VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660852 вiд 2023-04-05 23:08:08Batyj № 1660850 але як же Реал вибігає в контри. це щось. взагалі рівень виконавців та пристрасті просто надзвичайний.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660851 вiд 2023-04-05 23:03:18Президент России Владимир Путин 5 апреля принял верительные грамоты у послов 17 стран. В конце церемонии он попрощался с ними. Возникла пауза, из-за которой Путин попрощался еще раз. А потом еще. Потому что снова возникла пауза.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660850 вiд 2023-04-05 23:00:24а Реал таки запихал Барсе в конце 1 тайма, при соотношении владения мячем 61-39 в пользу Барсы..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660849 вiд 2023-04-05 22:57:23№ 1660847успокойся. Был именно научный коммунизм на 3 курсе. Экзамен был, а какой он там, государственный или нет - хез.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660848 вiд 2023-04-05 22:38:33«Сегодня в Москве горело здание Министерства обороны. Знаете причину пожара?» На сотруднике загорелась шапка, огонь перекинулся на шкаф с финансовой документацией ". :)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660847 вiд 2023-04-05 22:35:45Батий і Старік ви, як можна не згадати, що попри всі історії кпсс, марксистсько-ленінські етики, естетики, філософії, політекономіки підсумком усіх цих «дисциплін був» науковий комунізм "і держаний екзамен по ньому?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660846 вiд 2023-04-05 22:32:20та ж не москаль і танком керували, я так зрозумів, з використанням бпла. «сокіл, дави» - тому він почав рівняти траншею з земле. на дорогу не можна було виїзжати, я так розумію, через міни (або прослухав, чому), але на відео видно полосу обробленої ніби бороною землі, де, очевидно, було облаштовано мінне поле
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660845 вiд 2023-04-05 22:31:43inguard (тутейший) № 1660841 вiд 2023-04-05 22:23:09 Документальне кіно «Aged cheese» :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660844 вiд 2023-04-05 22:28:29та ж не москаль № 1660839 з. явилося пояснення від учасника бою по т-образці. деякі речі прояснив, зокрема, щодо маршруту (обходили міни), ну і я вгадав, що застали зненацька - кацапи не чекали з того боку атаки. до речі, постріл залишився всього один. а було 20. і давив ворожу піхоту в окопі, бо виявилося, що чоловік сім там залишилося, нашій піхоті було б важко штурмувати з калашами (хоча і на бмп є, як мінімум, кулемет). фаготів було 3, але два знищили до того. https://twitter.com/i/status/1643626108212895744
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660843 вiд 2023-04-05 22:28:24мої співчуття суркісячим прошмандовкам, які бурно святкували, що Україну виключили з пірінейської заявки. Хуй вам, тобто оба пірінейських, за обі щоки. Гішпанці з роналдами схоже все чудово розуміють ;-)
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660842 вiд 2023-04-05 22:27:02Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1660838 «подали заявку на вступ до НАТО» можна хібащо в лапках писати) Матчастина тут: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2022/10/2/7147904/
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660841 вiд 2023-04-05 22:23:09Vichny № 1660836 Що там «неоднозначного»? Він Starik, вона Мілфа. Єдине, жанр цього кіна важкувато визначити. :)))))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660840 вiд 2023-04-05 22:22:48olma № 1660820 Як міністр Кулеба собі уявляє приєднання або обіцянки приєднання до оборонного блоку НАТО … ======================= без проблєм, Єнота спитай, він все знає - головне Експресо не дивись, онлі марафон-ньюс
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660839 вiд 2023-04-05 22:13:47toreo № 1660800 «до речі, вас в училищі вчили, що в танку головне?» ———- ну так, це ж саме головне і в бмп, хоча місця там більше, ніж в танку :) ================ бачу, непогано вчили :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660838 вiд 2023-04-05 22:12:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1660828 тo всe були вiдмoвки щoб зaтягнути прoцeс. зaрaз всe чiткo всiм зрoзумiлo щo ця вiйнa - цe нaш ПДЧ. Кулeбa всe рoзяснив щe вчoрa - ми вжe пoдaли зaявку нa вступ, прo який ПДЧ мoжe йти мoвa? aлe пoлiтичнa бoрoтьбa тривaє i пiд чaс вiйни :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660837 вiд 2023-04-05 21:45:22Польща поставить ЗСУ три роти мінометних САУ Rak, і це саме та зброя, що зараз дуже потрібна на фронті Дефенс-Експрес Самохідна гармато-гаубиця має назву Краб, а самохідний міномет - Рак. Прикольні назви. Аще передадуть 150 панцерних бмп Росомах. (а також поляки виробляють сучасні панцерні машин «Борсук») Польський ВПК капітально завантажує свої виробничі потужності, якщо воно справдиться на війні з Україною, то можна оті всі моделі продавати куди-хочеш.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660836 вiд 2023-04-05 21:36:02Starik (Україна, Київ) № 1660831 вiд 2023-04-05 20:12:05 «Мілфа на третьому курсі» читається неоднозначно :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660835 вiд 2023-04-05 21:28:40А континуум 3.143доватизму, наскільки пригадую, був такий: історія кипиесес - марксіздсько-лєнінська філософія - політекономія соціалізму - науковий комунізм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660834 вiд 2023-04-05 21:27:03Підстаркуваті викладачі марксіздсько-лєнінської фуйні спилися та потроху передохли, а молодші - перекваліфікувалися на політолохів, політтехнологів та інших фуйологів, і у цій новій якості принесли ще чимало шкоди Україні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660833 вiд 2023-04-05 21:16:02у мене була Історії кпрс, не був на жодній лейкції. Здав без проблем, заніс хабар. Комуняки люблять хабарі, очі препода блищали, Ленін перевертався в гробу. Препод був спитий старий комуняка, сивий і нещасний. Алкащ, як і багато інших преподів, які читали свої предмети десятиліттями по жовтих вицвілих папірцях. Нещасні, тому що читали студентам хуйню, в яку самі не вірили.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660832 вiд 2023-04-05 20:29:56у вкладиші до димлома можно почитати які були предмети, і навіть ськіки годин :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660831 вiд 2023-04-05 20:12:05Batyj № 1660830 ага, мабуть я вчився набагато пізніше, тому Історії кпрс не було, Теорії не було, Мілфа на третьому курсі :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660830 вiд 2023-04-05 20:08:482 Starik№ 1660825Нихера. Было точно три дисциплины.История кпсс - 1 курс.Маррксиско ленинская философия - 2 курс,И Теория.. - 3 курс.Помню ощущение счастья, что эту хуйню больше никада в жизни не буду сдавать и учить (кстати ошибся, сдавал при поступлении в аспирантуру), что даже сжег а гаражах все эти блядские учебники..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660829 вiд 2023-04-05 20:04:13olma № 1660824 Кулеба ж ніхто. Він то може і радий би. Але послів призначає інший
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660828 вiд 2023-04-05 20:01:23ну війна колись стане на довгу паузу, чи може і припинится. Тим самим відкриється вікно можливостей. Але треба пам'ятати шо НАТО це не тіки військовий, а і політичний союз. Шоб стати членом треба відповідати не тіки військовим нормам, шо насправді не складно, а і бути політично готовим, відповідати демократичним нормам … А до цього ще дуже і дуже далеко.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660827 вiд 2023-04-05 20:00:45olma № 1660824 згоден, але останній абзац, то до Резникова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660826 вiд 2023-04-05 19:57:55Знову пропустив важливу частку: «але Не по дорожній карті негайного вступу України (бо заслужила), а по програмі..»
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660825 вiд 2023-04-05 19:57:41Batyj № 1660823 «Теорія …» то для майбутніх партійців була. У пересічних «марксистко-леніньска хвілософія». У нас в КПІ була на третьому курсі, там навіть намагалися контролювати присутність на лекціях. Сюру додавали 1989-1990 роки :) та події навколо. Але здав, тому що гарно вчився в школі. Дивно, що Batyj зрозумів про питання до комуняк лише у виші :) Хто ви, пане Batyj :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660824 вiд 2023-04-05 19:56:11Такі розмови Кулеби і Зеленського апріорі ні до чого не приведуть. Чому? Тому хоч би тому, що НАТО це дуже колективна структура і там кожна країна має право вето. Усі бачимо, щО Угорщина робить наразі з Україною, блокуючи співпрацю з НАТО, щО робить Туреччина, блокуючи вступ Швецію. і т. п. А отже, міністр Кулеба замість того щоб призначити посла в Китай, замість зробити прорив в Африці та Південній Америці чи деінде, витрачає свій час і зусиля на займається непродуктивною балаканиною і дурнею. З НАТО звісно треба працювати щодня, але по дорожній карті негайного вступу України (бо заслужила), а по програмі поставок зброї, навчання військовиків, стандарти, навчання, треннінг, адаптації даних супутників тощо. Тобто по тих інструментах і ресурсах, які допоможуть завдати поразки Імперії хуЗла.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660823 вiд 2023-04-05 19:49:35помнится в студенческие годы была такая дисциплмна - «Теория марксизьма-ленинизьма», или что-то в этом роде. И помню была тема - Критика бержуазных теорий социального устройства и, среди прочих, теория тнхнократизма. И мне нихуя не было понятно, почему правительство профессионалов - неправильно. Задавал вопросы. Получил штрафное конспектирование пары томов ленина и все на этом закончилось. Понял, что вопросы комунякам задавать низзя..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660822 вiд 2023-04-05 19:17:52№ 1660820отож.. Дилетанты, бля..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660821 вiд 2023-04-05 19:17:44«Байден, чому ми досі не в НАТО?» (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660820 вiд 2023-04-05 19:03:14Як міністр Кулеба собі уявляє приєднання або обіцянки приєднання до оборонного блоку НАТО країни, яка перебуває в активній стадії війни, і не просто війни, а найбільшої після Другої Світової? ХЙЗ!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660819 вiд 2023-04-05 18:22:25потихоньку проясняется…Питання надання Україні Плану дій членства в НАТО більше не стоїть на порядку денному.Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба після засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі.Так, коментуючи заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про розробку багаторічної програми підтримки України, яка допоможе їй зблизитись із НАТО, Кулеба пояснив, що йдеться не про ПДЧ.“Питання ПДЧ знято з порядку денного, тому що ми подали заявку. Йдеться про додаткове зміцнення всеосяжного пакета допомоги від НАТО. І це не може бути заміною для членства, і не можу бути умовою для членства. Це – механізм практичної допомоги, який НАТО хоче зробити максимально потужним, а паралельно іде процес ухвалення політичних рішень щодо членства України в НАТО”, – сказав він.Кулеба наголосив, що на саміті НАТО у Вільнюсі Україна однозначно очікує на формалізовані рішення.“Це мають бути рішення, які наближають членство України в НАТО. Ми не шукаємо рішення, які лише констатують стан відносин. Повторення вчергове, що двері НАТО залишаються відкритими, цього буде недостатньо”, – додав він.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660818 вiд 2023-04-05 16:58:52«Дружественные» государства вслед за «недружественными» отказываются ввозить в Россию наличную валюту, сообщил в среду первый зампред ЦБ РФ Дмитрий Тулин. По его словам, речь идет, в частности, о китайских юанях, доля которых во внешнеторговом обороте экономики за прошлый год выросла более чем в 30 раз. -------- якось часто хуйло-чиновники почали в ефір подавати сигнали «всьопропало» … то сілуанов (чи як там його?) розказував що за 3 міс дефіцит бюджету 34 ярди, а в резервному фонді - 150 (з них ліквідних - 100)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660817 вiд 2023-04-05 16:49:12«Soldiers of the Armed Forces of Ukraine are preparing to start training on Abrams tanks» - Pentagon The USA plans to transfer 31 Abrams tanks to Ukraine - the number of a tank battalion. -------- ну таке собі… бабченко порадіє…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660816 вiд 2023-04-05 15:49:49sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1660813 вiд 2023-04-05 15:17:34Старшні укронацисти настільки глибоко проникли до системи управління города-гєроя лєнінгада, що здатні вимикати камери за будь-яким маршрутом.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660815 вiд 2023-04-05 15:29:36блять, ПДЧ я бы запомнил. В сообщении было не про ПДЧ..Хуй с тобой. Вскрытие, саммит вот этот вот который будет, покажет, кто где насрал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660814 вiд 2023-04-05 15:24:34«Працюємо на стратегічно важливому автошляху Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з підʼїздом до пункту пропуску» Вадул-Сірет «у селі Глиниця Чернівецького району. Зі збірних металевих конструкцій, які Агентство відновлення отримало від Норвегії, тут буде скомбіновано 120 метровий міст через гірську річку Прут. Робимо переправу типу acrow/bailey, яка підходить для пересування вантажівок»..https://zahid.espreso.tv/ukraina-oblashtovue-noviy-mist-do-rumunii-chomu-tse-vazhlivoобращаю внимание на тип временного моста.. Один такой, через Эйвон стоит с 1941 года..Первый раз, после военки, слышу про эти мосты..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660813 вiд 2023-04-05 15:17:34Security cameras along the route taken by the suspect in the killing of the blogger Vladlen Tatarsky were reportedly not working on the day of the bombing, creating a 'dead zone' where she could have met someone. This has raised further suspicions over who was responsible. --------- починає бути сходим на вбивство нємцова центр москви. і секьюріті камери чомусь виключились на якийсь проміжок часу…