🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2255.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660852 вiд 2023-04-05 23:08:08

Batyj
№ 1660850

але як же Реал вибігає в контри. це щось.
взагалі рівень виконавців та пристрасті просто надзвичайний.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660851 вiд 2023-04-05 23:03:18

Президент России Владимир Путин 5 апреля принял верительные грамоты у послов 17 стран. В конце церемонии он попрощался с ними. Возникла пауза, из-за которой Путин попрощался еще раз. А потом еще. Потому что снова возникла пауза.



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660850 вiд 2023-04-05 23:00:24

а Реал таки запихал Барсе в конце 1 тайма, при соотношении владения мячем 61-39 в пользу Барсы..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660849 вiд 2023-04-05 22:57:23

№ 1660847
успокойся. Был именно научный коммунизм на 3 курсе. Экзамен был, а какой он там, государственный или нет - хез.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660848 вiд 2023-04-05 22:38:33

«Сегодня в Москве горело здание Министерства обороны. Знаете причину пожара?» На сотруднике загорелась шапка, огонь перекинулся на шкаф с финансовой документацией ".

:)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660847 вiд 2023-04-05 22:35:45

Батий і Старік
ви, як можна не згадати, що попри всі історії кпсс, марксистсько-ленінські етики, естетики, філософії, політекономіки підсумком усіх цих «дисциплін був» науковий комунізм "і держаний екзамен по ньому?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660846 вiд 2023-04-05 22:32:20

та ж не москаль

і танком керували, я так зрозумів, з використанням бпла. «сокіл, дави» - тому він почав рівняти траншею з земле. на дорогу не можна було виїзжати, я так розумію, через міни (або прослухав, чому), але на відео видно полосу обробленої ніби бороною землі, де, очевидно, було облаштовано мінне поле

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660845 вiд 2023-04-05 22:31:43

inguard (тутейший)
№ 1660841 вiд 2023-04-05 22:23:09

Документальне кіно «Aged cheese» :)

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660844 вiд 2023-04-05 22:28:29

та ж не москаль
№ 1660839

з. явилося пояснення від учасника бою по т-образці. деякі речі прояснив, зокрема, щодо маршруту (обходили міни), ну і я вгадав, що застали зненацька - кацапи не чекали з того боку атаки.

до речі, постріл залишився всього один. а було 20. і давив ворожу піхоту в окопі, бо виявилося, що чоловік сім там залишилося, нашій піхоті було б важко штурмувати з калашами (хоча і на бмп є, як мінімум, кулемет).

фаготів було 3, але два знищили до того.

https://twitter.com/i/status/1643626108212895744

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660843 вiд 2023-04-05 22:28:24

мої співчуття суркісячим прошмандовкам, які бурно святкували, що Україну виключили з пірінейської заявки. Хуй вам, тобто оба пірінейських, за обі щоки. Гішпанці з роналдами схоже все чудово розуміють ;-)

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660842 вiд 2023-04-05 22:27:02

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1660838

«подали заявку на вступ до НАТО» можна хібащо в лапках писати) Матчастина тут: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2022/10/2/7147904/

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660841 вiд 2023-04-05 22:23:09

Vichny
№ 1660836

Що там «неоднозначного»?
Він Starik, вона Мілфа. Єдине, жанр цього кіна важкувато визначити. :)))))

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660840 вiд 2023-04-05 22:22:48

olma
№ 1660820
Як міністр Кулеба собі уявляє приєднання або обіцянки приєднання до оборонного блоку НАТО …
=======================
без проблєм, Єнота спитай, він все знає - головне Експресо не дивись, онлі марафон-ньюс

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660839 вiд 2023-04-05 22:13:47

toreo
№ 1660800
«до речі, вас в училищі вчили, що в танку головне?»
———-
ну так, це ж саме головне і в бмп, хоча місця там більше, ніж в танку :)
================
бачу, непогано вчили :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660838 вiд 2023-04-05 22:12:34

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1660828

тo всe були вiдмoвки щoб зaтягнути прoцeс. зaрaз всe чiткo всiм зрoзумiлo щo ця вiйнa - цe нaш ПДЧ. Кулeбa всe рoзяснив щe вчoрa - ми вжe пoдaли зaявку нa вступ, прo який ПДЧ мoжe йти мoвa?
aлe пoлiтичнa бoрoтьбa тривaє i пiд чaс вiйни :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660837 вiд 2023-04-05 21:45:22

Польща поставить ЗСУ три роти мінометних САУ Rak, і це саме та зброя, що зараз дуже потрібна на фронті
Дефенс-Експрес
Самохідна гармато-гаубиця має назву Краб, а самохідний міномет - Рак. Прикольні назви.

Аще передадуть 150 панцерних бмп Росомах. (а також поляки виробляють сучасні панцерні машин «Борсук»)

Польський ВПК капітально завантажує свої виробничі потужності, якщо воно справдиться на війні з Україною, то можна оті всі моделі продавати куди-хочеш.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660836 вiд 2023-04-05 21:36:02

Starik (Україна, Київ)
№ 1660831 вiд 2023-04-05 20:12:05

«Мілфа на третьому курсі» читається неоднозначно :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660835 вiд 2023-04-05 21:28:40

А континуум 3.143доватизму, наскільки пригадую, був такий: історія кипиесес - марксіздсько-лєнінська філософія - політекономія соціалізму - науковий комунізм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660834 вiд 2023-04-05 21:27:03

Підстаркуваті викладачі марксіздсько-лєнінської фуйні спилися та потроху передохли, а молодші - перекваліфікувалися на політолохів, політтехнологів та інших фуйологів, і у цій новій якості принесли ще чимало шкоди Україні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660833 вiд 2023-04-05 21:16:02

у мене була Історії кпрс, не був на жодній лейкції.
Здав без проблем, заніс хабар. Комуняки люблять хабарі, очі препода блищали, Ленін перевертався в гробу.
Препод був спитий старий комуняка, сивий і нещасний. Алкащ, як і багато інших преподів, які читали свої предмети десятиліттями по жовтих вицвілих папірцях.
Нещасні, тому що читали студентам хуйню, в яку самі не вірили.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660832 вiд 2023-04-05 20:29:56

у вкладиші до димлома можно почитати які були предмети, і навіть ськіки годин :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660831 вiд 2023-04-05 20:12:05

Batyj
№ 1660830

ага, мабуть я вчився набагато пізніше, тому Історії кпрс не було, Теорії не було, Мілфа на третьому курсі :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660830 вiд 2023-04-05 20:08:48

2 Starik
№ 1660825
Нихера. Было точно три дисциплины.
История кпсс - 1 курс.
Маррксиско ленинская философия - 2 курс,
И Теория.. - 3 курс.
Помню ощущение счастья, что эту хуйню больше никада в жизни не буду сдавать и учить (кстати ошибся, сдавал при поступлении в аспирантуру), что даже сжег а гаражах все эти блядские учебники..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660829 вiд 2023-04-05 20:04:13

olma
№ 1660824
Кулеба ж ніхто. Він то може і радий би. Але послів призначає інший

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660828 вiд 2023-04-05 20:01:23

ну війна колись стане на довгу паузу, чи може і припинится. Тим самим відкриється вікно можливостей.
Але треба пам'ятати шо НАТО це не тіки військовий, а і політичний союз. Шоб стати членом треба відповідати не тіки військовим нормам, шо насправді не складно, а і бути політично готовим, відповідати демократичним нормам …
А до цього ще дуже і дуже далеко.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660827 вiд 2023-04-05 20:00:45

olma
№ 1660824

згоден, але останній абзац, то до Резникова.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660826 вiд 2023-04-05 19:57:55

Знову пропустив важливу частку:

«але Не по дорожній карті негайного вступу України (бо заслужила), а по програмі..»

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660825 вiд 2023-04-05 19:57:41

Batyj
№ 1660823

«Теорія …» то для майбутніх партійців була.

У пересічних «марксистко-леніньска хвілософія».
У нас в КПІ була на третьому курсі, там навіть намагалися контролювати присутність на лекціях.
Сюру додавали 1989-1990 роки :) та події навколо.
Але здав, тому що гарно вчився в школі.

Дивно, що Batyj зрозумів про питання до комуняк лише у виші :)
Хто ви, пане Batyj :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660824 вiд 2023-04-05 19:56:11

Такі розмови Кулеби і Зеленського апріорі ні до чого не приведуть. Чому? Тому хоч би тому, що НАТО це дуже колективна структура і там кожна країна має право вето. Усі бачимо, щО Угорщина робить наразі з Україною, блокуючи співпрацю з НАТО, щО робить Туреччина, блокуючи вступ Швецію. і т. п.

А отже, міністр Кулеба замість того щоб призначити посла в Китай, замість зробити прорив в Африці та Південній Америці чи деінде, витрачає свій час і зусиля на займається непродуктивною балаканиною і дурнею.

З НАТО звісно треба працювати щодня, але по дорожній карті негайного вступу України (бо заслужила), а по програмі поставок зброї, навчання військовиків, стандарти, навчання, треннінг, адаптації даних супутників тощо. Тобто по тих інструментах і ресурсах, які допоможуть завдати поразки Імперії хуЗла.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660823 вiд 2023-04-05 19:49:35

помнится в студенческие годы была такая дисциплмна - «Теория марксизьма-ленинизьма», или что-то в этом роде. И помню была тема - Критика бержуазных теорий социального устройства и, среди прочих, теория тнхнократизма. И мне нихуя не было понятно, почему правительство профессионалов - неправильно. Задавал вопросы. Получил штрафное конспектирование пары томов ленина и все на этом закончилось. Понял, что вопросы комунякам задавать низзя..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660822 вiд 2023-04-05 19:17:52

№ 1660820
отож.. Дилетанты, бля..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660821 вiд 2023-04-05 19:17:44

«Байден, чому ми досі не в НАТО?» (с)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660820 вiд 2023-04-05 19:03:14

Як міністр Кулеба собі уявляє приєднання або обіцянки приєднання до оборонного блоку НАТО країни, яка перебуває в активній стадії війни, і не просто війни, а найбільшої після Другої Світової? ХЙЗ!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660819 вiд 2023-04-05 18:22:25

потихоньку проясняется…

Питання надання Україні Плану дій членства в НАТО більше не стоїть на порядку денному.

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба після засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі.

Так, коментуючи заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про розробку багаторічної програми підтримки України, яка допоможе їй зблизитись із НАТО, Кулеба пояснив, що йдеться не про ПДЧ.

“Питання ПДЧ знято з порядку денного, тому що ми подали заявку. Йдеться про додаткове зміцнення всеосяжного пакета допомоги від НАТО. І це не може бути заміною для членства, і не можу бути умовою для членства. Це – механізм практичної допомоги, який НАТО хоче зробити максимально потужним, а паралельно іде процес ухвалення політичних рішень щодо членства України в НАТО”, – сказав він.

Кулеба наголосив, що на саміті НАТО у Вільнюсі Україна однозначно очікує на формалізовані рішення.

“Це мають бути рішення, які наближають членство України в НАТО. Ми не шукаємо рішення, які лише констатують стан відносин. Повторення вчергове, що двері НАТО залишаються відкритими, цього буде недостатньо”, – додав він.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660818 вiд 2023-04-05 16:58:52

«Дружественные» государства вслед за «недружественными» отказываются ввозить в Россию наличную валюту, сообщил в среду первый зампред ЦБ РФ Дмитрий Тулин.
По его словам, речь идет, в частности, о китайских юанях, доля которых во внешнеторговом обороте экономики за прошлый год выросла более чем в 30 раз.
--------
якось часто хуйло-чиновники почали в ефір подавати сигнали «всьопропало» …
то сілуанов (чи як там його?) розказував що за 3 міс дефіцит бюджету 34 ярди, а в резервному фонді - 150 (з них ліквідних - 100)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660817 вiд 2023-04-05 16:49:12

«Soldiers of the Armed Forces of Ukraine are preparing to start training on Abrams tanks» - Pentagon
The USA plans to transfer 31 Abrams tanks to Ukraine - the number of a tank battalion.
--------
ну таке собі… бабченко порадіє…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660816 вiд 2023-04-05 15:49:49

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1660813 вiд 2023-04-05 15:17:34

Старшні укронацисти настільки глибоко проникли до системи управління города-гєроя лєнінгада, що здатні вимикати камери за будь-яким маршрутом.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660815 вiд 2023-04-05 15:29:36

блять, ПДЧ я бы запомнил. В сообщении было не про ПДЧ..
Хуй с тобой. Вскрытие, саммит вот этот вот который будет, покажет, кто где насрал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660814 вiд 2023-04-05 15:24:34

«Працюємо на стратегічно важливому автошляху Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з підʼїздом до пункту пропуску» Вадул-Сірет «у селі Глиниця Чернівецького району. Зі збірних металевих конструкцій, які Агентство відновлення отримало від Норвегії, тут буде скомбіновано 120 метровий міст через гірську річку Прут. Робимо переправу типу acrow/bailey, яка підходить для пересування вантажівок»..

https://zahid.espreso.tv/ukraina-oblashtovue-noviy-mist-do-rumunii-chomu-tse-vazhlivo

обращаю внимание на тип временного моста.. Один такой, через Эйвон стоит с 1941 года..

Первый раз, после военки, слышу про эти мосты..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660813 вiд 2023-04-05 15:17:34

Security cameras along the route taken by the suspect in the killing of the blogger Vladlen Tatarsky were reportedly not working on the day of the bombing, creating a 'dead zone' where she could have met someone. This has raised further suspicions over who was responsible.
---------
починає бути сходим на вбивство нємцова
центр москви. і секьюріті камери чомусь виключились на якийсь проміжок часу…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.