🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2245.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661252 вiд 2023-04-12 09:32:34

Sauron [Останнi 20 месаг]
№ 1661236 вiд 2023-04-11 21:58:33

Бойко своє відпрацював і навряд чи ще буде корисним; також згадували про певні проблеми з відносинами у колективі. Щодо Беніто, судячи з того, як він виглядав на полі, таку фуйню треба віддавати хоч задурно, якщо хтось візьме.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661251 вiд 2023-04-12 09:22:03

Чи хтось справді вважає, що це відео випадково зʼявилося? Не слід працювати корисними довбойобами у кацапні.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661250 вiд 2023-04-12 05:20:56

https://www.nhl.com/news/australia-to-host-preseason-games-in-2023-nhl-global-series-melbourne/c-343389702

НХЛ до Австралії зібралося…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661249 вiд 2023-04-12 02:32:45

хворий бовдур. на всю голову…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661248 вiд 2023-04-12 01:48:50

Тоді, щоб перезавантажити мозок, рекомендую подивитись відоме відео десь 94-го року, як чеченці ріжуть горлянки, як свиням, групі кацапів - хвальоним спєцназовцам ну та й парочці срочників. Гарний відос, підіймає настрій. Кацапи там кумедно дригають ногами, зойкають «мамачька», та булькають. Жодного співчуття немає. Нехай горять у пеклі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661247 вiд 2023-04-12 01:39:01

Я вже прочитав, що воїн був живий…
Не можу відійти від цього.

Дивитись не хочу.
Хай це робоять західні лідери, які відвантажують нам 38 кулеметів.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661246 вiд 2023-04-12 01:30:27

(сподіваюсь мертвому)

Не мертвому. А живому. В первые секунд 15 видео.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661245 вiд 2023-04-12 01:30:01

Sauron
№ 1661244

Ну и блядь какого хуя это чистоплюйство и сюсюканья? К чему эти блядь рефлексии институтских девиц? Наоборот - рекомендую всем посмотреть. И не один раз!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661244 вiд 2023-04-12 00:26:12

Саме відео не дивився і вам не раджу.
Ну його нах…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661243 вiд 2023-04-12 00:22:45

З'явилось відео, де нашому полоненому (сподіваюсь мертвому) відрізають голову.
:((((
Але відео не нове: видно зелені дерева.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661242 вiд 2023-04-12 00:15:32

Batyj
№ 1661241
в сенсі?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661241 вiд 2023-04-12 00:03:37

№ 1661240
не надо употреблять слова, смысл которых не понимаешь..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661240 вiд 2023-04-11 23:54:52

Невістка забив третій.
МС - галіма Баварія 3:0

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661239 вiд 2023-04-11 23:32:42

прикольний тип цей Умпомекано у Баварії. 72 хвилини вже намагається знищити Баварію. Тупо грає за МС, а Тухель робить вигляд, що цього не бачить.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661238 вiд 2023-04-11 22:59:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1661232
Цікаво що йому кацапи зруйнували ракетою будинок під Києвом і він поїхав до мами в йошкар-олу?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661237 вiд 2023-04-11 22:12:58

напевно лічка велика, і Суркісьонок вже не тягне, а десь в Европі можуть і дать

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661236 вiд 2023-04-11 21:58:33

​Київське «Динамо» не збирається продовжувати контракт із трьома футболістами команди, у яких закінчується контракт влітку 2023 року.

У воротаря Дениса Бойка, правого вінгера Олександра Караваєва та хавбека Беніто контракти закінчуються 30 червня.



Я б не спішив відмовлятись від Караваєва…: /

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661235 вiд 2023-04-11 21:57:35

США 12 квітня можуть ввести санкції проти посадовців з Угорщини через антиамериканську позицію, - ЗМІ https://espreso.tv/ssha-12-kvitnya-mozhut-vvesti-sanktsii-proti-posadovtsiv-z-ugorshchini-cherez-antiamerikansku-pozitsiyu-zmi

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661234 вiд 2023-04-11 21:30:56

По Жироні і Циганкову - я не дививсь цей матч, але бачу тут на Обсі непогано разбор польотів провели і прояснили ситуацію. Отці - мододці!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661233 вiд 2023-04-11 21:13:25

Batyj
№ 1661231
----
Тобто перефразувати sk треба так: як в горах підгорять пєрдаки - то невдовзі буде чергова есклація.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661232 вiд 2023-04-11 18:59:22

«Продюсер та колишній цивільний чоловік співачки Ані Лорак Юрій Фальоса виїхав до Росії»
---------------
Позитивна новина - усе менше смердітиме тут різними фальосами та каролінами фуйок.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661231 вiд 2023-04-11 17:30:51

№ 1661230
в горах нечему сохнуть..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661230 вiд 2023-04-11 17:08:44

Video of aforementioned shooting between Azerbaijan and Armenia
Azerbaijan MOD confirms that there are dead and wounded soldiers.
This is likely the beginning/continuation of another major war between the two countries. https://pic.twitter.com/Uj83cwT5Il
---------
у порівнянні з нашою війною це «дитячі» перестрілки
але вже декілька місяців пишуть що як тільки в горах «підсохне» - може щось розпочатись..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661229 вiд 2023-04-11 17:00:25

Ліпше англійської ліги майже ніхто не платить. Не дарма пів збірної Португалії у Вулвергемптоні

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661228 вiд 2023-04-11 16:55:35

ну от і подивимся чи зацікаве далі когось Циган, і як скоро

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661227 вiд 2023-04-11 16:46:36

Batyj
№ 1661224
в Жироні дуже пристойно платять. тож Лутони та Стоки їм нахуй не треба. Вони мабуть всі думають, що їх чекають реали з баваріями та сіті. а якщо ні, то і так норм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661226 вiд 2023-04-11 16:28:58

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1661223 вiд 2023-04-11 15:05:51

Ну, мабуть їм все-таки не байдуже, грає команда у Прімері чи у нижчій лізі, бо з Прімери кращі шанси перейти до солідного клубу на пристойний контракт.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661225 вiд 2023-04-11 15:15:47

sk (здалеку…)
№ 1661222 вiд 2023-04-11 14:36:25
У турок є пантюркізм, неоосманізм, який обумовлює необхідність експансії Туреччини. У турок інтереси в Африці і в Азії. До речі в Сомалі влада протурецька зараз, туди гроші вклали. А це стратегічний регіон, мимо берегів Сомалі проходить торговий шлях до Суецу. І в Лівії Туреччина підтримує одну з сторін. Так що є де використовувати міні-авіаносці

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661224 вiд 2023-04-11 15:12:26

игроков Жироны не ебет положение клуба. В какой лиге играет, какое место занимает. Им надо продать себя. Пусть в Мансити не возьмут, но в какой нибуть СтокСити, или Лутон, на зарплату в порядок большую чем в Жироне, очень даже нехуйово продаться..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661223 вiд 2023-04-11 15:05:51

№ 1661221
Жирона - фарм -клуб Манчестер Сити.
Совершенно естественно, что игроков не столько волнуют результаты клуба, как собственный имидж в глазах владельца клуба..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661222 вiд 2023-04-11 14:36:25

Туреччина ввела в експлуатацію перший у світі корабель-носій безпілотників
http://censor.net/ua/p3411306
---------
до речі… світ змінюється. не потрібно будувати великі авіаносці. можна кораблі поменше, які можуть бути «базою» для безпілотників
питання - нафіга воно туркам. вони що - світова-супер-сила яка буде порядки-наводити далеко від своїх кордонів?
миколаєвському суднобудівному «на змєтку»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661221 вiд 2023-04-11 14:06:51

VVV
№ 1661220
дійсно. купа моментів коли захисник жирони, під пресингом від трьох гравців барси тупо не віддає пас, а «ловить кайф» від того що може лишні 5 сек потримати м'яч. в 90% це закінчується втратою… «дико» виглядало. при чому не поодинокий випадок… і в 1му і в 2му таймі

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661220 вiд 2023-04-11 13:52:01

sk (здалеку…)
№ 1661215

Жирона команда молодиш та перспективних, але трохи безголових. У більшості атакувальних гравців ноги швидші за голову. вони просто не бачать. непоганв техніка, швидкість вкупі з бажанням засвітитись призводять до тупих намагань обіграти двох-трьох оппонентів. але на такому рівні подібний ідіотизм закінчується обрізками. Жирона це типу не самодостатня команда, а фарм більшого клубу. перевалочний пункт. але більшість гравців не усвідомлюють, що саме через таке ставлення до футболу вони у Жироні, а не у топклубі. замкнене коло.
Циганков чи не єдиний розумний футболіст у цьому веселому, але трохи тупуватому каталонському організмі. У нього голова дружить з ногами.
Тренер це бачить і розуміє.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661219 вiд 2023-04-11 12:24:10

2 olma
№ 1661212
Дякую, Олеже!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661218 вiд 2023-04-11 12:15:57

Подивився огляд.
Сподобалось, що Циганков бив зльоту правильною правою ногою (хоч і не влучив).
Мабуть, у Валерія зараз котиться сльоза задоволення.: D

Ситуація, де Кастеллано не дав на Циганкова - кричуща.
Але, можливо, той форвард завжди так робить в такій ситуації, хз.
І не через жадність, а просто низкий інтелект. Під час гри не встигає оцінити, що партнер в кращій позиції…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661217 вiд 2023-04-11 11:50:12

sk (здалеку…)
№ 1661216
комененатори сказали що той «єблан» - центрфорвард. має тільки 6 забитих. а тут з'являється «якийсь-там» циганков - і забиває три…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661216 вiд 2023-04-11 11:44:45

https://twitter.com/tribunaua/status/1645525878141784064?s=20
відео «єблана» і циганкова :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661215 вiд 2023-04-11 11:32:35

Sauron
№ 1661210 вiд 2023-04-11 11:08:32
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1661209
дивився матч. точніше більше на циганкова :)
дійсно, «бідна» жирона моментами по 10-15 хв не могла на чужу половину поля перейти. % володіння м'ячем не дуже відображає суть гри. якщо у барси володіння м'ячем в основному на чужій половині, то у жирони - володіння на своїй під пресингом барси
при чому купа втрат… от циганков майже єдиний хто під пресингом захисників спокійно тримав м'яч, толково пасувався. жодної втрати… на 1й хвилині на циганкова був простріл і він з льоту не попав в раму
ну й вихід 2 на 1 одного воротаря, коли пас на циганкова і він в пусті ворота закотив би м'яч…
якщо перекласти що сказали англо-коментатори то у «літературному перекладі», дійсно, єблан - найкраще слово :)
взагалі барса абсолютно беззуба у нападі.
в кінці матчу щоб загострити гру у нападі випускає лівого захисника альбу щоб той пробігав по флангу і навішував… ну таке собі
це при тому що барса в цьому сезоні забиває ледь не у кожному матчі (а жирона - пропускає) …
коментатори сказали що ходять чутки що мессі може повернутись. хз…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661214 вiд 2023-04-11 11:29:02

Зіна - яскравий приклад, коли ця система оцінок не працює, бо коли грав за МанСіті, завжди мав чудову оцінку через велику вількість пасів.
Але його вклад в гру був мінімальний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1661213 вiд 2023-04-11 11:17:27

Sauron
№ 1661210
ну зазвичай оцінка і відображає чим займався на полі. Промахується дуже рідко, і то скоріше вийняток. Це тіпа усереднене ТТД яке Лобан рахував ще 40 років тому.
Я вчора матч дивився, і його оцінка більш-менш вірна.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.