olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661212 вiд 2023-04-11 11:13:42Привида Замку вітаю з Днюхою! Бажаю всіляких гараздів тобі особисто і Україні загалом! Будьмо!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661211 вiд 2023-04-11 11:11:500:0 на полі Барси - крутий рез-т, бо вони зараз в чудовій формі та мають великий відрив від Реалу. 0:4 з реалом в Кубку - ето другой турнір. :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661210 вiд 2023-04-11 11:08:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1661209 Whoscored ставе оцінки за сухі статистичні показники. Було мільон ситуацій, коли найкращий гравець отримував посередній бал і навпаки, тому на нього можна орієнтуватись тільки якщо нема інших джерел інформації. Дивився огляд минулої гри Жирони я сподобалось, що через Циганкова вже грають набагато більше. Та й в цілому по огляду він виглядав одним з найкращих, хоча й не забив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661209 вiд 2023-04-11 10:54:32у Цигана за матч 6.3 у 5 гравців атаки від 5.9 до 6.5 понятно шо у захисників і вороторя від 7.0 до 7.7 Да, для розуміння діспозіції, Барса на першому місці відрив від Реала 13 очок
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661208 вiд 2023-04-11 10:50:21Жирона восновном отбивалась, але і Барса тупила, видно не одійшла од шока минулого програшу Реалу 0:4 Циганков був не найгірший, але там вся група атки +\- як він. А якби якийсь еблан віддав на нього пас коли вони вдвох вибігли в контру на Тер Штегена, взагілі б був героем.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661207 вiд 2023-04-11 10:48:00подивився - і справді так, за оцінками якихось іспанських журналіздів. … WhoScored - це не «іспанські журналізди», вітаю із петросянским газуванням калюжі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661206 вiд 2023-04-11 10:33:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1661204 вiд 2023-04-11 10:23:58 Може Жирона тупо виносила всю гру, а в таких умовах нападнику складно себе проявити
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661205 вiд 2023-04-11 10:27:31President Abdel Fatah El-Sisi of Egypt, one of America’s closest allies in the Middle East and a major recipient of U. S. aid, recently ordered subordinates to produce up to 40,000 rockets to be covertly shipped to Russia, according to a leaked U. S. intelligence document. https://www.washingtonpost.com/national-security/2023/04/10/egypt-weapons-russia/ -------- з одного боку - гуд що в хуйлостані «все йде по плану» і вони шукають хто б їм допоміг бк виробляти… з іншого. це ж тільки по єгипту спливла інфа. а скільки таких ще «єгиптів» з якими хуйлостан веде перемовини? вспливало те що вагнерівці з турками вели перемовини щоб ті їм щось продали…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661204 вiд 2023-04-11 10:23:58Тим часом, побачив заголовок «Циганков - один із найгірших гравців матчу Барселона - Жирона»; подивився - і справді так, за оцінками якихось іспанських журналіздів. При цьому, Жирона на чужому полі розійшлася по нулях із Барселоною - у нас би від такого мабуть сцяли кип'ятком, а тут - «найгірший». Хоча хз, що там зараз відбувається в іспанському чемпі - можливо Барселону всі їбуть, а Жирона спромоглася лише на нічейку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661203 вiд 2023-04-11 10:19:52Усі глибокодумно обмірковують інформацію турецької сторони про те, що Фуйло-паша до них не приїде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661202 вiд 2023-04-11 00:14:04МЗС Туреччини не підтвердило візит Путіна, про який говорив Ердоган Джерело: https://censor.net/ua/n3411324
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661201 вiд 2023-04-10 23:33:35toreo № 1661200 ----- Слід зазначити, що розвідка США в Росії дуже крута. Коли вони за півтора місяці опублікували план нападу через Чорнобиль на Гостомель, коли вони загальну ФСБешену парадигму СВО щодо виловлення АТОшників і націоналістів за 2 місяці перед нападом оголосили…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661200 вiд 2023-04-10 23:23:45кондратюк каже, що ця доповідь показує росіянам, що американці мають розвід джерела в багатьох інституціях росії. це наражає американських агентів на загрозу викриття
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661199 вiд 2023-04-10 23:20:22валерій кондратюк на радіо нв про витік американських секретних документів. стверджує, що рос сліду нема, злив хтось із своїх. і що інформація правдива, ставить сша в не дуже зручне становище перед деякими союзниками. цікаво про підготовку нових бригад зсу кому цікаво -
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661198 вiд 2023-04-10 23:19:32olma № 1661195 Послухай Бутусова. Він не просто випадковий помічника Сивковича. Він був його помічником кілька термінів. Но, думай (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661197 вiд 2023-04-10 23:06:52гєтьманцев просто ватний підар
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661196 вiд 2023-04-10 23:03:36Іще хочу зазначити, що Гетьманцев він юрист. Доктор юридичних наук. Не економіст, не вивчав макро і мікроекноміку. Не володіє типовим інструментарієм економіста-історика, економіста-математика, який дивиться на ситуацію крізь призму історичних подій в економіці, або ж будує математичні моделі щодо сучасного стану бюджету, інвестицій, соціального розвитку тощо. (десь собі nota bene мій пост)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661195 вiд 2023-04-10 22:53:13Shmyg № 1661192 ---- Може, тому, що бюджетним комітетом у ВР керує російський агент Гетьманцев? Не думаю що аж так агент (хоча все може бути). Просто отборний ватнік - вихованець і любітель русской культури і всією хуйні з цим пов'язаної. Сьогодні чув по радіо НВ цікавий екскурс і аналіз такого персонажа як Сивкович. І там прозвучало Данило (думаю, що він себе називає Даніііл) був помічником цього самого темного підараса Сивковича.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661194 вiд 2023-04-10 22:49:312 Shmyg Додам, що гетьманцев — це щось … гібрид арахманії і дубинського…
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661193 вiд 2023-04-10 22:48:242 Shmyg № 1661192 Ну накидуввлась версія, що в випадку купівлі державою може постати питання стосовно намірів використання. А на військові наміри і зовсім можуть обмежити постачання. Десь промайнуло. Чи є підґрунття для такого пяснення — хз
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661192 вiд 2023-04-10 22:40:18sk (здалеку…) № 1661179 теж питання можна задати. а чому держава мавіки не може купити Може, тому, що бюджетним комітетом у ВР керує російський агент Гетьманцев?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661191 вiд 2023-04-10 19:03:07Держава не все може покрити. Далеко не все. Волонтери ще довго підставлятимуть плече, і це ок. Наша бригада під бахмутом їздить на ротації і у відпустку нашим бусом. Бережуть його краще ніж бмп і танки, бо знають що бус їхній, державі непідзвітний, треба кудись мотнутись - натиснули на педаль і все. Ось приїздили недавно у Баранівка, водій каже дякуєм за буса, без нього як без рук, я навіть не уявляю що хлопці зроблять з кацапами, якщо бус отримає хоч подряпину, вб'ють нахуй. І це радує. Все не зря.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661190 вiд 2023-04-10 18:52:26Та назвіть вже проспект вічного, або вічного підараса. Чівоужтам. :-). «Нє нада стесняться» (с) Іван дорн
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661189 вiд 2023-04-10 18:01:042 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1661182Тобто щоб пересічний кацап не відчув на собі вплив санкцій. За це і треба дрючком.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661188 вiд 2023-04-10 17:57:342 sk№ 1661179Бо грошей в військовому бюджеті немає. Ні, вони є, але якщо Рєзніков буде мавіки і пікапи закупляти, то на яйка по 17 і яблука по 51 грошей не буде.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661187 вiд 2023-04-10 17:14:54добре шо не фізично, посилкою :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661186 вiд 2023-04-10 17:08:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1661184 вiд 2023-04-10 16:21:41 Розсилку зробив, пишуть
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661185 вiд 2023-04-10 16:38:54 в гаражі на коліні можна, а на державному рівні зась
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661184 вiд 2023-04-10 16:21:41То це він сам насрав, чи десь надбав у третіх осіб?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661183 вiд 2023-04-10 16:13:50Ілон Маск журналістам какахи розсилає) Ото єбонувся, бідолашний)))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661182 вiд 2023-04-10 15:51:27sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1661181 вiд 2023-04-10 15:27:09Тут треба уважно вчитуватися у формулювання. «Мати ділові стосунки з Росією» та «працювати з органами влади Росії» - це не тотожні речі. На це, власне, і зʼїжджають чимало з тих підарасів, які досі працюють у кацапії - мовляв, вони допомагають пересічним кацапам харчуватися, отримувати банківські послуги тощо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661181 вiд 2023-04-10 15:27:09Top sanctions officials from the U. S. Treasury Department plan special international trips this month to pressure firms and countries still doing business with Russia to cut off financial ties because of the war on Ukraine. The message is that those working with Russia’s government must decide: 1. Continue to provide Moscow with material support or 2. Keep doing business with countries that represent 50 percent of the global economy. Those are the choices to be laid out, senior Treasury officials told reporters on a call Friday. They spoke on the condition of anonymity to preview the travel plans. https://apnews.com/article/russia-ukraine-war-sanctions-treasury-finance-16c93869f850e5fcdaf61c2e6a2bc724 -------
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661180 вiд 2023-04-10 14:47:19sk (здалеку…) № 1661179 ну про «мавіки» є якась программа про дрони від Федорова імені держави. І вони там шось наче закупають, про мільярди гривень мова причом не донати, а бюджет, як положено. Принаймі тут шось роблять, молодці.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661179 вiд 2023-04-10 14:36:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1661177 вiд 2023-04-10 14:26:26 toreo № 1661176 я теж так подумав що 80% донатів - на «корчі» йдуть є знайомі які мавіками займаються з першого дня… теж питання можна задати. а чому держава мавіки не може купити? можливо, дійсно, все що йде через державу - то виключно «апарати» військового призначення… з іншого боку - є й «психологічна» складова одна справа донатити державі «на загальну справу», інша - знайомим (чи знайомим знайоми), чи бригаді яку ти знаєш…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661178 вiд 2023-04-10 14:32:13Вчора 24-річна Софія Причина судила вперше у сезоні у першій лізі. Вийшов скандал. Не призначила пенальті – і на неї налетіли гравці «Полісся», а Вадим Червак її штовхнув? Гравець публічно вибачився, але це має бути тривалий бан - така поведінка недопустима. https://twitter.com/tribunaua/status/1645308125845520386?s=20 ------ бля. наші фудболісти невипрані. підбігає до судді-дівчини. штовхфє в спину. а потім відвертається і робить такий вигляд що то не він… зі: соррі що про футбол
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661177 вiд 2023-04-10 14:26:26toreo № 1661176 :) гроші да ну ці виправдання понятні, мені і тобі. але цікаво, чому влада декларуючи на словах «війну до побєдного конца» ніх не робе.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661176 вiд 2023-04-10 14:20:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1661168 бо корчі купуємо ми самі за свої гроші. і все одно купимо. а то бюджет. ну і автопром то така штука, що краще купити в нашому випадку, ніж придумувати щось своє
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661175 вiд 2023-04-10 14:15:25Feodorit № 1661172 Варта це добре, але це вже пошти БМП з відповідною ціною і сроками виготовлення. мова про шось просте, дешевше, але трохи кріпше ніж одноразовий жестяний хетчбек. ну і питання чому Богдан стоїть, ЗАЗ стоїть? за бажання організувати якесь виробництво, тим більш за рік …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661174 вiд 2023-04-10 13:48:13№ 1661172у меня под домом вот сейчас стот штук 6 новеньких авто, фиаты, седаны какието большие, с номерами КАХХХХG.Последняя буква свидетельствует о принадлежности с частям нацгвардии.А в гаражах, моих, автокооперативных, собирают кто скока может на ремонт пикапов праворулек из Англии, по 200 фунтов купленных на свалке, убитых в хлам, как доехали вааще непонятно, но половину дотащили на лафетах..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661173 вiд 2023-04-10 13:40:25⚡️Рівненська облрада прийняла рішення про заборону УПЦ МП на території області