PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660812 вiд 2023-04-05 15:09:45Хороші новини від нашої бригади в Бахмуті. Вони стоять там з жовтня 2022. До них не пускають вже більше 3 місяців. Всю гуманітарку і машини віддаємо раніше, в Словянську, Дружківці, без можливості вЇхати в периметр. Втрати ворога єто піздєц в ступені ужос. Бійці кажуть лише на їх відтинку 100 за добу у середньому, лише за вчора - біля 120. І це не мясні хвилі, там хвиля забрала лише 40-50 рил, основне - накрили пункт скупчення, дрони відслідкували і туди прилетіло від колег справа і зліва одночасно. Мали крити лише колеги справа, але зліва були вільні і вирішили «поучаствовать».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660811 вiд 2023-04-05 14:13:341. ПДЧ ніколи не був прийнятий щодо України, відповідно ніхто його не анулював. 2. Фінляндія вступила до НАТО без ПДЧ. І Україна вступить до НАТО без ПДЧ. 3. Еспресо абсолютно справедливо відключили від мереж.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660810 вiд 2023-04-05 14:11:20Еспресо це генератор маячні
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660809 вiд 2023-04-05 14:08:36не маячня. по еспрессо тв, не захваченному, сказали примерно тоже самое, а именно, план вот этот, про присоединение, не запомнил как точно называется, все, пиздесс, анулирован..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660808 вiд 2023-04-05 13:53:23Це маячня)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660807 вiд 2023-04-05 13:50:30кстати, как то тихо в монополизированных сми про развитие отношений с НАТО. Тока в телегах можно почитать чото от блогеров.., например:План дій щодо вступу України в НАТО що передбачав наявність певного рівня політичних, військових і юридичних аспектів знято з порядку денного. Реально це означає повернення до початкового етапу і проведення і веріфікації всього комплексу політичних і юридичних трансформацій. Ще коротше - Україну Зеленського бачити в НАТО не хочуть. -----------------Проросійській агентурі навколо Зеленського вдалося реалізувати одну з основних вимог Росії - не приєднання України до НАТО. І поки Зеленський керує Україною ми не станемо членом НАТО. А допоки ми не станемо членом НАТО ми вічно будемо полем бою між НАТО і союзом Росія-Китай
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660806 вiд 2023-04-05 13:43:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660803 у Блохіна в книжці було: Ахалкаці збиирав своїх і розмовляв з ними по грузинськи
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660805 вiд 2023-04-05 13:12:10= щодо Ребров після 30.06.23 буде тренером СбУ =
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660804 вiд 2023-04-05 13:11:28З інфою про евентуальних тренерів ЗбУ, тут треба отримати відповіді на питання 1) чи з Ребровим було узгоджено і на якому рівні: Letter of Intent чи більш серйозний може попередній контракт?. 2) Чи Павелко зараз очолює УАФ? 3) Хто зараз фактично очолює УАФ і яка позиція щодо Ребров після 30.03.23 буде тренером СбУ. Без відповідей на ці питання, важко сказати щось на цю тему. Може тупо піаряться тренери щоб свої завдання вирішувати два дні тому про Славена Білича бачив інфу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660803 вiд 2023-04-05 12:59:31Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1660799 вiд 2023-04-05 12:31:10Точно - Бєсков-Лобановський-Ахалкаці. За спогадами гравців, один говорив одне, інший - інше, а третій хз, чи говорив взагалі що-небудь - можливо не дуже добре знав русскій язиг.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660802 вiд 2023-04-05 12:38:26klirik № 1660798 Нellfire з кабрірованія? ну а шо, можна. нехай.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660801 вiд 2023-04-05 12:34:21Batyj № 1660796 ну до початку літа - недовго. подивимось після цього їм потрібно буде включати верстат і друкувати рублі, інфляція… все що ми пережили під час початку розвалу совка… якщо китайці бабла не дадуть подивимось. мені здається що до виборів в штатах точно дотягнуть ціна на нафту зростає. китайці-індуси продовжують нафту купувати…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660800 вiд 2023-04-05 12:32:57та ж не москаль) № 1660780 «…там ПКТ заклинив, і не було часу переставити ленту, інакше за всю атаку хоч би коротку з трасером пустив…» ———- та, власне. це пояснює. я не передбачив такий варіант. «до речі, вас в училищі вчили, що в танку головне?» ———- ну так, це ж саме головне і в бмп, хоча місця там більше, ніж в танку :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660799 вiд 2023-04-05 12:31:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660795 у 1981 році щось подібне вже було, тріумвірат створили
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660798 вiд 2023-04-05 11:45:16ВПС акаунти запостили фото керованої ракети hellfire з натяком на майбутні події. І дійсно, нам норвежці підігнали 160 таких ракет. Цікаво
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660797 вiд 2023-04-05 10:32:03уже неделя как зона дежурстка АВАКСа переместилась от устья Дуная к стыку Украинско-белорусской границы:https://www.flightradar24.com/NORSE62/2fc732c9и, судя по параллельному дежурству танкера в том же районе, собирается смотреть за белорусью долго:https://www.flightradar24.com/BART10/2fc6f0e7
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660796 вiд 2023-04-05 10:22:44я уже тут помещал почти официальные расчеты темпов расхода фонда благосостояния кацапендии. Их расчеты. Они сами посчитали, что до июня этого года хватит в лучшем случае. И нада завязывать с войнушкой до того, бо шо потом, никто нихуя не понимает..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660795 вiд 2023-04-05 10:17:44Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1660792 вiд 2023-04-05 09:55:10Ця збірна починає нагадувати неоковирне, тупувате дитя, яке родичі намагаються скинути одне одному.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660794 вiд 2023-04-05 10:14:16 Batyj № 1660792 вiд 2023-04-05 09:55:10 Ну а який довбойоб піде на посаду щоб програти і зіпсувати своє резюме?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660793 вiд 2023-04-05 10:00:38Ministry of Defence?? [1/5] On the 28th March 2023, Russian Prime Minister Mikhail Mishustin said that a move to issuing some of Russia’s sovereign debt in foreign currencies was ‘under development’. [2/5] The move is almost certainly an indication that Russia anticipates external financial support from foreign states it deems ‘friendly’. --------- цікаво цікаво… начеб-то писали що фонду благосостоянія (чи як його) повинно вистачити хуйлостану мінімум на рік (у крайньому випадку до кінця цього року) … а тут пишуть що збираються продавати «державні папірці» які можуть купувати іноземні інвестори (скоріш за все китайці, або «золото партії» виведене за кордон будуть «офіційно» повертати таким чином) … сподіваюсь госдєп пригрозить йобнути санкціями по бажаючим «вкластись» …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660792 вiд 2023-04-05 09:55:10во, вот эта подход, я понимаю, новаторский.. На каждую игру новых главных..Сборную Украины в июньских матчах отбора Евро-2024 может возглавить Виктор Скрипник или Игорь Йовичевич
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660791 вiд 2023-04-05 00:02:42по відодсу з донбас-арени, цікаво що наш дрон спокійно літає та знімає мад'яр був під бахмутом, потім їх вивели. видно десь в авдіївку чи мар'янку. і от їх дрон до донбанс-арени долетів… сподіваюсь що по ходу справи цілі намітив. на ранок ще більш цікаві відоси будуть…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660790 вiд 2023-04-04 23:53:56olma № 1660785 вiд 2023-04-04 23:24:44 Voxa (м. Запоріжжя) № 1660784 сподіваюсь то наші «партизани» коли буде час «ч» - відрублять хуйлостанцям світло-телеграф-залізницю, йобнуть якогось хуйло-ватутіна (можливо пару) … ОУН на донбасі під час 2ї світової діяла дуже активно…
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660789 вiд 2023-04-04 23:47:082 Voxa№ 1660784А там шо, змінився власник?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660788 вiд 2023-04-04 23:46:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1660778 Так уже рік цьому перфомансу :) Але актуально ще
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660787 вiд 2023-04-04 23:35:25Дебют Забарного в АПЛ.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660786 вiд 2023-04-04 23:31:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1660778 Гуд стафф! Хоча де я, а де реп %)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660785 вiд 2023-04-04 23:24:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1660784 ---- Агенти Рината. Я завжди говорив, шо Донбасяни це окрема нація, їм пох цей російський град кітєж, їм треба Шахта, УЕФА, таксі на Петровку і шашлики на Кальміусі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660784 вiд 2023-04-04 23:18:23sk (chromebook acer 14) № 1660781 цікаво хто фінансує роботи по догляду за газоном. 9 років хтось же доглядає, поливає, освітлює …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660783 вiд 2023-04-04 23:15:43olma № 1660782 це творчі брати нашого гурту Курва мать :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660782 вiд 2023-04-04 22:55:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1660778 ---- Що справляє враження так це 16 млн. переглядів. Я не фанат такого репу. Але реп це вулична музика, принаймні в Польщі, то чувак промовляє правду. 100%
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660781 вiд 2023-04-04 22:52:22https://twitter.com/666_mancer/status/1643335528949882881?s=20 мадьяр запостив відос стадіону в донецьку травичка та й весь стадіо в гарному стані. хоч завтра лч можна грати
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660780 вiд 2023-04-04 22:47:33toreo ще раз передивляюсь коротке відео https://www.facebook.com/100031888789634/videos/161677730154436/ танкової атаки на т-образку - таке враження, що там ПКТ заклинив, і не було часу переставити ленту, інакше за всю атаку хоч би коротку з трасером пустив перед пострілом з дальняка, а при виїзді на пряму мав поливати, як дідька ладаном. до речі, вас в училищі вчили, що в танку головне? ;)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660779 вiд 2023-04-04 22:38:59Organic № 1660775 ага. точно…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660778 вiд 2023-04-04 22:37:30&ab_channel=Cypisolo
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660777 вiд 2023-04-04 22:32:45Мадяр: https://t.me/robert_magyar/461
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660776 вiд 2023-04-04 22:28:38Цікаво, що там дружище Трампа Ілон Маск? Має прийти на домпомогу. Чи він зайняти спекуляціями в крипті і доджкоїні, хоче відбити втрати за покупку Твіттера?
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660775 вiд 2023-04-04 22:25:35Там написано - не визнає вину по 34 пунктах. Ну то ясен перець
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660774 вiд 2023-04-04 22:23:41Sauron № 1660771 Хоча, можливо, волосся обгоріло. Ладно, фпизду. Там Мадяр показав відео Донецька зняте з дрону. Навіть всередну ДонбасАрени залітали… :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660773 вiд 2023-04-04 22:23:09sk (chromebook acer 14) № 1660772 «pleads not guilty» означає - «офіційно відкидає звинувачення в суді», а не «не винен». Ех, ти, твіттер…