🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2277.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659972 вiд 2023-03-23 20:37:59

№ 1659970
ты меня утомил..
Пиши иписьма в Раду, В минобороны, в Кабинет министров, в Спортлото, предлагай предложения, отьебись от меня..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659971 вiд 2023-03-23 20:36:24

З Нової Каховки починається кримський канал. Вони будуть за неї триматись до останнього

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659970 вiд 2023-03-23 20:35:00

2 Batyj
№ 1659967
14 метрів і 4 тони. це без крана сугубо арійським духом?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659969 вiд 2023-03-23 20:26:39

Генштаб хотів було сказати, що русня знялася та вивела підрозділи з технікою з Н. Каховки, але забули сказати, що якийсь такий контрольний гарнізон там може бути розселений по хатах, по квартирах. Танки і бтр сховані по цехах і магазинах.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659968 вiд 2023-03-23 19:59:21

olma
№ 1659944
ясень пень, шо з України треба організовувати. Нам же снаряди потрібні. Набирати тут робітників, контракти те се. Купа бажаючих буде.
ну але це все глас вопіючого, нічого ніхто робити не буде :(

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659967 вiд 2023-03-23 19:59:13

2 Призрак замка
№ 1659964
Это ты не тупи..
Поцикався габаритами и весом ракет фау и танка т64. Это намек на необходимость наличия в сборочном цеху кранового оборудования..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659966 вiд 2023-03-23 19:58:21

Про Нову Каховку Генштаб каже, що то неправильно оброблені дані. Ніхто нікуди не виходив.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659965 вiд 2023-03-23 19:57:36

За Нову Каховку незрозумілий хайп від нашого ГШ. Місцеві повідомляють що кацапи є, вантажівки їх по місту катаються. Самі кацапи пишуть що була ротація

Ось вже і Генштаб спростовує:
"Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних.

Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку. "

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659964 вiд 2023-03-23 19:48:31

2 Batyj
№ 1659961
Вова, не тупи. Не все робиться на складальному підприємстві. Ті ж бронеплити можна було б і німцям/чехам/британцям замовити.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659963 вiд 2023-03-23 19:46:36

2 Batyj
№ 1659962
Поцікався де ФАУ-2 робили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659962 вiд 2023-03-23 19:45:21

Шпеер производство реактивных мессеров в альпах пытался разместить в искусственной жб пещере, а не естественной..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659961 вiд 2023-03-23 19:42:09

А литейный цех куда? Тоже в шахту? Везувий изображать?

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659960 вiд 2023-03-23 19:41:56

2 Batyj
№ 1659958
Партайгенносе Шпеєр чеше потилицю. А він, дурко, і не знав, що це робити не можна.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659959 вiд 2023-03-23 19:40:39

2 Batyj
№ 1659957
Трошки бачив. І в 41-му, між прочим, його на Урал вивозили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659958 вiд 2023-03-23 19:40:05

В шахту, блять, сборочный цех на пару гектаров..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659957 вiд 2023-03-23 19:38:25

№ 1659956
Если бы ты его видел, то вопросов подобных не задавал бы..

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659956 вiд 2023-03-23 19:20:15

я от одне не розумію - що нам за рік заважало перевезти харківський танковий разом з робітниками у Чехію/Польщу/Словаччину. Або хоча б у Прикарпаття. Наприклад у соляні шахти.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659955 вiд 2023-03-23 18:58:34

Про Нову Каховку каже Генштаб в «Оперативна інформація станом на 18.00 23.03.2023 щодо російського вторгнення».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659954 вiд 2023-03-23 18:56:18

словенцы вырвали 2-1..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659953 вiд 2023-03-23 18:53:34

5 канал сообщает, что все кацапье ушло из Новой Каховки..
Клевещут?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659952 вiд 2023-03-23 18:30:06

Тим часом, наше пєлодко пішло до кацапських пьозд:
----------------------
"Колишній форвард «Динамо» Андре Феліпе Рібейро да Соуза перейшов у московське «Торпедо»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659951 вiд 2023-03-23 17:57:28

Зеленський у відеозверненні до лідерів країн ЄС, які в четвер зібралися на саміт, запропонував провести саміт щодо мирного плану в одній з європейських столиць.

гaрний хiд. + щe зaпрoсити туди китaйцiв…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659950 вiд 2023-03-23 17:39:21

Китаєць на фоні США хотіло прослить нев'єбезним міротворцем (примирення СА та Ірана за тиждень до візиту було підводочкой), але хуйло настільки йобнуте що окрім України вже нічого не бачить

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659949 вiд 2023-03-23 17:35:10

казахи повели со Словенией.. Вербич на поле..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659948 вiд 2023-03-23 17:15:47

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1659944 вiд 2023-03-23 16:40:23

Чехи вже понад сотню років знані зброярі у Європі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659947 вiд 2023-03-23 17:14:50

І справді - анонсувалося, що главкитаєць буде дзвонити до Києва, а щось ніфуя не подзвонив. Мабуть не знайшов дві копійки на автомат.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659946 вiд 2023-03-23 17:03:50

обозреватели связывают этот факт с неуступчивостью хуйла с планом Си, в частности - с требованием вывести войска..
Потому и звонков в Киев не было..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659945 вiд 2023-03-23 17:00:38

интересный ньюанс Панда улетел и масквы в 8-00 местного. Нет, я понимаю, что это 2 часа дня по кетайски, но в предыдущий день режим переговоров то был по маскве..
Послал нухуй депутатов госдуры и местный коммуняк, которые планировались на третий день, и просто свалил..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659944 вiд 2023-03-23 16:40:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1659941
-----
Работніков з України вже нема. На розхват. А тут військовий стан. Хіба що після чоловікам після 55 дозволити виїжджати за контрактом.

А Чехія це феномен. Швидко зорієнтувалися, що на воєнних замовленнях для України можна заробити непогано. Показували картинки з заводу ремонту танків і бронетехніки десь в Чехії - ну там чистота в цеху, все порядок. Люди працюють.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659943 вiд 2023-03-23 16:17:11

Угорщина не заарештує путіна в разі його візиту, - адміністрація Орбана
І це при тому, що Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут.
----------
всі міжнародні домовленості йдуть в одне місце
вони всі розроблялись і підписувались «з умовою» що пацан сказав, пацан зробив. механізму наказати того хто його не виконав - немає (дивіться кейс по будапештському меморандому) …
світ скочується знову в протистояння демократія проти вісі зла (яку вже буде очолювати китай) …
і всі міжнародні домовленості нах нікому не потрібні. тому що б-хто може їх порушити і прибігти, наприклад, до китайців, щоб ті захистили їх від «злого суду гааги». і ті захистять… хоча б просто щоб показати штатам кузькіну мать…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659942 вiд 2023-03-23 16:12:58

toreo
№ 1659934
так. оцінки що були раніше 90-110к в місяць
якщо ми почали вистрілювати більше - наприклад 5к в день - то це вже 150к в місяць. а якщо 7 - то й всі 200к
головне питання чи це «пікові» значення - бувають дні «затишшя» коли ми вистрелюємо менше…
єс з того 1 млн тілки половину «живими» снарядами віддає. другу половину «замовлення на виробництво»
тут ще не потрібно забувати що й штати ж нам їх надають десь в такій же к-ті. з такою математикою +- на рік вистчить
якщо почнеться контр-наступ, то є підозра що к-ть пострілів збільшиться. при чому значно… і там вже інша математика буде

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659941 вiд 2023-03-23 15:37:16

"В интервью изданию Süddeutsche Zeitung президент страны отметил, что Чехия уже предоставила Украине все, что могла, но еще есть варианты помощи в сфере противовоздушной обороны и боеприпасов, так как страна имеет производственные возможности.
Однако, по его словам, с производством может возникнуть проблема из-за низкого уровня безработицы в Чехии.
«Рабочую силу тут сложно найти, но есть возможности, например, в виде работников из Украины», - сказал Павел "

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659940 вiд 2023-03-23 15:25:29

2 Vichny
№ 1659937
О дякую тобі, спеціаліст по реднеківській Америці, що просвітив! Щоб ми без твоєї авторитетної думки ї робили?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659939 вiд 2023-03-23 15:13:34

В УПЦ МП вирішили не йти на компроміси і «захищати» Лавру.
--------------------------------
Оголосили мобілізацію вірян на захист лаври. Це будуть тисячі людей. Хочуть крові, йобані сатаністи.
-------------------------------------
Мужикам мороженое (повестки), бабам цветы.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659938 вiд 2023-03-23 14:51:50

В УПЦ МП вирішили не йти на компроміси і «захищати» Лавру.
--------------------------------
Оголосили мобілізацію вірян на захист лаври. Це будуть тисячі людей. Хочуть крові, йобані сатаністи.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659937 вiд 2023-03-23 14:23:25

Реднеківським пенісам похуй на Україну, зовсім і абсолютно.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659936 вiд 2023-03-23 14:18:46

2 Preved
№ 1659935
Схоже, що він поспілкувався із своїми виборцями і відчув міцний реднеківській пеніс у себе в анусі.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659935 вiд 2023-03-23 14:04:06

2 OlegSh
№ 1659914

Конкурент Трампа на выборах от Республиканской партии изменил свою позицию по поводу войны в Украине

Губернатор штата Флорида Рон Десантис назвал путина военным преступником, которого следует привлечь к ответственности, добавив, что россия проиграет войну по ее результатам

Десантис подчеркнул, что все украинские земли, которые захватила россия, должны быть возвращены под контроль Киева

«Если бы можно было одним взмахом руки что-то изменить, я бы 100% вернул эти территории Украине», — сказал он

Также он описал путина как «бензоколонку с кучей ядерного оружия», чьи возможности были переоценены

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659934 вiд 2023-03-23 13:22:03

sk (Redmi 10 pro)

«Украина ежедневно использует от 4000 до 7000 артиллерийских снарядов» … На скільки вистачить 1 млн снарядів що нам узгодив ЄС на цей рік?
--------------------

менше, ніж на півроку. може ще сша підкинуть?
о! а ще ж сладкий пиріжок гусєв штампує снаряди в укроборонпорн, може якраз на пару днів війни нароблять.

якщо серйозно, то нам важко буде тягатися стандартними снарядами з кацапами. хай там пишуть, що у них снарядний голод, він у нас ще більший. та і не факт, що у них недостатньо снарядів. цілком можливо, вони концентрують резерв для подальших дій у наступі. готують же зараз інтенсивно тисяч сто мобіків, якщо не більше.

але якщо б нам збільшили поставки високоточних снарядів, касетних снарядів. з ними накривати площу не потрібно. витрати інші

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659933 вiд 2023-03-23 13:12:58

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1659924

вони самі бандити і хабарники. як і майже вся африканська знать


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.