sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660492 вiд 2023-03-30 22:07:54Batyj № 1660491 Ні, там десь 140 ярдів баксів. На рік вистачить точно Головне питання чи будуть індуси та китайці купувати нафту в тих об'ємах що зараз чи все-таки будуть зменшувати…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660491 вiд 2023-03-30 21:42:01№ 1660483недостачу гасят из фонда благосостояния. НО, если будут такими темпами гасить, то в июне и этот фонд закончится..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660490 вiд 2023-03-30 21:38:392 OlegSh№ 1660481там формулировка - уссаться:Урад анулировал распоряжение Кабмина (!) про передачу Нижней Лавры в вечную безплатную аренду..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660489 вiд 2023-03-30 21:38:34Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1660486 вiд 2023-03-30 21:34:36Так, десь писали, що підарюга, коли помітив, що його знімають за отриманням загранпаспорта, сильно заменжував і намагався відповзти ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660488 вiд 2023-03-30 21:35:372 Nevropatolog№ 1660485отож.. и я про те саме..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660487 вiд 2023-03-30 21:34:41Ні я проти посилати таких на фронт. Я би зараз ухвалив закон про обовязкову трудову повінность. І видавав повєстки не на фронт, але ісправітельні роботи як то риття окопів, чи будування паркану-муру в Сумській, Харківській області. І хай вириє собі землянку (келію) іспить вночі, а вранці падйом і йому дадуть лопату, і до роботи. Сухпай, кипяточку раз на день це святе - і хай риє і відробляє свій трудовий обовязок під час воєнного стану.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660486 вiд 2023-03-30 21:34:36№ 1660480уже есть фотка паши мерседеса в Универмаге Украина, где, как известно, на 4 этаже можно заказать и получить заграничный паспорт чипованный, в том числе и по ускоренной процедуре..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660485 вiд 2023-03-30 21:31:502 Batyj№ 1660473Посол США щось Малюку виказала і явно не те, що він бурмоче.Кажуть Зеля в мандрах ховався від прямих контактів з амерами.Щось відбувається.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660484 вiд 2023-03-30 21:25:432 olma № 1660482 На входах треба кілька груп з військоматів. І всім чоловікам, що прямують в Лавру «памаліцца» видавати повістки.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660483 вiд 2023-03-30 21:12:04Дефіцит бюджету кацапів: січень -1.8 трилліона, лютий -0.8, 1-21 березня -1.1. Всього -3.7. План на рік -2.9 побитий достроково. Головне тримати темп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660482 вiд 2023-03-30 20:58:14Треба вночі закрити для відвідування. А потім послати туди омон-беркут автозаки-хуяки і вивезти акуратно братію в общежитіє на Лукянівці чи те там у нас ізолятор головний. А ієрархів окремо в Оболонський, Голосієвський РОВД і дотошний допит.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660481 вiд 2023-03-30 20:39:11Кабінет міністрів 30 березня визнав нечинним розпорядження про безоплатне користування УПЦ МП майном Києво-Печерської Лаври і таким чином повернув його в управління державі. Швидко справи пішли. Паша Мерседес казав, що Мінкульт йому не указ. Хай уряд скаже. То вже сказав?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660480 вiд 2023-03-30 20:35:32Господарський суд Києва відмовив у забезпеченні позову представників Києво-Печерської лаври УПЦ МП до Національного заповідника «Києво-Печерська лавра». Намісник Лаври митрополит Павло (Лебідь) заявляв, що духівництво УПЦ МП не покине територію Лаври, доки не буде рішення суду. Писали, що суд буде у двадцятих числах квітня. Чи це інший суд? Паша Мерседес казав, що сидітимуть у Лаврі до вирішення суду. Суд відмовив. Ой?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660479 вiд 2023-03-30 20:33:01Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1660437 вiд 2023-03-30 14:49:00Ну да, ну да… русскоязичная сємʼя із адєси, щойно навчився читати толстоєвского в подліннікє, аж тут його нащадки мужичьков-богоносцев фуяк - і в кутузку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660478 вiд 2023-03-30 20:25:34Зеленський таки виступив у парламенті Австрії. Але підараси і клоуни у підарасів таки якийсь там шкандаль таки влаштували. Бабло там неміряне РФ відгрузила за останні 20 років. А останні 60 років там гебня процвітала.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660477 вiд 2023-03-30 20:22:39Там президент Зеленський мав начебто сьогодні виступити по конференц зв'язку в парламенті Австрійської республіки. Але ліберали бойкотували захід, короче внутрішньополітичні тьорки. Деякі австріяки носяться зі своєю прокацапськоб нейтральністю. Я читаю австрійську пресу, намагаюся розібратися. Але поки що не понятно що там і як.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660476 вiд 2023-03-30 20:20:12Присутність Зеленського у Вільнюсі - вона мабуть перш за все в інтересах самої України (звісно, якщо все там не обмежиться уже звичним 3.143дежем).
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660475 вiд 2023-03-30 20:07:30Batyj № 1660473 вiд 2023-03-30 19:53:42 На носі самміт НАТО у Литві, хочуть Зеленського там. Може й щось інше теж.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660474 вiд 2023-03-30 20:06:00olma № 1660468 вiд 2023-03-30 19:07:33 Showmanship треба тримати під контролем. Мораль підтримувати добре, але наговорити забагато теж не айс. Солдати потім будуть гинути, бо хтось затриндівся. Персонально для мене окрім цієї заяви Кулеби є пару інших маркерів: Сирський у Бахмуті після численних жалоб на совкізм та тупе дистанційне керування офіцерами, нестача офіцерів та нова норма, що військові без вищої освіти тепер можуть бути офіцерами. Себто структура намагається у еволюцію виходячи з досвіду. На заході усім говорять, що українська армія просто НАТО, але он бачиш як, зміни тільки зараз. Мабуть хтось подумав, що анонсувати контрнаступ, то не результативно робити його та ще без гіпервеликих втрат.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660473 вiд 2023-03-30 19:53:42Блинкен вызвал Кулебу в Брусель на следующей недели.. Щось трапилось..
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660472 вiд 2023-03-30 19:47:51«Мы глубоко обеспокоены заявлением России о задержании журналиста, являющегося гражданином США. Наивысший приоритет Госдепартамента - безопасность граждан?? за рубежом. Если вы – гражданин США, проживающий или путешествующий в РФ, – пожалуйста, немедленно покиньте страну,» - Госсекретарь США Блинкен. https://www.state.gov/russias-arrest-of-a-u-s-citizen/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660471 вiд 2023-03-30 19:38:04«Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ дискваліфікував хавбека Динамо Віталія Буяльського на три матчі за» нецензурні та образливі вислови «, повідомляє офіційний сайт УАФ».-----------------Мабуть добре обклав фуями того мордатого підара.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660470 вiд 2023-03-30 19:26:19В сегодняшнем видео от Минобороны Страйкеры и Кугуары. Вчера были Мардеры - t. me/ShrikeNews/7988 Позавчера Челленджеры - t. me/ShrikeNews/7978
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660469 вiд 2023-03-30 19:17:15Hope is not a strategy, як кажуть в бізнесі. Треба планувати і готуватися. Є свої нюанси.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660468 вiд 2023-03-30 19:07:33Кулеба радить не вважати майбутній контрнаступ вирішальною битвою у війні Україна має всіляко протидіяти наративу, що весняний контрнаступ є «вирішальною битвою» у війні. Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Financial Time, передає Цензор. НЕТ з посиланням на Українську правду. «Ми повинні всіляко протидіяти сприйняттю контрнаступу як вирішальної битви у війні», - наголосив він Джерело: https://censor.net/ua/n3409088 ---- Нарешті дійшло до них, що вішфул фінкінг Зе і ОП - це не найкраща стратегія. Також не можна україномовний простір розглядати як поле для протиросійських ІМПСО. Бо це дає неправильне сприйняття. Краще б якісь нові ініціативи в плані все для фронта і все для перемоги анонсували.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660467 вiд 2023-03-30 18:04:08«Введенные против российской экономики нелегитимные ограничения в среднесрочной перспективе действительно могут негативно на ней отразиться. В этой связи нам необходимо обеспечить устойчивое увеличение внутреннего спроса», — сказал Путин на совещании с членами правительства. -------- заперечення - було нам санкції пох… гнів торг - було зніміть з нас санкції на сг а ми продовжимо зернову угоду депресія - ми тут? включаємо пісню: купі гавно, і паддєржи расійю прийняття - чекаємо…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660466 вiд 2023-03-30 17:35:33A group of 41 cybersecurity specialists arrived to Russia from China Following agreements on special services interaction made during Xi Jinping's visit, they will cooperate with Russian colleagues to develop a roadmap to be able to block YouTube & VPN services in?? completely --------- паралельно можна і власників ай-фонів розстрілювати нах… гулаг - так гулаг
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660465 вiд 2023-03-30 17:33:53Ukraine Weapons Tracker @UAWeapons · 21h #Ukraine: Another missile type from the TOW family is now confirmed to be used by the AFU- this time a?? BGM-71H-1-RF TOW BB missile, guided via a radio-frequency link. Designed to defeat fortifications, it can make a ~60cm hole in an 20cm thick double-reinforced concrete wall. -------- 3 - 3.5 км дальність
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660464 вiд 2023-03-30 17:31:53toreo № 1660461 вiд 2023-03-30 17:20:22 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660458 ну так. орикс постійно відповідає на питання - скільки не попадає до нього «на радари». і він пише що 20-30% по літакам десь місяць назад наші повідомили що збили літак на якому прігожин літав по факту він з пожкодженим двигуном та купою дірок долетів до аеродрому… зазвичай коли фронт рухається, як було на початку війни і коли ми звільняли харків-херсон - майже 100% «облік» техніки. тому що ті хто наступає залюбки фотає трофеї і викладає коли фронт стоїть. от хз скільки хаймарси знищили танків що були «в тилу». навіть наші прильоти по ародромах на півдні - толком неясно. тільки супутникові знімки були по яким фіг розбереш… ну і наші «іпсошні іл-76» на початку війни ж теж в статистиці тримають… краще все-таки на орекс орієнтуватись. хоча, дійно, він каже що дещо може до нього в базу попадати з затрикою у місяць-два-три…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660463 вiд 2023-03-30 17:25:27Germany has updated the list of military aid provided to Ukraine: ▶️18 Leopard 2A6 + ammo ▶️40 MARDER IFV + ammo ▶️2 Bergepanzer 3 ▶️2 WISENT 1 mine clearing tanks ▶️24 ZETROS trucks ▶️40.000 medical first-aid kits ▶️103.000 medical turnstiles https://www.bundesregierung.de/breg-en/news/military-support-ukraine-2054992 ---------- бля. а де каски які рік назад обіцяли? :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660462 вiд 2023-03-30 17:24:41По загіблим пілотам також проходить ідентифікація ураження літака/гвинтокрила. Але звісно, така інформація може з'явитись і за півроку від дня загибелі
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660461 вiд 2023-03-30 17:20:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660458 я думаю, навряд чи у оператора пзрк зажди є можливість, щоб він знімав. не так багато часу на підготовку комплексу до стрільби. якщо працює бук чи щось таке, то враження зафіксують прилади, і не факт, що хтось буде в цей час стояти десь поруч на землі з телефоном наготові. так само коли літак вражається ракетою іншого літака. враження також може статися за десяток км, на приладах його побачать, а візуально підтведження лише тоді, якщо впаде на територію, яку контролює інша сторона. самі ж свої уражені літаки у ютьюб навряд чи викладатимемо. хоча якийсь придурок із сусіднього села і може. якщо побачить літак до того, як його знайдуть відповідні служби
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660460 вiд 2023-03-30 17:18:00sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1660454 вiд 2023-03-30 16:55:54Наскільки розумію, там є чотири найбільші контори - Archer Daniels Midland, Bunge, Cargill і Louis Dreyfus Company, і троє з них продовжують вивозити зерно з кацапії. Дрейфус - старовинна фірма; цікаво, що Джулія Луї-Дрейфус, чудова комічна актриса (Seinfeld, Veep, New Adventures of Old Christine і ще багато чого) також походить із родини тих Дрейфусів.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660459 вiд 2023-03-30 17:14:58а, ось грудень 2021 «Так, за даними FlightGlobal, бойовий склад винищувальної та фронтової авіації України нараховує 43 МіГ-29, 26 Су-27, 12 Су-24 та 17 Су-25.» 98 літаків. було перед війною 24.02.22
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660458 вiд 2023-03-30 17:09:26toreo [Останнi 20 месаг]№ 1660455 вiд 2023-03-30 16:58:16Хз, чому по знищених літаках така значна розбіжність - здається набагато більше, ніж по будь-якій іншій військовій техніці.Можливо той орікс бере до уваги тільки стовідсоткові свідчення - скажімо, відео того, як йобнувся кацап, чи фото його уламків, а ГШ покладається на свідчення з підрозділів - що, мовляв, кацап задимів і кудись полетів умирати ;)
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660457 вiд 2023-03-30 17:01:392 Voxa№ 1660449І ми знаємо хто йому підігнав прапор і шеврон! Тобто знаємо чия недороботка. Щоправда, думаю що показав. Але у Залужного на це чомусь поки часу немає… Хоча, можливо, що трохи є і пише під якимсь ніком, кого не знаємо в реалі :)))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660456 вiд 2023-03-30 16:59:26Evan Gershkovich story just yesterday: A Russian economy that survived 2022 faces a long-term deep freeze. “There will be no money next year. ” https://wsj.com/articles/russias-economy-is-starting-to-come-undone-431a2878?reflink=desktopwebshare_twitter ----- остання стаття того гершковича якого арештували… ну… на «хвалебні оди» не схоже… потрібно послухати «аналітегів» хто більше в темі госдєп повинен з заявою виступити якщо щось серйозне про баскетболістку ледь не опра передачі робила, навіть джон макінрой на євроспорт її згадував в тенісних трансляціях…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660455 вiд 2023-03-30 16:58:16olma № 1660450 «а на той час наша авіція з МіГів і Су вже може бути пошарпаною.» ----------- наша авіація вже більше, ніж пошарпана. воно видно із кількості бойових вильотів. я не маю жодної інформації, скільки наших літаків залишилося в строю. думаю, що мова йде про штуки, а не десятки штук у нас було на початку десь під сотню. «У 2013 році чисельність повітряних сил знову скоротилася: … на озброєнні значилося 160 бойових літаків». десь близько 50 літаків ми профукали в криму: мамчурам потрібно було менше з піснями строєм ходити, а перегнати літаки на материк, але то таке вже. і у нас були втрати під час ато. орікс дає підтверджених втрачених україною Aircraft (причому всі - destroid) - 62 шт. кацапських підбитих за оріксом - 78, не набагато більше, а гшу вважає, що майже 300! якщо гшу правий, то кількість реально збитих значно більша за зафіксовані. тим більше, у нас була проблема особливо в перші місяці війни, що ми самі назбивали своїх літаків дофіга. причому, йдеться не про 5 чи 6 літачків. на жаль. і ясно, що в орікс це навряд чи попало. бардаку і зараз вистачає, а тоді взагалі був капець. я думаю, що сша добре обізнані про такі речі, і це, можливо, є одна з причин, чому тягнуть з літаками. хоча, навряд чи. швидше причини політичного характеру. крім того, ми втрачали у повітряних боях. у наших пілотів шансів не дуже багато, бо бортові засоби цілевиявлення у кацапських літаків працюють на більші дальності, і радіус дії ракет на підвісі більший. тож така собі ситуація з літаками у нас. якщо з десяток літаків є, то вже ок. хоча не факт, що і скільки є. я думаю, ми все ж отримали кілька літаків у минулому році. які назвалися «запчастинами до літаків».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660454 вiд 2023-03-30 16:55:54Два крупнейших западных трейдера объявили бойкот российскому зерну Cargill и Viterra остановят экспорт зерновых из РФ с 1 июля. ------------- Since the beginning of the 2022-23 season in July through to December, Russia exported 24.9 million tonnes of wheat, 3.2 million tonnes more than a year ago at the same stage. ---------- хммм… все-таки хуйлостан експортує зерно. навіть більше ніж у 2021
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660453 вiд 2023-03-30 16:50:11Китай заявив, що його військові готові працювати разом із російськими військовими для посилення стратегічної комунікації і координації.Джерело: «Reuters» із посиланням на Міністерство оборони КитаюДеталі: Речник Міноборони КНР Тан Кефей на пресконференції заявив, що Китай та Росія «працюватимуть разом над реалізацією глобальних ініціатив у сфері безпеки».Тан сказав, що обидві країни поглиблюватимуть «військову довіру» і спільно захищатимуть «міжнародну справедливість і правосуддя».