Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661372 вiд 2023-04-15 10:32:36Призрак замка (Привид Замку) № 1661370 Якась фуєта. А я постійно бачу купу вулиць, де стовбчики не поставили, а вони страшенно потрібні. Бо як ще боротись, коли 20% водіїв - бидлота?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661371 вiд 2023-04-15 10:29:37China's foreign minister, Qin Gang, reiterated China's position regarding the Ukraine crisis, affirming that ‘China would not provide weapons’ to any of the parties involved in the conflict. ----- на-хуй-я їх міністр оборони летить в москву на наст тижні? якось забагато візитів топ-китайців в мск…
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661370 вiд 2023-04-15 10:27:062 Batyj№ 1661367Віталяна є за що пиздити на самому ділі. Весь центр заставлен стовпиками. В т. ч. широкі тротуари. Тепер паркуються в заїздах. Плюс всі полоси руху, де нема заборони заставлено машинами. Ну і евакуатори банкують. На рівному місті наробили заторів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661369 вiд 2023-04-15 09:17:57Це - давній аргумент. Все, що робиться у державі, має бути зрозумілим для найостаннішого довбойоба. А якщо довбойоб чогось не розуміє, то цього робити не треба.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661368 вiд 2023-04-15 07:47:57Там одно тока выражение чего стоит «строительные нормы тяжело перевести на человеческий язык»?Ничего не напоминает?А СНиПы-хрипы?Не?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661367 вiд 2023-04-15 07:43:01Зеленожопики продолжают наезжать на мерию и Виталяна лично:https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/11/698989/Виталян решил за счет города достроить, блять уже, Дарницкий мост - сьезд на набережную, бо у автомобильной части нет нормального продолжения куда ехать на левом берегу.Вытащили дебильного «эксперта», требующего посчитать экономическую эффективность завершения проекта и предьявляющего наезд, что деньги обчества потратят зря..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661366 вiд 2023-04-15 07:04:362 milanese№ 1661360 У тебя «Заметки» открываются? В офисе 365..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661365 вiд 2023-04-15 03:49:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1661361 нe здивуюся… нeoбхiднoї збрoї в нeoбхiднiй кiлькoстi пoки щo нeмaє …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661364 вiд 2023-04-15 01:41:44Олександр Роднянський джуніор хуярить напалмом в європі. (радник Зеленського). Заєбашив на політичному ток-шоу самого хера Г. Гізі у Німеччині. Гізі - лівак педораз. Це було якісно. Аплодую.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661363 вiд 2023-04-15 00:01:32Блумберг - хуюмберг. Вічний, чому я за тебе роботу роблю?: D
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661362 вiд 2023-04-14 23:50:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1661361 Ось тобі трохи Блумберґа. В наше врємя нікому нєльзя вєріть. Даже сєбє (Мюллер) February 24, 2022 at 1:49 PM ESTUpdated onFebruary 24, 2022 at 2:37 PM EST Kyiv may fall to Russian forces in a matter of hours as Ukraine’s air defenses have been effectively eliminated, according to a senior Western intelligence official.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661361 вiд 2023-04-14 22:53:54«Джерела видання Bloomberg вважають, що масштабний контрнаступ ЗСУ можуть відкласти до 2024 року»
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661360 вiд 2023-04-14 22:53:48Batyj № 1661326 ага. Оновили офісний пакет в компанії якийсь час тому, так я теж сильно здивувався як воно тепер все.. По суті Майкрософт 365 це клауд і застосунки/епки. Може, воно й по-сучасному, але, звичайно підглючує. Я ще почав вникати в Power Apps і Project for the Web (це взагалі окрема історія…). Кривувато все трохи, м "яко кажучи. Але й альтернативи нема (корпоративна ліцензія)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661359 вiд 2023-04-14 22:30:38Starik (Україна, Київ) № 1661352 Scooter № 1661353 Геть (Геть) № 1661351 ---- Отже підсумуємо. Австрієць Том Купер (може він насправді і не Том і не Купер, а скоріше за все якийсь Томас Крістіан Брюндльмаєр))) Короче, мені здається він може додумувати свої пости чисто на базі своєї неабиякої ерудиції в специфікаціях воєнної техніки. Наприклад. Ось є в специфікації руснявого самольота Cу-35 потолок -12 км, ну Купер так і пише от піднімаються туда а потім різко в калідор летять, от є специфікація параметри стрільби певної російської ракети воздух-воздух, що вона там може стріляти на стікі то кілометрів, от Купер і дорисовує невідомі йому дані реальних бойових завдань цими блять специфікаціями. Ось така моя буде аналіза цих текстів Тома нашого Купера. І тепер моє питання до спільноти. Чи моя оцінка має право на існування))?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661358 вiд 2023-04-14 21:10:38Так так, смаки різні бля бля бля))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661357 вiд 2023-04-14 21:10:05Я Купера з арестовичем не порівнюю, я його теж вважаю хвантазьором. Не варто на нього витрачати час. Читайте Трента Теленко, там можна хоч щось за військову логістику дізнатися та здебільшого тверезий аналіз практичних речей, а не стратегічно-тактичний пердьож висмоктаний із бозначого у бознаякій кав'ярні відня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661356 вiд 2023-04-14 20:44:52Геть (Геть) № 1661351 Aрeстoвичу дo Купeрa як дo нeбa рaчки…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661355 вiд 2023-04-14 20:33:03Batyj є 1661326 вiд 2023-04-14 13:11:0 забыть про этот мейзу Колись я купив малому в школу мейзу. Малий закінчив школу і почалися такі як у тебе з ним проблеми. Подарували йому інший. Про мейзу забули.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661354 вiд 2023-04-14 19:03:03Мене розсмішив цей комент з огляду на кращого гравця матчу, хоч я і не поділяю … Андрей - Наставник 14.04.2023 17:11 Мені Дячук подобається, відразу видно що футболіст з нього ніякий. Навіть перспектив ніяких немає.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661353 вiд 2023-04-14 18:49:46Ракета Р-37М-это модернизация советской ракеты большой дальности Р-33 для самолёта-перехватчика МиГ-31. Комплекс МиГ-31 плюс Р-33 предназначался для дальнего перехвата вражеских бомбардировщиков, топливозаправшиков, транспортников и летающих командных центров (АВАКС). Т. е. КРУПНЫХ, МЕДЛЕННЫХ, НЕ МАНЕВРЕННЫХ целей! Поэтому и огромная дальность. Но против истребителей она не годится! Американцы свои аналоги таких комплексов (Ф-14 плюс AIM-54 Phoenix) списали еще в начале 90-х и всё это время развивают свои ракеты средней дальности AMRAAM. И тут у русни появилась очередная вундервафля, причём появилась путем модернизации и «руссификации» древней ракеты?! Неверю (с). На всех фотках еще до войны, все эти Су-27, Су-30 и Су-35 летали с советскими Р-27 различных модификаций, но все они без активной ГСН! Это аналоги американских ракет из 80-х. Т. е с активными головками для ракет у роиси как-то не очень… И тут нате вам- «анало-говнет» Р-37М: гроза истребителей и вообще всего живого на дальности в 400 км! Это очередная Армата 2.0
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661352 вiд 2023-04-14 18:29:57Геть (Геть) № 1661351 Це ти якось Люсю перехвалюєш. Купер хоч в термінології розбирається :) Так він також косячить, як і Машовець, Злий одесит та інші. Але по моїй пам'яті він все ж таки косячить менше.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661351 вiд 2023-04-14 18:22:21Купер - такий собі австрійський арестович.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661350 вiд 2023-04-14 18:10:11Ну і цікаво, як він знає про висоту польоту російської авіації і оці коридори?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661349 вiд 2023-04-14 18:08:55Nevropatolog № 1661348 ---- Перекладала машина? Трубная артиллерия - це ствольная артиллерия. І абревіатури не зрозумілі. Ок. Але суть розтлумачив. Купер розуміється на авіації. «и ракеты» воздух-воздух «, по крайней мере, соответствующие характеристикам Р-37М, которыми оснащены российские МиГ-31БМ и Су-35С. В противном случае, любые» F-16«, поставленные в Украину, закончатся точно так же, как и МиГ-29, сбитый ПГУ 10 февраля.» Це шо, у НАТО нема ракет повітря-повітря які здатні протистояти сучасним російським літакам?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661348 вiд 2023-04-14 18:00:08КуперРоссияне размещают свои наземные системы радиоэлектронной борьбы очень близко к линии фронта (настолько близко, что по ним регулярно бьют не только украинские HIMARS или РПВ LPGM, но и трубочная артиллерия): сочетание близости к зоне поражения и мощности излучения позволяет им временно перегружать радары раннего предупреждения и управления огнем украинских систем ПВО. Су-30СМ и Су-35 держат украинские радары под давлением с помощью своих противорадиолокационных ракет Х-58. Дополнительное давление осуществляется за счет интенсивного развертывания российских БПЛА для обнаружения и отслеживания украинских ЗРК, а затем - если они находятся достаточно близко - атаковать их «Ланцетом»Таким образом, русские создают то, что можно назвать «безопасными коридорами» через районы, защищенные украинскими ГБАД. Эти коридоры затем используются самолетами Су-34, которые, очевидно, работают на высоких скоростях и на высоте 12 000 м или выше, и дополнительно защищены бортовыми системами ПРО, для атаки. Сочетание большой высоты и высокой скорости позволяет им выпускать УПМК с расстояния 30-40 км. Действительно, некоторые сообщают об атаках с расстояния до 60 км: это, вероятно, покажется многим «слишком», но должно быть в пределах возможного. Суть в следующем: самолет, несущий такое оружие, находится в «опасной зоне» украинской ГБАД в течение очень короткого периода времени (около 30-60 секунд); выпускает оружие и отворачивает. И все.Теоретически, УПМК достаточно большой (и грубый), чтобы быть обнаруженным, отслеженным и сбитым такими системами, как «Бук М1» и «Оса-АКМ». Однако сочетание российских ECM, противорадиолокационных ракет, нехватка ЗРК и короткая продолжительность таких атак сильно ограничивают их способность действовать безопасно и реагировать, когда это необходимо.Вывод напрашивается сам собой. ВКС наносят серьезные удары по ЗСУ и ПГУ, а у последних двух слишком мало средств - слишком мало систем радиоэлектронной борьбы и, между тем, недостаточные запасы ракет класса «земля-воздух» - чтобы эффективно реагировать. Ситуация не изменится, пока Украина не получит не только достаточное количество ЗРК для защиты крупных городских и промышленных центров, но и энергосистемы, и, по крайней мере, важнейших участков фронта.… - это ответ на все возможные вопросы к способности ЗСУ вести какие-либо крупные контрнаступления на земле в ближайшем будущем.… и к вопросу о «F-16 для Украины». Извините, но факт остается фактом: никакие «24 F-16» и даже «240 F-16» не смогут серьезно изменить ситуацию. Для этого нужно гораздо больше систем радиоэлектронной борьбы, гораздо больше радаров раннего предупреждения, строительство защищенных систем связи… и ракеты «воздух-воздух», по крайней мере, соответствующие характеристикам Р-37М, которыми оснащены российские МиГ-31БМ и Су-35С. В противном случае, любые «F-16», поставленные в Украину, закончатся точно так же, как и МиГ-29, сбитый ПГУ 10 февраля.Чтобы удостовериться: я понимаю ГПУ. Они сталкиваются с невозможными шансами, несут тяжелые потери в пилотах и самолетах, а взамен получают очень мало. У них почти не осталось средств, чтобы что-то изменить: силы сводятся к 5-8 вылетам на штурмовку в день, возможно, столько же штурмовок МиГ-29 и Су-27. Неудивительно, что все разочарованы. Однако в воздушной войне нет места - и нет причин - для мифологии: воздушная война - это вопрос физики и математики. Тем более, если войска ЗСУ на фронте знают (и очень хорошо), что происходит в воздухе над ними.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661347 вiд 2023-04-14 17:39:51 Беніто так - мабуть злякався, що скоро знімуть з довольствія, і з переляку віддав гольовий пас. --------------------------------------------- Меня возмущало в игре Бенито, что он хоть и играет инвертированого вингера с намерением выйти на удар пол рабочую ногу, то, что и передачи в штрафную соперника он, в основном, тоже делал рабочей левой ногой, этим превращая подобную атаку из скоростной в позиционную. Сегодня же отдал в темп правой и у него все получилось.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661346 вiд 2023-04-14 17:20:46жалкое, душераздирающее зрелище (с)..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661345 вiд 2023-04-14 17:05:02Беніто так - мабуть злякався, що скоро знімуть з довольствія, і з переляку віддав гольовий пас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661344 вiд 2023-04-14 17:04:22Цілком не дививися матч, але склалося враження, що Буяльський не надто вдало повернувся після дисквалу. Дячук відверто не тягне на рівень першої команди, хоча Попов станом на сьогодні не набагато, якщо взагалі кращий. Бурда, наскільки розумію, десь уже в оренді чи хз, але ж є ще Сирота - тож незрозуміло, чому грає саме ця пара.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661343 вiд 2023-04-14 16:56:22Беніто до речі, сьогодні гольовий пас віддав. На відміну від так очікуванного Буяльского хоч якась користь була.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661342 вiд 2023-04-14 16:54:02ну повезло шо хоч не програли
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661341 вiд 2023-04-14 16:29:50к Бойко, Караваеву и Бенито я бы добавил Андриевского. Футбол - это спортивная игра, а не театральная постановка..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661340 вiд 2023-04-14 15:43:41Рух смотрится гораздо лучче наших. А вот и забивает после как три наших опаздывают к мячу по очереди..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661339 вiд 2023-04-14 15:23:3719 минута, оба центрльные наши защитники уже на желтых. И с кротами уже не сыграют.. А могут и эту игру не закончить..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661338 вiд 2023-04-14 15:18:28№ 1661329Те Нотатки в Офисе сами сберегались и я вел этот файл уже пару лет, просто дописывал, что надо.. Еще позавчеравчера открывал, а седня уже- все..Причем закладки в Оффисе365 pdf - открываются, World - открываются, а Нотатки - нет..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661337 вiд 2023-04-14 15:13:46Shubin № 1661334 у нас на дачі - «болото» під ногами. за 20+ років не пам'ятаю щоб таке було. дача на «горі». тобто це не проблема грунтових вод, а «проблема» того що постійно йдуть дощі. від зими земля толком ще не просохла -------------- ДСНС попереджає про ймовірність затоплення населених пунктів у ряді областей України протягом 14-17 квітня через підвищення рівня води у річках Так, під загрозою: ▫️Вишгородський, Броварський та Бориспільський райони Київської області. ▫️прирічкові села у Чернігівському районі Чернігівської області; ▫️прирiчкові населені пункти Ковельського та Камiнь-Каширського районiв Волинської області; ▫️Луцький район Волинської областi та Сарненський район Рiвненської областi; ▫️прируслові території у населених пунктах на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському водосховищах у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях; ▫️заплавні ділянки вздовж Каховського водосховища у ряді прирічкових населених пунктах у Запорізькій області.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661336 вiд 2023-04-14 15:08:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1661333 вiд 2023-04-14 14:48:23 olma № 1661332 так. за можливості вводити текст «свайпом» - взагалі стилус потрібен хіба що для малювання ще зручніше голосом надиктовувати. той же гугл джі-борд вже давно на 99% корректно все з голосу «перекладає» проблема тільки в тому що якщо хтось є поруч - «незручно» голосовим вводом користуватись. всі інстинктивно починають прислухатись що «той чувак» там бубнить в телефон :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661335 вiд 2023-04-14 15:00:38https://twitter.com/tribunaua/status/1646806088375779330?s=20 шева-мудрик-зіна з вакарчуком (я так розумію ое концерта на лондонщині давав)
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661334 вiд 2023-04-14 14:49:54Посмотрел прогноз погоды на месяц - до середины мая сплошные дожди. Климатическое оружие какое то…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661333 вiд 2023-04-14 14:48:23olma № 1661332 от чесно кажучи, наявність стілуса річ мені особисто мало зрозуміла. Робить шось більше двох речень в повідомленні, на 6"екрані навіщо? мале, дрібне, незручне.