sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661052 вiд 2023-04-08 09:13:48Report: 'Ukrainian pilots are currently on the American attack aircraft A-10 Thunderbolt II. "(7min video link) https://t.me/mysiagin/20535 -----
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661051 вiд 2023-04-08 08:43:27olma № 1661036 я пользуюсь программой semagic - там можешь сделать и картинки с нужным размером, и ссылки, и цвета, и много чего eще. Попробуй: Semagic
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661050 вiд 2023-04-08 06:42:33Gino
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661049 вiд 2023-04-08 05:50:43Як там того одеського совкового довбойоба звали? Він був ватою задовго до того, як це стало менйстрімом!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661048 вiд 2023-04-08 05:49:57А цей ваш Ruud - живий? :) А stoli? Ще був такий собі здається idiotoff. В чатику на mashke. org висів. Кантона, кумир мільонів :) Та інші. Цікаво тут було читати 20+ років тому. Легендарні особистості!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661047 вiд 2023-04-08 05:46:56Але ж великі цитати - безсмертні! :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661046 вiд 2023-04-08 05:46:21Геть (Геть) № 1661045 Так, це відомий факт.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661045 вiд 2023-04-08 05:17:55LAZY № 1661044 вiд 2023-04-08 05:03:07 Федя помер давно тому
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661044 вiд 2023-04-08 05:03:07Не «думай», а «Но, думай»!
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661043 вiд 2023-04-08 00:54:16Vichny Думай :) Але історичне підґрунтя російської імперії фактично відсутнє. Порівняй з будь якої іншою. Тому вони й зазіхають
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661042 вiд 2023-04-08 00:43:03Та ви тут всі бухі!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661041 вiд 2023-04-08 00:42:07Яке основне наше завдання в цій війні? Звільнити тільки території? Вичавити все кацапське, радянське і рпцшне зі сходу і півдня включно з кримом.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661040 вiд 2023-04-08 00:20:33Starik (Україна, Київ) № 1661038 Настане час і з'явиться молодий політик, який цю ідею осідлає І постане нова імперія кіборгів-українців Русь зі столицею в Києві!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661039 вiд 2023-04-08 00:14:31та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1661037 Та я залюбки скуштував би твого вина. тут в Києві як і скрізь по Україні імпортне вино в категорії ціна + якість переважає конкретно місцевого українського виробника Сі не піддався шарму. Чому візит Макрона до Китаю провалився
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661038 вiд 2023-04-07 23:57:01Щодо Ватикану і Китаю. Типу Україна є частиною. Оце найбільш незрозуміле в теперішній історії. Це москалі є частиною України, навіть коли вони проголосили свою імперію. Це як готи взяли Рим. Відтоді йже їх пропаганда. Або вони самоідентифікуються як Германія, або повернуться до нас провінцією як Італія. італики були проти Риму спочатку, але десь 300 років назад країна стала Італією, а не Римом Це трішки крінжово, але це історична правда :) І ніхто їм на це не вказує.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661037 вiд 2023-04-07 23:50:51olma № 1661036 не знаю, як після австралійського, але тільки після рідного совіньону порозумівся з захмарними, до того тегами :) див.№ 1661030
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661036 вiд 2023-04-07 23:33:14та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1661035 --- Дякую. Завтра спробую щось запостити. СЬогодні після австралійського шардоне не хочеться облажатися.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661035 вiд 2023-04-07 23:26:19olma № 1661033 картинки пости так: /img src= urlкартинки/ замість / на початку постав <, а в кінці >
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661034 вiд 2023-04-07 23:21:26olma № 1661033 я колись таку формулу написав Вічному, і коли треба було собі нагадати, завжди звертався до архіву, але зараз його немає
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661033 вiд 2023-04-07 23:16:53Мені колись Vichny написав нехитру формулу запощення лінків у гостьову книгу Обсілф. І з цим Ок. Але картинки я так і не навчився запощувати. Не слабий achievment від «Та ж не москаль»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661032 вiд 2023-04-07 23:15:07про неприємне: У Ватикані знову вирішили поєднати представників України й Росії під час Хресної ходи П'ЯТНИЦЯ, 7 КВІТНЯ 2023, 23:03 У Ватикані вирішили під час хресної дороги в Колізеї 7 квітня поєднати свідчення українського та російського підлітків, хоча торік подібна ініціатива з жінками викликала обурення в Україні. https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/7/7396968/ … коли вже цю блядоту ватиканську і інші РПЦ і МП і т. д. йобне божий гнів, а краще Хаймарс.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661031 вiд 2023-04-07 23:10:55нарешті :)!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661030 вiд 2023-04-07 23:10:26
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661029 вiд 2023-04-07 23:08:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1661026 дякую, але все одно фото не відкривається, тільки іконка
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661028 вiд 2023-04-07 23:07:24
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661027 вiд 2023-04-07 23:05:56Про приємне. Я задіяний у Німеччині у багатьох заходах для укр. біженців. У моєму місті переважна більшість укр. біженців - з Харкова і Одеси. Це просто кайф спостерігати як ВСІ вони намагаються спілкуватись українською. Причому добровільно, сотні людей, з помилками і т. д., але вперто вчать мову і користуються нею. Кожен з них, хто до мене звертався - звертався українською. Було видно що перехід на українську це особисте рішення кожного. Дякую, Пу. «Ета кайф, марожено».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661026 вiд 2023-04-07 23:01:01та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) [Останнi 20 месаг]№ 1661019 вiд 2023-04-07 22:28:16Саме для картинок:https://imgbb.com
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661025 вiд 2023-04-07 23:00:50
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661024 вiд 2023-04-07 22:57:52Google photo є звичайно у мене, але фото звідти тільки іконками показується при посилані
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661023 вiд 2023-04-07 22:46:08та ж не москаль) № 1661019 Mega. nz - хмарний сервіс Google photo - для світлин сховище
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661022 вiд 2023-04-07 22:31:17Україна відновлює експорт електроенергії, — Міненерго
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661021 вiд 2023-04-07 22:30:22toreo № 1661015 вiд 2023-04-07 22:00:11 Feodorit № 1660960 ----- Я теж переглянув. Аузан там протягом пару секунд каже, що 1) бабла в фонді багато, триліони рублів 2) Депозити і збєрєженія громадян РФ багато триліони рублів 3) Капітали і гроші російських фірм, які в родную гавань приходять після санкцій заходу (я так зрозумів це продаж активів закордонних тощо) трилліони рублів. Але Аузан він не є економіст монетарщик, який щитає фінанси і баланси в бюджеті. Він скоріше соціолог і футуролог і дуже шарить в темі людського капіталу і т. п.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661020 вiд 2023-04-07 22:30:08о, вітання Chin_у! знимка була б якраз в тему ;)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661019 вiд 2023-04-07 22:28:16Nycolas № 1661013 дякую, ще би якийсь людський файлообмінник порекомендував, бо шкода, така гарна знимка пропадає :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661018 вiд 2023-04-07 22:24:53Мій Фейсбук нагадує, що сьогодні день народження у Chin. Щось давно не було Chin'a тут, а точніше з літа минулого року. Як ти, Chin? Щоб там не було, бувай здоровий!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661017 вiд 2023-04-07 22:21:49 будьмо здорові! :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661016 вiд 2023-04-07 22:15:24Я не уявляю як ми могли готуватись до війни в економічному плані, щоб бути з кацапами на рівні на довгій чи навіть на короткій дістанції. Наш експорт зерна та металу не перекрив би їх прибутки від газу та нафти
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661015 вiд 2023-04-07 22:00:11Feodorit № 1660960 «Аузан, російський економіст, не бачить підстав для таких сподівань.» ------- він там далі стверджує (15:45), що за якістю людського капіталу росія входить в першу трійку, а раніше розказує про іноземні інвестиції в росію із ірану як джерело фінансування рос економіки :) але цікаво, дякую. я десь бачив недавно, наші економісти рахували, що росія ще перекриває дефіцити бюджету за рахунок фонду нацдобробуту до кінця цього року (а може і на частину 2024 вистачить). кацапи об. єктивно готувалися до війни. на відміну від нас. бо ми тягнемо завдяки зовнішній допомозі. і потенціал нарощування санкцій, схоже, вичерпується. йдеться більше про контроль за нинішніми санкціями, бо і їх обходять частково. що ще можна придумати? ок, росатом. продукти нафтопереробки. добре б було зовсім торгівлю припинити, але це з області фантастики. ну, треба ще терпіти нам і боротися, іншого виходу нема. дали б зброї, скільки треба, але ж
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661014 вiд 2023-04-07 21:55:23о, шо значить ковток совіньйону! :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1661013 вiд 2023-04-07 21:54:07Та ж не москаль --- Глянь приклад - все працює. Я ж зробив лінк на Обсілф)))