olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661732 вiд 2023-04-22 11:48:41Перші малі ядерні реактори (SMR), які Orlen Synthos Green Energy (OSGE), компанія, що належить Orlen і Synthos, будуть побудовані в семи місцях. Спочатку вони були встановлені у Влоцлавку, Остроленці, Кракові, Новій Гуті, Домбровій-Гурнічій, SEZ Tarnobrzeg - Stalowa Wola, Ставах Моновскіх (поблизу Освенціма) та околицях Варшави, повідомив Даніель Обайтек, генеральний директор Orlen, під час сьогоднішньої прес-конференції. Це ті території, де розташовані виробничі підприємства з високим рівнем енергоспоживання, а також оптимальні для потреб опалення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661731 вiд 2023-04-22 11:14:38У поляків вже повним ходом йде процес побудови SMR реакторів. Недавно читав інфу, вже начебто визначили місця і почали оформлення бомаг, консультації з громадами, землевідводи.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661730 вiд 2023-04-22 10:57:02эти миниблоки выгоднее больших станций с какого боку не смотреть.. Есть типовой проект, все штампуется как на конвеере, строительная часть вся в монолите. Единственные различия будут - в типе и размерах фундаментов, но это зависит от сестных условий. Блоки рассредоточены по территории, расположены ближе к потребителям, меньше потерьна транспортировке и дешевле по строительству линий доставки и мощности трансформаторов. Не надо строить город для обслуживающего персонала, достаточно будет пары четырехэтажек в существвующем населенном пункте. Современная технологическая схема выделения тепла, более безопасная и самое гланое - работает на уже отработанном в больших блоках сырье, слегка подработанном, конечно.. очень перспективный проект.И будет куда спецов пристроить. В прошлом году на специальность оператора атомного блока набор был запонен менее, чем на 30%..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661729 вiд 2023-04-22 10:41:01Там все написано. SMR-160, это миниблок на 160 мегават. Набмальные блоки - новые 1000 мегават или 1 гигават.Старые, еще работают на Ровенской, это 440 мегават.А тут 20х160=3200 мегаватЭто примерно как 1 Южноукраинкая АЭС - 3 гига..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661728 вiд 2023-04-22 10:25:54Украина заключила сделку на строительство 20 атомных реакторов SMR-160, – Энергоатом Соответствующее соглашение было подписано президентом ГП НАЭК «Энергоатом» Петром Котиным и исполнительным директором американской компании Holtec International Крисом Сингхом 21 апреля. Предполагается, что первый реактор будет подключен к сети к марту 2029 года. «SMR – мощная технология, которая также позволит нам децентрализовать генерацию», – отметил глава Минэнергетики Украины Герман Галущенко. ????????
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661727 вiд 2023-04-22 09:24:07а шо за збіговисько в Берліні планується? https://www.flightradar24.com/RSD898/2ffe48f3
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661726 вiд 2023-04-22 08:00:55Evan Gershkovich, WSJ journalist imprisoned in Russia, is an ENORMOUS Arsenal fan. Today, Arsenal fans held up a banner demanding his freedom. A fanbase supporting one of their own, and reminder we should never take freedom to do simple things for granted
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661725 вiд 2023-04-22 07:37:34Франція відмовилася надати Україні детальну мапу Білорусі. Зазначається, що Україна звернулася по мапу і до інших партнерів.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661724 вiд 2023-04-22 06:50:24«…Донаты на ВСУ сократились вдвое по сравнению с прошлым годом Среди всех опрошенных 80% составляют оставшиеся украинцы в Украине. 20% среди опрошенных составляют украинцы, выехавшие за границу.» ————— більше західної допомоги (допоможуть і без нас), менше можливостей, притупління сприйняття загрози, в тому ж києві
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661723 вiд 2023-04-22 01:50:07На Белгород на самом деле упало две бомбы Вторая ушла под землю в соседнем квартале, но не разорвалась. Сейчас доступ туда закрыт, на месте работают взрывотехники.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661722 вiд 2023-04-22 01:02:50гугль підглянув дискусію про гостомель і підкинув відос на ютьюбі про битву за київ. досить цікаво. 3.6 млн переглядів. 3 міс назад
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661721 вiд 2023-04-21 23:54:58sk (chromebook acer 14) № 1661720 Так отож. Навіть офіційна статистика дає додатну народжуваність. Скільки там народжується десь в канавах - складно порахувати, але думаю, що реальна народжуваність значно більше.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661720 вiд 2023-04-21 23:40:40по індії ви впевнені що там облік ново-народжених враховує «все»? чи є який % «нєучтьонки»? :) в б-якому випадку. євросоюз до 0.5 ярда не дотягує. штати - 300 млн+ а індуси-китайці на двої «дають» майже 3 ярди… найрозумніші емігрують в європу-штати…
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661719 вiд 2023-04-21 23:32:47Starik (Україна, Київ) № 1661718 50 років тому у них було шість дітей на жінку, зараз 2.05, звичайно, що темпи падають прямо пропорційно до рівню розвитку країни - це всім відомо (можливо, крім виборців зелених). Але, тим не менше, народжуваність у них додатна.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661718 вiд 2023-04-21 22:52:04Кажу ж завтра :) Не народжуваність, а темпи, тобто друга похідна
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661717 вiд 2023-04-21 22:48:22Starik (Україна, Київ) № 1661715 Простий запит до Гугла каже, що зараз там 2.05 на жінку, тобто похідна позитивна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661716 вiд 2023-04-21 22:46:36Starik (Україна, Київ) № 1661715 --- Та можна в якийсь Bing Chat поставити питання, хай робе!
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661715 вiд 2023-04-21 22:38:18olma № 1661714 Бачив пруф недавно, але зараз шукати не буду
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661714 вiд 2023-04-21 22:21:42В Китаї так, в Індії - не певен.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661713 вiд 2023-04-21 22:15:28sk (chromebook acer 14) № 1661712 Ти ж розумієш, що в Китаї, як і в Індії, так і в усіх країнах, окрім 3-4 африканських від'ємна народжуваность
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661712 вiд 2023-04-21 21:45:59не хочете джоковіча-хуйоковіча підкинемо вам індіанчиків-хінчиків --- India?? 1,426,085,226 China?? 1,425,740,250
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661711 вiд 2023-04-21 20:43:59То Сербія - «родіна сланоф»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661710 вiд 2023-04-21 19:47:02Джоковіч- пиздьоковіч
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661709 вiд 2023-04-21 19:35:23Теніс Джокович на турнірі в банья лука Його сім'я власник турніру. Але цікаве інше … ATP #1 Novak Djokovic spent his day between matches in Banja Luka attending a lecture by pseudo archaeologist Semir Osmanagic. Osmanagic claims, among other things, that secret pyramids in Bosnia emit powerful energy waves that communicate with aliens via a «cosmic internet.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661708 вiд 2023-04-21 18:25:40Enot № 1661705 «переходив» це як у другій світовій був десант, з нашої сторон - зрада. особливо спротиву не було десант закріпився. отримував допомогу. було кілька спроб вибити їх поки не підігнали арту і нах їх не винесли… далі вже з'явились джавеліни по периметру - тому й допомога особливо «не хотіла» летіти після втрат… після війни, думаю, хтось напише деталі як воно там все було…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661707 вiд 2023-04-21 18:16:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1661696 Піонами взльотку розхуярили тому шо. Ну і все навколо заодно
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661706 вiд 2023-04-21 18:15:21Діалло у матчі У-19 красивий мʼяч поклав кротам:? t=5948
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661705 вiд 2023-04-21 17:52:48sk (здалеку…) № 1661695 вiд 2023-04-21 15:42:28 Ну як не було спротиву. Кілька разів аеродром з рук в руки переходив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661704 вiд 2023-04-21 17:44:52Kruku @KrukuOne Мова оригіналу – польська, переклад СБУ затримала провідника потяга Запоріжжя-Перемишль, який переправляв українських ухилянтів до Польщі, захованих у вентиляційних коробах вагонів. Залежно від «терміновості» послуги ціна становила 2000 – 3000 доларів за голову. Відео сховків у вагоні тут: https://twitter.com/KrukuOne/status/1649048720636518400
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661703 вiд 2023-04-21 17:31:16А є ж іще «активні парафіяни» МП, яких вже ніби збираються оформлювати за хуліганку на 2-5 років.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661702 вiд 2023-04-21 17:28:58Так, цих йобаних гундяшів у нас дофуя, але мабуть не всі з них потрібні кацапам.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661701 вiд 2023-04-21 17:27:05? Україна обміняла одного священика УПЦ МП на 28 військовослужбовців ЗСУ, — голова СБУ. … Ого, у нас обмінного фонду дофіга є
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661700 вiд 2023-04-21 17:23:13Sauron № 1661699 ---- Так. Недоцінка суперника (у футболі це інколи буває). А тут просто напросто влізли в таку халепу.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661699 вiд 2023-04-21 17:17:02olma № 1661698 Берегли для себе. У них не було сценарію, за яким вони не беруть Київ. А потім вже було пізно, бо ППО працювало норм і до мостів не дістатись.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661698 вiд 2023-04-21 17:13:59Та взагалі вся так звана СВО була спланована так, що після першого ракетного обстрілу, знищення ППО і психологічного шоку, Київ обісреться, і російські десантники зможуть практично без спротиву взяти аеродроми в Київській області. Я оце дивуюся чому русня авіа бомбами не розбила жодного мосту в Києві. Принаймні якщо б залізничні мости побомбили, то було б кепсько.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661697 вiд 2023-04-21 16:51:08PEPSI (Merkury) № 1661694 Так, бачив подібні описи щодо ситуація довкола Києва - «дике поле». Проте, мій допис був більше про те, що американська і британьска розвідка навряд чи клоуни. Спершу хотів написа «західна розвідка», але згадав про директора німецької розвідки, який умудрився застрягнути в Києві у перший день війни))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661696 вiд 2023-04-21 16:27:19Головне те, що кацапи навіть у той короткий проміжок часу не змогли скористатися злітно-посадковими смугами.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661695 вiд 2023-04-21 15:42:28PEPSI (Merkury) № 1661694 мабуть це було під кінець. а на перших днях аеропорт гостомеля був захвачений. з нашої сторони майже спротиву не було знайди відео як кореспондент снн приїжджав до аеропорту з камерою і знімав репортаж показуючи хуйлостанців що спокійно контролювали периметр…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661694 вiд 2023-04-21 14:43:15milanese № 1661677 мій товариш, учасник ТРО, брав особисто участь у обороні Гостомеля/Києва, описував всі події наступним чином: «Це якась нісенітниця, чи фантастика. Наче нікого крім нас поряд немає, йде колона русні, думаємо нам пизда, не справимось. Раптом з різних боків з» являються різні наші підрозділи, дуже всі різні, деяких бачимо вперше - збіглися, швидко все попалили, дали русні пизди, і розбіглися. Як мурахи. І знову нікого нема. Хто це був, звідки, чи координували дії, чи ні - хуй його знає. І так чотири рази. "
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661693 вiд 2023-04-21 14:28:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1661689 можуть сказати що «цивільна інфраструктура» в б-якому випадку, якщо дадуть «довгі» ракети - потрібно йоб-нути ті міги що літають до нас і ті джідам москальського виробництва запускають вже є влучання по чернігівські обл, по вугледару тобто запускають так що ми їх не можемо дістати…