🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 226.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742015 вiд 2026-02-26 19:28:06

SK, та ні, тут усе окей. Я обережний. На подорожах у третьому світі собаку з'їв. Просто тут час на 5 годин уперед, не дуже зручно. І я без інтернету часто буваю. Лише коли є вайфай. А країна величезна. Вчора 15 годин бусом їхав. Бус, правда, лежачий повністю, але без параші. Параша лише на зупинках. Це добре знати до поїздки. Тощо.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742014 вiд 2026-02-26 16:50:02

yagshamash
№ 1742009

ти як написав що самогон на базарі у в'єтнамі купив - то пропав з О :)
ну це «жосткий» екстрім…
я б не пив самогон якби його мені бабка на бесарабці продавала, то «десь» на азіатщині… де культура виробництва самогону, мабуть, не така висока як у нас :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742013 вiд 2026-02-26 16:40:00

sk
№ 1742012 вiд 2026-02-26 15:58:15

Чомусь в наш інфопростір не доходять заяви від опонентів Орбана. Якби вони демонстрували б всередині Угорщини хоч якусь адекватну реакцію, яка б демонструвала виборцям ідіотизм Орбана, то може він би трохи призадумався. А так, судячи з усього, Орбан знає що робить і використовує ситуацію на свою користь.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742012 вiд 2026-02-26 15:58:15

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг]

№ 1742010 вiд 2026-02-26 15:32:49

yagshamash


ну орбан включає «методички» 20го сторіччя…
таваріщі, враг каварєн, он сріді нас…
аб'єдіняємся вакруг сільнага лідєра. скоро вибори
галасуй ілі праіграєш!!!

ну а «коварний ворог» - тут вже по ситуації
жиди, масони, підараси…

chin(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742011 вiд 2026-02-26 15:42:51

Хлопці та дівчата, Є трохи потреби, погода дурна зараз, робимо під замовлення з коліс, кому який колір, всім різне треба, де сніг, де вже немає, а треба на позавчора,, трохи зашиваємось ((
В кого є можливість будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742010 вiд 2026-02-26 15:32:49

yagshamash
№ 1742008

А краще одразу до нейрохірурга - зробити лоботомію та геть із політики - сидіти на сонечку, пускати слину.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742009 вiд 2026-02-26 15:27:09

Tennis

В Анталії було три наші, що пройшли перше коло. Поміь, Олійникова програла якійсь кваліфаєрці, вигравши 1 сет 6 1. А Калініна грала із Завацькою. Легко.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742008 вiд 2026-02-26 15:16:06

Коли дивитися на двох підарів орбана і фіця, хочеться порадити: сходіть до кількох фахівців: перукаря, кравця, стиліста, дієтолога, ну, і ще, хірурга з пластикових операцій. А так виглядають, як брати uncool немиті.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742007 вiд 2026-02-26 15:13:57

ProstoVlizPobalakaty
№ 1742006

Дякую

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742006 вiд 2026-02-26 15:03:26

klirik
№ 1742005 вiд 2026-02-26 14:57:00

Це картинка перед завтрашнім жеребкуванням. У кожного зараз два можливі суперники.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742005 вiд 2026-02-26 14:57:00

Поясніть мені цю картинку, бо я тупішаю. Чому з обох боків однакові пари, а супротивники різні?



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742004 вiд 2026-02-26 14:35:20

Нафтопровід можна відкрити лише за умови, що його труба буде встромлена орбанові у сраку.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742003 вiд 2026-02-26 14:05:50

2sk
№ 1742002

ти українські сайти новин читаєш? Чи тільки трампапама та орбана?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742002 вiд 2026-02-26 13:53:28

Orbán Viktor

@PM_ViktorOrban

·

1h

Announcement ❗️

President

@ZelenskyyUa

,

I call on you to reopen the Friendship oil pipeline immediately!
https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2026962368895623421?s=20
-----------
цей вже в режимі «breaking bad»
мад'ярські мальчікі в трусіках вмирають без нафти через трубу «дружба», єтім ві втягіваєтє мірний народ мад'ярщіни у вайну!

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742001 вiд 2026-02-26 13:31:36

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741998

він же і гол не святкував
коментатори сказали що хотів разом із спалєтті перейти в юве. але його не взяли і він пішов до турків
не слідкую за ними. «випадково» дивився тому що «інтрига»

юве, до речі, мало десь три моменти коли могли 4-0 зробити… але…
ну і хз що там було у першому матчі коли 2-5 отримали…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742000 вiд 2026-02-26 11:27:48

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741998
Сане рівень тягнув, і у мансіті, і у баварії.
Але нестабільний і нервовий.
За Ікарді не слідкував.
Осімхен - типовий нігер, типу Макуана :-). Талановитий і лінивий.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741999 вiд 2026-02-26 10:52:00

VVV
№ 1741965

Підари - захисник зіграв в м'яч і голова була на рівні поясу

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741998 вiд 2026-02-26 10:14:29

PEPSI (Merkury)
№ 1741997 вiд 2026-02-26 09:39:34

Там є гравці, що не потягли рівень своїх попередніх клубів (Ікарді, Сане), але є Осімхен, який судячи з усього вибрав хороші гроші і менше стресу, але після одного посереднього сезону в Наполі вже другий рік знову знаходиться на рівні, що дозволяє йому забивати більше 30 м'ячів за сезон.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741997 вiд 2026-02-26 09:39:34

Сарай непогану команду зібрав. По іменам.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741996 вiд 2026-02-26 00:40:02

Два голи між ніг у доданий час…
Карма відіграла спалетті за роботу в зеніті?
А Інтеру карма відіграла за минулорічну перемогу в лч над барсою…)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741995 вiд 2026-02-26 00:38:05

ні, не вмію я наврочити..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741994 вiд 2026-02-26 00:37:56

два рази проміж ніг.
ну таке, Стара Сіньора може собі дозволити :)

а насправді це дуже гарний матч.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741993 вiд 2026-02-26 00:21:32

обідно

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741992 вiд 2026-02-26 00:20:17

Буффон би такого не пропустив

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741991 вiд 2026-02-25 23:47:36

Starik (Україна, Київ)
№ 1741982

Карта сльозу любить :)
Вдягнув справжную футболку Дель Пьеро з MiniDisc від Sony.
Їбать ту Галю!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741990 вiд 2026-02-25 23:46:28

«Ти смотрі, что» Галатасарай «-то творіт»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741989 вiд 2026-02-25 23:46:04

так, вмію я наврочити..

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741988 вiд 2026-02-25 23:44:21

Ну все
Потрібно на юве переключати…
5-5 загальний

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741987 вiд 2026-02-25 23:44:14

перемкнув на Юве. хитросраких турків їбуть в 10-х. як і має бути.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741986 вiд 2026-02-25 23:41:44

та ше й штанга …

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741985 вiд 2026-02-25 23:39:48

Ось як зараз Ювє мимо …

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741984 вiд 2026-02-25 23:35:24

Юве в 10х забила
Ще один…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741983 вiд 2026-02-25 23:26:21

Бенфіка зараз грала як м'ясо :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741982 вiд 2026-02-25 23:13:15

Схоже Синьоре усе.
Щастя їм, звісно.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741981 вiд 2026-02-25 23:08:22

Voxa
№ 1741980

І там інтрига. 3-3 загальний рахунок

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741980 вiд 2026-02-25 22:48:18

о, кацапура пропустила

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741979 вiд 2026-02-25 22:40:06

Стара сіньйора поступово вигризає кігті туркам :)
Чи вистачить цього щоб відірвати ногу? :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741978 вiд 2026-02-25 22:36:31

Повезло, відмінили, чистий гол трубін привіз…
Веселуха продовжується

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741977 вiд 2026-02-25 22:20:43

хто там хвилювався ха нудну хуйню? вже весело.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741976 вiд 2026-02-25 22:19:14

Ахуйєнно голами обмінялись…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.