sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660772 вiд 2023-04-04 22:18:56снн веде стрім по трампу пишуть у підписі що по 34 звинуваченнях не винен (джерела повідомляють)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660771 вiд 2023-04-04 22:15:18Більше того, ця Дарья не дуже схожа на ту дівчину. Як мінімум має іншу зачіску.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660770 вiд 2023-04-04 22:11:01Як та баба Дарія Трєпова залишилася живою і не ушкодженою. Адже вона там поряд сиділа? Чи так звана лазерна операція ФСБ, ГРУ, «Землі і Волі» і «Чорного Пєрєдєла»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660769 вiд 2023-04-04 22:00:50Відповідальність за ліквідацію пропагандиста Владлена Татарського у Санкт-Петербурзі взяла на себе так звана Національна Республіканська Армія. Заяву організації опубліковано зокрема в Telegram-каналі Роспартизан. «Ми організували та здійснили акцію 2 квітня 2023 року проти групи Z-активістів та особисто проти відомого пропагандиста війни, воєнного злочинця Максима Фоміна, відомого як Владлен Татарський. Цю акцію підготовлено і здійснено нами автономно, і ми не маємо зв’язку і не отримували допомоги від жодних іноземних структур і тим паче спецслужб», — сказано в маніфесті. В організації також заявили, що акція не була спрямована проти мирних громадян, а всі постраждалі — прихильники повномасштабної війни проти України. Так звана НРА закликала «російських правозахисників» допомогти Дар'ї Треповій і закликала росіян надавати всі види спротиву російському режиму «аж до повного знищення». Раніше так звана НРА взяла на себе відповідальність за вбивство дочки путінського пропагандиста та ідеолога Олександра Дугіна Дар'ї вночі 20 серпня 2022 року.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660768 вiд 2023-04-04 21:30:13Кароче маннергейм був двійочник і прогульник, не знав жодної мови і хист у військовій справі був лише випадковий.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660767 вiд 2023-04-04 21:08:50Але попередньо, без кайданок
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660766 вiд 2023-04-04 20:44:41Ну шо, Трампа заарештували.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660765 вiд 2023-04-04 18:05:032 olma№ 1660763почитай сначала его мемуары, часть 1, а потом будешь мне чото рассказывать..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660764 вiд 2023-04-04 17:35:24Відомо, що до Фінляндії належить територія, де живе багато шведів, і шведська мова державна. Тому швед Маннергейм все ж таки у Фінляндії почувався як у себе вдома.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660763 вiд 2023-04-04 17:33:31Batyj № 1660761 --- Маннергейм і фінською (чи суомійською) не говорив, так начебто і добре ніколи не навчився.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660762 вiд 2023-04-04 17:32:21А до речі, прошу цікава біографічна розвідка про гетьмана Павла Скоропадського і героя Фінляндії Карла Маннергейма Маннергейм і Скоропадський Коротенько, але гарно написано
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660761 вiд 2023-04-04 17:25:07№ 1660760не «те правила», а вообще все законодательство, валюта, язык и религия. Маннергейм, будучи офицером в уже приличном звании штаб ротсмистра в ингерманландских полках, перед поступлением в академию российского генштаба учил расский язык частным образом.. Бо до того не мог связвть двух слов..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660760 вiд 2023-04-04 17:16:39olma № 1660759 у фінлядії (та швеції) зп чиновників - відкриті як і зп професорів в універах цікаво що коли вони стали частиною рус імперії рус царь видав указ що ці правила на тих територіях повинні залишитись :) ---------- чомусь згадалось: Если я усну и проснусь через сто лет и меня спросят, что сейчас происходит в России, я отвечу: пьют и воруют ще б додати - і постійно лізуть до сусідів «приєднувати до імперії» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660759 вiд 2023-04-04 16:34:34Не було б нападу Росії на Україну, то так би і Фінляндія і була такою нейтральною країною. А стандарти НАТО вони у Фінляндії споконвіку були дотримані, я вже не кажу про політичні вимоги, як корупція, бюджети, політичне керівництво міноборони тощо. Ви краще мені скажіть, чому НАТО, яке в 1949 році писало там свої статутні документи не змогло пробити якесь положення, щоб країни цього союзу не шкодили одне одному?
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660758 вiд 2023-04-04 16:18:302 Sauron № 1660757 Менше ніж за рік стати членом НАТО - дуже гарний кейс для наслідування :))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660757 вiд 2023-04-04 14:50:47Хто там пропонував фінляндізацію України? Ми згодні!: D
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660756 вiд 2023-04-04 13:37:06klirik № 1660745 Так, вибачайте, саме F/A-18. Але це ще краще: штурмова авіація. :) Хоча мабуть F-16 всеодно треба, щоб їх прикривати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660755 вiд 2023-04-04 13:04:26Ігнат вже з цифрою 72 борти дав взад. Каже нема такого. Ну і це схоже на правду. Не могло чисто фізично за рік війни ськіки лишитись в строю :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660754 вiд 2023-04-04 12:56:17ну очевидно ж Якшо одразу сказать шо передамо, усі зрадіють і ніхто нічого не дасть/компенсує. А якшо морозитись і не передавать, то начнуть вмовлять і може шось хтось і дасть, НАТО наприклад, як компенсацію :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660753 вiд 2023-04-04 12:54:29
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660752 вiд 2023-04-04 12:53:37вона у нас достали и и восстановили все стояшие в отстойниках с слветских времен мини 29. Даже не перекрвшивали, звезды замазали кисточной и выпустили летать..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660751 вiд 2023-04-04 12:52:37Де можно почитати що фіни принципово поставили гнить літаки?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660750 вiд 2023-04-04 12:51:01№ 1660749какая им разница, списать и поставить гнить или списать и отдать нам?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660749 вiд 2023-04-04 12:44:39Дивиться, нам офіційно надали наступні авіаційні снаряди: - agm88 (harm) - протирадіолокаційна, дальність пуску 110км - zuni - проти наземної військової техніки, дальність 8км - jdam - проти наземних габаритних цілей, дальність 28км Все це можно запускати як з F16 так і з F18, тут дійсно різниці нема. Наші змогли тільки прилаштувати пуск Harm з радянських літаків, і то, це теж пов'язано з ризиками і потрібно залітати в поле дії кацапського ппо. В мене теплиться невеличка надія що все ж таки jdam i zuni ми будемо пускати з чогось натівського. І що значить «засцали»? І фіни і американці вкладались поколіннями у економіку і впк, а тепер все це нам повинні просто так на шару віддати свою високотехнологічну зброю бо ми бідні і дурні, і 30 років розвивали тільки корупцію? Ні, це так не працює. В будь якому випадку хоча б для фінів повинна працювати компенсаційна схема.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660748 вiд 2023-04-04 12:08:27засцали фины.. передавать нам, списывать собираются, а передавать - нет.. А класс, что класс? Подошли бы и нам, это универсальный истребитель- бомбардировшик..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660747 вiд 2023-04-04 12:05:49toreo № 1660734 klirik звісно є. СПО-15 стоїть навіть на су25 (станція прєдупрєждєнія облученія) чим потужніший «радар» тім далі «бачить» літак чи ппо ворога
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660746 вiд 2023-04-04 12:00:52№ 1660745а палуба у финнов есть? Для палубных штурмовиков?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660745 вiд 2023-04-04 11:42:53Sauron № 1660743 У фінів F16 нема, у них F18 (Хорнет, полубний штурмовик). То трошки інший клас літаків
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660744 вiд 2023-04-04 11:35:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660741 думаю що як куратор від силовиків - той уткін і продовжує бути прігожин - медійний підарас який любить світитись на камеру. зі своєю фабрикою тролей в трендах медійних…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660743 вiд 2023-04-04 11:34:55sk (здалеку…) № 1660740 Вони вже в НАТО і в принципі могли б не купувати.: D Хоча тепер можуть нам віддати своїх F-16. :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660742 вiд 2023-04-04 11:19:13Новая угроза: россияне начали активно применять крылатые авиабомбы, которые могут лететь на расстояние до 70 км - Игнат По словам спикера Воздушных сил, россияне применяют 10-15 до 20 таких 500-килограммовых бомб в день по всей линии разграничения с самолетов Су-35, Су-34, не входящих в зону поражения нашей ПВО. «У Украины нет эффективной защиты от таких бомб», - подчеркнул он. ---------- хз для чого ігнат в медіа-простір цю новину вкидає? немає але «завтра» будуть? брітіші колись обіцяли ракети повітря-повітря на 300 км - затихло все. можливо не придумали як під наші міги то причепити? також безпілотники наші - чи зможуть долетіти до аеродромів щ яких ті су-* злітають? в біларусь до а-50 долетіли. і щось вже давно не чутно про нього…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660741 вiд 2023-04-04 10:23:39sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1660739 вiд 2023-04-04 10:15:01До речі, щодо Вагнера - свого часу у якості керівника цієї банди фігурував якийсь «полковнік уткін», але про нього вже давно ніфуя не чутно, а натомість усюди згадується лагєрний пєтух прігожин. Куди подівся палковнєг - хз.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660740 вiд 2023-04-04 10:16:26olma № 1660738 ну от фіни купують 64 штуки ф-35 щоб 1к+ кордону з хуйостаном патролювати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660739 вiд 2023-04-04 10:15:01Ministry of Defence?? (1/5) Russia is likely seeking to sponsor and develop alternative private military companies (PMCs) to eventually replace the Wagner Group PMC in its significant combat role in Ukraine. (2/5) This takes place in the context of the high-profile feud between the Russian Ministry of Defence and Wagner Group. Russia’s military leadership likely wants a replacement PMC that it has more control over. (3/5) However, no other known Russian PMC currently approaches Wagner’s size or combat power. (4/5) Russia likely sees continued utility for PMCs in Ukraine because they are less constrained by the limited pay levels and inefficiency which hamper the effectiveness of the regular army. (5/5) Russia’s leadership probably believe heavy casualties amongst PMCs will be better tolerated by Russian society compared to regular military losses. ---------- до речі і шойгу ж оголошував про своє «чвк», аксьонов в криму (але як філіал пригожинсього по-моєму), газ-пром чи якісь структури нафто-газові хуйлостану теж щось своє роблять (хоча там начеб-то своя служба безпеки +- має все щоб йти «брати бахмут») …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660738 вiд 2023-04-04 10:13:48Україні (і колективному Заходу) рано чи пізно доведеться шукати і постачати в Україну системи, літаки, ппо, які так чи інакше будуть вражати російські літаки і зброю на території Рашки в 200-х кілометровій зоні. Сценарій - вийдемо на кордони і війна закінчиться - є реальним лише за початку потужних пертурбацій і разколбаса в Х-стані. Напр, х-ло здохне, почнеться боротьба за впливи, непроплати і т. п.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660737 вiд 2023-04-04 10:05:49toreo № 1660734 Прочитав що ця станція стоїть на модифікаціях F16 C/D, які виробляються з 1984 року. Є ще модифікація F16А, де цієї станції нема, і цих літаків в наявності десь 1000. Більше у цю тему не поглиблювався
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660736 вiд 2023-04-04 10:05:04теніс еліна повернулась на корт програла путінцевій (москвичка з кахахським паспортом) в юніорах багато грали. путінцева мочила еліну. в дорослому тенісі еліна виграла всі матчі профі туру. але майже завжди заруби були… майже три години досить рівної гри. еліна не настільки швидка на ногах як була. але пробивати стала потужніше. більш сучасна «чоловіча» техніка з'явилась. віннерсів настріляла багато, більш ніж зазвичай… еліна буде грати всю грунтову серію кожен тиждень до ролан-гаро. штутгарт-мадрид-рим (плюс невеликий турнір в португалії) по першому матчі +- в досить пристойній формі. потрібно в турнірах «набиватись» … перед турніром в остіні організувала благодійний матч в підтримку україни. зібрали по-моєму 100к баксів…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660735 вiд 2023-04-04 09:55:39Enot № 1660729 не розкрита тема про дубінського. який разом з деркачем «виступав» і також під санкції від штатів попав ще за рік перед війною були повідомлення що це тіло вилізло в ефір 1+1 на «запрошення» хуйзнакого…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660734 вiд 2023-04-04 09:51:00klirik «Є модифікації F16 з вбудованими станціями попередження про радіолокаційне опромінення, але чи нададуть їх нам?» ———- я чомусь думав на свій хлопський розум, що це маст хев на всіх сучасних або модернізованих літаках
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660733 вiд 2023-04-04 09:25:07Звиняйте, не дочитав ;)«Прокуратура просила, окрім домашнього арешту на 60 діб та носіння електронного браслета, заборонити митрополиту Павлу вести соцмережі та публікувати відеозвернення до суспільства. Таке клопотання суд вирішив не задовольняти».--------------------Треба проводити експертизу роликів паДла, і знову виходити з клопотанням - бо, мовляв, підар збурює суспільство та свою заморочену паству.