Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660412 вiд 2023-03-30 01:17:12Колишній державний секретар США Майк Помпео планує відвідати Україну 3 квітня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660411 вiд 2023-03-30 01:02:55Турецький президент Реджеп Ердоган повідомив, що президент РФ Володимир Путін може відвідати Туреччину 27 квітня, щоби взяти участь у відкритті атомної електростанції «Аккую», яку будував «Росатом». Зaсцить…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660410 вiд 2023-03-29 23:21:36Batyj № 1660408 вiд 2023-03-29 23:10:40 Мо кінетично пиздець робить. 2 кг у голову на швидкості
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660409 вiд 2023-03-29 23:19:27«Croatia will hand over Mi-8 helicopters to Ukraine in the near future» - said the Croatian Defense Minister.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660408 вiд 2023-03-29 23:10:40угу..Оновлений дрон-камікадзе важить менше 2,2 кг, його можна розгорнути менше ніж за дві хвилини. -----скока там взрывчятки? 100 грам? И нах он нужен?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660407 вiд 2023-03-29 22:27:28Switchblade 300 оновився після застосування в Україні ну-ну компанія-виробник заявила, що може випускати до 2 тис свічблейдів (щоправда, 600-х). а нам їх треба тисяч 10
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660406 вiд 2023-03-29 21:55:34Пишуть, що кацапи мають намір північних корейців з озброєнням наймати на війну в Неньці (приблизно 10 тысяч на місяць) за валюту
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660405 вiд 2023-03-29 21:51:52sk (здалеку…) № 1660396 Це не зовсім правда. Мені вчора рахунок прислали за місяць. Там є різниця (у сторону збільшення), порівнянно з минулим роком. Тобто, мало того, що ціна за кВт вища, так ще і не повнстю відмінили т. з. «корекцію», пов «язану з ростом ціни на газ» через війну «. Хоча платіжка цього місяця не така страшна, як була в вересні-жовтні минулого року. Бо в вересні» корекція "була 95% до ціни за кВт. Зараз «корекція» лише 5%, але ціна за кВт виросла на приблизно 20%.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660404 вiд 2023-03-29 21:43:05sk (здалеку…) № 1660391 у кацапів ще вчора під Токмаком СУ34 мунусувася
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660403 вiд 2023-03-29 20:32:502 Batyj№ 1660366и шо в итоге? выселили? или Усик порешал по понятиям?
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660402 вiд 2023-03-29 19:56:15klirik № 1660397 Про пілота я повідомлення бачив Я проводжу аналогії з хаймарсами, вони з'явились і одразу всі бачили результат… Я більше схиляюсь до думки що торео описав.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660401 вiд 2023-03-29 19:29:29sk (здалеку…) № 1660395 вiд 2023-03-29 18:15:40 "і якщо ці девайси з'явились - то прилітало б часто девайси - дешеві. бомб в запасах повинно бути достатньо " --------- ну я собі пояснюю, що, припустимо, ми готуємо контрнаступ, і в його перші години маємо нанести важкі ураження військової інфраструктури ворога. для цього і накопичуються ці ракети. та ще й літаки маємо отримати, бо власних навряд чи багато залишилося. хоча, це може бути і wishful thinking. до того ж, росіяни, скорше за все, мають джерела розвідки в україні. вони повинні б з якоюсь ймовірністю отримувати інформацію про такі речі. сподіваюся, що нашим вдастся приховати.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660400 вiд 2023-03-29 19:15:48Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1660399 Звернення Авраамія ---
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660399 вiд 2023-03-29 18:51:59Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ (МП) Авраамій (Лотиш) перейшов до ПЦУ і попросив митрополита Епіфанія затвердити його виконуючим обов’язки намісника лаври. Епіфаній погодився.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660398 вiд 2023-03-29 18:47:51Гвардейское - авиагарнизон в 12 км к северу от аэропорта Симфи. На развилке дороги из Симфи на Харьков и на Херсон. От Херсона 201 км по прямой.Возле Севастополя никакого гвардейского нет..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660397 вiд 2023-03-29 18:27:02sk (здалеку…) № 1660395 У вас так все просто, якщо дали умовно вундерввфлю то треба їми швиденько русню закидати і похуй як. А вчора повідомляли про загіблого нашого пілота винищувача. Спробуй це зв'язати з jdam
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660396 вiд 2023-03-29 18:16:43Electricity costs in Europe are back to pre-invasion levels. https://twitter.com/JeffreyKleintop/status/1641070273465290752?s=20
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660395 вiд 2023-03-29 18:15:40toreo № 1660392 останній місяць раз на пару тижнів з'являються відоси з коментарями що то джам. але підтверджень офіційних немає і якщо ці девайси з'явились - то прилітало б часто девайси - дешеві. бомб в запасах повинно бути достатньо щоб щодня їх запускати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660394 вiд 2023-03-29 18:13:30https://twitter.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1641092065776791554?s=20 відоси про взрив на аеродромі в гвардейському при чому щось не-маленьке прилетіло а туди пару раз по 100 км від наших позицій…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660393 вiд 2023-03-29 18:00:04До Сімферополя щось долетіло, в Гвардійське. Там військовий аєродром
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660392 вiд 2023-03-29 17:59:24TOGA @Jano14Toga The film shows the work of JDAM on the positions of the #Russians They are guided by the GPS system. It looks very epic and very painful. але в коментах пишуть: Jacek @Stan11ey · 1 ч В ответ @Jano14Toga not JDAM but UR-77 explosive charge поки не зустрічав свідчень підтвердженння застосування jdam в україні
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660391 вiд 2023-03-29 17:49:38olma № 1660380 пишуть що в районі бахмуту су-24м завалили… якось воно хвилями йде… тиждень тиші. потім декілька «приземлень» в день чи за пару днів… «відпочинок» …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660390 вiд 2023-03-29 17:25:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660388 да, насправді знайти привід можна будь який. За бажання. Нас же тут цікавить принципове питання існування рпц в Україні.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660389 вiд 2023-03-29 16:52:56sk (здалеку…) № 1660386 Опитування не дуже оптимістичні для Ордогана: https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2023_Turkish_presidential_election
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660388 вiд 2023-03-29 16:52:19Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1660385 вiд 2023-03-29 16:29:42Там, здається, правильно роблять наголос на те, що МП-шні бляді порушують умови оренди - набудували там різного гівна типу єврорємонт тощо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660387 вiд 2023-03-29 16:50:53Кожному мужику - по гарему; кожній бабі - по мужику ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660386 вiд 2023-03-29 16:32:57Разница между президентом Турции Эрдоганом и единым кандидатом от оппозиции Кылычдароглу на выборах 14 мая составляет 2,5 процента в пользу оппозиционного политика, заявил глава исследовательского центра MetroPoll Research. -------- ердоган за 1.5 міс до виборів вже пообіцяв -15% на електрику для домогосподарств і -20% за газ для бізнесів… ну хз. ще кожній бабі по мужику і непогані шанси виграти…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660385 вiд 2023-03-29 16:29:42Batyj № 1660384 та да. А сюди ще накладається, шо в них то взагалі договір з безстроковою арендою … Там по судам все життя ходить можна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660384 вiд 2023-03-29 15:59:59№ 1660382оне там настаивают, что во время военного положения нельзя разрывать договора аренды. А по ТВ говорили, что аренда закончилась.. Вааще какое-то темное дело..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660383 вiд 2023-03-29 15:56:32мне долго муляло британское сообщение про бронебойные с обедненным ураном. Тока щас дошло.Подкалиберный с сердечником из вольфрама или обедненного урана используется в основном (это аккуратно так, я раньше думал -всегда) с гладкоствольными пушками. А Челенджер что? Правильно - пышка нарезная то, единственный танк в НАТО с нарезной пушкой 120 мм.т. е. снаряды абрамса и леопарда не подходят Челленджеру..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660382 вiд 2023-03-29 15:55:58ну понятно шо просто так з Лаври вони не підуть. я краем уха подивився сьогодні стріми звідти, там чітко просліджується такий наратив, «ми не МП», «ми українська церква» тіпа ідіть нах «какіє ваши доказатєльства» В світі цього, цікаво чому не виконується закон де їх чітко зобов'язали вказати приналежність до МП. Це б одразу зняло багато питань. Ну і головне, без законодовчого вирішення, чи прямої заборони рпц - ніфіга не буде. Скіниться як з обшуками сбу.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660381 вiд 2023-03-29 15:43:27The Russian embassy in Sweden published a post about the possible negative consequences of Sweden joining NATO. The post states, among other things, that «new members of the hostile bloc will become a legitimate target for Russian retaliatory measures, including military ones» --------- тепер шведи повинні депортувати всіх москалів що там живуть нах в руські єбєня сказати що «ми переживаємо за вашу безпеку». ваше посольство нас попередило. дякуйте їм
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660380 вiд 2023-03-29 15:40:42Два ворожі вертольоти Ка-52 знищили десантники 95-ї бригади з ПТРК «Стугна-П». ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3408810 Не відомо коли це відбулося. Але по ходу Стугна збиває гелікоптер, саме тоді, коли він летить або прямо на стрільців зі стугнами або під невеликим кутом. А по танку чи наземній техніці Стугна працює у всіх випадках якщо техніка їде прямо чи на тебе, чи повз тебе.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660379 вiд 2023-03-29 15:32:57как я и предполагал, никто из Лавры не уходит..https://apostrophe.ua/ua/news/society/2023-03-29/vyiselenie-upts-mp-pasha-mersedes-pridumal-povod-chtobyi-ostatsya-v-lavre/294055
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660378 вiд 2023-03-29 12:33:17https://t.me/ShrikeNews/7988 А сегодня видосик с Мардерами. Ждем Брэдли :) ---------- точно іпсо йде. щодня по одному відосику
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660377 вiд 2023-03-29 12:14:252 klirik№ 1660338https://t.me/zloyodessit/18703За минувшие года российский ВПК отчитывался о поставках в российскую армию от 160 до 300 танков в год. При этом, это были не новые танки, а модернизированные бывшие в строю машины, либо снятые с консервации. То есть, предельный потенциал передачи такой техники составлял 25 ед в месяц.Что же до производства, то серийное производство Т-72 и Т-80 в россии прекращено в 1998 году, а Т-90 серийно не производится с 2011. Целиком и полностью танкостроение в рф держалось на ремонтом потенциале и модернизации.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660376 вiд 2023-03-29 12:01:48Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1660357 вiд 2023-03-29 01:14:41Коли родіна в опасності, такі припущення є цілком обгрунтованими. Також у цей період прямий кут може досягати 100 чи більше градусів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660375 вiд 2023-03-29 11:44:36sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1660373 вiд 2023-03-29 11:38:02Воно мабуть від початку було розраховане на те, щоб мочити моджахедів із списами та шаблями, максимум із АК-47. Але якщо допиляли і дають безкоштовно, то слід дякувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660374 вiд 2023-03-29 11:43:05Пишуть, баксьор Усєг припхався до Лаври - каже, помолитися. Якщо Фʼюрі послав нафуй із боєм, то краще сидів би дома, аніж маятися різною фуйнею.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660373 вiд 2023-03-29 11:38:02klirik № 1660371 в теорії дуже ефективна зброя перші версії, писали, легко «тушились» хуйло-реб-ом потім були модифікації останній місяць було пару відосів як 300ті чи 600ті працюють. неясно наскільки це вже стандартна робота, чи просто разові успішні прильоти…