VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741975 вiд 2026-02-25 22:17:55Я такого захисту у Реалу навіть не пригадаю. унікальні буратіни. Навіть у Мальорок з Осасунами таких немає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741974 вiд 2026-02-25 22:14:52Voxa. ПСЖ - іграшка шейхів. підари за визначенням.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741973 вiд 2026-02-25 21:59:13VVV № 1741972 ну ці хоча б швидко розібрались шо воно таке та позбулись. А он цілий ПСЖ з кацапом носиться і він там навіть гра :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741972 вiд 2026-02-25 21:52:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1741969 знаю, але вони для мене назавжди міранчукі. я не пам'ятаю чому саме до них така огида виникла. може тому, що в 2020 році підписувати ніякого кацапа - то відверте гандонство.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741971 вiд 2026-02-25 21:51:23 VVV № 1741967 вiд 2026-02-25 21:43:19 Нічого, що Міранчука там вже більше року немає? Боруссія, звичайно, більш приємний клуб, але Аталанта теж команда, яка досягає максимуму можливого при тих ресурсах, які в неї є. На жаль, часом обмеженість ресурсів призводить до появи в складі сумнівних особистостей.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741970 вiд 2026-02-25 21:47:40«в середньому» якщо вибирати німці-італійці - я за німців…але. молодший белінгем - на вихід? сподіваюсь що і старший через пару годин в тому ж напрямі піде…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741969 вiд 2026-02-25 21:47:20та нема ж там того міранчука вже давно, десь в аренді ще при Маліновському наче
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741968 вiд 2026-02-25 21:44:47яскрава концовка
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741967 вiд 2026-02-25 21:43:19мірончуки довбані йдуть далі, завдяки ВАР.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741966 вiд 2026-02-25 21:42:34ахуйєнна кінцівка аталанта-дортмунд…а як захисник мав відводити загрозу від воріт?ну підпиздець… мабуть всю інтригу на день у футболі «вибрали»реал - бенфіка буде уг :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741965 вiд 2026-02-25 21:41:31ВАР маніпуляція. показали ракурс згори, хоча м'яч був на рівні поясу. Упирі їбані.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741964 вiд 2026-02-25 21:24:04я тут вже хотів виключити футбол. наекономити сил на бенфіку… такхуйтам! :)ще й додатковий час будуть грати :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741963 вiд 2026-02-25 21:23:31по заявам клубів, думаю багато хто згадав про 4 роки війни. я наче кьольн десь бачив в х-уйітеріале…чим більший клуб - тим більші спонсори. а великі спонсори - вони ж «міжнарадні». в політикх прописано не «лізти» в політичні питання…напишеш що підтримаєш ізраїль - арабський світ перестане купувати. напишеш що підтримуєш палестину - половина розвиненого світу тебе нах пошлемаск уже балувався з політ заявами. можна подивитись на продажі тесел в європі…так що таке… а будуть мовчати - ні нашим - ні вашим… продажі світові будуть триматись на рівні…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741962 вiд 2026-02-25 21:09:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1741960 топів не так багато допомагають.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741961 вiд 2026-02-25 21:09:13Реал, Барса, Баварія наче теж.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741960 вiд 2026-02-25 21:04:21VVV № 1741958 це Гамбург і Вердер. Вони в трьох.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741959 вiд 2026-02-25 21:02:04sk № 1741954 потужно. дійсно цікавий матч
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741958 вiд 2026-02-25 20:59:04Дортмунд чи не єдиний клуб, який відкрито декларував солідарність з Україною у війні проти хуйлостану. здається, чергова заява про підтримку 22.02.26 була.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741957 вiд 2026-02-25 20:51:482 sk, напевно. Хоча ми знаємо, що Буданов і Малюк не займаються ліквідацією в дружніх країнах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741956 вiд 2026-02-25 20:36:48ну або шо Лінекер був правий :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741955 вiд 2026-02-25 20:36:38olma№ 1741953не пишуть що за чувак?зараз він заявить що виконував пряму вказівку буданова чи малюка…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741954 вiд 2026-02-25 20:35:51футболаталанта-дортмундномально інтригу закручують. з 0-2, вже 2-2 після першого…зараз італійці доведуть що вони вміють у футбол грати :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741953 вiд 2026-02-25 20:20:03https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/25/8022783/ Дуже цікаво.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741952 вiд 2026-02-25 16:58:05риторичне питання, коли китай буде готовий напасти на тайвань (чи ще когось)нафтові резерви, я так розумію, вони затарили майже на 100%, авто-індустрію поступово переводять на електро-------------Пекін уже декілька років проводить енергетичну стратегію імпортозаміщення, мета якої — забезпечити 65 % власного споживання всіх енергоносіїв (газ, нафта, вугілля) до 2030-го і 80 % до 2035-го. І Китай успішно рухається до цієї мети: власний видобуток енергії зростає, а імпортна залежність поступово зменшується.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741951 вiд 2026-02-25 16:21:56та там інтриги накручено до кінця сезону…я тільки хз чому того чувака з бенфіки дискваліфікували?типу вінні сказав що його обізвали чорним підарасом?не доведено… якось хз як воно працює…«на завтра» кожен може тицьнути пальцем на б-кого, і сказати що він «обзивається». расизм, харасмент іт. п… і все… лідер команди на лавці поки хуйєфа «думає» …там ще інтрига чи юве відіб'ється від сарая. так би мовити «захистить честь» італійського футболу… хз що там за перший матч був з 5-2…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741950 вiд 2026-02-25 16:04:29Якби реал-бенфіка поставили в браму луніна і трубіна, то постала б додаткова інтрина чий українець краще.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741949 вiд 2026-02-25 14:20:46СБУ затримала командувача логістики Повітряних Сил ЗСУ та начальника Управління СБУ в Житомирській області Володимира Компаніченка на хабарі в $320 тис. За версією слідства, він є організатором схеми розкрадання коштів на будівництві захисних споруд для аеродромів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741948 вiд 2026-02-25 14:18:18Треба лупити і надалі, це наш важіль і на хуйла і на трампа.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741947 вiд 2026-02-25 14:15:17Скоріше за все це хуйловське іпсо, гебня сказала підпру дмітрієву, а дмітрієв дмітрієв підару вітькоффу, щл там нібито є якісь американські інтереси в тому єбаному терміналі на Чорнлму морі.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741946 вiд 2026-02-25 14:06:34Просто гіперпідараси, а не союзникиhttps://militarnyi.com/uk/news/administratsiya-trampa-poperedyla-ukrayinu-shhodo-udariv-po-ob-yektah-u-rosiyi-yaki-mozhut-zachepyty-ekonomichni-interesy-ssha/
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741945 вiд 2026-02-25 13:56:30кіт кейлог, як на пенсію вийшов, мочав правду-матку писати в х-уйітер… але це ні на що не впливає…он боря також багато х-уй-ітеть в твітерах… по черговій резолюції оон і голосуванню штатів------------Boris Johnson @BorisJohnson · 3h Last year the United States managed to align itself with Russia and North Korea in voting against a UN motion supporting Ukraine. This year the US merely abstained. I suppose it’s progress. But it’s still truly shameful. Quote Keith Kellogg @generalkellogg · 17h A UN vote on a lasting peace in Ukraine and we abstained. Go figure. The Russian Federation was against the proclamation. Is not four years of war enough? Is not missing children, shelling of cities and the killing of innocents enough? It is not a business deal-it is war.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741944 вiд 2026-02-25 12:25:45Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1741943та наче не дуже поруч----------Відстань по прямій: Між береговими резервуарними парками КТК (в Южній Озереєвці) та «Шесхарисом» (у порту) — близько 12–15 км.Відстань морем: Між причалами «Шесхарису» та точками навантаження КТК у морі — приблизно 18–20 км.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741943 вiд 2026-02-25 11:32:41Якщо ті термінали десь близько один від одного розташовані, то йобнути по одному і не йобнути по іншому - хз чи можливо.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741942 вiд 2026-02-25 11:22:24VVV [Останнi 20 месаг] № 1741940 вiд 2026-02-25 11:05:44 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)шарайк трохи нарив інфи про той наворасійьськ…там два термінали. з одного тільки хуйло-нафта відгружається, з іншого - казахстанська (в тому числі)тому першу можна «турбувати», іншу - краще ніказахи чимось нагадують фіцоорбанів… 4й рік війни, а вони ще не придумали як свої нафтові потоки в обхід хуйлостану запускатион, сусід алієв може підказати… і тепер він може відкрито хуйла на-хуй посилати…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741941 вiд 2026-02-25 11:22:15Шрайк служно зауважив шо там є два термінали, один кацапський інший казахський, і бити по казахському нема сенсу і навіть шкідливо, бо вона прямий конкурент кацапській нафті. як то кажуть, нє все так однозначно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741940 вiд 2026-02-25 11:05:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1741938 або казати, що то партизани.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741939 вiд 2026-02-25 11:01:40sk№ 1741936Хоч є, хоч хє, але мабуть по-любому йобнута, як татусь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741938 вiд 2026-02-25 11:00:47sk№ 1741935У таких випадках треба спокійно і чітко пояснювати, що країна веде війну, і кубишка якогось бізнесюка з держави, що фактично заявляє себе як нейтральний посередник, цікавить в останню чергу.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741937 вiд 2026-02-25 09:46:45до речі… на фоні того що італійський футбол на «атріцатєльном» підйомі… не потрібно забувати про англію… «святе» місце пустим не буває…-------Six English clubs have qualified for the Champions League round of 16 this season.?? ? Arsenal ? Manchester City ? Liverpool ? Chelsea ? Tottenham ? Newcastle? Never before has a nation reached this total at this stage of the Champions League.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741936 вiд 2026-02-25 09:35:51поки трамп «грається» з ядєркою ірана, пн корея виходить на новий рівень (пишуть що ту дочку готують в право-наступниці ин-а)-----------Призначення: Згідно з даними розвідки, 13-річна донька Кім Чен Ина (відома як Кім Чжу Е, хоча в звітах за лютий 2026-го також згадується ім'я Кім Чжу Хе) фактично почала виконувати обов'язки, еквівалентні голові Ракетного управління (Missile Administration).Роль у ядерних силах: Це відомство відповідає за розробку та управління всіма стратегічними ядерними силами КНДР.Діяльність: Повідомляється, що вона вже отримує прямі доповіді (брифінги) від високопоставлених генералів і може давати певні настанови, що раніше було прерогативою лише її батька.