sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659772 вiд 2023-03-21 01:15:38https://twitter.com/noclador/status/1637929221975601154?t=BxfYsm1e5NwW9YukWtF8yQ&s=19 Карта залізних доріг криму
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659771 вiд 2023-03-21 00:31:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1659765 вiд 2023-03-20 23:36:56 klirik № 1659758 Я, до речі, теж думав що після спроби нашої атаки на базу в сєвасі, калібри загружали тільки в Новоросійську Я в сєвєродвінську служив, бачив як ракети грузять. Схоже на звичайний морський кран. Один мопед-верховина прилітає - і все… дивно що досі нічого не долетіло… А джанкой вузлова станція. Єдина. Тільки хаймарси на 150 км прийдуть - потрібно її кошмари як міст в херсоні
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659770 вiд 2023-03-21 00:24:34Ага, теж пам'ятаю ті наївні вигуки - «ну от як буде 100,000 трупів, як поїдуть труни у расію, так і прозріє русский народ, прокинеться, піде із вилами на кремль та знесе свого фюрера!»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659769 вiд 2023-03-21 00:20:13ну сподівання на шось людяне у кацапів було і у нас. Можна згадати як на початку війни просували тезу позвони рідним-знайомим на росію, чи відправ відос, нехай взнають шо у нас тут. Мол нехай виходять протестують. Чи полонених заставляли додому звонить, матерям розсказувать. І помню все дивувавались, шо ті матері їх нахуй посилають.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659768 вiд 2023-03-21 00:09:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1659767 Ну так, санкції накладали люди, які росли мабуть із почуттям власної гідності, в атмосфері поваги до особистості, та взагалом у людському середовищі. Всі ці наївні чистенькі західні накладателі санкцій навіть уявити собі не могли, що папка може нажертись водяри, пиздити мамку до полусмерті, а мамка потім забирає заяву та відмазує папку, а коли ти переходиш вулицю на зелене світло і тебе збиває та калічить якийсь депутат, то ти потім ще йому винен можеш бути за погнутий бампер, а якщо то чечени були - то вони ще й твою сестру виїбуть в якості компенсації, а якщо ти спробуєш відкрити рота - то виїбуть і тебе в тому числі у рот і в сраку, а потім вивезуть у ліс, і навіть якщо ти чудом залишишся живим, то ти не візьмеш шотган та не знесеш образчику пів-голови, най тебе потім вже остаточно поховають, ти будеш зривати злість на своїх більш слабких соплеменниках - пиздити та гвалтувати та ненавидіти, і ось це колесо кацапської сансари, цей морок та пиздець, у якому вони народжуються, «живуть» та подихають як собаки - якийсь там наївний данець чи француз собі навіть уві сні уявити не може.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659767 вiд 2023-03-20 23:50:25LAZY № 1659762 те, шо там оскотинене населення - то понятно, трохи про інше мова. Санкції і пр. не зовсім ідіоти накладали, Напевно ж на шось сподівались? Напевно шо були сподівання, шо навіть бидло-масса побачивши порожній холодильник, припине дивитись ТБ і задасть питання, «а нахуя ото все надо?» І мова не про то, шо бидло такого питання не задасть через те шо воно імперске кацапидло і буде жити в гної, але з Маріком на карті. Але ж гіпотетично на це сподівались. Тому я і кажу, шо до порожнього холодилька, як би нам того не хотілось ще дуже і дуже далеко.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659766 вiд 2023-03-20 23:39:24Batyj № 1659764 та я був впевнений шо вони побудували пряму гілку, з їх то розмахом шо, і обіцяного-анонсованного автобана з Керчі на Симферополь нема?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659765 вiд 2023-03-20 23:36:56klirik № 1659758 логістично дешевше привезти в Севастополь. На склад поклали і загружай за потреби. Нехай кілька вагонів. А ськіки там в однин пароход ракет влазе? не думаю шо більше ніж на залп. І це ж треба усіх їх в Норосійськ гнать. Туди-назад солярки спалять більше ніх вихлоп. А раптом шторм :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659764 вiд 2023-03-20 23:35:58№ 1659751с Керчи (мост) на Симфи тока 1 дорога - через Джанкой.. Это узловая станция.ЗЫ, Даже не ожидал от тебя такого вопроса..
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659763 вiд 2023-03-20 23:35:37LAZY № 1659749 Мопеди шлюхеди У нас табуретки Притули :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659762 вiд 2023-03-20 23:34:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1659759 вiд 2023-03-20 23:26:11 Сподівання на те, шо колись пересічний кацап відчує тяготи війни, то на дуже довгу перспективу. … Які в сраку сподівання? Сподівання на Що, блядь? Кацап навіть якщо збожеволіє від голоду та зжере своїх дітей без солі та кетчупу - все одно буде винуватити пєндосав, хахлов и запад за те, що вони його синачьку загубили, русафоби, за чьто ані нас так нєнавідят, сплатімся вокруг нашого вошдья! От якби пересічний кацап відчув сракою жар від коврових бомбардувань та припинив би своє існування - ото було б діло. А так - пустий дроч на здогадки «а що ж там у кацапа у голові?! Давайте сподіватись на краще!» А нема там ніхуя. І не буде. Тільки саме гівно та тупість. Це виродки людства.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659761 вiд 2023-03-20 23:30:14klirik № 1659756 правда? а вони ж грозились гілку тягнути ну тоді да, через Джанкой
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659760 вiд 2023-03-20 23:27:32Papka № 1659755 чого це вдруг?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659759 вiд 2023-03-20 23:26:11milanese № 1659754 одна колія працювала весь час. Дам же два путі було. На одном цистерна горіла, інша «жива». Зараз може вже і обидві. Там кожен день пів десятка пассажирських потягів ходе :( на кацапії війни нема. Там все звично і мирно. Сподівання на те, шо колись пересічний кацап відчує тяготи війни, то на дуже довгу перспективу.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659758 вiд 2023-03-20 23:24:50Ну прямого сполучення між Сімфером (Севасом) та Керчю нема, тільки через Джанкой. Вірогідність що кацапи везли Калібри є. Я правда гадав що можно і в Новоросійську завантажити кораблі калібрами. Але це ж кацапи
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659757 вiд 2023-03-20 23:20:44Та все нормально з кримським мостом. Все робе. Потяги пасажирські ходять, фури ходять. Ну наєбнули щось в Джанкої на станції. Ну не нада казати що там калібри і палити себе.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659756 вiд 2023-03-20 23:17:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1659751 -------- Я теж здивувався, але так, залізниця зі сходу Крима на Севас проходить через Джанкой
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659755 вiд 2023-03-20 23:17:092 Voxa (м. Запоріжжя) № 1659751 Суходолом видно везли. Кримський міст же «того» … :)
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659754 вiд 2023-03-20 23:16:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1659751 а міст вже працює (залізничний перехід)? я щось пропустив..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659753 вiд 2023-03-20 23:13:512 LAZY № 1659749 Ги, а я б ці дрони ще й назвав типу щось Рига, Верховина або Карпати— щоб совкодрочери вкусний плАмбір далі пригадували))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659752 вiд 2023-03-20 23:11:59sk (Samsung Galaxy tab a) № 1659748 ГУР - це теж організація типа радіо Маяк. Вражено ракети Калібр, Хуібр… Подводная лодка в степах України.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659751 вiд 2023-03-20 23:11:09sk (Samsung Galaxy tab a) № 1659748 а навіщо везти Калібри в Севастополь через Джанкой? шо їм там робить? Міст-Семферополь-Севастополь.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659750 вiд 2023-03-20 23:07:15inguard (тутейший) № 1659744 ну по харошему, під час війни, ВЦА, а особливо в таких прифронтових місцях як у нас, і повинно мати усію повноту влади, шоб все швидко вирішувать і керувать, ну і слідкувать шоб всяка підарасня не пиздила гумантірку як не в себе. Погано тіки шо в реалі ота ВЦА і очолює самий великий піздінг :( А шо до повноти влади, то вона і так у них одноосібно, давно, а ті декілька незалежних мерів особливо ролі не грають. Були б розумними, навпаки б їх не чіпали, і усім показували як приклад демократії і незалежності. Але зеленожопі - ідіоти, тому не в коня корм … хоча може їм це і нах не надо, все одно секта прихильників і свідків найвеличності все схаває, любу херню.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659749 вiд 2023-03-20 23:03:27sk (Samsung Galaxy tab a) № 1659739 вiд 2023-03-20 22:23:35 Купа відосів як наші мопеди … Мопєди - то є виключно ірансько-кацапська гівносрань. Нєхуй паплюжити наші відчайдушні бандеродрони цим погонялом!
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659748 вiд 2023-03-20 23:01:44❗️ГУР: Вибух у місті Джанкой на півночі тимчасово окупованого Криму знищив російські крилаті ракети “Калибр НК” під час їхнього транспортування залізницею “Калибр НК” ― ракети, призначені для пусків з надводних кораблів російського чорноморського флоту. Дальність ураження такої зброї ― понад 2500 кілометрів по наземних цілях, та понад 375 кілометрів по морських. Загадкова “бавовна” продовжує процес демілітаризації росії та готує український півострів Крим до деокупації. … Хммм…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659747 вiд 2023-03-20 22:52:35sk (Samsung Galaxy tab a) № 1659743 --- Тед Лассо це продукція Аппл ТV+. Значить корпорація Аппл поставила на демократів. Ілон Маск він вийобується, грає в незалежного, але по ходу грає за ТРампістів. Цікаво розгортаєцця сюжет в Американській політиці.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659746 вiд 2023-03-20 22:47:12Наші вже тролять що то зсу перепрограмувало шахеди. І кожен запуск вони будуть на військові об'єкти Криму падати)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659745 вiд 2023-03-20 22:37:43В Джанкої прильоти мопедів по залізниці
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659744 вiд 2023-03-20 22:33:15Voxa (м. Запоріжжя) № 1659740 Уйобки тупо ліплять диктатуру. В Чернігові - мер, у вас облрада. Крок за кроком і пизда, вся повнота влади в їхніх лабах…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659743 вiд 2023-03-20 22:31:51https://twitter.com/tedlassopod/status/1637894593680232477?t=E8rQoJyWN_dxlJ39yi9RzQ&s=19 Команда тед лассо (серіалу) зустрілась з байденом, дала пресуху коротку…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659742 вiд 2023-03-20 22:31:41а чи не написати Обсілфу коллективну відповідь УПЦ МП, тіпа не зайобуйте президента хтиві підараси і вйобуйте нах з Лаври. Тезисно. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659741 вiд 2023-03-20 22:28:50Після невдалої спроби зустрітись із Зеленським УПЦ МП звернулась до нього в інтернеті --------------------------- блять, можна я їм відповім? :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659740 вiд 2023-03-20 22:25:51Batyj № 1659736 ну якшо формально, то inguard № 1659737 привильно написав. Це хуйня. Хоча під час війни можна шо завгодно. Тим більше шо діючий депутат Облради, є нинішнім кацпогауляйтером, в його права рука і досі зам. голови … І там таких як вони повно. Причом під чутким керівництвом місцевої зеленої шайки мародерів. Так шо і не шкода. Дивно чого тіки така честь саме в ЗП. Ну і отой голова ВЦА, який опанує усю повну владу (включно з фінансами, бо Рада це обл. бюджет в першу чергу) повинен бути, як мінімум, не безмолвним ніким.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659739 вiд 2023-03-20 22:23:35Купа відосів як наші мопеди в Джанкой на зд станцію прилетіли. Цікаво як надовго залізниця в криму зупиниться після цього… навряд чи надовго, але подивимось…
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659738 вiд 2023-03-20 21:49:48настати=насрати Йобаний Т9
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659737 вiд 2023-03-20 21:48:15Batyj Облрада це виборний орган, зеленосракі вирішили на цей факт настати, як і у випадку з мером Чернігова. Далі вирішуй сам
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659736 вiд 2023-03-20 20:36:22№ 1659735Это хорошо или плохо?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659735 вiд 2023-03-20 20:13:56«В п'ятницю, 17 березня, до Верховної Ради було подано законопроєкт від Володимира Зеленського, яким очільнику Запорізької ОВА планують надати повноваження відправити у відставку обласну раду. Тепер відповідний проєкт має затвердити Парламент.» удівітєльно …
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659734 вiд 2023-03-20 20:07:31Тих хто вийшов з лаври і пішов до ОП назад не пускати
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659733 вiд 2023-03-20 19:29:17sk (здалеку…) № 1659695 На педовікії написано, що командувач ПвК «Південь», начальник авіації. В Таймз було так і написано - Chief of aviation. Це аж ніяк на «командувач ВПС України»