Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660092 вiд 2023-03-25 11:31:41Тим часом, лаврське паДло розповідає про майно (цитую в оригіналі, бо, як справжній хахол, воно говорить лише російською з потужним малоросійським акцентом):--------------------«…Здесь у нас все то, что необходимо для жизни. Кухни – одна, вторая. Вышивальный цех, прачечная. Потому что много приезжает паломников. У нас просто нет места, куда это все – кухни, прачечная… У нас нет места, нам некуда все это отвозить, а оставлять все это мы не намерены».--------------------павлуша, ти ж чернець? Себто маєш бути бідним. То ж які, блядь, прачєчниє та вишивальні цехи?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660091 вiд 2023-03-25 11:25:02sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1660087 вiд 2023-03-25 10:07:03Якщо підарок справді таке 3.143данув вже після візиту главкитайця, то це цікавий сигнал.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660090 вiд 2023-03-25 11:23:53klirik [Останнi 20 месаг]№ 1660084 вiд 2023-03-25 09:29:16У шахеда бойова частина 50 кг, а у більшого з цих турків - 15; хз, чому не зробити більше.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660089 вiд 2023-03-25 11:02:542 klirik № 1660084 Насичення пропозиції на ринку мопедів. Далі конкуренція?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660088 вiд 2023-03-25 10:07:59Cотрудникам постпредства РФ при ООН запрещен выезд без разрешения за 25-мильную зону http://dlvr.it/SlP1yc
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660087 вiд 2023-03-25 10:07:03«Мы в уникальной ситуации. Я даже не знаю, с чем сравнить её — может быть, Советский Союз в 1920–1930-е годы. Потому что потом появился Варшавский договор. Когда был царский режим, империя, у нас были союзники, они менялись — Германия, Франция, неважно, то Антанта, то не Антанта, — но мы не были одни. А вот сейчас впервые, ну во всяком случае лет за 150, мы в одиночестве», — сказал бывший российский президент (его цитату приводит телеграм-канал «Вы слушали Маяк»). ----------- хуйяк! ви слушаєтє маяк!!! (с) бабченко «цікава» заява одразу після приїзду «китайського друга»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660086 вiд 2023-03-25 09:56:49Геть № 1660078 за провал підготовки до війни ми заплатили дуже важку ціну. в т. ч. і втратами від перших ракетних ударів, і бучами-ірпінями, і тисячами життів зеленський, єрмак, рєзніков і сотовариші мають понести відповідальність за це. але не понесуть
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660085 вiд 2023-03-25 09:52:20помер гордон мур
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660084 вiд 2023-03-25 09:29:16 https://mil.in.ua/uk/news/u-turechchyni-predstavyly-novyj-dron-kamikadze-azab/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660083 вiд 2023-03-25 08:09:55все лавры мп надо разгонять нахуй, да побыстрее..-------------Вчора моя команда Народная Армия відвозила допомогу на деокуповані території Донеччини, зокрема до Святогірської Лаври. Зазвичай після таких поїздок мої пости сповненні співчуття, болю і максимальної ненависті до ворога. Та сьогодні емоція інша - злість і відраза здавалося б до «своїх».https://www.dynamomania.com/news/675411-roman-zozulya-chast-lyudej-kotorye-vchera-prishli-za-gumanitarkoj---otkrovennye-ukrainofoby-nash-fond-bolshe-ni-nogoj-v-etot-rassadnik-zhdunov
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660082 вiд 2023-03-25 07:43:20PEPSI (Merkury) № 1660079 пустe, вoни б зaявили щo нe визнaють… вжe тaкe булo з Єврoпeйським Судoм…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660081 вiд 2023-03-25 01:04:16OlegSh № 1660080 вiд 2023-03-24 23:57:28 Я не знаю чи твій той самий лінк, де Мелоні рашку відхуєсосила разом із депутаткою літаків їх парламенту
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660080 вiд 2023-03-24 23:57:28 Здається до Італії хуйло точно не поїде :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660079 вiд 2023-03-24 23:36:33з коментів: «Кстати, Россия, насколько я помню, присоединялась к Римскому статуту Международного уголовного суда. Году в 2015-м, если мне не изменяет память. Присоединялась, но не ратифицировала его. А было бы прикольно, если бы ратифицировала.»
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660078 вiд 2023-03-24 23:04:07Фофонов і торео - дякую за лінк. Трохи сумне інтерв'ю, особливо за препаративи до війни…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660077 вiд 2023-03-24 23:02:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660076 вiд 2023-03-24 22:59:52 Я не бачу ревнощів, я бачу досвідчену людину, чий ресурс не вживають через дурню. Особисте рішення Зеленського. Ну, на ньому і відповідальність. З іншого боку, забродського покликали назад до командування, він склав депутатський мандат і пішов з ЄС. Муженко політика нафіг не потрібна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660076 вiд 2023-03-24 22:59:52Інтервʼю Муженка таки цікаве. При цьому відчуваються певні ревнощі до нинішнього керівництва Генштабу.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660075 вiд 2023-03-24 22:39:59Finland has opened up its airspace to NATO surveillance and intelligence missions, allowing the alliance to more closely monitor Russian activities in the region. The first flights took place yesterday and included both manned flights and drone missions.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660074 вiд 2023-03-24 22:06:36This British RC-135 recon plane was flying today over the Black Sea, supported by 2 British Eurofighters (callsigns Dread 011 and Dread 012). https://twitter.com/NOELreports/status/1639354114873122822?s=20 ---- цікаво чи є зараза бажаючі серед хуйло-пілотів мєдальку заробити?
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660073 вiд 2023-03-24 21:26:21toreo № 1660071 Дивлюся на все це, і складається в мене враження, що ми провокуємо їх на наступ великим силами, а вони - нас. Типу, хто перший стратить. І в'ю Муженка в це вкладається, і сьогоднішнє створення Зеленським администрацій в Сівері, Попасній, і «звільнення Нової Каховки» і багато чого ще.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660072 вiд 2023-03-24 21:24:26Мінфін США запровав санкції проти літака Boeing 737 з бортовим номером EX-001PA. Цей літак використовується Лукашенком і його сім'єю для офіційних ділових і особистих поїздок, у тому числі за кордон. ------ так воно вже злітало в китай та іран більше все рівно його ніде не запросяь хіба що в сочі. але то хуйло може свій літак видати…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660071 вiд 2023-03-24 21:19:24я б цьому в. ю муженка звернув уваге ще на одну річ «У грудні пройшла воєнна колегія міністерства оборони російської федерації, де заявили про плани до 2026 року сформувати ще 20 нових дивізій. Хоча думаю, що ця заява була зроблена вже по факту формування» цікаво, це не значить, що росіяни розчаровуються у бригадній структурі, і намагаються частково перейти на дивізійну? до бригадної структури виникали питання і у наших експертів. ніби як вона не забезпечує достатнє охоплення всіх завдань в межах певної території, на якій доводиться діяти бригаді. доводиться залучати частину іншої бригади, що погано позначається на координації і управлінні. з іншого боку, у нас у цій війні така фігня, що весь час доводиться закривати дірки в умовах недостатніх сил і засобів. і зводити на якісь ділянці твд шматки різних підрозділів, причому не лише від зсу. спасибі зеленському за шашлики, блть
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660070 вiд 2023-03-24 21:11:59№ 1660068 а, є вже, блін
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660069 вiд 2023-03-24 21:11:24Геть № 1660067 https://fakty.ua/417163-quot-u-nas-est-vse-vozmozhnosti-i-vse-shansy-razgromit-rossiyu-na-pole-boya-quot---general-viktor-muzhenko
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660068 вiд 2023-03-24 20:40:55Геть (Геть) № 1660067 https://fakty.ua/417163-quot-u-nas-est-vse-vozmozhnosti-i-vse-shansy-razgromit-rossiyu-na-pole-boya-quot---general-viktor-muzhenko
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660067 вiд 2023-03-24 19:58:37toreo № 1660065 вiд 2023-03-24 19:27:16 Дай лінк, будь ласка?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660066 вiд 2023-03-24 19:38:10Зіна давно вилікувався, але всякі вічні підараси все одно будуть верзти хуйню. Лікувати потрібно вічних підарасів. https://dynamo.kiev.ua/news/458833-aleksandr-zinchenko-ya-blagodaren-ufe-za-vsyo-no-ne-hochu-vspominat-to-vremya-ne-hochu-nichego-slyishat-o-toj-strane
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660065 вiд 2023-03-24 19:27:16непогане інтерв. ю муженко фактам. в т. ч. і по розкладам «… Третє. Днями з’явилася інформація, що в росії з 1 квітня планують набрати 400 тисяч контрактників, щоб поповнити армію. Якщо навіть половина з цих строковиків, які проходять підготовку, уклали контракт, маючи певну матеріальну та іншу мотивацію, то додається ще десь 40−50−60 тисяч. Це плюс до тих 120−170 тисяч, які зараз не проглядаються від моменту мобілізації. А ще ж було 130 тисяч призовників весняного періоду, яких не звільнили. Скільки з них можуть бути або вже переведені на контрактну службу, скільки залучено для проходження підготовки в навчальних центрах? Тепер інше питання. Люди у них, можливо, є, а от техніки та зброї не вистачає. Фахівці Українського інституту майбутнього нещодавно зробили висновки щодо можливостей їхньої оборонної промисловості. Наприклад, за день росія здатна відновлювати або виготовляти десять танків, тобто в місяць — триста. Відколи у росіян з’явилися такі промислові можливості? На ці запитання мають дати відповіді розвідка плюс наші партнери. Скільки ми знищуємо танків за місяць? Точно не триста. Хай навіть сто. Де ще двісті? Значить, їх десь акумулюють і готують до укомплектування військових частин…» а нам ледь 300 танків дадуть на увесь рік, і то це подається, як такий великий крок партнерів, така велика пожертва, ніби як хіба не останні. та, абрамс і т80 важко порівняти, але кількість у цій війні, на жаль, поки ще грає роль. може розкачаються ще, хез. це все говорить про те, якого рівня складності завдання стоять перед нашим гшу і силами оборони.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660064 вiд 2023-03-24 19:26:09‼️‼️‼️В ВПС ЗСУ сообщили, что иностранные граждане могут быть пилотами или работниками инженерно-авиационного состава, если они имеют соответствующую специальност
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660063 вiд 2023-03-24 17:55:25The 3 biggest Russian tank factories are idling due to electronics. The Uralvagonzavod, Omsktransmash and Kurganmashzavod are working with semi-finished armored vehicles. This is when you produce the unit, but didn't assemble the interior equipment, extern sensors, etc.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660062 вiд 2023-03-24 17:48:11в першу чергу потрібні нормальні ракети повітря-повітря ну і повітря-земля само собою
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660061 вiд 2023-03-24 17:46:35klirik № 1660054 судячи з того шо каже Ігнат, вони запускають плануючи бомби із-за зони дії нашої ППО :(
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660060 вiд 2023-03-24 17:44:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1660050 вiд 2023-03-24 16:10:59 Нормальні там емоції, переживає, мабуть, що дарма отримав громадянство країни, з якої і втекти тепер не так вже й легко
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660059 вiд 2023-03-24 17:10:45sk (здалеку…) № 1660045 навколо нас формується військове середовище, орієнтоване на протистояння кацапській імперії, яке за лічені дні спалить кацапські сили, скільки б вони не мобілізували. хоча основна битва з цією загрозою аж ніяк не зайде в межі цього середовища, а відбуватиметься далі і до кінця на нашій землі.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660058 вiд 2023-03-24 17:06:19Utah is first US state to require parental consent for under-18s using social media нарешті почалося)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660057 вiд 2023-03-24 16:52:29Scooter № 1660052 вiд 2023-03-24 16:21:25 Образилися - на публіку. Є банальні причини: обслуга тех/сервіс - Росія, літаки треба реєструвати у системі свій-чужий, у ф35 свої манси там і сервісні чуваки точно цю інфо на базу забрали би. Америка сказала ніт, турки фиркнули - ну от і ніт стало твердим. Навіщо ворогу дарма щось світити, най пріють намагаючись розгадати.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660056 вiд 2023-03-24 16:45:56Scooter № 1660052 ну :) дійсно ми хочемо ф-35 але купимо у хуйла с-400 спочатку :) хоча формально - так а зараз турки просять щоб їм штати продали хоча б ф-16 цікаво як воно там після виборів у турків піде
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660055 вiд 2023-03-24 16:43:48the 4 Nordic countries Denmark?? Finland?? Norway?? and Sweden?? have agreed to work towards operating their approx 250 fighter jets as one fleet. Excellent to see the Nordics using the fullest potential of regional cooperation? https://bloomberg.com/news/articles/2023-03-24/nordic-nations-agree-to-jointly-operate-fighter-jet-fleet-of-250#xj4y7vzkg
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660054 вiд 2023-03-24 16:43:05Цікаво, а ми маємо право (або чи є в нас можливість) хуярить по кацапським літачкам що почали руйнувати Сумщину?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1660053 вiд 2023-03-24 16:36:19OlegSh № 1660047 а, а ще ж треба якісь ракети підвішувати