🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2233.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661732 вiд 2023-04-22 11:48:41

Перші малі ядерні реактори (SMR), які Orlen Synthos Green Energy (OSGE), компанія, що належить Orlen і Synthos, будуть побудовані в семи місцях. Спочатку вони були встановлені у Влоцлавку, Остроленці, Кракові, Новій Гуті, Домбровій-Гурнічій, SEZ Tarnobrzeg - Stalowa Wola, Ставах Моновскіх (поблизу Освенціма) та околицях Варшави, повідомив Даніель Обайтек, генеральний директор Orlen, під час сьогоднішньої прес-конференції.

Це ті території, де розташовані виробничі підприємства з високим рівнем енергоспоживання, а також оптимальні для потреб опалення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661731 вiд 2023-04-22 11:14:38

У поляків вже повним ходом йде процес побудови SMR реакторів. Недавно читав інфу, вже начебто визначили місця і почали оформлення бомаг, консультації з громадами, землевідводи.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661730 вiд 2023-04-22 10:57:02

эти миниблоки выгоднее больших станций с какого боку не смотреть.. Есть типовой проект, все штампуется как на конвеере, строительная часть вся в монолите. Единственные различия будут - в типе и размерах фундаментов, но это зависит от сестных условий. Блоки рассредоточены по территории, расположены ближе к потребителям, меньше потерьна транспортировке и дешевле по строительству линий доставки и мощности трансформаторов. Не надо строить город для обслуживающего персонала, достаточно будет пары четырехэтажек в существвующем населенном пункте. Современная технологическая схема выделения тепла, более безопасная и самое гланое - работает на уже отработанном в больших блоках сырье, слегка подработанном, конечно.. очень перспективный проект.
И будет куда спецов пристроить. В прошлом году на специальность оператора атомного блока набор был запонен менее, чем на 30%..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661729 вiд 2023-04-22 10:41:01

Там все написано.
SMR-160, это миниблок на 160 мегават.
Набмальные блоки - новые 1000 мегават или 1 гигават.
Старые, еще работают на Ровенской, это 440 мегават.
А тут 20х160=3200 мегават
Это примерно как 1 Южноукраинкая АЭС - 3 гига..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661728 вiд 2023-04-22 10:25:54

Украина заключила сделку на строительство 20 атомных реакторов SMR-160, – Энергоатом

Соответствующее соглашение было подписано президентом ГП НАЭК «Энергоатом» Петром Котиным и исполнительным директором американской компании Holtec International Крисом Сингхом 21 апреля.

Предполагается, что первый реактор будет подключен к сети к марту 2029 года.

«SMR – мощная технология, которая также позволит нам децентрализовать генерацию», – отметил глава Минэнергетики Украины Герман Галущенко.

????????

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661727 вiд 2023-04-22 09:24:07

а шо за збіговисько в Берліні планується?

https://www.flightradar24.com/RSD898/2ffe48f3

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661726 вiд 2023-04-22 08:00:55

Evan Gershkovich, WSJ journalist imprisoned in Russia, is an ENORMOUS Arsenal fan. Today, Arsenal fans held up a banner demanding his freedom. A fanbase supporting one of their own, and reminder we should never take freedom to do simple things for granted



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661725 вiд 2023-04-22 07:37:34

Франція відмовилася надати Україні детальну мапу Білорусі. Зазначається, що Україна звернулася по мапу і до інших партнерів.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661724 вiд 2023-04-22 06:50:24

«…Донаты на ВСУ сократились вдвое по сравнению с прошлым годом

Среди всех опрошенных 80% составляют оставшиеся украинцы в Украине. 20% среди опрошенных составляют украинцы, выехавшие за границу.»
—————

більше західної допомоги (допоможуть і без нас), менше можливостей, притупління сприйняття загрози, в тому ж києві

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661723 вiд 2023-04-22 01:50:07

На Белгород на самом деле упало две бомбы

Вторая ушла под землю в соседнем квартале, но не разорвалась. Сейчас доступ туда закрыт, на месте работают взрывотехники.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661722 вiд 2023-04-22 01:02:50

гугль підглянув дискусію про гостомель і підкинув відос на ютьюбі про битву за київ. досить цікаво. 3.6 млн переглядів. 3 міс назад


Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661721 вiд 2023-04-21 23:54:58

sk (chromebook acer 14)
№ 1661720
Так отож. Навіть офіційна статистика дає додатну народжуваність. Скільки там народжується десь в канавах - складно порахувати, але думаю, що реальна народжуваність значно більше.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661720 вiд 2023-04-21 23:40:40

по індії ви впевнені що там облік ново-народжених враховує «все»?
чи є який % «нєучтьонки»? :)
в б-якому випадку. євросоюз до 0.5 ярда не дотягує. штати - 300 млн+
а індуси-китайці на двої «дають» майже 3 ярди…
найрозумніші емігрують в європу-штати…

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661719 вiд 2023-04-21 23:32:47

Starik (Україна, Київ)
№ 1661718
50 років тому у них було шість дітей на жінку, зараз 2.05, звичайно, що темпи падають прямо пропорційно до рівню розвитку країни - це всім відомо (можливо, крім виборців зелених). Але, тим не менше, народжуваність у них додатна.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661718 вiд 2023-04-21 22:52:04

Кажу ж завтра :)
Не народжуваність, а темпи, тобто друга похідна

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661717 вiд 2023-04-21 22:48:22

Starik (Україна, Київ)
№ 1661715
Простий запит до Гугла каже, що зараз там 2.05 на жінку, тобто похідна позитивна.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661716 вiд 2023-04-21 22:46:36

Starik (Україна, Київ)
№ 1661715
---
Та можна в якийсь Bing Chat поставити питання, хай робе!

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661715 вiд 2023-04-21 22:38:18

olma
№ 1661714

Бачив пруф недавно, але зараз шукати не буду

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661714 вiд 2023-04-21 22:21:42

В Китаї так, в Індії - не певен.

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661713 вiд 2023-04-21 22:15:28

sk (chromebook acer 14)
№ 1661712

Ти ж розумієш, що в Китаї, як і в Індії, так і в усіх країнах, окрім 3-4 африканських від'ємна народжуваность

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661712 вiд 2023-04-21 21:45:59

не хочете джоковіча-хуйоковіча
підкинемо вам індіанчиків-хінчиків
---
India?? 1,426,085,226
China?? 1,425,740,250

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661711 вiд 2023-04-21 20:43:59

То Сербія - «родіна сланоф»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661710 вiд 2023-04-21 19:47:02

Джоковіч- пиздьоковіч

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661709 вiд 2023-04-21 19:35:23

Теніс
Джокович на турнірі в банья лука
Його сім'я власник турніру. Але цікаве інше

ATP #1 Novak Djokovic spent his day between matches in Banja Luka attending a lecture by pseudo archaeologist Semir Osmanagic.

Osmanagic claims, among other things, that secret pyramids in Bosnia emit powerful energy waves that communicate with aliens via a «cosmic internet.»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661708 вiд 2023-04-21 18:25:40

Enot
№ 1661705
«переходив» це як у другій світовій
був десант, з нашої сторон - зрада. особливо спротиву не було
десант закріпився. отримував допомогу. було кілька спроб вибити їх
поки не підігнали арту і нах їх не винесли…
далі вже з'явились джавеліни по периметру - тому й допомога особливо «не хотіла» летіти після втрат…
після війни, думаю, хтось напише деталі як воно там все було…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661707 вiд 2023-04-21 18:16:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1661696
Піонами взльотку розхуярили тому шо. Ну і все навколо заодно

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661706 вiд 2023-04-21 18:15:21

Діалло у матчі У-19 красивий мʼяч поклав кротам:

? t=5948

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661705 вiд 2023-04-21 17:52:48

sk (здалеку…)
№ 1661695 вiд 2023-04-21 15:42:28
Ну як не було спротиву. Кілька разів аеродром з рук в руки переходив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661704 вiд 2023-04-21 17:44:52

Kruku
@KrukuOne

Мова оригіналу – польська, переклад

СБУ затримала провідника потяга Запоріжжя-Перемишль, який переправляв українських ухилянтів до Польщі, захованих у вентиляційних коробах вагонів. Залежно від «терміновості» послуги ціна становила 2000 – 3000 доларів за голову.

Відео сховків у вагоні тут:
https://twitter.com/KrukuOne/status/1649048720636518400

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661703 вiд 2023-04-21 17:31:16

А є ж іще «активні парафіяни» МП, яких вже ніби збираються оформлювати за хуліганку на 2-5 років.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661702 вiд 2023-04-21 17:28:58

Так, цих йобаних гундяшів у нас дофуя, але мабуть не всі з них потрібні кацапам.

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661701 вiд 2023-04-21 17:27:05

? Україна обміняла одного священика УПЦ МП на 28 військовослужбовців ЗСУ, — голова СБУ.

Ого, у нас обмінного фонду дофіга є

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661700 вiд 2023-04-21 17:23:13

Sauron
№ 1661699
----
Так. Недоцінка суперника (у футболі це інколи буває). А тут просто напросто влізли в таку халепу.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661699 вiд 2023-04-21 17:17:02

olma
№ 1661698

Берегли для себе.
У них не було сценарію, за яким вони не беруть Київ.
А потім вже було пізно, бо ППО працювало норм і до мостів не дістатись.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661698 вiд 2023-04-21 17:13:59

Та взагалі вся так звана СВО була спланована так, що після першого ракетного обстрілу, знищення ППО і психологічного шоку, Київ обісреться, і російські десантники зможуть практично без спротиву взяти аеродроми в Київській області.

Я оце дивуюся чому русня авіа бомбами не розбила жодного мосту в Києві. Принаймні якщо б залізничні мости побомбили, то було б кепсько.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661697 вiд 2023-04-21 16:51:08

PEPSI (Merkury)
№ 1661694
Так, бачив подібні описи щодо ситуація довкола Києва - «дике поле». Проте, мій допис був більше про те, що американська і британьска розвідка навряд чи клоуни. Спершу хотів написа «західна розвідка», але згадав про директора німецької розвідки, який умудрився застрягнути в Києві у перший день війни))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661696 вiд 2023-04-21 16:27:19

Головне те, що кацапи навіть у той короткий проміжок часу не змогли скористатися злітно-посадковими смугами.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661695 вiд 2023-04-21 15:42:28

PEPSI (Merkury)
№ 1661694
мабуть це було під кінець. а на перших днях аеропорт гостомеля був захвачений. з нашої сторони майже спротиву не було
знайди відео як кореспондент снн приїжджав до аеропорту з камерою і знімав репортаж показуючи хуйлостанців що спокійно контролювали периметр…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661694 вiд 2023-04-21 14:43:15

milanese
№ 1661677
мій товариш, учасник ТРО, брав особисто участь у обороні Гостомеля/Києва, описував всі події наступним чином:

«Це якась нісенітниця, чи фантастика. Наче нікого крім нас поряд немає, йде колона русні, думаємо нам пизда, не справимось. Раптом з різних боків з» являються різні наші підрозділи, дуже всі різні, деяких бачимо вперше - збіглися, швидко все попалили, дали русні пизди, і розбіглися. Як мурахи. І знову нікого нема.
Хто це був, звідки, чи координували дії, чи ні - хуй його знає.
І так чотири рази. "

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661693 вiд 2023-04-21 14:28:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1661689
можуть сказати що «цивільна інфраструктура»
в б-якому випадку, якщо дадуть «довгі» ракети - потрібно йоб-нути ті міги що літають до нас
і ті джідам москальського виробництва запускають
вже є влучання по чернігівські обл, по вугледару
тобто запускають так що ми їх не можемо дістати…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.