PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660212 вiд 2023-03-26 22:53:09а я у № 1660166 гаваріл. у т. ч. про Караваєва.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660211 вiд 2023-03-26 22:47:27Мудрику ще вчитися, вчитися, вчитися. Але він бажає вже вчити інших. Поки що не міняю своєї думки, що це вершник без голови. Або курка, кому як подобається :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660210 вiд 2023-03-26 22:36:21ну ці ж бріти пару днів назад розірвали італію (не дивився але англо-коментатор сказав що мало бути 3-0) після першого тайму їх гри… ви чомусь після першого голу «забули» мудрика. то він імітував «тримання» «чорненького» вінгера який навіс зробив… звичайно що могли отримати ще рази 3-4 стільки ж голів. і мудрик в захисті флангу-то просто один із епізодів…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660209 вiд 2023-03-26 22:27:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660158 вiд 2023-03-26 15:41:37 Nycolas [Останнi 20 месаг] № 1660155 вiд 2023-03-26 14:29:45 на початку літа буде велике збіговисько єс - і там обіцяють нам дати «чесне слово» що ми будемо в єс звичайно що спочатку єс хотіло «перетравити» балкани -потроху приєднати… і тільки після того зайнятись нами-молдаванами-грузинами… але війна все змінила… сподіваюсь що балкани будуть в «загальній черзі», а нас будуть по прискореній програмі інтегрувати але це просто слова. мільйон нюансів. тих же болгар-румун приєднували пізніше за решту східного блоку чорногорці ледь не перші впровадили євро. але в єс поки що «не беруть» …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660208 вiд 2023-03-26 22:23:25та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1660207 пояснюй. на фразу Лунін Має грати, а не Труьін, який наковтався від голандців фраза - «дебіли блядь.». ну так поясни. до чого тут Донецьк? ну давай. розклади в чому неправий. на фразу гонор у кротів, нічого не змінюється: (відверто слабкі гравці з відверто послабленного, посереднього Шахтаря). в чому, блять, я неправий? з якого хуя замовкнути?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660207 вiд 2023-03-26 22:17:31VVV № 1660205 замовкни, ти не правий
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660206 вiд 2023-03-26 22:15:02Блдь, звідки бажання покидатись лайном?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660205 вiд 2023-03-26 22:14:24пиздець. лише одна тваринка, а як смердить.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660204 вiд 2023-03-26 22:12:04та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1660197 до чого тут Донецьк - це Україна? гонор нев'єбєзного суперклубу Шахтар. це вже заштатна хуйня, над якою тіж нідерландці тупо знущаються. я ніхуя не зрозумів твій допис.?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660203 вiд 2023-03-26 22:00:51Чому нецікава? Результат був зрозумілий. Команда грала як могла. Ударів не було, рух був Чи англи мали жаль до нас? Так. Хто як зіграв? Команда щось змогла. Ото і все
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660202 вiд 2023-03-26 22:00:11То VVV № 1660194 вiд 2023-03-26 20:08:57 Дублюю свою думку, якщо ти дебіл, тоді тобі можливо все, нуто акеее А якщо ти самоостатній дописувач то прийдти до тями… P. S. To UR- на 9-й год войны = надо фильтровать плебос, не?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660201 вiд 2023-03-26 21:55:50Корупція у футболі досягла апогею. Судаков (корупціонери) - Англія 0 : 2
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660200 вiд 2023-03-26 21:55:31Програли, і що тепер, нікому вже збірна нецікава?
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660199 вiд 2023-03-26 21:54:07То: VVV№ 1660196 , я не буду тобі пропісни істини тут тлумачити. То що ти доббодятел, це очевидно (((но то такеее Я тобі зараз надркую ось туточки, а ти надрукуй собі та перечитуй «Донецьк- Це Україна»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660198 вiд 2023-03-26 21:44:04Судаков понравился, А Малиновский нет. Первый играл вперед, а второй очень чвсто после улачной перепасовки в центре с общим продвижением вперел, отпасовывал назад, полностью нивелируя то крохотное позиционное преимущество, создающее плацдарм для нашей атаки с потенциальным ударом по воротам англичан.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660197 вiд 2023-03-26 21:39:11VVV № 1660194 блять, у кротів ще й гонор залишився. ніхуя не змінюється. пиздець. ---------------------- а чого б це у них він мав пропасти, якщо Донбас це Україна?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660196 вiд 2023-03-26 21:34:42найбільш уйобіщними є єблани, які після загальних фраз, які їм не подобаються переходять на особисті образи. це пиздець які жалюгідні персоналії. на них не варто витрачати час та нерви. якщо давати визначення безнадійності, то ця гра Англія - Україна і є нею у чистому вигляді.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660195 вiд 2023-03-26 20:10:01Джеррард считает медленным Миколенко и говорит, что и во втором тайме стоит давить через его фланг. ----------------------------- Он еще в ДК потерял в скорости по сравнении с самим собой ранним.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660194 вiд 2023-03-26 20:08:57блять, у кротів ще й гонор залишився. ніхуя не змінюється. пиздець.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660193 вiд 2023-03-26 20:07:23Шева в студии BBC, на вполне приличном английском отвечает. Там и Стивен Джеррард. Шева говорит, что во втором тайме нашим надо придерживаться плана на игру и надеяться на шансы. Джеррард считает медленным Миколенко и говорит, что и во втором тайме стоит давить через его фланг.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660192 вiд 2023-03-26 20:06:34Предыдущее это по тем кто гонит на Трубина, Сватка, Чудакова и Ротоня в целом. ------------------------------- Против Судакова ничего личного не имею, но зато имею вопрос почему он Чудаков, а не, например, не Мудаков?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660191 вiд 2023-03-26 20:06:03Valeriy № 1660188 це той шо вроде «травмувався»?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660190 вiд 2023-03-26 20:05:15VVV № 1660184 ну от літом Лунін піде в якесь Овьедо, подивимся. ну і був би «живий», може б грав Бущан, наприклад, і пропустив би тіж самі діва голи. Шо це змінить? не Трубін же в голах винен. В там в центі захисту і між півзахистом діра, ніхто не страхує. а от навіщо випускався Яремчук?
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660189 вiд 2023-03-26 20:00:43Предыдущее это по тем кто гонит на Трубина, Сватка, Чудакова и Ротоня в целом. В оценке Караваева я солидарен, но других нет и это проблема сборной То Перс ну ты дебилом был и всегда тебе шахтеровские цвета убивают здравый смысл. И после твоего гонева на Трубина, я понял что футбол это не твое…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660188 вiд 2023-03-26 19:59:45а хто у кротів правого захисника грає? як Каравай в цю команду потрапив :) ------------------------------------ Конопля-2 , здається.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660187 вiд 2023-03-26 19:58:23Невозможно научить скорости, и частично силе удара, что есть производное в том числе и от скорости сокращения мышц, все остальное можно освоить и довести до автоматизма путем многократного повторения. Кто играет (играл) на мухыкадьных инструментах, тот меня поймет.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660186 вiд 2023-03-26 19:58:06Коментатори відзначають спокій Зіни, але це спокій з розряду «проїбемо - ну і фуй з ним». судаков - взагалі якась невидима фуйня на полі.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660185 вiд 2023-03-26 19:57:11ДБЛ БЛД
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660184 вiд 2023-03-26 19:56:02Voxa ну то почитай іспанську пресу иа мадріленьос про Луніна. подивись на його статистику у цьому році. хоча зі Сватком і Караваєвим можна Ротаня у ворота ставити, один хуй. А ще якийсь Судаков незрозумілий. Хто це взагалі?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660183 вiд 2023-03-26 19:55:00а хто у кротів правого захисника грає? як Каравай в цю команду потрапив :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660182 вiд 2023-03-26 19:53:48Зaрaз Дoвбик вийдe i нaкидaє…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660181 вiд 2023-03-26 19:50:57Трубин (Рафик) неуиноват.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660180 вiд 2023-03-26 19:49:28Если бы я был тренером любой команды, то у меня бы игроки не били бы по мячу или пробовали остановить его ближней ногой. Караваев прогнозируемо правой махнул мимо мяча. Сака такой же, на правом фланге останавливает мяч исключитнльно левой ногой, но он молодой, и может быть или научится сам или же его научат.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660179 вiд 2023-03-26 19:49:14VVV № 1660178 Та шо там він грає, пару матчів на на товариському клубному ЧМ в Азії. Таке. Причом там особо зірок не хватав.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660178 вiд 2023-03-26 19:45:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1660174 Лунін грає і він в Реалі. це психологія екстра топ. Це не хуй смоктати в Шахтарі. Ставити Трубіна, коли у тебе є Лунін, тупо злочин.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660177 вiд 2023-03-26 19:43:41Трубін, Сваток, Караваєв це постріл собі навіть не у ногу, а в голову.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660176 вiд 2023-03-26 19:43:33Караваєв - це жах
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660175 вiд 2023-03-26 19:43:27А чому з Кейном грав Караваєв? Де отеті - кротвієнко, сваток, фуйок, тощо?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660174 вiд 2023-03-26 19:41:49ну Лунін же не грає, тому Трубін майже безальтернативен
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660173 вiд 2023-03-26 19:23:53де Лунін? Трубін це типу жарт такий?