Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661412 вiд 2023-04-15 18:58:26Якщо чучуркєс може відчувати, що його можливо десь найобують, то що має відчувати той, хто платить зарплату гравцям цього Челсі?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661411 вiд 2023-04-15 18:52:38Брайтон добряче навчений оцим валянням та судомам, коли рахунок гарний. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661410 вiд 2023-04-15 18:41:38Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1661392 вiд 2023-04-15 17:15:59Такі рахунки свідчать про низький рівень чемпіонату.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661409 вiд 2023-04-15 18:18:06от і Френкі підзаїбався дивитись на Енцо.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661408 вiд 2023-04-15 18:08:16Sauron № 1661405 саме так. він стабільний. «крєпкій сєрєдняк». для гравців нинішнього Челсі це вже неабияка звитяга.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661407 вiд 2023-04-15 17:59:55Sauron № 1661406 шо, такі «філософія ДеДзербі» якась існує? :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661406 вiд 2023-04-15 17:58:21А Брайтон мені дуже подобається… ДеДзербі - якісний тренер.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661405 вiд 2023-04-15 17:57:33Сьогодні проти Брайтона Енцо - єдина людина, яка вносить елементи порядку в цей хаос.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661404 вiд 2023-04-15 17:54:40VVV № 1661397 ну може, я за ним особливо не слідкував. Але вже в другого тренера він незамінний виходе. Напевно шось же в ньом бачать, в них же там два склади гравців, я невірю шо конкурента ніякого нема
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661403 вiд 2023-04-15 17:53:38Коли треба захищатись, Мудрик виглядає абсолютно жахливо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661402 вiд 2023-04-15 17:52:26Мудрик дуже классно зіграв перші 15 хв, а потім десь «зник» і майже випав з гри :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661401 вiд 2023-04-15 17:51:01А потім, у другому таймі, вийде Фелікс героїчно, одноосібно рятувати вітчизну.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661400 вiд 2023-04-15 17:47:12В Челсі крім Мудрика немає жодної людини здатної віддати розрізний пас. Це якщо я нікого не хабув. Нахуя вони Мудрика купували, коли він живе з таких пасів? Або, наприклад, Кукурелья. Його гру взагалі хтось дивився? У Хетафе він відрізнявся феноменальною працездатністю та тупоголовістю (у футбольному плані). Більш прямолінійного гравця навіть важко згадати. Часто грав, як курка без голови. Немаю нічого особистого, але було на те схоже. І тепер весь цей балаган треба якось змусити грати на рівні АПЛ? Як? Навіть цікаво.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661399 вiд 2023-04-15 17:45:10Вратарь челси из сборной испании. Но пропускает.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661398 вiд 2023-04-15 17:38:26лапки були для «ахуєнний».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661397 вiд 2023-04-15 17:37:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1661391 Енцо ахуєнний «гравець». Він дуже мобільний, всюди встигає і все пройобує. У нього дуже обмежений арсенал. Він типу Канте, але не Канте у найкращі часи, а Канте зараз.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661396 вiд 2023-04-15 17:35:57ще і воротар мертві тягне
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661395 вiд 2023-04-15 17:30:41Брайтон на голову вище за грою, але фарту нема, тому програє)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661394 вiд 2023-04-15 17:22:50Які ж вайлуваті захисники у Челсі. це щось.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661393 вiд 2023-04-15 17:18:11Феонандес чемпион мира, а Мудрик..Голевая передача..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661392 вiд 2023-04-15 17:15:59Металіст 5:5 Верес це як?!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661391 вiд 2023-04-15 17:08:54а між тим, Енцо Фернандес за якого заплатили теж добряче і критикували, весь час в основі грає. Як незамінний
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661390 вiд 2023-04-15 17:01:56Sauron № 1661388 Френкі щось почав підозрювати?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661389 вiд 2023-04-15 16:58:542 OlegSh№ 1661386Да, сталкивался. С 12 до 14 бесплатно..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661388 вiд 2023-04-15 16:58:20Мудрик в основі. У Челсі багато змін.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661387 вiд 2023-04-15 15:19:19На стадионе Лобановского газон убитый капец
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661386 вiд 2023-04-15 14:48:35Найбільше мені запам`яталася парковка в Блуа (франція). Намагався заплатити в паркоматі, але той не хтів приймати гроші. Спитав місцевого що за хер. Той каже зараз пів першого, парковка безкоштовна, бо ж обідня перерва :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661385 вiд 2023-04-15 13:35:27Вспомнилось, как я в Турине парковался возле маленького отельчика. Вытолкал вручную мусорный бак на колесиках на тротуар, а сам стал на его место.. Мусорщики утром ахуели..
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661384 вiд 2023-04-15 12:59:51В Хартумках знову не спокійно, був один отець поціновувач Хартумок. Як з минулого життя.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661383 вiд 2023-04-15 12:52:05И потом, я имел в виду стать в европейских городах не на паркинге, а просто, где не запрещено или просто влезть никому не мешая.. Вот для того столбики и ставят, чтобы не влазили никому не мешая..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661382 вiд 2023-04-15 12:48:162 Starik№ 1661381Это я так в Монако заехал. Где парковаться даже не искал, первый же знак паркинга налево в подвал с бульвара против бассейна. Пошли гулять пешком, думал денег не хватит расчитаться за 12 часов парковки.. А оказалось 80 центов в час.. Но это наверно патамушта выходные были..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661381 вiд 2023-04-15 11:56:09Batyj майже у всіх названих місцях я знаходив вільні місця на паркингу у центрі. Або через додаток, або просто катаючись. Найбільш повезло якось у Ніцці заїхати прямо під площу біля пляжу на передостаннє місце :) Ти правий - виходячи з цін в Європі паркінги це прибутково. Але наші бізнес-центри в центрі також мають недешеві та великі паркинги - Парус, Бессарабський квартал, Гулівер тощо
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661380 вiд 2023-04-15 11:50:53умови утримання полонених кацапів в україні. https://mobile.twitter.com/hochuzhit_com/status/1646534915792556032 ну, не лише кацапів, а і наших громадян із «лднр», які воюють проти нас
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661379 вiд 2023-04-15 11:50:08olma № 1661359 Так, саме про це я і написав. Купер, Мащовець, Злий Одесит та ще кілька типу Jomini the West або Рустамадзе хоча б розуміються на ТТХ, штатному наповненню підрозділів, розрізняють тактичний и оперативний рівень и т. п. Люсі всі ці слова як PCMCIA :) Але зрозуміло що всі аналітики прибріхують чи не розкривають всю інфу. А інколи ще й фантазують, тому що треба ж вийти в ефір, а свіжака немає. Окрім Люсі є Жданов, та ще кілька які просто працюють на заголовок, та читати не має сенсу, тільки час витрачати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661378 вiд 2023-04-15 11:41:15Но это все фигня по сравнению с НуЙорком.Одно время обитал в НуДжерси, Вудбридж, работал около ап Кеннеди. Дык машиной от дома до станции электрички, там машину на многоэтажную стоянку, электричкой до Пен стейшен, оттуда метром до Ист НуЙорк, а там еще 6 остановок автобусом..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661377 вiд 2023-04-15 11:35:09На днях поехал в центр, надо было. Но, не где машину бросить, на платных стоянках на улицах нет мест. Обьехал весь центр пару раз, пока не поставил машину на Парковой алее бесплатно. Далековато от почтампта, но ближе никак..А другой раз поставил машину на Гидропарке, метром на Хрещатик. И быстро и близко оказалось..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661376 вiд 2023-04-15 11:30:05На западе любой большой магазин или торговый центр имеет свою бесплатную, или условно бесплатную стоянку. Ну вот как ЛеруаМарлен у нас.. Кроме того, в центре городов строят частные многоэтажные стоянки, платные а рабочее время. Оказуется это выгоднее жаже, чем многоэтажное жилье. Но наши девелоперы еще не поняли ситуацию. Бо тупые..
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661375 вiд 2023-04-15 11:17:08Scooter та Olma ми ж тут багато разiв обговорювали, ще з 2014 та фекiв про какнадськi ф18, усю складнiсть авiа-складовоi збройних сил. Scooter про фенiкси все вiрно дописав, разом iз тим, у AMRAAM дальнiсть вже наближаэться до тих самих фенiксiв. ракети, взагалi, дуже дорогi у розробцi. китайцi, я чув, дуже активно шукають, де вкрасти. що трапилось iз ПАРiвським виробником denel… США тут попереду. про нас не буду, бо не розумiю нюанси. неможливо розписати умовний бiй ф16 проти кацапiв так просто. скiльки лiтакiв можуть пiдняти ВПС разом? квалiфiкацiя пiлотiв? актуальна/текуча розвiдка? модифiкацiя ф16 - який блок? модифiкацiя ракет? наявнiсть авакса/iв? розташування аеродромiв? не займайтесь хернею, хай профiльнi спецiалiсти обговорюють/планують. якi вони там вже э.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661374 вiд 2023-04-15 11:16:262 Призрак замка№ 1661370Ты сначала попробуй запаркуйся на улице Вены, Будапешта, Лиона, Марсеоя, а пртом будешь пиздить Виталяна..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661373 вiд 2023-04-15 10:41:18Sauron № 1661363 вiд 2023-04-15 00:01:32 Блумберг - хуюмберг. Вічний, чому я за тебе роботу роблю?: D ================================= !!!