🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2279.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659892 вiд 2023-03-22 16:34:56

Голос Америки Українською

«Наші військові розгортають батарею Patriot в полі за 40-45 хвилин. Українці – за 25»

Журналіст Голосу Америки @OstapYarysh побував на військовій базі Форт Сілл і побачив, як навчають українських захисників та захисниць на системах Patriot.

https://ukrainian.voanews.com/a/7016081.html

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659891 вiд 2023-03-22 15:19:11

краще на імпорт

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659890 вiд 2023-03-22 15:16:28

Germany's economy minister says the country is considering imposing restrictions on exports to China
-------
серйозна справа

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659889 вiд 2023-03-22 14:28:24

сайт специфический, да, але долбойобів там було і до війни повно.
Повно розділів тіпа фото чи ігор для широкого загалу,
там такого надивися …
до речі зараз в мене тіки через ВПН відкривається

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659888 вiд 2023-03-22 14:23:37

№ 1659887
убивает, что сайт специфический. Все посетители по умолчанию с высшим образованием - компьюторщиики, програмисты, админы сетей, узкие спецы по видео и телетехнике и п. п.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659887 вiд 2023-03-22 14:20:56

а ватани, да, куди їх дінеш …
«ракєти лєтят с амєрікі»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659886 вiд 2023-03-22 14:18:27

як каже Вічний - хуЄВО
одна ракета тіпа С300 десь по Хоритці
і слідом пакет Торнадо-С
ото де відео, она ракета від Торнадо папала. В сусідньому будинку ракета в криші стирчіть, не розірвалась.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659885 вiд 2023-03-22 14:15:20

кстати, там было три прилета, два разорвались, третий - нет, торчит в крыше вертикально, фотки есть..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659884 вiд 2023-03-22 14:13:53

№ 1659881
на IXBT уже полно видео, местный ватник рассказует, как чуть не обосрался на стоянке машин и клянут укрПВО «рукожопое» которое бьет по свои домам. На вопрос, почему ПВО? отвечают, что в неПВО ракетах пол тонны взрывчатки и там вааще нихуя не должно было остаться..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659883 вiд 2023-03-22 14:12:12

зеленський знову в бахмуті побував
стерненко запостив фоточку на фоні морського дрону
до речі цієї ночі начебто і звичайні і моські дрони знову пробували атакувати бухту. видно все збили-перехопили…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659882 вiд 2023-03-22 13:50:11

Пиздець. :(((
Вже повно відео.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659881 вiд 2023-03-22 12:12:17

тіки шо в центр міста прилетіло …
вроде в житловий будинок :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659880 вiд 2023-03-22 12:07:19

в тому танку три деталі, за умови шо рацію вже спиздили.
Двигун переберуть, акуум новий поствлять і вперед.
Шо оцейво, шо новій Т80 житимуть в справжньом бою приблизно однаково, або якшо на міну наїдуть …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659879 вiд 2023-03-22 12:02:27

Обмовився, бтр-50

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659878 вiд 2023-03-22 11:59:36

Бачу у багатьох ставлення до кацапів як до папуасів. Звісно чіпи чи висоякісна оптика їм не під силу, а ось переоснастити танк гумою, проводкою чи простими деталями у них проблем не повинно бути. У них багато підприємств пов'язаних з автопромисловістю, запчастини точно є.
Тут недавно всі сміялись з розконсервації бмп-50. Так, воно навіть від стрілковки не рятує, але може перевезти до 20 людей, долає водні перешкоди, і на нього легко монтується кулемет. Це набагато краще ніж усі позашляховики що ми гонимо на фронт

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659877 вiд 2023-03-22 11:58:23

Valeriy
№ 1659876 вiд 2023-03-22 11:46:15
klirik
№ 1659874
ну… інколи бачив як консіліум мужиків в гаражах запускають жигулі після зими (ну скоріше «москвіч»), то слабо уявляю зусилля на запуск двигуна що не запускався більш ніж пів-століття…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659876 вiд 2023-03-22 11:46:15

klirik
№ 1659874 вiд 2023-03-22 11:39:25

А чому там ламатись? Там механіка трактора. Електроніки нема
---------------------------
Проводка …гумові деталі …іржа…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659875 вiд 2023-03-22 11:44:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1659854

це теж неможна. бо вітряки хуярять птахів і заважають їм мігрувати, а сонячні батареї шкідливі у виробництві. «грети» хочуть, щоб екологічно чисті газ та нафту хуярили з кацапстану. тоді все по-зеленому, так я к треба.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659874 вiд 2023-03-22 11:39:25

А чому там ламатись? Там механіка трактора. Електроніки нема

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659873 вiд 2023-03-22 11:29:32

Oryx
@oryxspioenkop
·
35s
#Russia appears to be bringing T-54s and T-55s out of storage for deployment in #Ukraine.
------
цікаво. якщо танк простояв 60+ років «на складі» від часів сталіна. який шанс що там у нього хоч половина деталей в робочому стані?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659872 вiд 2023-03-22 11:23:48

Агов, Вічний!
Сьогодні 60-ти річний ювілей альбому The Beatles - Please Please Me. Released on Parlophone Label on March 22, 1963.
Як святкуватимеш? ;)
-------------------------------
А) Повіситься?
В) Піде в монахи УПЦ МП?
С) Буде цілий день слухати пісні Газманова?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659871 вiд 2023-03-22 11:22:52

Так там половина мабуть бухає, а інша половина - рукожопі, як і належить кацапам.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659870 вiд 2023-03-22 11:17:45

Batyj
№ 1659867
якщо так - то повна фігня. 70 мвт і 300 людей що то все обслуговують…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659869 вiд 2023-03-22 11:15:13

Агов, Вічний!
Сьогодні 60-ти річний ювілей альбому The Beatles - Please Please Me. Released on Parlophone Label on March 22, 1963.
Як святкуватимеш? ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659868 вiд 2023-03-22 11:14:59

какой-то нездоровый интерес до Пруссии и лукашистам: 3 разведчика, АВАКС и танкер в одном месте..

https://www.flightradar24.com/NATO03/2f9c7cc5
https://www.flightradar24.com/RRR7222/2f9c6b4d
https://www.flightradar24.com/JAKE11/2f9c429c
https://www.flightradar24.com/REDEYE6/2f9c88bb
https://www.flightradar24.com/PERSEO71/2f9c7760

и только один противолодочник с Крита пришел в устье Дуная:
https://www.flightradar24.com/LM36/2f9c7c76

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659867 вiд 2023-03-22 10:53:41

виики: Плавуча АЕС складається з гладкопалубного несамохідного судна довжиною 144 метри, шириною 30 метрів, водотоннажністю 21,5 тисячі тонн.

Екіпаж на борту судна — 300 людей (ротація кожні чотири місяці).

Енергоблок обладнаний двома реакторними установками типу КЛТ-40С, аналогічні реактори використовуються на атомних криголамах. Зокрема, такі ж реактори встановлені на російських криголамах «Севморпуть», «Таймыр». За дизайном, на носі судна розміщений люк, через який реактори підключають до енергосистеми. [1]

Електрична потужність станції — 70 МВт.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659866 вiд 2023-03-22 10:52:05

шрайк написав про візит
-----------
Вот вам аналитика по визиту Си в Москву. В ней нет ничего эксклюзивного, почти все это можно было написать и до визита, но вы ж все равно ждете :)

Китаист, старший научный сотрудник «Фонда Карнеги за международный мир» Александр Габуев:

✔️Можно выделить три уровня (по итогам переговоров). Первый — это оптика. Символизм и все связанное с тем, что визит состоялся спустя больше года после начала войны, после решения Международного уголовного суда. Это государственный визит, который показывает, что Китай не сворачивал партнерство с Россией. Прошлый год тоже это показал: тогда торговля росла, все учения проходили по графику и т. д.

Для Китая это фундаментально значимое партнерство и он не собирается от него отказываться, несмотря на стремление Вашингтона изолировать Россию. Для России этот символизм — самый главный итог этих переговоров. И для Китая, на самом деле, тоже, потому что это заявление городу и миру, что страна не бросила Москву, не собирается от нее отказываться.

✔️Второй уровень — переговоры по китайской мирной инициативе. Пока, на мой взгляд, это дымовая завеса, которая не подразумевает достижения договоренности между Москвой и Киевом. Можно приехать в Москву и сказать, что, вот, не просто так приехали, а приехали говорить о мире в Украине.

✔️Третий уровень переговоров — это то, что подписали. Но надо ждать, пока кто-то «раскопает» эти документы. Пока список документов выглядит довольно худеньким. В основном это межправительственные соглашения, меморандумы, ничего большого, вроде по «Силе Сибири», там нет.

Но Путин и Си провели вместе два дня, еще кусочек программы запланирован на 22 марта. Они могли много о чем договориться, даже что-то подписать. Неслучайно на переговорах были директор Федеральной службы по военно-техническому сотрудничеству, вице-премьер Денис Мантуров, который в том числе курирует военную промышленность. Думаю, подписанные документы есть, но мы о них не знаем.

Сейчас не та оптика: если в условиях войны вы приезжаете в Россию покупать кучу оружия, это не то, что позволит вам позиционировать себя как миротворца. Более того, за покупку российского вооружения могут последовать санкции со стороны США.

✔️Россию в первую очередь интересуют боеприпасы, ударные беспилотники. Будет ли Китай готов это поставлять? Не знаю. Думаю, что пока нет, в этом нет острой нужны.

Китаю все равно, чей флаг над Бахмутом и где проходит линия фронта. Китаю важно, чтобы Россия не проиграла так, чтобы не посыпался режим, чтобы к власти не пришло демократическое правительство, которое будет антикитайским.

Пекин может играть в более сложные игры — поставлять боеприпасы КНДР, а та — России.

✔️Россия слишком важна для Китая. Если Китай вступит в период затяжного конфликта с Западом, то Россия как младший партнер может поделиться современными системами вооружения, которых у него нет, продать за недорого природные ресурсы и так далее.

С другой стороны, портить отношения с Западом пока еще рано и не стоит этого делать. Выходит такой аккуратный дипломатический танец: среди пятерки членов Совбеза ООН Россия воюет, три другие страны (Великобритания, США и Франция) поставляют оружие другой воюющей стране, а у Китая единственного есть мирный план и он вдобавок занимается дипломатией.

✔️У Китая огромный переговорный рычаг (по отношению к РФ) и этот рычаг будет расти по мере углубления изоляции российской экономики.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659865 вiд 2023-03-22 10:51:53

№ 1659859
… и ее даже видно в гугль мэп. ПАТЭС акакдемик Ломоносов.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659864 вiд 2023-03-22 10:46:47

Slovakia is to receive 12 AH-1Z Viper Attack Helicopters from the USA in exchange for the 13 MIG-29AS/UBS the are donating to Ukraine according to Slovak Defense Minister Jaroslav Nad.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659863 вiд 2023-03-22 10:41:47

Накануне встречи лидеров двух стран новостной канал «Россия 24» уже транслировал новый цикл передач «Любимые крылатые выражения Си Цзиньпина».
-------
був дєдушка лєнін. зараз буде дєдушка сі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659862 вiд 2023-03-22 10:20:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1659857

Так, схоже на те.
Але дивно, що була цілеспрямована потужна атака саме туди…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659861 вiд 2023-03-22 10:16:19

Batyj
№ 1659859
о. точно. хуйлостан взагалі планував такі баржі з реакторам на півночі ставити в портах. на чукотці то був/є «пілот»
читав що сєвєроморськ так хотіли світлом забезпечувати
б-який корабель/підводний човен з атомним реактором - то ж і є «смр» :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659860 вiд 2023-03-22 10:10:58

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1659854
та ні. грета йде лісом
брити-французи інвестують сотні ярдів в розвиток атомки. поляки будуть смр будувати 20 чи 50 штук - не пам'ятаю точно. італійці начеб-то тестовий смр запускають…
тільки німці сидять і чекають коли їм хуйло-газ повенуть…
атомка серйозно буде розвиватись в європі. хз як там планується балансувати при піках навантажень, та при великій к-ті вітряків, які теж можуть «піки» давати…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659859 вiд 2023-03-22 10:10:24

В Певеке в бухте стоит типа баржи, на ней миниатомная. Вместо какой_тл стационарной, Билибино, чтоли..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659858 вiд 2023-03-22 10:10:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1659854
є велика підозра, шо поки ото СМР вийде в промислову серію, в нас вже і військовий стан змінеться

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659857 вiд 2023-03-22 10:08:01

Sauron
№ 1659853
«У результаті атаки 3 людей загинуло, у тому числі водій швидкої медичної допомоги, який приїхав на виклик. За попередніми даними до медичного закладу госпіталізовано 7 осіб, серед яких 11-річна дитина. Триває пошук трьох цивільних осіб, які можуть знаходитися під завалами»

видається так, шо в гуртожитку були переселенці або шо.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659856 вiд 2023-03-22 10:06:51

sk (здалеку…)
№ 1659851
цікаво чому туркменів не покликали. вони давно збудували трубу на китай черзез узбекистан-казахстан і спокійно качають газ китайцям…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659855 вiд 2023-03-22 10:06:04

sk (здалеку…)
№ 1659851
----------
Це все теж дивно на фоні знищення уйгурів в Китаї. А нижчеперераховані країни муслімські і деякі споріднені з уйгурами. Ну бабло воно не смердить а «Восток-дело тонкое»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659854 вiд 2023-03-22 10:02:43

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1659850 вiд 2023-03-22 09:52:43

Просто якщо у Європі це захочуть десь встановити, то грети одразу почнуть 3.143діти про те, як воно небезпечно, і давайте краще поставимо сонячні батареї чи вітряки. А у нас за умов воєнного стану можна будь-яку грету йобнути кийком і сказати, що так і було ;)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659853 вiд 2023-03-22 10:02:42

klirik
№ 1659846

Бля :((
Якщо там були військові, сподіваюсь по тривозі сховались…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.