Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660252 вiд 2023-03-27 18:18:212 Призрак замка№ 1660241а из какой солидарности ты отвечаешь вопросом на вопрос?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660251 вiд 2023-03-27 18:06:24Киевское направление Московской железной дороги переименуют в Калужское. Столичные власти объяснили решение стремлением упростить навигацию для пассажиров. ------- от і зайєбісь…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660250 вiд 2023-03-27 17:52:55От жеж, взагалі якось то повз мене пройшло: / Ну таке. Головне, щоб зараз в ЮК кіпішу сильного не було, бо вони тоді сфокусуються переважно на внутрішніх справах. А коли у світі запанує мир, злагода і гармонія, коли кацапстан буде розвалено а агресивна русня подохне чи буде загнана під лавку, тоді вже можна і відділитися прекрасній Шотландії від Королівства.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660249 вiд 2023-03-27 17:42:06https://lb.ua/world/2023/02/16/546047_persha_ministerka_shotlandii_pishla.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660248 вiд 2023-03-27 17:32:15А куди вони Ніколу Стерджен подівали?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660247 вiд 2023-03-27 17:26:07Тим часом, шотландські націоналісти обрали собі за ватажка справжнього шотландця:----------------------«Шотландська національна партія обрала нового лідера, яким став міністр охорони здоровʼя Хумза Юсаф, повідомляє Reuters»----------------------Йому слід ходити у кілті і у чалмі - це буде єбануто.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660246 вiд 2023-03-27 16:10:25Цікаво чим весь анти-нетаньяху рух у Ізраїлі закінчиться. Натовпи чималі.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660245 вiд 2023-03-27 15:02:41Fozzey № 1660231 Пише, що транзакція блокується. Це досить типово доречі. Я колись квитки на Євро не отримав: вибрався лотереєю та трансзакцію заблокували, бо транзакція з Швейцарії `була підозріла`. Колись була в мене картка HSBC, яка нічго не блокувала, але її купив PNC й тепер ніц. Paypal працює без зайвих питань. Перевірено.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660244 вiд 2023-03-27 14:42:33Batyj № 1660243 саме так - канікули
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660243 вiд 2023-03-27 14:36:54Впервые за несколько лет решид прошвырнуться в центр. Должен сказать, что такого количествп молодежи и главным образом девченок, школьниц, может студентки начальных курсов, я не видел в одном месте никогда.Это что, школьные каникулы? Сотню автобусов навезли детишек на экскурсии?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660242 вiд 2023-03-27 14:10:29"Український тренер Василь Кобін розкритикував атакувальну гру збірної України у матчі проти Англії (0:2).«Я не бачив, за яких якостей ми мали перемагати збірну Англії. За рівнем гравців збірна Англії нічим не поступається нам ".--------------------Не поступається? Ну васьок, ну голова.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660241 вiд 2023-03-27 12:48:252 Batyj№ 1660230Нагадую - саме ти дивувався «какое отношение имеет Суркис к Медведчуку». Правильно?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660240 вiд 2023-03-27 12:46:35ProstoVlizPobalakaty № 1660237 якщо чесно, то емоції схлинули і сьогодні вже похуй. хай буде Караваєв, а не Сваток. хуйня залишається хуйнею, як її не крути.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660239 вiд 2023-03-27 12:31:38А другий гол - Матвієнко зіграв ще гірше, ніж Караваєв при першому.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660238 вiд 2023-03-27 12:29:11Це Степаненко був, а не Матвієнко, тоді там вся структура нашого захисту не пристосувалась до Кейна. Гаррі сильний саме тим, що він прекрасно читає епізод, і біжить туди де найслабший суперник або пуста зона. Крім нього навіть ніхто не побіг на подачу. Тому я б ще звинуватив частково Мудрика, бо не можна так погано захищатись, і давати подавати націлено.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660237 вiд 2023-03-27 12:22:12VVV № 1660219 вiд 2023-03-26 23:06:27 Подивився повтор голу, рух Кейна в цьому епізоді був таким, що за нього повністю мав відповідати Караваєв. Не дуже вдало зіграв Матвієнко, бо крив пусте місце, ще й в стрибку не дотягнувся до м'яча, що могло трохи завадити Караваєву, але гол його, бо він крайній правий захисник, а нападник був ще правіше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660236 вiд 2023-03-27 11:54:42Затримка виконання контрактів іде по всій номенклатурі індійських замовлень. Але є ще такі речі, шо в Україні воюють танки, виготовленні для Індії. А є ще проблема перевірки всієї техніки на вшивость у цій небаченій за масштабами і кількістю озброєнь війні. Наприклад є певні свідоцтва, що хвальоні російські С-400 не можуть вразити і захистити малі цілі, і т. п. Безпекові спроможності Індії, оточеної Пакістаном і Китаєм під великим сумнівом. Привєтіки від Махатми та Індіри Ганді. Love and Peace! Непротідєйствіє злу насілієм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660235 вiд 2023-03-27 11:38:20sk (здалеку…) № 1660234 ---- Там цікава стаття. Індуси ще перед війною почали розуміти, що Росія це проблемний партнер і треба чухати бошки і писати нові стратегію переозброєння. Наприклад: "в лютому 2023 року з'явилася інформація про заморожування контракту на вертольоти Ка-226Т. Це легкі двомоторні машини, оснащені французькими двигунами Turbomeca/Safran Arrius 2G1. План передбачав закупівлю до 200 таких вертольотів на суму 1,2 млрд доларів, з яких перші 40 будуть побудовані в Росії, а наступні 160 будуть вироблятися за ліцензією в Індії. У 2015 році була підписана міжурядова угода з цього приводу, але детальних виконавчих договорів, які складають основне замовлення на виробництво, досі не було. Головним предметом розбіжностей був, звісно, обсяг передачі технологій спільному підприємству Indo-Russian Helicopters Limited (49,5% акцій IRHL належать Вертольоти Росії, 50,5% – індійському HAL). Таким чином, тупик у цьому питанні триває вже кілька років, але нещодавно виникла проблема можливих санкцій США CAATSA та припинення поставок двигунів із Франції. Схоже, уряд Індії вже втратив будь-яку надію на успішне вирішення цієї теми і звернув увагу на місцеву розробку подібного призначення. Йдеться про гелікоптер HAL LUH, випробування якого, за даними індійських джерел, проходять напрочуд добре. Міністерство оборони Індії вже схвалило серійне виробництво першої партії з 12 LUH - по шість для ВПС і ЗСІ. HAL також очікує підтвердження замовлення щонайменше на 187 LUH: 126 для ЗС і 61 для ВПС. Як бачимо, ці обсяги близькі до планових замовлень на Ка-226Т. "
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660234 вiд 2023-03-27 11:24:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660233 вiд 2023-03-27 10:08:43 olma [Останнi 20 месаг] № 1660232 вiд 2023-03-27 10:04:40 навряд-чи хуйлостан щось пригальмовує це такий ефект «санкцій». все дуже довгостроково якщо індуси з часів ссср купували зброю - то подивіться на наші проблеми. є гармати, немає бк індусам тепер потрібно все змінювати, а це довга історія…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660233 вiд 2023-03-27 10:08:43olma [Останнi 20 месаг]№ 1660232 вiд 2023-03-27 10:04:40Хз, не можна виключати навіть і того, що кацапи штучно пригальмовують ці поставки на прохання китайців.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660232 вiд 2023-03-27 10:04:40 Remigiusz Wilk @RemigiuszWilk Війна в Україні та запроваджені санкції призводять до того, що російська збройна промисловість не може вчасно або взагалі виконати свої контракти. Найбільше страждають клієнти, які мають тісні зв’язки з Росією, наприклад Індія. У довгостроковій перспективі це змінить весь світовий ринок. Про це пишуть на польському мілітарному порталі: Rosja – niesolidny partner wojskowy Indii З початку російської агресії проти України в Нью-Делі зростає занепокоєння, що Росія може не виконати свої зобов’язання щодо поставок військового обладнання найближчим часом. Збройні сили Індії не тільки відчувають зростаючі проблеми з використанням великої кількості озброєнь російського походження, але й бачать у чорних тонах шанси на здійснення поставок, які мають здійснюватися за контрактами, укладеними до війни.. Це серйозна проблема, оскільки близько 90 відсотків техніки індійської армії надходить з Росії. Частка російської техніки в ВПС Індії (IAF) оцінюється в майже 70 відсотків. У випадку ВМС Індії цей відсоток є найнижчим, оцінюється в 40 відсотків. Стаття дуже цікава і основана на цифрах і звітах. Рекомендую відкрити, і там в хромі правою клавішою мишки перекласти на мову якою зрозумієте. Короче, у Індії ВЕЛИИКІ проблеми. Цього року не тільки будуть зірвані поставки нової військової техніки, напр. руснявих літаків, гелікоптерів, ППО С-400, але вже великі проблеми з сервісом, з поставкою запчастин і т. п. до збройних сил Індії.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660231 вiд 2023-03-27 09:56:262 OlegSh№ 1660225Хм… Дивно. Пейпал є. А що пише? З якої картки?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660230 вiд 2023-03-27 09:29:502Призрак замка (Привид Замку)мордокнига подсунула твой высер------------ … вже трохи попадзаєбав, як я розумію сугубо із єврєйської солідарності (ну я здивуюсь, якщо сурок йому платить), підмахувати сурку, який, як відомо усім, окрім батия, его медведчука, тобто хуйла.-----------------ты что сказать то хотел?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660229 вiд 2023-03-27 08:51:36Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1660224 вiд 2023-03-27 00:25:23Так, у даному разі доречніше було б сказати, що в. о. тренера Ротань з цією заміною повівся так, як тренер Фоменко з виходом толєга.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660228 вiд 2023-03-27 07:20:50Огидно було дивитись на пихатість мудрика (((
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660227 вiд 2023-03-27 03:05:471. Женя, которий Коноплянка, заслужив закінчити кар "єру в збірный на Вемблі, де був його зоряний час. Хто цього не розуміє - малолєтній довбойоб. Заздрю.2. В тему. Шева, який не дав Гусьонку зіграти два матча в збірній до 100 — не дуже розумно поступив.3. Результат. На жаль - об "єктивен.4. Питання лише одне - чому зі старту не випустити Циганкова, який зараз в накаті?Звичайно, чому Матвієнко (у котрого конкретна жопа, дивимось навіть не Фейє, а Ренн, але хіба у Попова краще?Чому Яремчук, а не Довбик? Дивимося на матчі Дніпра с кіпріотами і ДК і шукаємо там Довбика…На жаль, але все об "єктивно. Не треба обкладати Сергія хуями, най у Ребрухи все вдасться. Та сама ситуація, коли треба почекати.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660226 вiд 2023-03-27 02:30:40 якa мoжe бути критикa нa aдрeсу кoмaнди крaїни дe iдe вiйнa? Вoни стaрaлися як мoжуть… a 2й гoл кaзaхiв - цe бiмбa:
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660225 вiд 2023-03-27 01:40:16https://censor.net/ua/resonance/3406934/fozzi_z_tnmk_u_nas_basgitaryst_u_natsgvardiyi_gitaryst_v_zsu_i_fagot_u_dobrobati Фоззі, зайшов вам задонатити, але картки блокуються. Є Paypal?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660224 вiд 2023-03-27 00:25:23Порівняння Конопи зі зрадником толегом м'яко кажучи недоречно. Те, що його випустили для статистики то інша річ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660223 вiд 2023-03-27 00:01:40sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1660209 вiд 2023-03-26 22:27:12Ну якщо обіцяють пообіцяти - це майже гарантія ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660222 вiд 2023-03-26 23:56:34Вихід Коноплянки таки порадував - це щось схоже на недоброї памʼяті вихід блядотоліка тімощюка за тренерства Фоменка. Виглядає так, що сьогодні Коноплянка підробляє у команді на півставки массовіком-затєйніком.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660221 вiд 2023-03-26 23:54:31А у що грали?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660220 вiд 2023-03-26 23:45:44А што, тут реально хтось сподівався не програти? З каких хуйов? Я взагалі 5-0 очікував, так що ще достойно програли. Але ні, диванні експерти сидять та розчарованно пердять у тахту. Як це можна було Англії на Уемблі програти?!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660219 вiд 2023-03-26 23:06:27IGVAR № 1660214 не пизщи, це гравець Сватка був. Кейн. Караваєв просто намагався закрити пройоб теляти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660218 вiд 2023-03-26 23:05:28після виходу на заміну Коноплянки казать шось всерйоз нема сенсу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660217 вiд 2023-03-26 23:04:44IGVAR № 1660213 до чого тут Донеччина? заїбав вже. рефлексуєш на б. я. критику твоїх питомців. Лунін кращий за Трубіна. Соболь за Караваєва. Будь-хто за вайлуватого і сліпого у футбольному плані Сватка, Судаков? Ну блять, жодного точного пасу на загострення. всі в аут, бо він поле бачить, а ноги не встигають. Брак скажений. Нє блять, треба волати Донецьк - це Україна. А у тебе сумніви, якщо ти постійно це повторюєш? Для мене такого питання ніколи не було. І я, на відміну від тебе Шахтар якимось поганялом типу, як ти собі дозволяєш «дырка», «куев» тощо не дозволяв ніколи. тож слідкуй за собою. і не рефлексуй.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660216 вiд 2023-03-26 23:04:30Е давайте знизим градус взаємних як правило нікчемних обвинувачень. Типа на продинамівських сайтах фани кричать а ось футболісти Шахтаря нікчеми там десь не те зробили і взгалі мудаки. На Терриконі теж таке пишуть про футболістів ДК в збірній. Ну це повна хуйня. Ну проєбали. У пройоба завжди є автор, тобто винний. Це ж можна сотні разів передивитися в інтернеті. Спокійніше треба. Наша атака сьогодні мало що створила. А те що створила не получилося реалізувати.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660215 вiд 2023-03-26 23:04:17Общая оценка уровня гостевой: ДБЛ БЛД (Унылая лошадь, с) P. S. То УР-Деградация по факкту, может стоит закрывать «это фсе?» :-)
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660214 вiд 2023-03-26 23:01:02То АЛЛ (пишу российскою) Тут некоторые писали про «плохих» игроков от ШД, ну так флаг в руки, найдите новых/лучших от дЫрКи! Гол забитый в вотрота Трубина из-под Каравева - это проблема игрока Шахтера, не?
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660213 вiд 2023-03-26 22:55:57То VVV № 1660208 вiд 2023-03-26 22:23:25 Я тут не часто пишу, але тобі мабуть треба прочистити «чакри» чі «мізки». В команді яка презентує УКкраиїну по темі футболу требу ьути кращі футболістиЮ не? І якщо такі є с Донеччіни, то ти ту при яких розкладах?