yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742015 вiд 2026-02-26 19:28:06SK, та ні, тут усе окей. Я обережний. На подорожах у третьому світі собаку з'їв. Просто тут час на 5 годин уперед, не дуже зручно. І я без інтернету часто буваю. Лише коли є вайфай. А країна величезна. Вчора 15 годин бусом їхав. Бус, правда, лежачий повністю, але без параші. Параша лише на зупинках. Це добре знати до поїздки. Тощо.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742014 вiд 2026-02-26 16:50:02yagshamash№ 1742009ти як написав що самогон на базарі у в'єтнамі купив - то пропав з О :)ну це «жосткий» екстрім… я б не пив самогон якби його мені бабка на бесарабці продавала, то «десь» на азіатщині… де культура виробництва самогону, мабуть, не така висока як у нас :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742013 вiд 2026-02-26 16:40:00sk № 1742012 вiд 2026-02-26 15:58:15 Чомусь в наш інфопростір не доходять заяви від опонентів Орбана. Якби вони демонстрували б всередині Угорщини хоч якусь адекватну реакцію, яка б демонструвала виборцям ідіотизм Орбана, то може він би трохи призадумався. А так, судячи з усього, Орбан знає що робить і використовує ситуацію на свою користь.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742012 вiд 2026-02-26 15:58:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] № 1742010 вiд 2026-02-26 15:32:49 yagshamash№ну орбан включає «методички» 20го сторіччя…таваріщі, враг каварєн, он сріді нас…аб'єдіняємся вакруг сільнага лідєра. скоро виборигаласуй ілі праіграєш!!!ну а «коварний ворог» - тут вже по ситуаціїжиди, масони, підараси…
chin(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742011 вiд 2026-02-26 15:42:51Хлопці та дівчата, Є трохи потреби, погода дурна зараз, робимо під замовлення з коліс, кому який колір, всім різне треба, де сніг, де вже немає, а треба на позавчора,, трохи зашиваємось (( В кого є можливість будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742010 вiд 2026-02-26 15:32:49yagshamash№ 1742008А краще одразу до нейрохірурга - зробити лоботомію та геть із політики - сидіти на сонечку, пускати слину.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742009 вiд 2026-02-26 15:27:09Tennis В Анталії було три наші, що пройшли перше коло. Поміь, Олійникова програла якійсь кваліфаєрці, вигравши 1 сет 6 1. А Калініна грала із Завацькою. Легко.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742008 вiд 2026-02-26 15:16:06Коли дивитися на двох підарів орбана і фіця, хочеться порадити: сходіть до кількох фахівців: перукаря, кравця, стиліста, дієтолога, ну, і ще, хірурга з пластикових операцій. А так виглядають, як брати uncool немиті.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742007 вiд 2026-02-26 15:13:57ProstoVlizPobalakaty № 1742006 Дякую
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742006 вiд 2026-02-26 15:03:26 klirik № 1742005 вiд 2026-02-26 14:57:00 Це картинка перед завтрашнім жеребкуванням. У кожного зараз два можливі суперники.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742005 вiд 2026-02-26 14:57:00Поясніть мені цю картинку, бо я тупішаю. Чому з обох боків однакові пари, а супротивники різні?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742004 вiд 2026-02-26 14:35:20Нафтопровід можна відкрити лише за умови, що його труба буде встромлена орбанові у сраку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742003 вiд 2026-02-26 14:05:502sk № 1742002 ти українські сайти новин читаєш? Чи тільки трампапама та орбана?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742002 вiд 2026-02-26 13:53:28Orbán Viktor @PM_ViktorOrban · 1h Announcement ❗️ President @ZelenskyyUa , I call on you to reopen the Friendship oil pipeline immediately!https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2026962368895623421?s=20-----------цей вже в режимі «breaking bad»мад'ярські мальчікі в трусіках вмирають без нафти через трубу «дружба», єтім ві втягіваєтє мірний народ мад'ярщіни у вайну!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742001 вiд 2026-02-26 13:31:36ProstoVlizPobalakaty№ 1741998він же і гол не святкувавкоментатори сказали що хотів разом із спалєтті перейти в юве. але його не взяли і він пішов до турківне слідкую за ними. «випадково» дивився тому що «інтрига»юве, до речі, мало десь три моменти коли могли 4-0 зробити… але…ну і хз що там було у першому матчі коли 2-5 отримали…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742000 вiд 2026-02-26 11:27:48ProstoVlizPobalakaty № 1741998 Сане рівень тягнув, і у мансіті, і у баварії. Але нестабільний і нервовий. За Ікарді не слідкував. Осімхен - типовий нігер, типу Макуана :-). Талановитий і лінивий.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741999 вiд 2026-02-26 10:52:00VVV № 1741965 Підари - захисник зіграв в м'яч і голова була на рівні поясу
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741998 вiд 2026-02-26 10:14:29 PEPSI (Merkury) № 1741997 вiд 2026-02-26 09:39:34 Там є гравці, що не потягли рівень своїх попередніх клубів (Ікарді, Сане), але є Осімхен, який судячи з усього вибрав хороші гроші і менше стресу, але після одного посереднього сезону в Наполі вже другий рік знову знаходиться на рівні, що дозволяє йому забивати більше 30 м'ячів за сезон.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741997 вiд 2026-02-26 09:39:34Сарай непогану команду зібрав. По іменам.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741996 вiд 2026-02-26 00:40:02Два голи між ніг у доданий час…Карма відіграла спалетті за роботу в зеніті?А Інтеру карма відіграла за минулорічну перемогу в лч над барсою…)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741995 вiд 2026-02-26 00:38:05ні, не вмію я наврочити..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741994 вiд 2026-02-26 00:37:56два рази проміж ніг. ну таке, Стара Сіньора може собі дозволити :) а насправді це дуже гарний матч.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741993 вiд 2026-02-26 00:21:32обідно
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741992 вiд 2026-02-26 00:20:17Буффон би такого не пропустив
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741991 вiд 2026-02-25 23:47:36Starik (Україна, Київ) № 1741982 Карта сльозу любить :) Вдягнув справжную футболку Дель Пьеро з MiniDisc від Sony. Їбать ту Галю!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741990 вiд 2026-02-25 23:46:28«Ти смотрі, что» Галатасарай «-то творіт»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741989 вiд 2026-02-25 23:46:04так, вмію я наврочити..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741988 вiд 2026-02-25 23:44:21Ну всеПотрібно на юве переключати…5-5 загальний
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741987 вiд 2026-02-25 23:44:14перемкнув на Юве. хитросраких турків їбуть в 10-х. як і має бути.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741986 вiд 2026-02-25 23:41:44та ше й штанга …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741985 вiд 2026-02-25 23:39:48Ось як зараз Ювє мимо …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741984 вiд 2026-02-25 23:35:24Юве в 10х забилаЩе один…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741983 вiд 2026-02-25 23:26:21Бенфіка зараз грала як м'ясо :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741982 вiд 2026-02-25 23:13:15Схоже Синьоре усе. Щастя їм, звісно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741981 вiд 2026-02-25 23:08:22Voxa№ 1741980І там інтрига. 3-3 загальний рахунок
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741980 вiд 2026-02-25 22:48:18о, кацапура пропустила
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741979 вiд 2026-02-25 22:40:06Стара сіньйора поступово вигризає кігті туркам :) Чи вистачить цього щоб відірвати ногу? :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741978 вiд 2026-02-25 22:36:31Повезло, відмінили, чистий гол трубін привіз…Веселуха продовжується
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741977 вiд 2026-02-25 22:20:43хто там хвилювався ха нудну хуйню? вже весело.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741976 вiд 2026-02-25 22:19:14Ахуйєнно голами обмінялись…