Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661132 вiд 2023-04-09 22:22:49Що значить некоректно для вживання?.. Ми звикли до нинішньої назви і так само звикнемо до виправленої.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661131 вiд 2023-04-09 22:12:26Sauron № 1661130 ---- Це теж глупость. Коректно для орфографії укр. мови, але некоректно для ужитку. Повітрофлотський звучить Ок, а додавання ще одного складу в назву Повітрянофлотський - це фігово. Я б оцю комісію Київради чи КДМА, яка пропонує нові назви і рекомендує - розігнав би. За моїми спостереженнями, там сидять інтелектуально обмежені люди, без ерудиції і уяви.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661130 вiд 2023-04-09 21:47:23olma № 1661127 Так перейменують на Повітрянофлотський. Тобто те саме, тільки коректніше для укр мови.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661129 вiд 2023-04-09 21:37:40Фрaнцузи знoву пoкaзують свoю гнилiсть… Європа повинна зменшити свою залежність від Сполучених Штатів і уникнути втягування в конфронтацію між Китаєм і США щодо Тайваню. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в інтерв'ю Politico під час повернення з триденного державного візиту до Китаю.. Макрон підкреслив свою улюблену теорію «стратегічної автономії» для Європи, ймовірно, на чолі з Францією, щоб стати «третьою наддержавою». Він сказав, що «великий ризик», з яким стикається Європа, полягає в тому, що вона «потрапляє в кризи, які не є нашими, що заважає їй розбудовувати свою стратегічну автономію».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661128 вiд 2023-04-09 21:34:01Enot № 1661121 рaди тoгo щo мoскaль зрoбив пeтлю пeрeiмeнoвувaти 400-рiчнe мiстo?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661127 вiд 2023-04-09 21:28:04Я би залишив Повітрофлотський проспект. Навіщо перейменовувати політично й ідеологічно нейтральну звичну назву - важко зрозуміти. Комусь нема чого робити от і видумують казна що.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661126 вiд 2023-04-09 21:11:48Yorik № 1661124 вітаю, будь!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661125 вiд 2023-04-09 21:10:59Enot № 1661121 а ти себе сам до чиїх відносиш - до гарних, чи розумних?
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661124 вiд 2023-04-09 21:07:32Jen, з Днем народження! Всіх благ! P. S. Olma, дякую)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661123 вiд 2023-04-09 20:49:38із варонєжской губернії = з України
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661122 вiд 2023-04-09 20:48:23Ватутін був кацап із варонєжской губернії.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661121 вiд 2023-04-09 20:46:04Нестеров відомий тим, що перший зробив «мертву петлю», а загинув він зробивши перший повітряний таран. Він - значна постать в історії авіації. Так само як і Сикорський, який був абсолютно таким само діячем Російської Імперії, який створив один із перших бойових літаків «Ілля Муромець», на якому літали колеги пілота Нестерова. Я скажу більше - гетьман Скоропадський був російським офіцером, як і більшість його соратників. А ті хто не були російськими військовими, ті були військовими австрійськими. Бо тоді не було незалежної України взагалі. І всі визначні люди того часу працювали або служили тим або іншим імперіям. А от Кожедуб був українець, але воював за товаріща Сталіна. Як і генерал Ватутін, чиї кістки ніяк не можуть викинути нахуй з центру Києва. Так ти визначись, ти б з розумними чи з гарними, чи й далі бігтимеш туди-сюди, як ота мавпа з анекдоту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661120 вiд 2023-04-09 20:45:27Треба на законодавчому рівні виробити та ухвалити чіткі критерії найменування чи перейменування територіальних обʼєктів. У нас же дофуя вʼятровичів та інших істориків, культурологів, фуйологів тощо - нехай займаються. І тоді не буде потреби у петиціях та інших фуїціях.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661119 вiд 2023-04-09 20:35:33Batyj № 1661118 вiд 2023-04-09 20:31:10 я же говорю, что человек не понимает. Фамилии,, определения, адин хуй.. ------------------- я навіть ваш язик з деякого часу відмовляюсь «панімати»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661118 вiд 2023-04-09 20:31:10я же говорю, что человек не понимает. Фамилии,, определения, адин хуй..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661117 вiд 2023-04-09 20:26:51Enot № 1661112 а Можайскій має? - а я десять років на його вулиці прожив. може й старовинну Жовкву назад перейменувати у Нестерів, бо він бачиш до більшовиків нічого не має. і взагалі, не чіпати ніяких достоєвських, радіщевих, белінських, хуїнських і всю вашу москальську пиздоту, бо вони до більшовиків нічого не мали? а не пішов би ти, Єноте нахуй, разом ними всіма?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661116 вiд 2023-04-09 20:25:28та вони так ще третій пропустять.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661115 вiд 2023-04-09 20:20:21Зіну припиздять.
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661114 вiд 2023-04-09 20:19:51Enfant terrible № 1661078 Я б не відкидав операцію щодо звільнення ЗАЕС якиросійське ІПСО. Імовірно, якась спроба й була. Якщо згадати, то ми заперечували і операцію па Зміїному в травні минулого року. Але нещодавні фільми від ГУР врешті розкрили і показали кадри бою на Зміїному.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661113 вiд 2023-04-09 20:19:10Пермино делает 2-2. Зина лажанулся..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661112 вiд 2023-04-09 20:14:04Нестеров загинув в 1914 році на Першій світовій, і до більшовиків жодного відношення не має.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661111 вiд 2023-04-09 19:53:42не моя ідея, але непогана: наступної хресної ходи нехай ватикан об’єднає священиків-педофілів і дітей-їхніх жертв, чому ні? У Ватикані таки обʼєднали підлітків з України та росії під час Хресної ходи. ПАПА - хуйло.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661110 вiд 2023-04-09 19:45:22гыг, САллах не реализут пендаль..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661109 вiд 2023-04-09 19:42:412та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1661108 я понял, что ты нихуя не понял. Ну ладно, так и будет..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661108 вiд 2023-04-09 19:36:31Batyj № 1661104 хто такий Нестеров, і шо таке «мертва петля», і навіть твою любиму книжку «Небо війни» я прочитав не пізніше, від тебе - так, що не дуже умнічай. якщо будуть якісь проблеми з переіменуванням в закарпатті - вислухаю кожного. Тепер мій аргумент - воздухофлотский проспект чисто совецько-ідеологічна назва, і скоріше ображала би присутність Сікорського, Шаргея (чув про такого, всезнайка?), Каденюка, Кожедуба та море других причетних до розвитку авіаторства українців, не повязаних з ідеологією скотобази під назвою есесесер. скільки українців причетні до перемоги і 2СВ, і що тепер 9-го мая і день советской армії празнувати, може й Берестейський проспект взад вернути?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661107 вiд 2023-04-09 19:20:56Арсеналу не треба втягуватись у чисті емоції. Ліверпуль наразі це чистий хаос. Нахуя їм допомагати?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661106 вiд 2023-04-09 19:12:47Саллах делает 1-2
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661105 вiд 2023-04-09 19:00:032Akela это вверху списка, а внизу - не менять.. 0-2 Мартинелли вешает и Жезус головй..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661104 вiд 2023-04-09 18:57:002та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1661097 объясняю. Укранцы и выходцы с Украины, как бы оне себя не идентифицировали, вложили определяющий вклад в развитие воздухоплавания и космоплавания не в местном, а МИРОВОМ масштабе. Сикорский, пусть считал себя поляком, родился в Киеве и тут до сих пор существует тот дом на Большой Подвальной. Думаю, вклад Сикорского можно не расшифровывать? Сейчас его имя носит аэропорт на аэродроме Жуляны, в который упирается Повітрофлотський проспект. Нестеров, слыхал? Царский офицер, именно над лугом у Кадетской рощи (знаешь где это? - в начале Повітрофлотського проспекту) впервые в мире крутанул Мертвую петлю.. Королев- генеральній конструктор космических ракет, учился в КПИ - буквально через жд пути от Кадетской рощи. Я вааще уверен, что это название ну, после Хрещатика, наверно, имеет САМОЕ ОБОСнОВАННОЕ название улицы в Киеве. Не знаю, что там в Ужгороде, Мукачево и остальном Закарпатье, но уверен ты там проследишь за порядком..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661103 вiд 2023-04-09 18:55:06Akela № 1661101 яка різниця? - десь так само, як якесь краснознаменське назвати червонопрапорним.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661102 вiд 2023-04-09 18:51:39Франков - косорилий єблан і підар.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661101 вiд 2023-04-09 18:45:402 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1661097Там пропозиція залишити у варіанті «Повітрянофлотський».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661100 вiд 2023-04-09 18:42:06Франкову икается.. Агитировал ставить на Ливер дома.. Типа зверь, всех рвет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661099 вiд 2023-04-09 18:39:17арс забивает.. 0-1 мартинелли..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661098 вiд 2023-04-09 18:38:482Nycolas № 1661095 про электронную почту не было ни слова.. кстати, по Сетанте спорс щас Ливер-Арс. Рекомендую..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661097 вiд 2023-04-09 18:38:26Batyj № 1661094 я не киянин, але якого хера той твій «воздухофлотскій» має до України?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661096 вiд 2023-04-09 18:26:36 от суки мадяри, через обмежене транспортування морем, на кордоні (КПП "Тиса") фури , з них чи не половина зерновози , і без того по тижню в черзі на перетин стоять, причому майже всі транзитні, мадярам від того нічого не шкодить, хіба , що хуйло в подяку сраку орбану дасть поцілувати
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661095 вiд 2023-04-09 18:15:56Batyj № 1661093 Передається Bank id для верифікації ел. пошти
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661094 вiд 2023-04-09 18:03:54кстати, за оставить Воздухофлотский - дык - рекомендовано комиссией НЕ переименовывать..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661093 вiд 2023-04-09 18:02:11№ 1661091вот именно через приват 24 зашел - и туту же надо согласиться НА ПЕРЕДАЧУ сведений обо мне, имеющихся в банке. НАХУЯ, если оно нигде в цафровом блять киеве не будет сохранено? НАХУЯ передавать??