🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2266.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660412 вiд 2023-03-30 01:17:12

Колишній державний секретар США Майк Помпео планує відвідати Україну 3 квітня.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660411 вiд 2023-03-30 01:02:55

Турецький президент Реджеп Ердоган повідомив, що президент РФ Володимир Путін може відвідати Туреччину 27 квітня, щоби взяти участь у відкритті атомної електростанції «Аккую», яку будував «Росатом».

Зaсцить…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660410 вiд 2023-03-29 23:21:36

Batyj
№ 1660408 вiд 2023-03-29 23:10:40

Мо кінетично пиздець робить. 2 кг у голову на швидкості

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660409 вiд 2023-03-29 23:19:27

«Croatia will hand over Mi-8 helicopters to Ukraine in the near future» - said the Croatian Defense Minister.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660408 вiд 2023-03-29 23:10:40

угу..

Оновлений дрон-камікадзе важить менше 2,2 кг, його можна розгорнути менше ніж за дві хвилини.
-----
скока там взрывчятки? 100 грам? И нах он нужен?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660407 вiд 2023-03-29 22:27:28

Switchblade 300 оновився після застосування в Україні

ну-ну

компанія-виробник заявила, що може випускати до 2 тис свічблейдів (щоправда, 600-х).
а нам їх треба тисяч 10

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660406 вiд 2023-03-29 21:55:34

Пишуть, що кацапи мають намір північних корейців з озброєнням наймати на війну в Неньці (приблизно 10 тысяч на місяць) за валюту

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660405 вiд 2023-03-29 21:51:52

sk (здалеку…) № 1660396
Це не зовсім правда. Мені вчора рахунок прислали за місяць. Там є різниця (у сторону збільшення), порівнянно з минулим роком. Тобто, мало того, що ціна за кВт вища, так ще і не повнстю відмінили т. з. «корекцію», пов «язану з ростом ціни на газ» через війну «. Хоча платіжка цього місяця не така страшна, як була в вересні-жовтні минулого року. Бо в вересні» корекція "була 95% до ціни за кВт.

Зараз «корекція» лише 5%, але ціна за кВт виросла на приблизно 20%.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660404 вiд 2023-03-29 21:43:05

sk (здалеку…)
№ 1660391
у кацапів ще вчора під Токмаком СУ34 мунусувася

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660403 вiд 2023-03-29 20:32:50

2 Batyj
№ 1660366

и шо в итоге? выселили? или Усик порешал по понятиям?

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660402 вiд 2023-03-29 19:56:15

klirik
№ 1660397
Про пілота я повідомлення бачив
Я проводжу аналогії з хаймарсами, вони з'явились і одразу всі бачили результат…
Я більше схиляюсь до думки що торео описав.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660401 вiд 2023-03-29 19:29:29

sk (здалеку…)
№ 1660395 вiд 2023-03-29 18:15:40

"і якщо ці девайси з'явились - то прилітало б часто
девайси - дешеві. бомб в запасах повинно бути достатньо "
---------
ну я собі пояснюю, що, припустимо, ми готуємо контрнаступ, і в його перші години маємо нанести важкі ураження військової інфраструктури ворога. для цього і накопичуються ці ракети. та ще й літаки маємо отримати, бо власних навряд чи багато залишилося.

хоча, це може бути і wishful thinking.

до того ж, росіяни, скорше за все, мають джерела розвідки в україні. вони повинні б з якоюсь ймовірністю отримувати інформацію про такі речі. сподіваюся, що нашим вдастся приховати.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660400 вiд 2023-03-29 19:15:48

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1660399

Звернення Авраамія
---




Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660399 вiд 2023-03-29 18:51:59

Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ (МП) Авраамій (Лотиш) перейшов до ПЦУ і попросив митрополита Епіфанія затвердити його виконуючим обов’язки намісника лаври. Епіфаній погодився.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660398 вiд 2023-03-29 18:47:51

Гвардейское - авиагарнизон в 12 км к северу от аэропорта Симфи. На развилке дороги из Симфи на Харьков и на Херсон. От Херсона 201 км по прямой.
Возле Севастополя никакого гвардейского нет..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660397 вiд 2023-03-29 18:27:02

sk (здалеку…)
№ 1660395
У вас так все просто, якщо дали умовно вундерввфлю то треба їми швиденько русню закидати і похуй як.
А вчора повідомляли про загіблого нашого пілота винищувача. Спробуй це зв'язати з jdam

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660396 вiд 2023-03-29 18:16:43

Electricity costs in Europe are back to pre-invasion levels.
https://twitter.com/JeffreyKleintop/status/1641070273465290752?s=20

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660395 вiд 2023-03-29 18:15:40

toreo
№ 1660392
останній місяць раз на пару тижнів з'являються відоси з коментарями що то джам. але підтверджень офіційних немає
і якщо ці девайси з'явились - то прилітало б часто
девайси - дешеві. бомб в запасах повинно бути достатньо щоб щодня їх запускати…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660394 вiд 2023-03-29 18:13:30

https://twitter.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1641092065776791554?s=20
відоси про взрив на аеродромі в гвардейському
при чому щось не-маленьке прилетіло
а туди пару раз по 100 км від наших позицій…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660393 вiд 2023-03-29 18:00:04

До Сімферополя щось долетіло, в Гвардійське. Там військовий аєродром

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660392 вiд 2023-03-29 17:59:24

TOGA
@Jano14Toga

The film shows the work of JDAM on the positions of the #Russians They are guided by the GPS system.
It looks very epic and very painful.

але в коментах пишуть:

Jacek
@Stan11ey
·
1 ч
В ответ
@Jano14Toga
not JDAM but UR-77 explosive charge

поки не зустрічав свідчень підтвердженння застосування jdam в україні

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660391 вiд 2023-03-29 17:49:38

olma
№ 1660380
пишуть що в районі бахмуту су-24м завалили…
якось воно хвилями йде… тиждень тиші. потім декілька «приземлень» в день чи за пару днів… «відпочинок» …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660390 вiд 2023-03-29 17:25:29

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1660388
да, насправді знайти привід можна будь який. За бажання.
Нас же тут цікавить принципове питання існування рпц в Україні.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660389 вiд 2023-03-29 16:52:56

sk (здалеку…)
№ 1660386

Опитування не дуже оптимістичні для Ордогана:

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2023_Turkish_presidential_election

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660388 вiд 2023-03-29 16:52:19

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1660385 вiд 2023-03-29 16:29:42

Там, здається, правильно роблять наголос на те, що МП-шні бляді порушують умови оренди - набудували там різного гівна типу єврорємонт тощо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660387 вiд 2023-03-29 16:50:53

Кожному мужику - по гарему; кожній бабі - по мужику ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660386 вiд 2023-03-29 16:32:57

Разница между президентом Турции Эрдоганом и единым кандидатом от оппозиции Кылычдароглу на выборах 14 мая составляет 2,5 процента в пользу оппозиционного политика, заявил глава исследовательского центра MetroPoll Research.
--------
ердоган за 1.5 міс до виборів вже пообіцяв -15% на електрику для домогосподарств і -20% за газ для бізнесів… ну хз. ще кожній бабі по мужику і непогані шанси виграти…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660385 вiд 2023-03-29 16:29:42

Batyj
№ 1660384
та да.
А сюди ще накладається, шо в них то взагалі договір з безстроковою арендою …
Там по судам все життя ходить можна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660384 вiд 2023-03-29 15:59:59

№ 1660382
оне там настаивают, что во время военного положения нельзя разрывать договора аренды. А по ТВ говорили, что аренда закончилась.. Вааще какое-то темное дело..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660383 вiд 2023-03-29 15:56:32

мне долго муляло британское сообщение про бронебойные с обедненным ураном. Тока щас дошло.
Подкалиберный с сердечником из вольфрама или обедненного урана используется в основном (это аккуратно так, я раньше думал -всегда) с гладкоствольными пушками. А Челенджер что? Правильно - пышка нарезная то, единственный танк в НАТО с нарезной пушкой 120 мм.
т. е. снаряды абрамса и леопарда не подходят Челленджеру..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660382 вiд 2023-03-29 15:55:58

ну понятно шо просто так з Лаври вони не підуть.
я краем уха подивився сьогодні стріми звідти, там чітко просліджується такий наратив, «ми не МП», «ми українська церква» тіпа ідіть нах «какіє ваши доказатєльства»
В світі цього, цікаво чому не виконується закон де їх чітко зобов'язали вказати приналежність до МП. Це б одразу зняло багато питань.
Ну і головне, без законодовчого вирішення, чи прямої заборони рпц - ніфіга не буде.
Скіниться як з обшуками сбу.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660381 вiд 2023-03-29 15:43:27

The Russian embassy in Sweden published a post about the possible negative consequences of Sweden joining NATO.
The post states, among other things, that «new members of the hostile bloc will become a legitimate target for Russian retaliatory measures, including military ones»
---------
тепер шведи повинні депортувати всіх москалів що там живуть нах в руські єбєня
сказати що «ми переживаємо за вашу безпеку». ваше посольство нас попередило. дякуйте їм

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660380 вiд 2023-03-29 15:40:42

Два ворожі вертольоти Ка-52 знищили десантники 95-ї бригади з ПТРК «Стугна-П». ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3408810

Не відомо коли це відбулося. Але по ходу Стугна збиває гелікоптер, саме тоді, коли він летить або прямо на стрільців зі стугнами або під невеликим кутом.

А по танку чи наземній техніці Стугна працює у всіх випадках якщо техніка їде прямо чи на тебе, чи повз тебе.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660379 вiд 2023-03-29 15:32:57

как я и предполагал, никто из Лавры не уходит..
https://apostrophe.ua/ua/news/society/2023-03-29/vyiselenie-upts-mp-pasha-mersedes-pridumal-povod-chtobyi-ostatsya-v-lavre/294055

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660378 вiд 2023-03-29 12:33:17

https://t.me/ShrikeNews/7988
А сегодня видосик с Мардерами.
Ждем Брэдли :)
----------
точно іпсо йде. щодня по одному відосику

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660377 вiд 2023-03-29 12:14:25

2 klirik
№ 1660338

https://t.me/zloyodessit/18703

За минувшие года российский ВПК отчитывался о поставках в российскую армию от 160 до 300 танков в год. При этом, это были не новые танки, а модернизированные бывшие в строю машины, либо снятые с консервации. То есть, предельный потенциал передачи такой техники составлял 25 ед в месяц.

Что же до производства, то серийное производство Т-72 и Т-80 в россии прекращено в 1998 году, а Т-90 серийно не производится с 2011. Целиком и полностью танкостроение в рф держалось на ремонтом потенциале и модернизации.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660376 вiд 2023-03-29 12:01:48

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1660357 вiд 2023-03-29 01:14:41

Коли родіна в опасності, такі припущення є цілком обгрунтованими. Також у цей період прямий кут може досягати 100 чи більше градусів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660375 вiд 2023-03-29 11:44:36

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1660373 вiд 2023-03-29 11:38:02

Воно мабуть від початку було розраховане на те, щоб мочити моджахедів із списами та шаблями, максимум із АК-47. Але якщо допиляли і дають безкоштовно, то слід дякувати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660374 вiд 2023-03-29 11:43:05

Пишуть, баксьор Усєг припхався до Лаври - каже, помолитися. Якщо Фʼюрі послав нафуй із боєм, то краще сидів би дома, аніж маятися різною фуйнею.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660373 вiд 2023-03-29 11:38:02

klirik
№ 1660371
в теорії дуже ефективна зброя
перші версії, писали, легко «тушились» хуйло-реб-ом
потім були модифікації
останній місяць було пару відосів як 300ті чи 600ті працюють. неясно наскільки це вже стандартна робота, чи просто разові успішні прильоти…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.