🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2259.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660692 вiд 2023-04-03 17:44:16

Соррі за ляпсус, читай: «дуже непродумана відповідь діда Байдена»

По суті якась випадковість і всьо. І тепер генерал Міллі щось починає скептично дивитися на можливість сокрушити Х-стан цього року.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660691 вiд 2023-04-03 17:42:20

Я вважаю, це дуже продумана відповідь діда Байдена, дуже загальмувала справу:
"
Байден заявив, що США не дадуть Україні винищувачі F-16
Маркіян Климковецький
31 Січня 2023 00:26
Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати не постачатимуть Україні свої бойові літаки F-16, про які просить Київ.
Про це повідомляє AFP.

«Ні», — відповів Байден на запитання журналістів, чи підтримує він відправлення літаків, які, за словами представників України, зараз є пріоритетними.

Журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш зазначив, що Байден виходив з гелікоптера, «коротко підійшов до преси й особливо не уточнював свою відповідь».

Раніше в Білому домі казали, що не виключають жодних постачань озброєння для України, зокрема й винищувачів F-16.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 24 січня повідомляв, що питання винищувачів F-16 для України «взяли в роботу».

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660690 вiд 2023-04-03 17:18:00

власне, чому треба ф16, і треба вже зараз
———

Міг-29 здатний вражати ціль на відстані до 40 км, наближаючись до ворога. При цьому він точно опиняється в зоні бачення російських радарів та ураження російських ракет. А от Ф-16 здатен досягати ворога на відстані у 4,5 рази більшій – до 160 км. Ця різниця безпосередньо показує, чому і навіщо нам потрібні сучасні літаки. Більш змістовно про це західним журналістам пояснили українські пілоти: https://www.telegraph.co.uk/world-news/2023/04/02/ukraine-fighter-jets-f-16-russia-setting-traps/

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660689 вiд 2023-04-03 17:00:45

«The Russians still have time to leave, otherwise we will destroy them» - Zelensky on the counteroffensive
----------
пі-ар акція з залякування хуйлостанці виходить на кульмінацію…
пригадується як перед війною пів-року+ весь твітер був забитий відосами як ешелони з хуйло-танками йшли до наших кордонів… ну і купа аналітегів про «три дні» розказували перед війною…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660688 вiд 2023-04-03 16:56:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1660681

Та він точно каже про українців. Просто має сумниві, що це іде від влади.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660687 вiд 2023-04-03 16:52:31

А це канал DeepState.
Так, вже дивлюсь сюжет про Ягідне…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660686 вiд 2023-04-03 16:42:41

https://t.me/joinchat/AAAAAFXAYpt1eJFeZdYxXw
я прочитав новину з цього тг каналу
вони відос розмістили

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660685 вiд 2023-04-03 16:39:22

Не відкривається лінк.
В офіц твітері Зєлі ніх нема.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660684 вiд 2023-04-03 16:22:46

https://t.me/c/1438671515/37507
зе побажав хуйло провести остаток життя на підвалі з відром замість туалету…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660683 вiд 2023-04-03 16:18:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
є 1660460 вiд 2023-03-30 17:18:00

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1660454 вiд 2023-03-30 16:55:54

Наскільки розумію, там є чотири найбільші контори - Archer Daniels Midland, Bunge, Cargill і Louis Dreyfus Company, і троє з них продовжують вивозити зерно з кацапії.

Дрейфус - старовинна фірма; цікаво, що Джулія Луї-Дрейфус, чудова комічна актриса (Seinfeld, Veep, New Adventures of Old Christine і ще багато чого) також походить із родини тих Дрейфусів.
---------------
прочитали О і…
Последний крупный западный трейдер уходит с российского рынка зерна
Louis Dreyfus, торговавшая российским зерном еще во времена Александра II, отправила «прощальное» письмо в Минсельхоз.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660682 вiд 2023-04-03 16:08:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1660681
хуйлостан начеб-то починає розкручувати тему що то ярош 2.0
тоб-то ті «радикали» що в брянськ заходили…
взагалі правильно хтось прокоментував. для сбу той татарський абсолютно незначна постать. не було сенсу ризикувати…
так що павуки у банці нехай самі виявляють хто кому і як будуть «отвєтку» присилати…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660681 вiд 2023-04-03 15:19:32

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1660673 вiд 2023-04-03 11:35:16

Хз, можливо він має на увазі якихось «українських радикалів», не повʼязаних з владою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660680 вiд 2023-04-03 14:59:16

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1660676 вiд 2023-04-03 12:41:43

Кацапські блохери хай ідуть у жоппо, а от західні джерела мали б зафіксувати збиття ІЛа, бо великий військово-транспортний літак - це не голка, і їхні пересування та втрати зазвичай відстежуються.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660679 вiд 2023-04-03 13:50:43

Поттера таки поперли.. Проёб в последнем матче оказался последней каплей. И Мудрик этому поспособствовал - не реализовал 2 выхода один в один..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660678 вiд 2023-04-03 13:22:13

Щодо ІЛа. Також підтверджую.
25.02 я переміщався на авто з Києва в сторону Фастова, був також між Фастовом та Житомиром.
Бачив у небі щось велике і схоже на ІЛ. Видно було добре.
Також бачив ракету у небі, схожу на олівець.
Куди подівся ІЛ і що з ним сталося - незнаю.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660677 вiд 2023-04-03 12:42:14

та ж не москаль
№ 1660648

я думаю, що наш танкіст вів стрільбу на межі технічної скорострільності, щоб не дати використати птрк в проміжок часу перезаряджання танкової гармати. кацапи все одно один пуск зробили. може якраз з переляку і не попали, очікуючи щомиті на танковий постріл.

я тому і згадував кулемет, бо можна було б, теоритично, змусити кацапів не висовувати голови стрільбою із кулемета. мабуть, хез. бо приліт снаряду із танкової гармати, звичайно, це інший ефект.

цікаво, на низовому рівні в підрозділах наскільки поширений розбір польотів з аналізом, що було правильно, і що - ні, з поширенням досвіду горизонтально.

ясно, що ідеально виходить на папері, а на практиці всього не вистачає, і викручуються, хто як може

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660676 вiд 2023-04-03 12:41:43

Схиляюся, до думки, що не збивали наші Іла, хоча повідомили у сводках. Непоказували ані місце падіння, ані ями, пожарища ані уламків. Але те що ІЛ прилітав і скинув парашутний десант біля Василькова - це факт.

Вікіпедія Бої за Васильків

Цікаво було б прочитати це десь у польських і у кацапських незалежних блогерів

Бої за Васильків (2022)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660675 вiд 2023-04-03 11:48:18

Щодо ІЛа.
25.02 я перебував біля Фастова, як раз між самім Фастовом та Житомиром. Активність авіації як раз у напрямку Васильківа була дуже великою, навіть наблюдав повітряний бій просто над головою.
Так ось я бачив вночі щось схоже на ІЛ у напрямку на Васильків, але ніц не бачив ні як його сбивали ні як він летів назад.
Хоча назад він міг іншим шляхом піти, звісно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660674 вiд 2023-04-03 11:37:12

Відновлення експорту електроенергії до країн Європи дозволить залучати Україні до $70 млн на місяць, заявив міністр енергетики України Герман Галущенко. Ці кошти можуть бути спрямовані на відновлення енергосектору.
--------
десь були підрахунки - скільки ярдів коштували ракети якими хуйлостан обстрілював нашу енерго-інфраструктуру восени і зимою…
«чайний сєрвіз на 12 персон - вибросіла в пропасть» (с)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660673 вiд 2023-04-03 11:35:16

Prigozhin also urges not to blame Kyiv:
“As for the death of Daria Dugina, yes, everything is similar. But I would not blame the Kiev regime for these actions. I think that there is a group of radicals that is hardly related to the government. That's what I would call it. "
---------
а прігожин каже що хуйвам. то місцеві татарсього підірвали…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660672 вiд 2023-04-03 11:34:26

Україну з візитом відвідав Президент Федерації німецької промисловості (BDI) Зігфрід Руссвурм
___________________
Блеать, ну і прізвище. У перекладі - «російський черв'як»

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660671 вiд 2023-04-03 11:15:31

sk (здалеку…)
№ 1660669
Ще є Калинівка по Житомирській трасі, Макарівський район

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660670 вiд 2023-04-03 11:05:34

Ілон Маск продовжує копати дно)
Сьогодні він у Твіттері відібрав синю галку у New York Times з 55 мільйонами передплатників. Маск це такий самодур-єбонат на рівні Трампа

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660669 вiд 2023-04-03 10:54:29

Batyj
№ 1660668
https://www.google.com/maps/place/Kalynivka,+Kyiv+Oblast,+08624/@50.2255952,30.0917992,11z/data=!4m6!3m5!1s0x40d4b1c042810bd5:0x8e56fe7a59318691!8m2!3d50.2284334!4d30.2295733!16s%2Fm%2F0h_fbm3
калинівка є і під васильковим…
мн-17 впав з висоти 10 км і уламків було купа…
тут такий же по розміру літак збили - і жодної фотки уламків

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660668 вiд 2023-04-03 10:46:51

№ 1660664
совсем не обязательно. «Сбили над Калиновкой» - это так Калиновка, что перед Броварами. Посмотри на курту, кругом лес. А в лес сейчас зайти невозможно. Кругом таблички - Осторожно мины. А тогда - тем более было не до походов в лес, и вскоре местность была занята кацапьем..

А вот «сбит над Белой Церковью» - сомнительное утверждение..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660667 вiд 2023-04-03 10:27:10

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1660660 вiд 2023-04-02 23:03:49

А у чому помилився ануфрєй? Невже забув помʼянути кірюху гундяя?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660666 вiд 2023-04-03 09:57:46

klirik
№ 1660663
---
Таке собі джерело
Rbc - росбізнесконсалтінг

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660665 вiд 2023-04-03 09:46:03

Дійсно у русні ймовірно був план А і план Б. План А це Гостомель, план Б - це Васильків. Але всі плани провалилися, бо були русня мала такий засновок, що ракетним ударом вночі 24 - вони знищили всі ППО і всі евентуальні моменти, яким можна було завадити такий десант.

Фактично русня висадила вертольотний десант і в Гостомелі, для захоплення аеропорту, і думаю спроба була для такого і у Василькові, але про неї мало що знаємо, бо ІМХО русня в Василькові висаджувала ДРГ чи групи Захвату вночі, а у Гостомелі вдень.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660664 вiд 2023-04-03 09:12:10

2 klirik
№ 1660663
Якби збивали ІЛ-и, то уламки 100% були б вже у фото- та відео-звітах.
Але нічого такого немає, що говорить саме за себе.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660663 вiд 2023-04-03 09:04:08

Росіяни відмовилися від десантної операції у Гостомелі. Натомість 25 лютого вони спробували висадити Іл-76 на аеродромі авіаційної бригади у Василькові. Але уламки літака, знищеного українською ППО, впали біля села Калинівка. Ще один Іл тієї ж ночі був збитий над Білою Церквою. Більше росіяни своїм повітряним десантом туди не сунулися.

https://www.rbc.ua/rus/news/perelom-bitvi-kiyiv-k-ukrayina-zupinila-rosiyan-1680478424.html

Авторка тексту не вказує звідки в неї така інформація

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660662 вiд 2023-04-02 23:25:03

Польща офіційно допустила росіян до себе на Кубок світу з фехтування

Перед участю в турнірі фехтувальники з паспортом рф або РБ повинні будуть подати письмову заяву, в якій вони заявляють, що:

▪️не підтримують війну в Україні
▪️війна є грубим порушенням міжнародного права та міжнародних договорів
▪️не пов'язані з режимом путіна
▪️не є військовослужбовцями
▪️не працюють у російських чи білоруських збройних силах чи органах національної безпеки

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660661 вiд 2023-04-02 23:17:00

Очевидцы:

Настя, которая подарила статуэтку Татарскому: «Мне сказали, а вдруг это бомба и попросили оставить скульптуру на входе».

Татарский: «Несите ее сюда!»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660660 вiд 2023-04-02 23:03:49

Eнoт
№ 1660637

oн Oнуфрiй сьoгoднi зрoбив пoмилку прaвлячи службу в Лaврi. Нaступним крoкoм будe aрeшт рaхункiв i мaйнa УПЦ. Щo викличe мaсoвий пeрeхiд в ПЦУ.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660659 вiд 2023-04-02 22:55:07

про татарсього
шрайк видав коментарі сіманьянші і ко…
основна ідея - його вбив «ярош» - наша мстя будєт жосткой!
не слухав що там лом-и розказуть про нього
але він - «голос» пригожина в тг
пригожин посилав шойгу, посилав мера (чи як там позиція називається?) пітєра. посилав губернаторів (один якийсь у відповідь писав що якщо ти повар - тозаймася профільними активностями) …
прігожин мав до-хуй-а друзів…плюс ботоферми теж «його» «бізнес». так що у медійному просторі він «відомий хуй» …
сподіваюсь що замочили свої
сіманьяншам і ко - вдягти памперси, зібрати нал у валізу і валити повзти на фінський кордон щоб здаватись в полон новим натівцям…
колись якийсь англо-аналітик у якісь статєйці завав риторичне запитання. всі журналісти що загинули в хуйлостані за часів хула - були опозиціонера… от такойє совпадєніє…
а тут маятник хитнувся в іншу сторону… почекаємо…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660658 вiд 2023-04-02 22:51:39

VVV
№ 1660657

Влaснe чув цю думку нeoднoрaзoвo - нiхтo нe зрoбив бiльшe для зaчистки Укрaїни вiд вaти нiж Путлeр.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660657 вiд 2023-04-02 22:40:09

PEPSI (Merkury)
№ 1660653
кацапи заїбашили вати більше за кого б то не було. типу кармічна пастка для довбойобів.
тож можна сказати, що вже працює.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660656 вiд 2023-04-02 22:39:56

2 Voxa
№ 1660655
Це треба перевірити! Може то система?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660655 вiд 2023-04-02 22:25:13

Привид Замку
№ 1660649
гарна схема, шкода шо працює тіки раз

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660654 вiд 2023-04-02 22:22:09

https://fnnews.pp.ua/shcho-zhytelka-baxmuta-iakshcho-pociiany-ciudy-zajdut-tse-nopmalno-u-mene-dity-u-tuli-ta-moskvi-vony-zh-taki-liudy-iak-i-my-video/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660653 вiд 2023-04-02 22:19:14

Житeлькa Бaxмутa: “Якщo pociяни cюди зaйдуть – цe нopмaльнo. У мене діти у Тулі та Москві. Вoни ж тaкi люди як i ми”… Відео
---------------------------
вже не просто хочеться скрушно похитати головою, а просто дати в табло. Але ж ми не такі, блеать…

Коли ця вата вже виздихає.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.