sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661532 вiд 2023-04-18 12:53:45твітер цікаву інфу підкинув сподіваюсь що топ-підхуйловників покличуть в бальшой-тіарт щоб послухали лєбєдіне озіра, путлєр-юген роздадуть по флакончику новічка… ------ As Red Army closes in on the city, Berlin Philharmonic orchestra gives its final performance, playing Wagner's Götterdämmerung; in between movements, Hitler Youth walk down the aisles, offering the audience of Nazi elites free cyanide capsules. https://twitter.com/RealTimeWWII/status/1648076369291538437?s=20 https://www.libraryofsocialscience.com/newsletter/posts/2014/2014-05-01-Panos.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661531 вiд 2023-04-18 12:44:19toreo № 1661529 коли бен-ходжеса спитали - ти ж казав що в кінці 2022 ми увійдемо в крим він відповів: ну я думав що ракети дадуть 150-300 км… їх не дали. і тепер у мене для вас новий прогноз…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661530 вiд 2023-04-18 12:42:42olma № 1661519 вiд 2023-04-18 09:15:05 Philus № 1661514 я хз як гугл й інші «роботи» аналізують те чим ми у реальному житті займаємось ютьюб мені відоси з футб тактикою не підсовував років 5 +- але недавно одна дитина «захворіла» футболом - дивиться всі ігри лч. от і я став дивитись пару матчів на тиждень. ну і почав «вчити» щоб дитина «бачила» тактичні побудови команд… от в такому режимі подвивились матчі останній місяць - і тут бац. ютьюб почав підсовувати відоси з аналізом побудов різних команд. якщо чесно, то без підготовки дивитись на ті побудови команд, і як вони змінюються захист-напад, або коли інша команда використовує «хитрішу» формацію, мізки закиплять :)… з іншого боку - одна справа фішки пересувати. а ти спробуй натренувати 11 гравців щоб працювали як єдиний організм, тримали тактичну побудову… згадав що коли совок розвалився марчульоніс (по-моєму) грав в нба. сов спорт часто з ним і-вью публікував. то він казав що найскладніше те що кожна команда має під 40 побудов в захисті і нападі. і перед кожною грою помічники тренера підказуть по 15 комбінацій для захисту-нападу. які найкраще підходять проти чергової команди… компьютери тоді вже використовували. аналітику мали по кожній команді… але в баскеті тільки 5 чоловік на полі :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661529 вiд 2023-04-18 12:12:33"— В прошлом году вы говорили, что весной мы войдем в Крым. — У меня еще есть в запасе время. — Довольно много вещей, которые вы говорили, действительно сбылись? — Совершенно все. У нас все идет по графику. " ------------- інтерв. ю з будановим. ну, до кінця весни небагато залишилося :))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661528 вiд 2023-04-18 11:39:55olma № 1661525 треба прямо говорити, що рішення поляків прямо порушує угоду про асоціацію україна-єс і зобов‘язання поляків в рамках єс
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661527 вiд 2023-04-18 11:37:45«Близько 82% поранених і хворих військових після лікування повертаються у стрій та продовжують воювати. Станом на квітень 2023 року смертність військових на етапі евакуації зменшилась до 1,35%, а 80% поранених упродовж «золотої години» (першої години після поранення) отримують належну допомогу. ҐРУНТ» десь читав, що близько 80% бійців ркка, які штурмували берлін, мали одне або два поранення. неясно, які дані по такмеду у кацапів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661526 вiд 2023-04-18 11:30:19klirik № 1661524 вiд 2023-04-18 11:20:12 У диктатурах рішення взагалі приймаються та реалізуються швидко. У бандах - ще швидше: вирішили пацани замочити якого-небудь васю хрипатого, і за півгодини вже замочили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661525 вiд 2023-04-18 11:25:36"Чехія не планує забороняти імпорт українського зерна Міністерство сільського господарства Чехії повідомило, що не планує вводити обмеження на імпорт українського зерна. Про це повідомляє The Guardian. Зазначається, що інші українські сільськогосподарські товари також не підпадають під заборону " ====== Залік і подяка чехам, за таку заяву і дію. Хоча вони не мають спільного кордону з нами все одно добре. І гадаю, що оцей шухір з заборонами ввезення українського збіжжя і с\г продукції в країнах-сусідах, пов'язаний не з економікою, а чисто з політикою. В цих кокретно країнах сильні фермерські впливи на політику. Бачу, що реально ніхто не показує ціну питання, економічні розрахунки тощо. Другий аспект, так це вкотре виявилася бюрократична нерасторопность машини ЄС, а також України, які не могли придумати якесь технологічне рішення наперед.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661524 вiд 2023-04-18 11:20:12Кацапи отримали шахеди осіню, а Іран літачки за півроку. Як у диктаторів все чітко і швидко робиться. Порівняйте з ти як ми випрошуєм ф16 і як вестерни з цього приводу збирають раммштайн 1488, бо «ескалація» і «путін нападе» Іран почав отримувати російські винищувачі Су-35
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661523 вiд 2023-04-18 10:23:51Это который путин был на окупованых? Который в Марик ездил, или который послам руки не пожал?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661522 вiд 2023-04-18 09:53:00Philus № 1661514 вiд 2023-04-18 03:52:31 Панотче, подивіться плз єретичну, бо щось воно того… себто, не того.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661521 вiд 2023-04-18 09:50:32olma № 1661519 вiд 2023-04-18 09:15:05 Ну так це ж не циганєги… тут, як і в суто футбольному сенсі, зовсім інший, бля, турнір (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661520 вiд 2023-04-18 09:49:03toreo № 1661462 вiд 2023-04-16 23:55:58 Ну так, мабуть варто почекати. Шукачі кліків з українських ЗМІ вже називають це «ударом у спину» - чим, до речі, можуть лише псують відносини з країнами, які реально допомагають Україні, але не можуть ставити її інтереси попереду своїх власних (за винятком мадярів, які були і залишаються підарасами).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661519 вiд 2023-04-18 09:15:05Philus № 1661514 вiд 2023-04-18 03:52:31 2 sk № 1661513 ----- Дійсно, де sk відкопав цей матеріал? Вони там в Англії вміють проаналізувати і з'ясувати всі тонкощі перемоги/поразки, успіху/занепаду. Аказывается стилю чи методиці Юргена Клоппа в Лівері дали поганяло heavy metal :).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661518 вiд 2023-04-18 08:31:07Путін начебто провів декілька годин на тимчасово окупованих територіях України Херсонської та Луганської області.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661517 вiд 2023-04-18 06:52:45Последнее сообщение по Тайваню проходило - поекпают 400 Гарпунов..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661516 вiд 2023-04-18 06:19:162sk (Samsung Galaxy tab a) № 1661503 По поводу захисной концепции Тайваню. Вот для защиты Тайваня хаймарсы и не нужны. ПВО + противокорабелки. В проливе 250 км шириной будет баражировать американский авианосец. И что ч ним можна сделать?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661515 вiд 2023-04-18 03:57:09Goran134(fuck134) № 1661511 Так. Дійсно Ребруха. Але тоді він був ще зовсім зелений. Фактично славу він здобув наступного року, коли Спартаку третій на Республіці поклав, кои 3:2 перемогли.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661514 вiд 2023-04-18 03:52:312 sk№ 1661513Відос про тактику де-дзербі кому цікавоЦікаво, подивився, при тому, що на футбол забив хуя вже давно.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661513 вiд 2023-04-18 00:01:26 Відос про тактику де-дзербі кому цікаво
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661512 вiд 2023-04-17 23:51:56До речі, вже при рахунку 4:1 на користь Барси, Леон вдарив здалеку і м'яч облизав штангу. Шанси були тоді, хоча й дійсно мізерні
Goran134(fuck134) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661511 вiд 2023-04-17 23:50:27OlegSh № 1661506 вiд 2023-04-17 22:41:27 Ех, «може й Ребров») Та не може, а таки точно Ребров забив свій перший гол у ЛЧ тоді. Та ще й яку красу:
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661510 вiд 2023-04-17 23:16:59вкотре слухаю вью Буданова і мороз по шкірі. Особливо коли він посміхається, або хіхікає. Плюс міміка і повадки патологоанатома. Думаю Гюнтер бачив дахуя.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661509 вiд 2023-04-17 23:06:25sk (Samsung Galaxy tab a) № 1661507 ну і у Зельца теж квартира в Криму, і шо. недвіга в Криму. У багатьох було/є.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661508 вiд 2023-04-17 23:06:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1661505 Так. Сг 10-12% в загальному обсязі со2 дає… Але від лишньої дози бургеру легше відмовитись ніж заставляти усіх жити в смарт квартирах з 15 градусами всередині, заборона авто і літаків, тільки електро поїзди і тп)))
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661507 вiд 2023-04-17 22:50:23 ❗️Гетьманцев має квартиру в окупованому Криму. голова Комітету ВРУ з питань фінансів Гетьманцев пояснює це тим, що квартира належить матері, а не йому. Окрім того, він ще й має компанію в Криму, яка всі ці роки платила податки до бюджету … Бігус прочитав дискусію на О про гетьманства і зробив розслідування
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661506 вiд 2023-04-17 22:41:27klirik № 1661489 Барса тоді у перші 10-15 хлилин забила два й вже виходила навіть з 1:3 в Києві. Потім таки хтось з наших, може й Ребров, скористався напівмоментом. Але Барса решту гри мала таку шалену перевагу, що думки, що може наші пройдуть майже не виникали. То була супер-Барса: Куман, Ромаріо, Стоїчков, Лаудруп з Кройфом начолі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661505 вiд 2023-04-17 22:35:25за умови шо значна кількість народонаселення світу не доїдає, теза про те шо найбільші викиди СО це ФУД-виробництво досить сумнівне. Та і великі теплові, металургійні і хімічні підприємства з цим поспорять. Шо там КІОТський протокол говоре? у кого квоти більші
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661504 вiд 2023-04-17 22:34:56Я тут оце чую в новинах, що Хуйло запропонував китайському міністру оборони a deal. Ви, косоокі нам допомагаєте, а ми відкриваємо вам всі секрети американської військової техніки та інше, які ми здобуваємо у цій війні.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661503 вiд 2023-04-17 22:22:28olma № 1661501 З приводу екології, думаю, якщо сві хто хоче схуднути, скинуть зайве і стануть на 30% менше їсти - от це і буде супер прорив у зменшенні викидів со2 А одежа і техніка - то 'копійки у порівнянні з 'виробництвом м'яса ' А от військова техніка - то інша тема… от дадуть зараз нам всі ракети на 150 км для хаймарсів, ми їх в стріляє вистріляємо. А завтра китай на Тайвань полізе. А у захисній концепції Тайваню хаймарси з цими ракетами основна одиниця (просто як приклад)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661502 вiд 2023-04-17 22:14:00Шкапенко…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661501 вiд 2023-04-17 22:10:15У мене такі екологічні міркування. Світ маленький і вразливий. Викопні копалини, бавовна на текстиль для моди, 6 колекцій на рік для H&M для Zara, метал для міліон машин Черрі Амулет, кокс, викиди СО2, карбон футпрінт… Якщо не змінювати підхід, буде кепсько. Отже, треба взяти собі за навик не купляти нове взуття, новий одяг, якщо раніше куплене ще функціональне і виглядає Ок. Не купляти нову книжку, якщо попередньо куплену ще не прочитав… Так і тут Короче, якщо у вас є енна кількість цих літачків не при ділі, чого б не використати їх для доброї святої справи? Якщо у вас є на складах тисячі Абрамсів, які ще можуть робити свою роботу на полі бою, їх треба використовувати. Легко міркувати, розумію, шо тут гроші-люди-гроші-політичні рішення- гроші-люди.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661500 вiд 2023-04-17 21:54:07olma № 1661496 та нічого. Просто зайве підтвердження шо скоро літаків не буде, як би наші не надували щоки :( Ну і взагалі дуже б хотілось шоб рішення рийняли ще до завершення цієї кампанії. Бо потім може стати не на часі. І в них і в нас :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661499 вiд 2023-04-17 21:40:27sk (Redmi 10 pro) № 1661497 ------- Дякую, згоден. Якщо б дали якісь цікаві засоби враження типа Атакмс, щоб пощипать аеродроми в Єйську, «где-то под Таганрогом Среди бескрайних полей», в Криму, щоб прорідити авіацію противника. (Хоча я розумію, що це важко зробити бо літачки у русні вже роззосереджені, з капонірами і т. п - і такої Новохвьодоровки в КРиму вони не допустять) Але все ж таки.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661498 вiд 2023-04-17 21:37:55Starik (Україна, Київ) № 1661495 Опек давав прогноз до кінця року. Хуйлостан мінус 10% від минулого року. Це той рівень що тримає хуйлостан зараз після усих санкцій. Так що… По нафті обмеження в ціні сама важлива складова, плюс контроль спроб обходу санкцій
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661497 вiд 2023-04-17 21:35:20olma № 1661496 По перше з днем народження По друге Геть вірно написав. Ф16 потрібні для контролю наших кордонів після війни Добре що про ф16 офіційні особи заявили. До того про них говорили тільки наші, їхні відставники та лом-и «2-3 недели» й подібні
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661496 вiд 2023-04-17 21:06:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1661493 ---- Ну і що тепер? Нехай, приймають рішення і шурують. Все одно Рашка нікуди не дінеться через 1.5 роки. А що вони будуть з тими Ф-16 ми робить? Індонезії продавать?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661495 вiд 2023-04-17 20:15:59Якби європузани так швидко виробляли зброю як вони тікають від москальского газу. https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-04-16/world-gas-supply-shifts-from-shortage-to-glut-with-demand-muted Ми думаємо про F16, але мабуть найсильніший козир хуйла вже майже вибили. Ще б по нафті жорсткіше пройти, але як я розумію там той важкий сорт, що всім таки потрібен.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661494 вiд 2023-04-17 20:14:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1661493 вiд 2023-04-17 19:52:05 Я б цима заявами не переймався. Строк виробництва «військових» компонентів завжди 60-75 тижнів, це стандартна інфо є деталі на складі чи ні - для заяв і бла бла бла. ІМХО Ф16 підуть до країн вже у НАТО, нам здадуть все, що хоч якось працює із совкових залишків, а потім буде щось за гроші спонсорів та з економічних міркувань (деталі, логістика, доставка, швидкість навчання, наявність потреби бо війна вже все, тощо): Ґріпени чи Єврофайтер. Або ж взагалі дим кацапні пускатимуть аж поки їх літаки раптом не почнуть валитися з неба, бо вже прилетів Санта Клаус.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661493 вiд 2023-04-17 19:52:05США потребуется полтора года для поставок истребителей F-16 Киеву в случае принятия соответствующего решения, заявил заместитель министра обороны США Колин Каль