Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659972 вiд 2023-03-23 20:37:59№ 1659970ты меня утомил..Пиши иписьма в Раду, В минобороны, в Кабинет министров, в Спортлото, предлагай предложения, отьебись от меня..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659971 вiд 2023-03-23 20:36:24З Нової Каховки починається кримський канал. Вони будуть за неї триматись до останнього
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659970 вiд 2023-03-23 20:35:002 Batyj№ 165996714 метрів і 4 тони. це без крана сугубо арійським духом?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659969 вiд 2023-03-23 20:26:39Генштаб хотів було сказати, що русня знялася та вивела підрозділи з технікою з Н. Каховки, але забули сказати, що якийсь такий контрольний гарнізон там може бути розселений по хатах, по квартирах. Танки і бтр сховані по цехах і магазинах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659968 вiд 2023-03-23 19:59:21olma № 1659944 ясень пень, шо з України треба організовувати. Нам же снаряди потрібні. Набирати тут робітників, контракти те се. Купа бажаючих буде. ну але це все глас вопіючого, нічого ніхто робити не буде :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659967 вiд 2023-03-23 19:59:132 Призрак замка№ 1659964Это ты не тупи..Поцикався габаритами и весом ракет фау и танка т64. Это намек на необходимость наличия в сборочном цеху кранового оборудования..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659966 вiд 2023-03-23 19:58:21Про Нову Каховку Генштаб каже, що то неправильно оброблені дані. Ніхто нікуди не виходив.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659965 вiд 2023-03-23 19:57:36За Нову Каховку незрозумілий хайп від нашого ГШ. Місцеві повідомляють що кацапи є, вантажівки їх по місту катаються. Самі кацапи пишуть що була ротація Ось вже і Генштаб спростовує: "Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних. Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку. "
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659964 вiд 2023-03-23 19:48:312 Batyj№ 1659961Вова, не тупи. Не все робиться на складальному підприємстві. Ті ж бронеплити можна було б і німцям/чехам/британцям замовити.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659963 вiд 2023-03-23 19:46:362 Batyj№ 1659962Поцікався де ФАУ-2 робили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659962 вiд 2023-03-23 19:45:21Шпеер производство реактивных мессеров в альпах пытался разместить в искусственной жб пещере, а не естественной..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659961 вiд 2023-03-23 19:42:09А литейный цех куда? Тоже в шахту? Везувий изображать?
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659960 вiд 2023-03-23 19:41:562 Batyj№ 1659958Партайгенносе Шпеєр чеше потилицю. А він, дурко, і не знав, що це робити не можна.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659959 вiд 2023-03-23 19:40:392 Batyj№ 1659957Трошки бачив. І в 41-му, між прочим, його на Урал вивозили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659958 вiд 2023-03-23 19:40:05В шахту, блять, сборочный цех на пару гектаров..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659957 вiд 2023-03-23 19:38:25№ 1659956Если бы ты его видел, то вопросов подобных не задавал бы..
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659956 вiд 2023-03-23 19:20:15я от одне не розумію - що нам за рік заважало перевезти харківський танковий разом з робітниками у Чехію/Польщу/Словаччину. Або хоча б у Прикарпаття. Наприклад у соляні шахти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659955 вiд 2023-03-23 18:58:34Про Нову Каховку каже Генштаб в «Оперативна інформація станом на 18.00 23.03.2023 щодо російського вторгнення».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659954 вiд 2023-03-23 18:56:18словенцы вырвали 2-1..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659953 вiд 2023-03-23 18:53:345 канал сообщает, что все кацапье ушло из Новой Каховки..Клевещут?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659952 вiд 2023-03-23 18:30:06Тим часом, наше пєлодко пішло до кацапських пьозд:----------------------"Колишній форвард «Динамо» Андре Феліпе Рібейро да Соуза перейшов у московське «Торпедо»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659951 вiд 2023-03-23 17:57:28Зеленський у відеозверненні до лідерів країн ЄС, які в четвер зібралися на саміт, запропонував провести саміт щодо мирного плану в одній з європейських столиць. гaрний хiд. + щe зaпрoсити туди китaйцiв…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659950 вiд 2023-03-23 17:39:21Китаєць на фоні США хотіло прослить нев'єбезним міротворцем (примирення СА та Ірана за тиждень до візиту було підводочкой), але хуйло настільки йобнуте що окрім України вже нічого не бачить
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659949 вiд 2023-03-23 17:35:10казахи повели со Словенией.. Вербич на поле..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659948 вiд 2023-03-23 17:15:47olma [Останнi 20 месаг]№ 1659944 вiд 2023-03-23 16:40:23Чехи вже понад сотню років знані зброярі у Європі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659947 вiд 2023-03-23 17:14:50І справді - анонсувалося, що главкитаєць буде дзвонити до Києва, а щось ніфуя не подзвонив. Мабуть не знайшов дві копійки на автомат.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659946 вiд 2023-03-23 17:03:50обозреватели связывают этот факт с неуступчивостью хуйла с планом Си, в частности - с требованием вывести войска..Потому и звонков в Киев не было..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659945 вiд 2023-03-23 17:00:38интересный ньюанс Панда улетел и масквы в 8-00 местного. Нет, я понимаю, что это 2 часа дня по кетайски, но в предыдущий день режим переговоров то был по маскве..Послал нухуй депутатов госдуры и местный коммуняк, которые планировались на третий день, и просто свалил..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659944 вiд 2023-03-23 16:40:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1659941 ----- Работніков з України вже нема. На розхват. А тут військовий стан. Хіба що після чоловікам після 55 дозволити виїжджати за контрактом. А Чехія це феномен. Швидко зорієнтувалися, що на воєнних замовленнях для України можна заробити непогано. Показували картинки з заводу ремонту танків і бронетехніки десь в Чехії - ну там чистота в цеху, все порядок. Люди працюють.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659943 вiд 2023-03-23 16:17:11Угорщина не заарештує путіна в разі його візиту, - адміністрація Орбана І це при тому, що Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут. ---------- всі міжнародні домовленості йдуть в одне місце вони всі розроблялись і підписувались «з умовою» що пацан сказав, пацан зробив. механізму наказати того хто його не виконав - немає (дивіться кейс по будапештському меморандому) … світ скочується знову в протистояння демократія проти вісі зла (яку вже буде очолювати китай) … і всі міжнародні домовленості нах нікому не потрібні. тому що б-хто може їх порушити і прибігти, наприклад, до китайців, щоб ті захистили їх від «злого суду гааги». і ті захистять… хоча б просто щоб показати штатам кузькіну мать…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659942 вiд 2023-03-23 16:12:58toreo № 1659934 так. оцінки що були раніше 90-110к в місяць якщо ми почали вистрілювати більше - наприклад 5к в день - то це вже 150к в місяць. а якщо 7 - то й всі 200к головне питання чи це «пікові» значення - бувають дні «затишшя» коли ми вистрелюємо менше… єс з того 1 млн тілки половину «живими» снарядами віддає. другу половину «замовлення на виробництво» тут ще не потрібно забувати що й штати ж нам їх надають десь в такій же к-ті. з такою математикою +- на рік вистчить якщо почнеться контр-наступ, то є підозра що к-ть пострілів збільшиться. при чому значно… і там вже інша математика буде
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659941 вiд 2023-03-23 15:37:16"В интервью изданию Süddeutsche Zeitung президент страны отметил, что Чехия уже предоставила Украине все, что могла, но еще есть варианты помощи в сфере противовоздушной обороны и боеприпасов, так как страна имеет производственные возможности. Однако, по его словам, с производством может возникнуть проблема из-за низкого уровня безработицы в Чехии. «Рабочую силу тут сложно найти, но есть возможности, например, в виде работников из Украины», - сказал Павел "
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659940 вiд 2023-03-23 15:25:292 Vichny№ 1659937О дякую тобі, спеціаліст по реднеківській Америці, що просвітив! Щоб ми без твоєї авторитетної думки ї робили?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659939 вiд 2023-03-23 15:13:34 В УПЦ МП вирішили не йти на компроміси і «захищати» Лавру. -------------------------------- Оголосили мобілізацію вірян на захист лаври. Це будуть тисячі людей. Хочуть крові, йобані сатаністи. ------------------------------------- Мужикам мороженое (повестки), бабам цветы.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659938 вiд 2023-03-23 14:51:50В УПЦ МП вирішили не йти на компроміси і «захищати» Лавру. -------------------------------- Оголосили мобілізацію вірян на захист лаври. Це будуть тисячі людей. Хочуть крові, йобані сатаністи.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659937 вiд 2023-03-23 14:23:25Реднеківським пенісам похуй на Україну, зовсім і абсолютно.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659936 вiд 2023-03-23 14:18:462 Preved№ 1659935Схоже, що він поспілкувався із своїми виборцями і відчув міцний реднеківській пеніс у себе в анусі.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659935 вiд 2023-03-23 14:04:062 OlegSh№ 1659914Конкурент Трампа на выборах от Республиканской партии изменил свою позицию по поводу войны в УкраинеГубернатор штата Флорида Рон Десантис назвал путина военным преступником, которого следует привлечь к ответственности, добавив, что россия проиграет войну по ее результатамДесантис подчеркнул, что все украинские земли, которые захватила россия, должны быть возвращены под контроль Киева «Если бы можно было одним взмахом руки что-то изменить, я бы 100% вернул эти территории Украине», — сказал онТакже он описал путина как «бензоколонку с кучей ядерного оружия», чьи возможности были переоценены
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659934 вiд 2023-03-23 13:22:03sk (Redmi 10 pro) «Украина ежедневно использует от 4000 до 7000 артиллерийских снарядов» … На скільки вистачить 1 млн снарядів що нам узгодив ЄС на цей рік? -------------------- менше, ніж на півроку. може ще сша підкинуть? о! а ще ж сладкий пиріжок гусєв штампує снаряди в укроборонпорн, може якраз на пару днів війни нароблять. якщо серйозно, то нам важко буде тягатися стандартними снарядами з кацапами. хай там пишуть, що у них снарядний голод, він у нас ще більший. та і не факт, що у них недостатньо снарядів. цілком можливо, вони концентрують резерв для подальших дій у наступі. готують же зараз інтенсивно тисяч сто мобіків, якщо не більше. але якщо б нам збільшили поставки високоточних снарядів, касетних снарядів. з ними накривати площу не потрібно. витрати інші
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659933 вiд 2023-03-23 13:12:58Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1659924 вони самі бандити і хабарники. як і майже вся африканська знать