно-хоккейные правила, я бы его выпускал на поле под наши штрафные и только, если эти штрафные под левую ногу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661759 вiд 2023-04-22 18:40:56кстати, Степашке надо было вторую желтую давать и выганять нахуй..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661758 вiд 2023-04-22 18:39:53Коментатор змотивував Андрієвського. Чорт. :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661757 вiд 2023-04-22 18:39:47раз в сезон и Андриевский забивает..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661756 вiд 2023-04-22 18:39:34Класно виконав!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661755 вiд 2023-04-22 18:39:22судейство просто пиздец :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661754 вiд 2023-04-22 18:36:01Поле на Лобановського досить доброї якості.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661753 вiд 2023-04-22 18:29:48а розыгрыши угловых, когда у флажка 2 игрока?Два, блять!Это значит, что в штрафной или на подборе одним игроком меньше. Кому это надо?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661752 вiд 2023-04-22 18:20:57Лейкер в ютубі коментує і на мою думку він би і за кацапів, як би тим вдалось, так би собі і далі коментував на телебаченні і розсказував за «адин нарот».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661751 вiд 2023-04-22 18:16:42Луческа пытается играть в такую игру, как играли все его каманды - в расчете на индивидуально техничных игроков. ДК никогда не была командой водил. Это всегда, скока я поиню, была команда прекрасно физически подготовленных игроков с отдельными техничными игроками. Играли всегда в «Вертикальный» футбол, как принято сейчас говорить. «Кружева» - это не наш стиль. А нам их блять навязуют уже 4 год.. Сабо, на мой взгляд, верно выразился недавно - Динамо сейчас нужен Максимов..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661750 вiд 2023-04-22 18:15:18Ну от як отакий дурак од Степаненки залетів? так же не буває. ------------------------------------------- Дурак той, хто вибрав грати в першому таймі в сонячну погоду проти сонця. дурак той, хто не пішов блокувати ліву ногу Степаненка … Команді не вистачає загального інтеллекта.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661749 вiд 2023-04-22 18:03:43VVV № 1661748 та ну все ж неможна пояснити тіки тим шо Сурки все засрали. Повинно ж бути якесь пояснення нічіїм та програшам Рухам і Минаям. Вчора тіж гравці і тренер ще шось і з себе уявляли і коштували якісь гроші, а сьогодні просто дно. Так же не буває. Це ж не Суркіси їх заставляють погано грати
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661748 вiд 2023-04-22 17:51:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1661745 ну яку жабу? Сурки до цього вперто йшли. плюс об'єктивні обставини. я перший раз не дивлюсь Динамо з кротами. Евертон хуєвата команда, але хоч веселіше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661747 вiд 2023-04-22 17:48:31ну ось, ладно, як судять кротів - зрозуміло і пеналь за гру руклю їм не дадуть ніколи, це понятно, але ж момент, били в упор з 2 метрів і воротар. Ну як?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661746 вiд 2023-04-22 17:41:55Незрозуміло, чому газон у такому фуйовому стані.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661745 вiд 2023-04-22 17:20:24таке враження, шо хтось в клубі «жабу задавив» і вдача відвернулась, чи прокляли когось … Просто як виключило. Ну який вже матч потягом досить довгого часу або на ровном місці пропускаєм, або самі не забиваем навіть де могли б. Ну от як отакий дурак од Степаненки залетів? так же не буває.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661744 вiд 2023-04-22 17:20:24таке враження, шо хтось в клубі «жабу задавив» і вдача відвернулась, чи прокляли когось … Просто як виключило. Ну який вже матч потягом досить довгого часу або на ровном місці пропускаєм, або самі не забиваем навіть де могли б. Ну от як отакий дурак од Степаненки залетів? так же не буває.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661743 вiд 2023-04-22 17:15:12этому составу уже нихуя не поможет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661742 вiд 2023-04-22 17:14:25эта.. с 40 метров еще не пропускали?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661741 вiд 2023-04-22 16:59:122 ironbelly№ 1661740Угу, спасибо. Сам не собразил..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661740 вiд 2023-04-22 16:19:56Batyj № 1661727 Масоване виселення дипломатів. https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/22/7399006/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661739 вiд 2023-04-22 15:00:48olma [Останнi 20 месаг]№ 1661731 вiд 2023-04-22 11:14:38Як будуть вирішуватися питання з місцевими громадами - це дуже цікаво. Нерідко саме спротив місцевих не дає реалізувати проекти, які громадяни (обґрунтовано чи необґрунтовано) вважають небезпечними для свого життя та здоровʼя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661738 вiд 2023-04-22 14:57:30toreo [Останнi 20 месаг]№ 1661733 вiд 2023-04-22 11:48:48R. I. P.Хто воїн, а хто ні - мабуть часто стає зрозуміло лише у реальних бойових умовах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661737 вiд 2023-04-22 14:56:11toreo [Останнi 20 месаг]№ 1661724 вiд 2023-04-22 06:50:24Виглядає так, що зараз значна частка благодійності працює через QR-коди та інші доволі високотехнологічні речі, які не обовʼязково є зрозумілими для громадян. Здається, ще у 2014 році була можливість жертвувати за допомогою телефонного дзвінка (кошти списувалися з мобільного рахунку клієнта). Чому так не робиться зараз - хз.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661736 вiд 2023-04-22 12:19:22Щодо народжуваності https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30677-2/fulltext Темпи зростання знижуються вже, пік по кількості населення очікується в 2064, далі реальне зниження кількості людей на планеті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661735 вiд 2023-04-22 11:51:02toreo № 1661733 Герою Слава і вічна пам'ять!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661734 вiд 2023-04-22 11:49:56Першу малу атомну електростанцію планують запустити доперва в 2029 році!
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661733 вiд 2023-04-22 11:48:48загинув мій гарний знайомий саша поліводський. непоганий юрист, багато робив просто про боно. невеликого зросту, інтелігент, зовсім не воїн. виявився воїном. під бахмутом десь. вже не перший знайомий гине останнім часом на цій ділянці. вічна пам‘ять