sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659852 вiд 2023-03-22 10:02:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1659848 ага. до зустірчі «аналітики» було купа. після зустрічі - тиша… навряд чи якщо домовились про щось хуй-ове для нас (зброя-дрони) - то про це публічно скажуть хуйло, яке рвало на собі тєльняшку ще рік назад лякаючи захід тим що не буде їм нафто-газ продавати якщо не будуть платити в рублях, зараз саме публічно сказало що буде торгувати в юанях, при чому не тільки з китаєм… що хуйло за це в обмін виторгувало - час покаже… про сілу-сібірі-2 вони давно обговорюють. там по-моєму ще сіла-сібірі-1 не працює на повну потужність а 2го гілку хуйлостан через монголію хоче тягнути. а китай їх посилає, мовляв, нах не потібен посередник… тому то все довгі історії…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659851 вiд 2023-03-22 09:56:00Xi Jinping invited the leaders of Kazakhstan, Kyrgyzstan, Uzbekistan and Tajikistan in May for the «first China-Central Asia Summit» - AFP -------- як казало хуйло - развал савєцкага саюза - єта біла катастрофа зараз буде створена нова організація саюз китайськії ріспублік. хуйло вже підписалось…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659850 вiд 2023-03-22 09:52:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1659849 я колись в гугл трохи читав про ті смр, потім десь більше року мені гугл підсовував новини про них :) наскільки я розумію - у нас ті смр планують розміщувати на площадках існуючих аес (на заході країни) - тому проблем немає принципово в тих реакторах нічого нового немає. заміть «стандартного» 1 гігаватного реактору буде 300 мег але через те що він менший - до них не такі жорсткі вимоги до віддаленості від міст. тому можна ставити ближче, плюс інвестиції менші, швидше встановлюється їх багато конкурентів виробляють. в штатах декілька фірм, в одно з них біл-гейц вклався по-моєму канада дала дозвіл на будівництво першого в тестовому режимі (по-моєму від вестінгхауз). так що то все досить довга історія… швидко не буде зеленський коли до війни їздив в штати - привіз купу зобов'язань з вестінгхаус і на паливо і на реактори… а тут вже й з роллз-ройз підписуємось… можливо одне одному не заважає…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659849 вiд 2023-03-22 09:42:00sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1659826 вiд 2023-03-21 21:06:09Цікаво, чи врегульовані вже у законодавстві тієї ж Британії питання розміщення цих міні-реакторів - бо, скажімо, якщо це потребуватиме погодження з місцевими громадами, то це буде жопа.В Україні це може бути простіше - не в останню чергу тому, що у нас діє воєнний стан.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659848 вiд 2023-03-22 09:37:49Щодо Фуйла та китайця, то, наскільки розумію, підараси розʼїхалися, сказавши друг другу паслєднєє прасті і не надавши публічних коментарів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659847 вiд 2023-03-22 09:12:16воздушная тревога по расписанию. Взлетел миг31 в 9-00, сядет около 11-00..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659846 вiд 2023-03-22 08:52:20Наше дснс пише що прилетіло в Ржищів, по гуртожиткам ліцею
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659845 вiд 2023-03-22 08:50:1716 з 21 шахідів збито
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659844 вiд 2023-03-22 08:31:24Вот тока сейчас сказали, трое погибших в киевской обл. Сбито 8 шахедов..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659843 вiд 2023-03-22 08:28:47https://lb.ua/society/2023/03/22/549621_unaslidok_vorozhoi_ataki_dronami.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659842 вiд 2023-03-22 08:23:48До сих пор по так называемым «новостям» и марафонам ни слова про ночную атаку шахидов..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659841 вiд 2023-03-22 07:28:56Вже і відео якесь пішло… але чи влучили — невідомо
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659840 вiд 2023-03-22 07:26:37Щось промайнуло про Севастополь.. але тілки на одній сміттяркі..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659839 вiд 2023-03-22 06:36:22https://www.deathwishcoffee.com/ Кохвеманам
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659838 вiд 2023-03-22 01:25:07У Німеччині чоловіка, який носив Z-футболку, суд зобов’язав задонатити на допомогу українцям. ------------------------------ перший пішов :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659837 вiд 2023-03-22 00:36:13воздушная тревога в Киеве и обл. Неустановленные (?) воздушные объекты движутся над киевским морем в сторону города..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659836 вiд 2023-03-22 00:35:24аэродром «Школьный» в Одессе уже давно не аэродром..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659835 вiд 2023-03-21 23:13:31Тільки той монастир розміщений впритул до злітної смуги. Це жесть як кацапи винахідливо організували шпигунську мережу в України біля військових об'єктів. Таку ж ситуацію на московії неможливо уявити
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659834 вiд 2023-03-21 22:50:20на кого Б-г пошлет..«Около 19.40 21 марта 2023 г. в небе над Одесчиной силами и средствами противовоздушной обороны воздушного командования» Юг «сбиты две управляемые авиационные ракеты класса» воздух-поверхность «Х-59, выпущенные российскими истребителями Су-35 с акватории Черного моря», — сообщили в командовании.Однако попадание российской ракеты в трехэтажное здание на территории монастыря УПЦ МП.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659833 вiд 2023-03-21 22:21:13Batyj № 1659827 ти спрaвдi вiриш щo тe щo булo мiж Путiним i Сi зрaнку вжe пiд вeчiр лeжить нa тoму сaйтi? ;)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659832 вiд 2023-03-21 22:06:37Papka № 1659829 вiд 2023-03-21 21:38:25 Batyj № 1659828 думаю що ми поступово дійдемо до європейських цін як на бензин з об'єднаними енергосистемами, держава може «задорого» продавати енергію на європу, або «дешево» продавати нам… повний аналог газу що видобувається в країні якщо ви бізнесмен і то ваш газ - то куди вам його краще продати?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659831 вiд 2023-03-21 22:03:09Patriot missile defense systems are set to be deployed to Ukraine faster than originally planned—a group of 65 Ukrainian soldiers will complete training on the systems at Fort Sill in the coming days. Patriots will be in country in the coming weeks https://twitter.com/NatashaBertrand/status/1638210397185495040?s=20
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659830 вiд 2023-03-21 21:46:45Ворог завдав ракетного удару по Одеській області з літаків Су-35 Джерело: https://censor.net/ua/n3407223
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659829 вiд 2023-03-21 21:38:252 Batyj № 1659828 Була інформація, що в 4 рази має бути дорожчим тариф на електроенергію. Але думають піднімати для населення поступово…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659828 вiд 2023-03-21 21:34:43щас шмыгаль рассказует, что электроэнергия должна дорожать. на скока не сказал, но до рынковых. И вода на четверть..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659827 вiд 2023-03-21 21:16:472 milanese№ 1659816https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.htmlиногда очень точно совпадает с последующй открытой инфой..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659826 вiд 2023-03-21 21:06:09НАЕК «Енергоатом» 20 березня підписав меморандум про взаєморозуміння з Rolls-Royce SMR, який передбачає спільний пошук можливостей для майбутнього розгортання малих модульних реакторів (SMR) британської компанії. Про це повідомляє пресслужба «Енергоатома». Зазначається, що документ надає компаніям можливість «разом працювати над пошуком майбутніх можливостей розгортання малих модульних реакторів (ММР) Rolls-Royce SMR в Україні, коли вона почне відбудовуватися». ------- то ми з американцями підписуємся на пілотні проекти з смр, тепер з британцями… з іншого боку, маючи купу звичайних атомних реакторів, не дуже зрозуміло чи будуть у нас споживачі на стільки електрики (поляки ж по-моєму вже хочуть 20 штук тих смр-ів побудувати чи щось таке) можливо ми просто хочемо набудувати реакторів для експорту…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659825 вiд 2023-03-21 20:44:51China has sold more than $12 million in drones and drone parts to Russia since the invasion began, the New York Times has reported, citing official Russian customs data from a third-party data provider Read more here ⤵️ https://telegraph.co.uk/world-news/2023/03/21/russia-ukraine-war-news-putin-xi-china-peace-zelensky/
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659824 вiд 2023-03-21 20:40:09Notably Putin also said #Russia plans to use the Yuan in energy settlements with other Asian, African and Latin American countries ----- будуть продавати енергоресурси тому хто захоче купувати за юані. щоб потім за ті юані купувати у китайців джинси-мівіну-електроніку
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659823 вiд 2023-03-21 20:38:02The two countries have pledged: - to cooperate on civil aviation, automotive and shipbuilding, in metallurgy, - to implement closer partnerships in the energy sector - to increase cooperation on the regulation of AI - to work against all unilateral sanctions
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659822 вiд 2023-03-21 20:37:21Putin and Xi Jinping sign the #Russia-#China strategic cooperation agreement
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659821 вiд 2023-03-21 20:09:32Сейчас Жданов на апострофе рассказует про шоссе и жд Крыма то, что я утром тут рассказывал..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659820 вiд 2023-03-21 20:00:03VVV № 1659815 вiд 2023-03-21 19:28:46 Треба тепер Заходу Китаю демократії запропонувати, насильно.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659819 вiд 2023-03-21 19:56:43Nevropatolog № 1659813 вiд 2023-03-21 19:00:43 Бронебійка
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659818 вiд 2023-03-21 19:31:39Nevropatolog № 1659813 Британія надасть Україні бронебійні снаряди, що містять збіднений уран для використання їх танками Challenger 2, з ескадрону, переданого королівською армією
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659817 вiд 2023-03-21 19:30:34Пораден уровнем образования народа. Ну, ватоголовые - то понятно, от шойгу до шария, а наши то?Обедненный уран это отходы химического производства, обогащения урановой руды, весь радиоактивный изриоп 234 высосали, осталась порода, ихотоп уран 238, ежинственное отличие от чугуния - в три раза плотнее, тяжелее, как хотите. Подкалиберные снаряды содержат срержень из этого обедненного урана, принцым действия - кинетический. Т. е., он даже не взрывается, это просто большая пуля. Танки ими стреляют в другие танки..
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659816 вiд 2023-03-21 19:29:45Batyj № 1659806 Це звідки?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659815 вiд 2023-03-21 19:28:46червоносракий китай така сама уйобіщна хуйня, як і кацапстан. тільки Захід їх відгодував краще.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659814 вiд 2023-03-21 19:05:31Геть (Геть) № 1659810 Для Китаю РФ це Крим, і ще 4 області України. Тобто скрізь де було «законне волевиявлення».
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659813 вiд 2023-03-21 19:00:43"Великобритания передаст Украине боеприпасы с обеднённым ураном, заявила замминистра обороны страны Аннабель Голди.Подобные боеприпасы не признают химоружием и их применение никак не регулируется. "_______А навіщо вони нам і чим відстрілюються?